Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



FORUM WARS

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muskatniorascic
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2008. 14:28 
Naslov:  FORUM WARS
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pocetak je 8 mjeseca zadnje godine Shtakora. U osami svoje spilje sjedim pri laganoj svjetlosti stare petrolejske lampe. Po prvi put u meni se javila potreba zabiljeziti minule dogadjaje. Prica je epskih razmjera, bitka sudbonosna, dogadjaji potresni, likovi prolazni. Ucinjeno mora ostati zabiljezeno a junaci uci u legendu. Uzimam hartiju papira, umacem naostreni kist u mazivo i zapocinjem pisati.


FORUM WARS

Jednom davno, davno, u vrijeme iza nas, u zabiti Bniterneta postojase jedan Fortal. Mars028. Na njemo je carovao site bladmin Seat, okorijeli anarhista i protivnik rezima. Naime u toj galaksiji bijase carovalo bratstvo i drugarstvo, socijalizam i kolektivizam. Kao jedna velika kosnica u kojoj se svatko s svakim poznavashe i dijelishe iste stavove. Koristeci Svilu oni se medjusobno javljashe jedni drugima svakodnevno, komenitrase kakav je tko, di je tko bio, koga je slusao, kako je jeo. Da li kome stolica bijashe premekana, meso zapalo u zubima pretvrdo, usne precrne od ispijenog Vrnaca, glava prevelika nakon udisanih cigareta i ispijene vatrene vode. Natruke misli i logike odavno tu stanovale nisu. No Seat misljashe drugacije. Odrastao na dojki Hegelove logike on odluci uspostaviti Mars028. U pocetcima bijashe tu misli koje su odisale logikom i konstruktivnim raspravama, juzeri koji bijaho mislili svojim glavama. Takvo sto izazove poremecaj u kosnici. Nema vise vesela offkopicarenja, pisanja doskocica, hvaljenja avatara, pisanja kakva bijashe celuloidna projekcija u zadimljenoj dvorane bivshe iluminatske lozhe. Pisanja koja se frekvencija zvukova vrti u cijim zvucnicima, igara kao sto su 77 rijeci u sekundi, ko ima bolju slikicu, di si bio i kako si kakio. Sve je doslo u opasnost. NE moze to tako. Povikase dronovi, i sjedoshe vijecati. Kako i sto sada, sve nama sveto dolazi u ugrozu. Kada se netko dosjeti. Zovimo nju. Nju!? Da, nju! VeneruU. Kci starog Jure i kumce velikog Ante. Najveceg pravednika ovog kvadranta X7. Nakon uvidjanja opasnosti te situacije VeneraU uzvike :Ovo je nepravicno, Tweety. Te odluci stupiti u akciju, okupljanjem male, ali elitne postrojbe odvaznih drugara. Drustvo bijashe saroliko, spajala ih jedino velika odanost misiji. Mladi car offkopika Lancelot, sposoban od teorijske fizike u jedno posto unapraviti sprdnju, veliki batinas mrcna linija, poznat po ljubavi prema svemu sto ima veze sa sjecivom, poznat po sunchanim naochalama, kosati Hare Rama; s VeneromU povezan ljubavlju prema krizu, duo poznat kao isu i petar; stakoricaZoe puna mudrosti zenskih magazina, Zlokobni Kolach, poznat kao najbolji dramer plejer galaksije, maldjahni Trale Kar, koji je voljno slijedio sve zapovijedni. VeneraU kao mjeru predostroznosti osigurashe i potporu s druge strane galaskije. Iz zemlje vatre i wombata prizvashe velikog carobnjaka, mudrog maga razmazanogmachora. Te iz zemlje grba deva i pijeska, komandanta snejkija. I tako se mala ali odvazna cheta djaka upusti u bitku njihovim zivota, i ostvarenje vlastitog postojanja.

Ali i druga strana bijashe opaka, niposto voljna predati se. Izgledashe brojna, no uspostavilo se da je to samo jedna osoba. Netko broja neznanoga. Ali s mogucnosti multiplikacija. Tako da ta osoba postadoshe broj, djevojce, stivn sigal, brava, fizicki hrvoje, MarijaH, sumar... Jedna osoba protiv svih. Bijase to epska bitka. Trajala je jednu godinu, te jedan dan i jednu noc. Pred sam kraj u ocajnicoj nadi VeneraU i mrka linija pokusashe posljednji proboj. Linije neznanog broja do tada su odolijevale. No preplasni uzvikom Ovo je nepravicno, Tweety! pokleknuse. Obrana je popustila, ali neznani broj odluci u ponor povuci i svoje progonitelje. Prizvao je velikog maga, nosoroga iz papirnice. Ovaj prizvan i razljuchen odluci sve ponuci na dno ponora. Druzba je ostala bez vodje, ali misija bijashe obavljena.

Kako prica zavrsava nije moje za ovdje napisati. Mogu samo natuknuti da pomocu bijele neskafe magije ostatak druzine rijecima i slovom pokusava vratiti iz ponora svoje vodje, dok crna turska magija pokusava uskrsnuti neznani broj.

Svjetlost lampe postaje sve slabija, a hartiji je dosao kraj. Nabavkom nove nastavlja se prica...

Vas Muskatni orascic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sorry al neda mi se citati, predugacko je.

daj neku kracu verziju

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anger leads to the dark side! Join us!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je savršeno. Nažalost, nisam uspio prepoznati sve likove.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zgodno, zgodno...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2008. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autor je vrlo prepoznatljiv

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nice
ali sam prezelena da prepoznam aktere

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
nice
ali sam prezelena da prepoznam aktere

Ma jednostavno je. Imaš *** i *** i **** i ***** i mnoge druge...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, sve se zna i svima je jasno.
Restriktivna mjera foruma je potpuno uspjela.

Dodatak: čitav post nisam pročitao. Zašto bi se itko gnjavio pisanjem toga? Ne zanima me.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 21:36 
Naslov:  Re: FORUM WARS
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muskatniorascic je napisao/la (Pogledaj post): › U pocetcima bijashe tu misli koje su odisale logikom i konstruktivnim raspravama, juzeri koji bijaho mislili svojim glavama. Takvo sto izazove poremecaj u kosnici.

E da, ovaj dio mi se sviđa!
U početku je stvarno bilo ok, sa guštom sam se javljao na teme u kojima se vodila ponekada i oštra rasprava . . .
Svatko je zastupao neko svoje određeno mišljenje za koje je on mislio da je ono pravo . . .
Mislim da su sve sjebali takozvani famozni forumaški sastanci . . .
Lijepo je da se ljudi upoznaju, ali eto desi se i to da nakon upoznavanja ljudi znaju mjenjati mišljenja ko gaće nebili se nekome dodvorili . . .
No dobro ljudi zato i jesu ljudi . . .

A sada moram priznati ovaj forum je pomalo izgubio svoju nekadašnju čar!
Nije da plačem zbog toga Crying or Very sad , ali eto . . .
ŠTO JE BILO, BILO JE . . . Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
U početku je stvarno bilo ok..


..a tek sad pocinje ono najbolje !

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekad bilo, sad se spominjalo.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 5:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › autor je vrlo prepoznatljiv


...apsolutno prepoznatljiv...kao sto to @alien lijepo rece: restriktivna mjera je potpuno uspjela...nema 8, ali zato ima nekoliko novih nickova koji vrlo uspjesno zamjenjuju baniranu verziju...sto moze samo potvrditi da neki mogu sve i da nemaju obraza, vec samo guzicu...ali bitno je da nema Danice i Tamne strane koji imaju dovoljno casti i karaktera da ne uzimaju drugi, treci, peti nick....sramota....admin/moderator/tko god - svaka cast... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muskatniorascic
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakve insinuacije nuzno je rezolutno te s apsolutnom indignacijom odbaciti.

U nedostatku bolje ideje i shoku od toga da vise od jedne osobe moze imati razlicito misljenje koje pri tome odudara od prevladavajuceg, dogamticnog i univerzalnog sve osobe nuzno bivaju proglasene jednom.

Ponavljam mi NISMO Borg.

Unikatni smo i posebni, a svoje nickove ne dajemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...za clana koji se pridruzio na isti dan kada je 8 baniran, zaista puno znas o forumu i njegovim clanovima...
...dovoljno smo upoznati s tvojim nacinom komunikacije da te ne bi prepoznali...
...i ne moras se praviti da si visestruka licnost, unikatna i posebna svaka za sebe - jedan si, bez casti i obraza, i to je jedino po cemu odudaras od ostalih clanova...
...i ostavi se mojih deva i pijeska, bar imam muda za razliku od tebe..

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: