Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vegetarijanci su 'perverzija prirode'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 13:57 
Naslov:  Vegetarijanci su 'perverzija prirode'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ruska 'Pravda' je objavila znanstveno istraživanje prema kojem su vegetarijanci 'perverzija prirode'. U članku se opisuje kako će ih 'samozavaravanje sigurno prerano odvući u grob'.

Would you like to know more?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..vegetarianism is sort of like the Church of Scientology..

..Vegetarians can be referred to as true fanatics. On the other hand, they are seriously misled in their beliefs. Practically nobody argues with them, since it is really difficult to convince a vegetarian of his or her self-deception. Maybe that is the reason why the vegetarian movement develops so actively around the globe and continues to recruit many new members..


oduvijek mi je to bilo ''fishy'', ti vegetarijanci.. da bih se sada evo ovim člankom osvjedočila da oni uistinu jesu pripadnici SEKTE .. !! Shocked
..sve su to vražja posla, kažem ja vama... da da... Vjestica

..a šta je s ljudima, koji ne jedu meso jer im jednostavno... nije fino !? ..jojjjj.... Rolling Eyes

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
..a šta je s ljudima, koji ne jedu meso jer im jednostavno... nije fino !? ..jojjjj.... Rolling Eyes

to mi je ok, jer znam neke koji od malena ne jedu meso...jednostavno im želudac to ne može baš prihvatiti.
ali ovi tzv.vegetarijanci koji čuvaju životinje...a gaze ljude s druge strane...:/
to je malo previše za mene...Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako vegetarijanci tolko vole životinje zašto im onda jedu hranu?

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 10:56 
Naslov:  Re: Vegetarijanci su 'perverzija prirode'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samozavaravanje će mnoge prerano odvesti u grob. Prije pretile, nego vegetarijance.

Bože, koliko gluposti u jednom tekstu Rolling Eyes

Perverzija prirode je autor "članka".

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 1:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je Wendy, to je napisao jedan čovjek i to je njegovo mišljenje. a ta takozvana istraživanja ja ne priznajem jer se sve baziraju na: vjerojatno, vrlo moguče i sl.
Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 4:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma fuj to!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › a ta takozvana istraživanja ja ne priznajem jer se sve baziraju na: vjerojatno, vrlo moguče i sl.


I nije to baš tako. Ljudi bez dovoljno znanja znaju zbuniti kad objavljuju glupave znanstvene radove temeljene na kojekakvim pretpostavkama. Nutricionizam nije matematika i određena neslaganja u mišljenjima stručnjaka su sasvim normalna i logična. Ipak, svi se slažu oko važnosti pojma "uravnoteženost" u prehrani. A skeptici smatraju da se ravnoteža u organizmu ne može postići izbjegavanjem namirnica životinjskog porijekla, što i nije u potpunosti točno.

Osim toga, vegetarijanci konzumiraju neke namirnice životinjskog porijekla. Ne konzumiraju meso. Kad se već koristi nekakvo nazivlje za određene grupe ljudi, možemo ga barem pravilno upotrebljavati.


Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!


Laughing ne čini ti se da je drugi dio izjave kontradiktoran prvom? Nema smisla svoje stavove poturati drugima pod nos. Poslušati te neće nitko, a mnogima ćeš ići na živce Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta izjava bi trebala biti sarkazam ili prikriveni humor. Naravno da svoje stavove nikome ne namećem. ovdje svi imaju svoj stav jer to i je cilj ovog foruma da svatko kaže što misli.
Još prije 500god rekao je "veliki" da Vinci " Doći če vrijeme kad če ljudi gledati na ubijanje životinja kao na ubijanje ljudi" Očito je da to vrijeme još nije došlo jer smo na vrlo niskoj razini svijesti. Meni ne smeta ako ljudi jedu meso jer ja sam jedina u obitelji koja ne jede pa sam se navikla,ali me poprilično nervira kako se na vegetarijance gleda kao na sektu a na žderače mesa na normalan i civiliziran puk!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.02.2008. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

perverznjaci su perverzija prirode

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
Delfin je napisao/la: ›

Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!


Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Ta izjava bi trebala biti sarkazam ili prikriveni humor. Naravno da svoje stavove nikome ne namećem. ovdje svi imaju svoj stav jer to i je cilj ovog foruma da svatko kaže što misli.
Još prije 500god rekao je "veliki" da Vinci " Doći če vrijeme kad če ljudi gledati na ubijanje životinja kao na ubijanje ljudi" Očito je da to vrijeme još nije došlo jer smo na vrlo niskoj razini svijesti. Meni ne smeta ako ljudi jedu meso jer ja sam jedina u obitelji koja ne jede pa sam se navikla,ali me poprilično nervira kako se na vegetarijance gleda kao na sektu a na žderače mesa na normalan i civiliziran puk!!!
[quote="Delfin"]

Ne mogu govoriti u tudje ime i ne znam kakva su razmisljanja drugih. Svatko (i ti i ja i svi ostali) ima pravo na svoje misljenje i ima pravo sa svojim zivotom raditi ono sto zeli.
Osobno, jedem meso i ako ne pojedem meso kao jedan obrok dnevno, stalno sam gladna.Jednostavno se ne mogu najesti od ne-mesa.
Nemam nista protiv vegetarijanaca, dapace mislim da je ta vrsta prehrane zdravija od nacina na koji se ja hranim , ali mi nije ukusna.Kad mi dodju u goste vegetarijanci, uvijek se potrudim imati nesto sto oni jedu kako se ne bi osjecali zakinutima.

Ali, ono sto mi smeta je sljedece:

Ima vegetarijanaca (nisu svi, ni vecina, ali ima ih) koji su sa svojom ishranom i nacinom razmisljanja napasni, osobe koje jedu meso nazivaju ubojicama i sl., napadaju ih verbalno (pa cak i fizicki) i konstantno pokusavaju uvjeriti u otprilike ono gore napisano : "Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!"

E, vidis,u tom slucaju, oni se zaista ponasaju kao da jesu clanovi neke sekte i mozda je to razlog zasto ih neki ljudi drugacije gledaju.

Drugim rijecima: tko ne jede meso, neka ga ne jede, tko jede neka ga jede, ne dirajmo jedni druge i mir Bozji!

Peace, brother! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: › Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!

ajd ti meni, molim te objesni zašto bih ja trebala prestati jesti meso???
pa da nema nas koji jedemo meso, hrpa se vegetarijanaca...
(preseravača=oni koji dođu kući gladni pa im se ne da kuhati povrće, pa ubace pola salame u sebe da nitko ne vidi)
...ne bi mogla praviti uzvišenom i milosrdnom vrstom...
onda bi opet počeli jesti meso da se prestanu ubijati biljke, jer su i one živa bića...(samo mi nemoj o živčanom sustavu početi!!!!!!!!!!!!!!!!!)
boli me briga što netko ne jede meso, ali je sranje što drugima sole pamet...kao npr.ti. govoriš kako te drugi napadaju, a ti zapravo druge napadaš...?!
ako se životinje mogu međusobno ubijati i jesti, zašto ne možemo i mi??
shvatite, čovjek je svejed!!!
a što ti jedeš i sereš nakon toga je tvoja stvar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeko na sobnoj temperaturi



I termički obrađen



Jednako sladak u oba slučaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la: › Tko voli nek izvoli ali prestanite jesti meso!!!!!!!!!!

ajd ti meni, molim te objesni zašto bih ja trebala prestati jesti meso???
pa da nema nas koji jedemo meso, hrpa se vegetarijanaca...
(preseravača=oni koji dođu kući gladni pa im se ne da kuhati povrće, pa ubace pola salame u sebe da nitko ne vidi)
...ne bi mogla praviti uzvišenom i milosrdnom vrstom...
onda bi opet počeli jesti meso da se prestanu ubijati biljke, jer su i one živa bića...(samo mi nemoj o živčanom sustavu početi!!!!!!!!!!!!!!!!!)
boli me briga što netko ne jede meso, ali je sranje što drugima sole pamet...kao npr.ti. govoriš kako te drugi napadaju, a ti zapravo druge napadaš...?!
ako se životinje mogu međusobno ubijati i jesti, zašto ne možemo i mi??
shvatite, čovjek je svejed!!!
a što ti jedeš i sereš nakon toga je tvoja stvar!


smiri malo zivce lol. eto prva karakteristika kod vecine mesojeda je agresivnost. a zasto prestati jesti meso, pa zato sto je dokazano da zivotinje luce otrovne kiseline koje covjek na kraju jede. razmisli malo kakvih sve bolesti imas od mesa i koje se prenose mesom. isto tako je dokazano da biljka osjeti kao i zivotinja da ce biti "ubijena" i onda to njeno sto ima u sebi kako god to zvali ode u tlo dok kod zivotinja nemoze nigdje otici.
ja sam veggi i dobro mi je,ali nevolim kad dodje neki primitivac i sere mi. imam svoje uvjerenja svoje razloge. pustam i postujem druge da rade sto zele kao sto zelim da se mene pusti na miru. ako i
eh da, i covjek nije svejed, pogledaj malo studije o covjeku, konstrukciju tijela. pogledaj kaku konstrukciju tijela imaju mesojedi(zivotinje)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Ta izjava bi trebala biti sarkazam ili prikriveni humor.

svaka čast, vrlo je prikriven! Smile

kent_slip je napisao/la: ›
eh da, i covjek nije svejed, pogledaj malo studije o covjeku, konstrukciju tijela. pogledaj kaku konstrukciju tijela imaju mesojedi(zivotinje)

malo pričaš o svejedima, malo o mesojedima. jasno ti je da to nije isto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: