Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Shit Of The Year

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 12:35 
Naslov:  Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i svake godine list Feral Tribune je kandidirao dvadeset najpopularnijih mudrosti iz svoje rubrike 'Shit of the week' za Shit Of The Year po kojoj će se pamtiti 2007. godina.

1. Mislim da se visokom politikom ne bi smio baviti nitko tko nema kuću, dva auta i barem 50 tisuća eura ušteđevine. Tko će premijeru koji živi u stanu od 30 kvadratnih metara vjerovati da može rješavati probleme građana?

Ratko Maček, glasnogovornik Vlade i HDZ-a, u Novom listu, siječanj 2007.

2. Vlada je najavila da se ukida vojni rok, a to znači da nećemo imati sina vojnika u hrvatskoj državi, čime nam potkopavaju najveću svetinju.

Marinko Krešić, umirovljeni general, na skupu udruge "Jedino Hrvatska" u Splitu, siječanj 2007.

3. Mislim da se moje članstvo u HDZ-u ne kosi s novinarskom etikom, jer je politika sve oko nas.

Ivan Rotim, izvršni direktor Radija Cibona, u Jutarnjem listu, ožujak 2007.

4. Split je ponos Dalmacije i Mediterana, mi smo oduvijek bili protiv Turaka, a protiv muslimana sam se i ja borio u zadnjem ratu. Nakon prizora mrtve djece, vjerujte mi, sasvim ljudski je boriti se protiv džamije.

Aldo Delić, vlasnik kafića "Genscher" u Okrugu na Čiovu i organizator potpisivanja peticije protiv izgradnje džamije u Splitu, u Slobodnoj Dalmaciji, ožujak 2007.

5. Ne mislim da je većina građana protiv NATO-a. Oni koji su protiv vjerojatno misle da će se našim vojnicima naređivati da idu u strane misije boriti se po svijetu, ali to nije tako. Naši su vojnici dragovoljno u Afganistanu i čak traže da im se smanji nužna dvogodišnja stanka između dvije misije.

dr. Ivo Sanader, predsjednik Vlade i HDZ-a, na aktualnom satu u Hrvatskom saboru, ožujak 2007.

6. Svo to zlato, sve te sportske medalje ne vrijede pobjede na Maslenici! Žao mi je što Ratko Rudić nije bio s nama i radovao se podvizima na južnoj fronti, ulasku u Knin, povratku Hrvatske u Podunavlje. Ti se, Rudiću, tome nisi veselio, a to ti je sto puta, milijardu puta, više od svake kolajne!

Antun Vrdoljak, član Međunarodnog olimpijskog odbora i počasni predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora, u interviewu Sportskim novostima, travanj 2007.

7. Neovisno o tome što nismo dobili Europsko prvenstvo, moramo se ponašati kao da smo ga dobili.

Zorislav Srebrić, tajnik Hrvatskog nogometnog saveza, u Novom listu, travanj 2007.

8. Vjeronauk je kičmeni stup obrazovanja i treba ga povezati sa svim drugim predmetima.

dr. Nevio Šetić, državni tajnik za osnovno obrazovanje, na sastanku kardinala Josipa Bozanića s ravnateljima predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u Međubiskupijskom sjemeništu na Šalati, svibanj 2007.

9. Opišite mi to zlostavljanje, nema tragova. Mirjana Lučić ima nos, ima uši, ima noge, ima sise, sve ima. Ništa joj otac nije odsjekao. Ja ne vidim po čemu je to njezin otac bio terorist. Da je slušala oca, bila bi sada pobjednica na svjetskoj razini, a ona mu je okrenula leđa.

Milan Ivkošić u emisiji "U sridu" na Novoj TV, svibanj 2007.

10. Činjenica je da HRT na mala vrata, nakon 16-godišnje stanke, uvodi srpski jezik na male ekrane i u govorne emisije Hrvatskoga radija. Srbijanski se filmovi ne titluju na hrvatski, Srbijanci u intervjuima govore srpski bez prijevoda na hrvatski. U emisijama vijesti, Otvoreno, raznim komentarima i sl. srbijanski političari, znanstvenici, kulturni djelatnici, pjevači itd. obraćaju se Hrvatima na srpskome, a nitko se ni ne trudi prevoditi ih na hrvatski ("Tko nas to bre uopšte zavadi?").

Darko Sagrak u Fokusu, lipanj 2007.

11. NDH je najstrašnije razdoblje povijesti hrvatskoga naroda, a prije svega zbog antifašističkih zločinaca.

Mladen Ivezić, povjesničar, u Hrvatskom listu, lipanj 2007.

12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je.

Željko Sačić, ratni zamjenik zapovjednika specijalne policije, u svjedočenju na suđenju generalima Rahimu Ademiju i Mirku Norcu, optuženima za ratne zločine počinjene u Medačkom džepu, srpanj 2007.

13. Vatrogascima koje je smrt našla na početku života treba pronaći život u smrti. On bi trebao biti više od spomenika, recimo izvanredno izglasavanje zakona o zabrani pušenja. To bi mogao biti trajni obol vatrogascima koji su stradali zbog pušača, dužnog da u nacionalnom parku brani nepušenje. Tko bi zapalio cigaretu na nedopuštenim mjestima, činio bi to protiv sjećanja na ove mučenike.

Danko Plevnik u Slobodnoj Dalmaciji, rujan 2007.

14. Svaka država u ratu ima logore. U radnome logoru Jasenovac ogromna većina logoraša umrla je od zaraznih bolesti, među njima nekoliko tisuća komunista koji su klali, žarili, palili po NDH i koji su na tisuće pobili u napadima na vlakove i prometnice.

Davor Glasnović u Hrvatskom listu, rujan 2007.

15. Ne vrijeđa me kada me zovete plaćenikom "Blackwatera" ili "Global Securityja", kojima sam poslao službeni zahtjev da me prime u svoje redove. Posao je posao. Znam da ću u Iraku biti u poziciji ubijati ljude, ali to je isto kao da kažeš mesaru - moraš li ubiti tele, kravu, a sutra bi došao i pitao ima li telećih bržola.

Ivica Buljac, poručnik Hrvatske vojske, u interviewu Slobodnoj Dalmaciji, listopad 2007.

16. Nema razlike između lakih i teških droga.

Jadranka Kosor, potpredsjednica Vlade, na zagrebačkoj promociji hip-hop predstave "Ti možeš probati sve, samo drogu ne" u sklopu HDZ-ove predizborne kampanje, listopad 2007.

17. Svatko tko ne sluša glazbu Marka Perkovića Thompsona u Hrvatskoj je Židov.

Andrija Ružek, nositelj liste Hrvatskih pravaša - Hrvatskog pravaškog pokreta u 5. izbornoj jedinici, u emisiji "Izbori 2007." na HTV-u, studeni 2007.

18. Pelješki most rješava i dio pogrešaka prirode, koje je napravila s otocima.

dr. Ivan Bošnjak, dekan zagrebačkog Fakulteta prometnih znanosti, na predstavljanju studije "Ekonomski, prometni i demografski učinci Pelješkog mosta" u Dubrovniku, studeni 2007.

19. Gradnja Pelješkog mosta imat će utjecaj na demografsku situaciju na Pelješcu i Korčuli. Prema našim projekcijama, broj stanovnika na Pelješcu 2021. godine bez mosta bi bio 7213, a s mostom 10.771. Na Korčuli bi te brojke bile 14. 791 bez mosta, odnosno 18.793 s njim.

Ivan Čipin, profesor zagrebačkog Ekonomskog fakulteta, na predstavljanju studije "Ekonomski, prometni i demografski učinci Pelješkog mosta" u Dubrovniku, studeni 2007.

20. Da je povjesničar Tuđman bio Englez, Francuz ili Amerikanac, bio bi svjetski poznat kao povjesničar.

dr. Miroslav Tuđman u Fokusu, studeni 2007. (Feral Tribune;)

net.hr

Nažalost, od toliko sranja ne mogu izdvojiti za sada niti jedno. Ali Maček o premijeru, te borba protiv Turaka definitivno idu u anale..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

17. Svatko tko ne sluša glazbu Marka Perkovića Thompsona u Hrvatskoj je Židov.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 13:41 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo o mostu i demografiji je meni zakon osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2007. 17:18 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
11. NDH je najstrašnije razdoblje povijesti hrvatskoga naroda, a prije svega zbog antifašističkih zločinaca.

ova mi je dobra i ona o prevodjenju srpskog na tv-u osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2007. 17:37 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile a jooj, ne znaš tko je veći biser, jadni mi, gdje mi živimo...
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se mene pita ja se potpuno slazem sa Macekom, ali da je rekao u drugacijem kontekstu...

Svuda u razvijenim zemljama politikom se bave situirani ljudi, tj ljudi koji vec imaju, a kod nas ljudi idu u politiku da steknu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.12.2007. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

17. Svatko tko ne sluša glazbu Marka Perkovića Thompsona u Hrvatskoj je Židov.


Treba ic avijon s tim natpisom oko Osijeka osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:31 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile osijek031.com smile a jooj, ne znaš tko je veći biser, jadni mi, gdje mi živimo...
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."

Da, ja nevidim što je smiješno u ovoj izjavi...
Ljudi pucali na nas i prije dolaska UN-a im četnici pokupili puške te kad je došao UN ispalo je da smo pobili civile...
Nevidim stvarno što je smiješno...

A i da ne dođe do zabune, nemam ništa protiv srba, ali urednici ferala su jedino i isključivo srbi... ne bih se čudio da ima i pokoji agent iz stranih tajnih službi...

PS: Ovdje su napomenuti takozvani "proseri" svih desno orijentiranih stranaka, ali
tu nema nijedne izjave Ivice Kirina koji je iz HDZ-a stvarno nizao prosera, pa se poslije toga čovjek malo treba zapitati što su time urednici u biti htjeli postići Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile osijek031.com smile a jooj, ne znaš tko je veći biser, jadni mi, gdje mi živimo...
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."

Da, ja nevidim što je smiješno u ovoj izjavi...
Ljudi pucali na nas i prije dolaska UN-a im četnici pokupili puške te kad je došao UN ispalo je da smo pobili civile...
Nevidim stvarno što je smiješno...
A i da ne dođe do zabune, nemam ništa protiv srba, ali urednici ferala su jedino i isključivo srbi... ne bih se čudio da ima i pokoji agent iz stranih tajnih službi...

PS: Ovdje su napomenuti takozvani "proseri" svih desno orijentiranih stranaka, ali
tu nema nijedne izjave Ivice Kirina koji je iz HDZ-a stvarno nizao prosera, pa se poslije toga čovjek malo treba zapitati što su time urednici u biti htjeli postići Wink

Ti baš moraš uvijek ići sam protiv svih.
Lijepo ti piše da je odabrano 20 prosera od svih. Naši političari ih tjedno barem stotinu izreknu.
A sada razmisli malo.
"Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je"
Kako netko mrtav može pucati? Jedino ako je Isus.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › 10. Činjenica je da HRT na mala vrata, nakon 16-godišnje stanke, uvodi srpski jezik na male ekrane i u govorne emisije Hrvatskoga radija. Srbijanski se filmovi ne titluju na hrvatski, Srbijanci u intervjuima govore srpski bez prijevoda na hrvatski. U emisijama vijesti, Otvoreno, raznim komentarima i sl. srbijanski političari, znanstvenici, kulturni djelatnici, pjevači itd. obraćaju se Hrvatima na srpskome, a nitko se ni ne trudi prevoditi ih na hrvatski ("Tko nas to bre uopšte zavadi?").

Ovo je isto jedna od činjenica ma da pomalo nekome zviči smješno... jer netko tko je stariji zna da je "čebe"="deka", ali mala djeca neznaju i na kraju se dogodi to da se osnivaju:
Službe za zaštitu DIGNITETA, a ne DOSTOJANSTVA.
Djevojke koriste MAKE UP, a ne ŠMINKU.
Sve što je dosad izgledalo RUŽIČASTO, sada je PINK...

Da idem dalje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
"Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je"
Kako netko mrtav može pucati? Jedino ako je Isus.

Nije pisalo da PUCA nego PUCAO je, no dobro ja shvačam da nekim ljudima svaki kurac moraš pisati u PLUSKVAMPREFEKTU da bi ga shvatili što je pisac htio reči! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smatram da treba napraviti prosere godine na portalu 031...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
"Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je"
Kako netko mrtav može pucati? Jedino ako je Isus.

Nije pisalo da PUCA nego PUCAO je, no dobro ja shvačam da nekim ljudima svaki kurac moraš pisati u PLUSKVAMPREFEKTU da bi ga shvatili što je pisac htio reči! Wink

Aha... Znači on je bio mrtav i pucao je... To je veoma različito od onoga da je mrtav i puca. Jer ako je mrtav onda nema veze je li pucao ili puca... Mrtav je... Što god...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › 1. Mislim da se visokom politikom ne bi smio baviti nitko tko nema kuću, dva auta i barem 50 tisuća eura ušteđevine. Tko će premijeru koji živi u stanu od 30 kvadratnih metara vjerovati da može rješavati probleme građana?

Apsolutno potpisujem, ne vidim što tu nije jasno netko tko se nije dokazao u gospodarstvu pa i onom malom nema što tražiti u velikom, ali da zaboravio sam da su naši ljudi ipak "pametniji od ostatka svijeta"... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
"Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je"
Kako netko mrtav može pucati? Jedino ako je Isus.

Nije pisalo da PUCA nego PUCAO je, no dobro ja shvačam da nekim ljudima svaki kurac moraš pisati u PLUSKVAMPREFEKTU da bi ga shvatili što je pisac htio reči! Wink

Aha... Znači on je bio mrtav i pucao je... To je veoma različito od onoga da je mrtav i puca. Jer ako je mrtav onda nema veze je li pucao ili puca... Mrtav je... Što god...

Ne to znači da je pucao prije nego što su ga ubili, a poslije nije imao oružije i tretiran je kao civil.
Odnosno: Ispalo je da smo ubijali civile...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: