Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ljenčarenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 19:07 
Naslov:  ljenčarenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potaknuta svojim danasnjim danom koji je prosao premjestajuci se s jedne fotelje na drugu, zanima me kako vi ljencarite? jel spavate, premjestate se po kaucu, gledate tv, citate knjigu (mada to i nije ljencarenje), buljite u prazno, jedete....i jel imate griznju savjesti zbog tog sto ljencarite? koliko cesto to radite i jel volite ljencarit?

mene danas savjest pojela...cijeli dan mislim sta sam mogla, a nisam...uzas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se bavim mišlju.... zujim i surfam

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme.----ja već par dana doslovce vegetiram doma..- niš ne radim... ništaaaaaa.--- možda bi trebala počet učit ali neda mi se ... def bi si trebala naći neki hobi....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja cijeli tjedan nekud jurim, zurim, radim nesto, a danas nista, uzas.sto je najgore osjecam se umorno kao da sam kopala zemlju! sad sam kao slag na tortu narucila pizzu na koju cu potrosit zadnju kunu i jeeeeee super ce mi bit! tek cu se onda ukomirat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam prije znao tako lijepo dokoličariti... a sad jako rijetko! uvijek se nađe nešto manje ili više bitno/korisno/potrebno za napraviti. ponekad mi fale dani kad nisam ništa radio, sjedio na kavi po 2-3 sata, prošetao gradom, pa na neku drugu kavu... nogomet... cuga... film... ponekad sam danima bio kod kuće, nisam se ni s kim čuo, a ponekad me nije bilo danima kod kuće, osim eventualno ponekad prespavati... to su bili lijepi dani. mislim, nije da mi i sad nije dobro i lijepo, samo su sad druge stvari u prvom planu, drugi prioriteti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 7:14 
Naslov:  Re: ljenčarenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam vremena za ljenčarenje. Radim po cijele dane, krenula sam na fitness, čitam knjige, surfam, vježbam kod kuće... A kad dođe vikend moram nadoknaditi kronični nedostatak društvenog života koji je redovit tijekom radnog tjedna. Plus obred koji ja zovem "kemijsko čišćenje". U prijevodu: vruća pjenušava kupka sa mirisom krušaka i onda si napravim pravi kućni wellness. Onda slijedi dugi telefonski razgovor sa dragim preko Skypea. Nađe se vremena i za Need for speed, ali ja još imam Carbon, šmrc. I eto ponedjeljka...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2008. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni ja inace nemam vremena za ljencarenje, al drugi mjesec je, nema predavanja, a ja nemam ispita. inace sve dajem za jedan dan ljencarenja, al kad dodje, najradje bi si pucala u glavu od dosade!
vise volim biti cijeli dan na faksu i navecer lec spavat smlavljena nego ovak...al to je bilo samo jucer...evo osjecam da ce danas biti drugacije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam car ljenčarenja, i niko mi nije ravan, da ima natjecanje u ljenčarenju osvajo bi nagrade iz godine u godinu, zna mi bit toliko dosadno da čujem kako lapim, ko radenska, e onda ili se zavalim u krevet i prepustim mislima ili se zavalim u krevet i prepustim mislima, a nekad...........ma znate..........
ljenčarim sa stilom, baš sam onako kuuuuuuuuul u svom ljenčarenju, a kad mi je baš jebeno dosadno onda me hvata grižnja savjesti što ništ ne radim i lapim pa se tak živciram neko vrijeme al brzo me to popusti Wink
jebiga šta da se radi, nastojim dobro iskoristit ovih još par mjeseci bez obaveza i posla i ostalih sranja jer kad diplomiram neć imat vremena za usrat se ko čoek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dekica... Tv... Zzzzzz.... Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dekica... Tv... Zzzzzz.... Smile


ja sam ljen za otić po dekicu ja se smrzavam pod otvorenim prozorom jer mi ljeno dić se i zatvorit ga osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ja sam car ljenčarenja, i niko mi nije ravan, da ima natjecanje u ljenčarenju osvajo bi nagrade iz godine u godinu, zna mi bit toliko dosadno da čujem kako lapim, ko radenska, e onda ili se zavalim u krevet i prepustim mislima ili se zavalim u krevet i prepustim mislima, a nekad...........ma znate..........
ljenčarim sa stilom, baš sam onako kuuuuuuuuul u svom ljenčarenju, a kad mi je baš jebeno dosadno onda me hvata grižnja savjesti što ništ ne radim i lapim pa se tak živciram neko vrijeme al brzo me to popusti Wink
jebiga šta da se radi, nastojim dobro iskoristit ovih još par mjeseci bez obaveza i posla i ostalih sranja jer kad diplomiram neć imat vremena za usrat se ko čoek.

e, sad si počeo miješati dosadu s jedne strane i ljenčarenje (dokolicu) s druge strane! to nisu istoznačni pojmovi! dok ljenčariš nije ti dosadno. kad ti postane dosadno, to više nije ljenčarenje. dok ljenčariš, prepuštaš se neradu i to te ne opterećuje, nemaš potrebu nešto raditi (ne nužno korisno), dok kod dosade mozak traži nešto čime bi se zabavio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2008. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam kad sam zadnji put ljenčario

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja sam car ljenčarenja, i niko mi nije ravan, da ima natjecanje u ljenčarenju osvajo bi nagrade iz godine u godinu, zna mi bit toliko dosadno da čujem kako lapim, ko radenska, e onda ili se zavalim u krevet i prepustim mislima ili se zavalim u krevet i prepustim mislima, a nekad...........ma znate..........
ljenčarim sa stilom, baš sam onako kuuuuuuuuul u svom ljenčarenju, a kad mi je baš jebeno dosadno onda me hvata grižnja savjesti što ništ ne radim i lapim pa se tak živciram neko vrijeme al brzo me to popusti Wink
jebiga šta da se radi, nastojim dobro iskoristit ovih još par mjeseci bez obaveza i posla i ostalih sranja jer kad diplomiram neć imat vremena za usrat se ko čoek.

e, sad si počeo miješati dosadu s jedne strane i ljenčarenje (dokolicu) s druge strane! to nisu istoznačni pojmovi! dok ljenčariš nije ti dosadno. kad ti postane dosadno, to više nije ljenčarenje. dok ljenčariš, prepuštaš se neradu i to te ne opterećuje, nemaš potrebu nešto raditi (ne nužno korisno), dok kod dosade mozak traži nešto čime bi se zabavio.


al to je meni nerazdvojno, ako mi je dosadno ja ljenčarim, nikad ne ljenčarim eto tako, isključivo ljenčarim kad mi je dosadno, što znači nemorm učit, ne spremam, nemam obaveza nemoram ništa a onda mi bude dosadno pa ljenčarim, zavalim se i lapinjam Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mmmmmm, ljenčarenje... osijek031.com smile Ja lijepo uzmem sve dijelove ratova zvijezda i gledam ih cijeli dan jedan za drugim, jedine stanke mi budu odlazak do kujne po ranu i cugu i do weceja na rasterećenje mjehura i istovar Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2008. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaa ljenčarenje moj omiljeni dio dana...hmmm, ili moj cjeli dan,ljenčarim di stignem, kad stignem, niste mi ni do koljena

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: