Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



elektormodul - posljednje upozorenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Psihički Krešimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.07.2007. 0:23 
Naslov:  elektormodul - posljednje upozorenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...veceras mi je kreten prikeljio kaznu iako imam uredan sms. ne pada mi na pamet trositi svoje vrijeme i odlaziti u tu lihvarsku i pljackasku instituciju moliti lopove da mi oproste nesto sto nisam ni skrivio.
moja cast i moje postenje vrijede puno vise nego taslidzicevih i djapicevih 60 kuna.
mojih 60 kuna vrijede puno vise nego taslidzic i djapic zajedno.

s obzirom da u zivotu ne smetam drugima i zelim dobri svakom covjeku - zelim poruciti jednu stvar:

elektromodule, jebem ti mater! od onoga koji mi je stavio kaznu do taslidzica i onoga kome on placa koncesiju!

s obzirom da je taj porez na zrak uveden da bi se napunili neciji dzepovi, a ne postigli neki vazniji ciljevi u prometnom sustavu priopcavam za javnost da sam popizdio i da strpljenja za kretene nemam.

od sada po satisfakciju idem na automate za naplatu. gradjanima ne trebaju, jer ce kaznu ionako dobiti.

lopovi!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2007. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi lega da te ne skontaju preko IP adrese

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2007. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, pazi da te Kirin ne počne tražiti.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2007. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala onom gore, ja nisam imala nikakav slucaj do sada. I šta ti sad krešimire planiraš? napravit se budalom dok ne dođe na sud ili....

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam talo prosla u rupi kod hotela.Prvo sam se posvađala sa tipom sto naplacuje pa sam morala u elektromodul pa sam se tamo tek posvađala.Kaze tip iza stakla da ubacim 6 kn u aparat i ponistiti ce kaznu...grrr..meni mrak! Platila sam smsom koji mi je naplacen,ali eto na vipu sam pa usluga placanja parkiranja ne radi,STO SE TO MENE TICE!!!!!!

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
opsterk
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2007. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko je kriv sto im usluga koju btw sami reklamiraju (sms parking= ne radi? onaj ko placa ili onaj ko reklamira?
ma to treba na sud pa nek sud podmetne ledja za probisvjete ako smije nakon maestra i sl akcija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle...
1) ne potpisivati osobno (dakle ne onaj na čije je ime auto) nikakve pizdarije (prijedlog za ovrhu) koje donose u ime javnobilježničkog ureda Biserke Arambašić poštari/dostavljači n kućnu adresu... može potpisat baba, mama, komšinica, ali ne potpisivati osobno
2) stiže rješenje o ovrsi od gorenavedene Biserke, piše se žalba, žali se na nepropisno uručenje pismena ( dakle, "ja pojma nemam o tome nisam osobno primio dokument iako mi je po zakonu trebao biti uručen u ruke") i šalje na Biserkinu adresu (Ured javnog bilježnika, Biserka Arambašić, Kapucinska 17, Osijek), s povratnicom naravno!
3) sa Općinskog suda stiže rješenje o primljenoj žalbi na ovršni prijedlog, sud stavlja izvan snage rješenje o ovrsi, postupak se odgađa dok ne dođete na red na sudu...
4) kada jednog dana stigne poziv za sud odlazite tamo u cijelosti pobijate sve navode o neplaćanju parkiranja i za svjedoke predlažete bivši djelatnike tvrtke Elektromodul d.o.o., Igora Perkovića iz Osijeka i Zlatka Kljusa iz Josipovca koji će reći da se ne sjećaju da su upravo vama pisali izmišljenu kaznu ali potvrđuju da su to činili gotovo svakodnevno na svom radnom mjestu...
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=8545

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da mom bratu su već 2x tak dali kaznu!!!više neće slat nikakve sms-ove!kontam si da dođe treći put da mu više ne bi vjerovali kako nije on kriv,već mreža!
možda im je to i cilj-ovako dobiju dodatnih 6kn, a vjerujem da ima dosta takvih slučajeva!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2007. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I meni to napraviše. I htjela sam se praviti blesava i čuvati sms dok dođe do suda, ali sam se bojala da mo mobitel ne zablokira nešto ili da mi se kojim slučajem ne izbriše poruka pa sam im tamo išla pokazati sms. I onda su oni lijepo rekli da će poništiti kaznu. A trošila sam svoje vrijeme, gorivo i živce zbog tuđe pogrješke.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 29.12.2007. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa svim tvrdnjama. Naime, ja nemam problema sa sms-om, već upravo suprotno. Poblem mi se već dva puta dogodio na parkiralištu kod pizzerije bosso.

Naime, prije par mjeseci sam parkirao automobil na spomenutom parkiralištu, došao do automata i ubacivao kovanice od kunu unutra, koje nije primao, stalno ih je izbacivao natrag. Onda sam pokušao s kovanicom od dvije kune, da bi se dogodilo isto. Zatim sam pokušao s kovanicom od pet kuna koje je primio ( da naglasim, jedan sat parkiranja tamo košta tri kune, a aparat ne vraća ostatak ). Naravno da sam zamračio. Otišao sam preko ceste i na onom aparatu urormalno platio parking. Dok sam plaćao parking, naišao je lik iz elektromodula pa sam ga odmah upozorio na neispravnost. Rekao je da će pogledati.

Prekjučer sam parkirao na istom parkiralištu, Išao na prvi aparat na kojem sam bio i prošli puta. Naravno, aparat i dalje ne prima ništa osim pet kuna. Zatim sam opet otišao preko ceste na drugi aparat, međutim ovaj puta je stroj primao sve kovanice, ali nije ništa učitavao, kao da se ništa ne ubacuje. Dakle, jedina dva aprata za naplaćivanje parkinga na tom parkiralištu NE RADE.

Iz vaših iskustava koje sam pročitao vidim da ne radi ni plaćanje sms-om, stoga se ovdje postavlja samo jedno pitanje:

KO TU KOGA JEBE?

Ako ne platiš parking, dobiješ kaznu od 60 kuna, a to što nemaš mogućnosti platiti to njih očito ne zanima. I sada se tu priča o poštenju i borbi protiv mita i korupcije.

btw. Ova bi se tema slobodno mogla zvati i : Žalosno ali istinito.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odi lega tamo s kaznom i pokaži ima sms i poništit će ti kaznu. Ja sam imao isti slučaj.

_________________
www.excalibur.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: