Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSIJEK

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Mislim da znam jednog policajca koji ima puno piratskih cd-ova i dvd-ova, pa čak i nelegalni software.... kontam, jel u redu da ga prijavim? Rolling Eyes


apsolutno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 16:09 
Naslov:  Re: DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSI
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo što kažu ipak jako mi dragi kriminalci o tomee osijek031.com smile

" Kao sto je vas vecina i cula ili citala, u subotu 15.12.2007. na Glechudesa partyju u clubu Oxygene u Osijeku gdje su gostovali DJ AHMAAD (Sarajevo) i DJane REA (Split) provedena je policijska racija koja je privela i domace i gostujuce DJ-eve zbog koristenja piratskih CDova.
Naravno CDovi su zapljenjeni, a da bi stvar bila gora, uzeli su i laptope s kojih se nije pustala glazba... I s kojih se nije ni trebala pustat glazba... hmm...
Posto znam da ovdje ima dosta DJ-eva bitno je napomenit da se na tim CD-ovima nalazi dosta glazbe sa beatporta, sripanih ploca i glazbe dobijene od samih producenata ili cak i nase produkcije, ali to nas nitko nije ni pitao... Sve su tretirali kao ilegalnu glazbu...

U hrvatskoj nije tesko naici na probleme kada se bavis nekim vidom umjetnosti, a u zadnje vrijeme mogu slobodno reci POGOTOVO GLAZBOM jer i pri kupovanju ploca, sto je legalan put, drzava uzme svoj ne skromni danak i na taj nacin gusi takav hvalevrijedan i sve rijedje vidjen oblik DJ-inga u hrvatskoj! Za one manje upucene da navedem da cijena jedne ploce zna varirat od cca 65 pa do 100 kn pa nek mi neko kaze kako to da cijena artikla, u ovom slucaju vinyla, koji u vecini slucajeva ima istu cijenu bilo gdje u svijetu... Osim u hrvatskoj...hmm... Tako da smo mi osobno placali sve varijacije sto se tice iznosa. Zamislite da je jedan dan npr. majoneza 5, a drugi dan 10kn... U istoj trgovini...

Da nas ne bi neko krivo shvatio ili krivo protumacio, ne zelimo anarhiju, shvacamo carinu, shvacamo zakone i provedbu istih, shvacamo i ZAMP iako sumnjam da je ijedna kuna otisla onim artistima cija smo mi djela pustali i koje mi postujemo, ali ako ova "pravna drzava" zazmiri na jedno pa cak i na oba oka samo osobama koje nose bitna prezimena i ako je ne tolerantna na kretivne mlade ljude onda sumnjam da "idemo dalje"... Osim u smislu TKO JE SIJEDECI?!


A za one koje zanima, sto se tice GLECHUDESA... Jos nas uvijek nemojte trazit pod smrtovnicama... we'll be back:)"

Very Happy
eeto za one koji nisu bili...atmosfera je bila spašena...policiji se lijepo i zapjevalo kad su odlazili Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › a i vi sad malo serete... jesu piratski cd-i ilegalni...jesu...jel policija smije uhitit onog tko se koristi takvim cd-ima...smije...zast serete po policiji kad ona radi svoj posao...da nisu nist napravili i da sjede mirno i lade jaja opet bi se sralo po njima...kak god okrenes ne valja...ne kazem ja da oni nemaju pametnija posla, nego se uvijek sere...


molim te nemoj pametovati tako naivno vjerujući medijima sve!
kako znaš da su svih 268 CD-ova ilegalnog sadržaja!?
- E pa neznaš isto kao i naša policija kojoj je vrh karijere u Osijeku se baviti prometnim nesrećama, legitimacijom maloljetnika poslje 23h i šetnjom po gradu...
Problem je u tome što je veliki dio te muzike (neću reći cijeli, jer ne znam za sve) skinut sa legalnih mp3portala kao što su:
beatport.com, junodownload.com, rcrdlbl.com... itd...

a o tome naša draga policija ne zna očito ništa!
Ali prvo neka to sve prođe kroz tisak i medije da se zna da policija "radi svoj posao" i hvata one prave kriminalce DJeve... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala, koko, što si podijelio s nama linkove! Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › a i vi sad malo serete... jesu piratski cd-i ilegalni...jesu...jel policija smije uhitit onog tko se koristi takvim cd-ima...smije...zast serete po policiji kad ona radi svoj posao...da nisu nist napravili i da sjede mirno i lade jaja opet bi se sralo po njima...kak god okrenes ne valja...ne kazem ja da oni nemaju pametnija posla, nego se uvijek sere...


molim te nemoj pametovati tako naivno vjerujući medijima sve!
kako znaš da su svih 268 CD-ova ilegalnog sadržaja!?
- E pa neznaš isto kao i naša policija kojoj je vrh karijere u Osijeku se baviti prometnim nesrećama, legitimacijom maloljetnika poslje 23h i šetnjom po gradu...
Problem je u tome što je veliki dio te muzike (neću reći cijeli, jer ne znam za sve) skinut sa legalnih mp3portala kao što su:
beatport.com, junodownload.com, rcrdlbl.com... itd...

a o tome naša draga policija ne zna očito ništa!
Ali prvo neka to sve prođe kroz tisak i medije da se zna da policija "radi svoj posao" i hvata one prave kriminalce DJeve... Rolling Eyes

nisam ja ni rekao da je sve ilegalno...daleko od toga...
al jos uvijek stojim kod onoga sto sam reko : sta god da policija napravi nebi valjalo...i ljudi bi se uvijek bunili...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Oxygene-u ... Danijele,Danijele ... jesi li ti imao prste u ovome ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2007. 21:43 
Naslov:  Re: DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSI
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas me zanima kad ce u q clubu pregledati cd-ove Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam da Oxygen nije platio ZAMP ove godine pa su jadni dj-i nadrapali...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To protect and serve...
Obradovala me nedavno scena kojoj prisustvovah kada je policajac zataknuo kaznu na auto koji je bio parkiran na autobusnoj stanici.
Policijska represija. Ženska je parkirala na minutu da podigne novce s bankomata, čim je izišla cipelić se dogegao...
Najveći doseg naše policije, netko je rekao, čini mi se, je da rekonstruiraju prometnu nesreću u kojoj je vozač M.J. iz Osijeka udario osobni automobil u vlasništvu M.R. iz Višnjevca te oštetio prednji retrovizor. CSI.
Biciklisti, nemate biciklističkih staza, ali imajte uvijek uz sebe 10.000 kuna, jer nikad ne znate gdje će lizalica iskočiti.
1. travanj 2007. godine. Tvrđa, poslije ponoći. Policijski službenik gubi pištolj kojega "otima" nepoznati počinitelj. Drugi policajac od nepoznate osobe dobiva udarac u glavu. Počinitelj jedan se traga. Počinitelj dva ide na sud, iako je u trenutku incidenta bio 100 metara dalje.
Utakmica na Gradskom vrtu. Dinamo - Osijek. Kohorta i Bad Blue Boysi demoliraju Franck. 20 minuta poslije, kada se prašina slegla, okuplja se 50 policajaca. Samo im "donuts" fale... U isto vrijeme jedan navijač završava u postaji jer je za vrijeme utakmice bacao baklje na teren. Prvi zvižduk nogometnog suca čuje iz prostorija policije.
Dani piva... Nedavne racije...Uhićenje DJ-a...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.12.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo za policiju.Akcija vrijedna divljenja.
Stoji HNL,navijači su mirni pa se policija stigla uhvatiti u koštac s drugim največim problemom ove zemlje-piratstvom.

bravo bravo,naklon do poda

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer opet milijun policajaca po gradu cijelu noć. Nadam se da im plaćaju taj noćni rad. Čovjek se stvarno osjeća sigurnije, kad ima stotinjak policajaca u vidokrugu. Jer nikad ne znaš otkud sve mogu iskočiti ti kriminalci s lažnim c.d.-ovima, narkomani koji ljude bodu jointima, opasna mladež ispod 18 godina, i sav ostali najgori kriminal.

Dobro, kad riješe te najveće probleme hrvatskog društva, siguran sam, doći će na red i pokoji mafijaš, korumpirani dužnosnik, gospodarski kriminalac, veletrgovac drogama (ili diler, kako neki krivo kažu), švercer oružjem, ljudima i ukradenim autima, pa čak i zapravo bezazleni plaćeni ubojica. Ali sve u svoje vrijeme, naime, u policiji nemaju dovoljno ljudi, pa se treba baviti prioritetima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez obzira na neadresiranje pravih i ključnih problema u društvu, moram reći da su ljudi bili sretniji kada je malo manje tih ispod 18 godina bilo vani pijano, kada im je razbijalo stakla na kući čisto iz obijesti ili nedaj bože ljubavnih problema, lakše su spavali kada su znali da ti mladići i djevojke neće biti u prilici doći do njihova automobila i zaključiti kako bi baš bilo dobro ispustiti gumu na tom autu. a ostali ljudi koji su mirno izašli van zabaviti se,neće se morati zamarati da im se može dogoditi da će ih 10 pijanih i nadrogiranih kretena zaskočiti i prebiti na mrtvo ime.tako da patrole vikendom pozdravljam, a uostalom od malih stvari se kreće.
ako možda ne znači puno za sveukupnu sliku, za neke stvari znači.
i kako je već netko rekao, ako ne rade ništa, ne valja.kad rade,opet ne valja....

_________________
Guide me, I walk slow, stay right beside me, the devil's trying to find me
Hide me,hold up, I take that back, protect me and then give me the strength to fight back
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2007. 0:05 
Naslov:  Re: DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSI
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki imaju sreće, više nego pameti. Upalo im u krilo slučajno par kila droge. Dobar božićni poklon. Jadranka će biti ponosna.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.12.2007. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

težak je život dj-a Smile neka ne nastupaju dok je zimska stanka u nogometu i to je to Smile stvar riješena

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2007. 13:01 
Naslov:  Re: DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSI
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
težak je život dj-a Smile neka ne nastupaju dok je zimska stanka u nogometu i to je to Smile stvar riješena


ali nastupaju Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: