Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bastion: doček Nove 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2007. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

750,800,1500- ko tu sad laže??? zna li netko stvarnu cifru?? ako je 1500 onda vlasnik stvarno nije normalan.jedino ako ljude nemisli potrpat kao sardine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ranger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kada smo mi išli kupiti karte u beckers (prošli petak), konobar nam je rekao da je do tada prodano oko 600 karata

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.12.2007. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smokvica je napisao/la (Pogledaj post): › 750,800,1500- ko tu sad laže??? zna li netko stvarnu cifru?? ako je 1500 onda vlasnik stvarno nije normalan.jedino ako ljude nemisli potrpat kao sardine


cuj zbroj 2+2 pas viditi tko laze, ja ti kazem provjerenu informaciju mogo bi napisati i od koga ali necu. 1500 ljudi, pa ti vidi ...

a i ako ja lazem, ili imam krivu informaciju, sta znaci oznaka na karti oko 1400 Wink a karte su numerirane Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2007. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Smokvica je napisao/la (Pogledaj post): › 750,800,1500- ko tu sad laže??? zna li netko stvarnu cifru?? ako je 1500 onda vlasnik stvarno nije normalan.jedino ako ljude nemisli potrpat kao sardine


cuj zbroj 2+2 pas viditi tko laze, ja ti kazem provjerenu informaciju mogo bi napisati i od koga ali necu. 1500 ljudi, pa ti vidi ...

a i ako ja lazem, ili imam krivu informaciju, sta znaci oznaka na karti oko 1400 Wink a karte su numerirane Razz


pa ima mi to neke logike.(to s brojevima). ali opet je to preeeeevise. nije valjda gazda toliko lud. a gdje je sada fiona da nam da informacije. meni je konobar rekao negdje oko 800. e a otvorit ce i neke prostorije iza pa mozda i nece biti tako puno ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gladiator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Gornji grad, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam na xmas partyju, vidio sam da je otvorena jos i ona stara sala iza, (nije obnovljena, dakle crvena cigla)

_________________
Remember yesterday... and think about tomorrow... cause you have to live today...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nema veze crvena cigla. ugodjaj sto se tice glazbe ,cuge,hrane i ljudi je bitan. kad se nacvrcam ko da ja vidm crvenu ciglu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gladiator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Gornji grad, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

------------------ II ------------------------

vidis pod, ne crvenu ciglu

_________________
Remember yesterday... and think about tomorrow... cause you have to live today...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2007. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gladiator je napisao/la: ›
------------------ II ------------------------

vidis pod, ne crvenu ciglu


e bas to. a jesu onda pod renovirali?? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gladiator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Gornji grad, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne sjecam se, nisam vidio pod od poda

_________________
Remember yesterday... and think about tomorrow... cause you have to live today...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ranger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa neće valjda stvarno biti 1500 ljudi?! bojim se da se ponavlja priča od prošle (nove) godine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.12.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i ja se isto bojim. a sad kad treba nesto konkretno reci onda fione nema.FIONAAAAAAA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rashchupanaDjevojka.
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam definitvno odustala od bastiona, prošle godine je bio totalni ciganluk, dok dobijem dva deci vina prođe me ono što sam popila. guranje, poplavljen vece, kurvice, jakne okolo po podu, fuj. i prosle se godine pricalo kao da se prodalo puno više ulaznica od predviđenog i svi mislili ma ne nije blabla a na kraju klinac, tak će bit i ove godine, kog briga što su uredili kad se ljudi napiju i počnu bacat na isto će doć.

_________________
narodna je smeće.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tea1987
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 0:32 
Naslov:  Re: Bastion: doček Nove 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se jos nisam odlucila gdje cu..a bilo bi mi i vrijeme..taj bastion mi zvuci ok al kad bi bar znala da je stvarno istina da je 750 karata u prodaji..cula sam neku brojku od 1500!!!ma daaaj da ne bi opet ko sardina stajala medju tom ruljom...zao mi sam demodea Sad da sam bar prije kupila kartu..a sad ih vise nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.12.2007. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tea1987 je napisao/la: ›
ja se jos nisam odlucila gdje cu..a bilo bi mi i vrijeme..taj bastion mi zvuci ok al kad bi bar znala da je stvarno istina da je 750 karata u prodaji..cula sam neku brojku od 1500!!!ma daaaj da ne bi opet ko sardina stajala medju tom ruljom...zao mi sam demodea Sad da sam bar prije kupila kartu..a sad ih vise nema...


e tea nema ih vec mjesec dana . i ja sam htjeo tamo ici al jbg. prosle godine sam bio u bastionu i katastrofa a ove godine idem samo zato jer je sve popunjeno.a a ko opet bude šrot onda ne preostaje nista drugonego angazirati malo novinare pa da gazdi dodje iz guzice u glavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tea1987
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 0:46 
Naslov:  Re: Bastion: doček Nove 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sad neam pojma sta da napravim..srah me dat 230 kuna za bastion a da na kraju ispadne jadno kak ljudi pricaju..mislim,je novi prostor i tamo sam svake subote i super mi je i bas zato bi isla...al ne zelim u guzvu!!!a u demodeu sam skoro svaki dan i eto opet ostanem bez karte jer sam glupa!!!dal ima jos nest pametno??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: