Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSIJEK

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2007. 8:36 
Naslov:  DJ-i kriminalci-oduzeto 268 piratskih glazbenih CD-a OSIJEK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa evo dj su postali glavni kriminalci i na naslovnicama postali mega zvijezde kao najveci dileri droge sto velite na ovu akciju o kojoj ce pisati cijeli svijet

http://www.net.hr/crnakronika/page/2007/12/17/0342006.html

Zato dj pamet u glavu,ma koja je to blamaza i sramota,nije mi jasno kako policajac zna sto je pirat a sto ne.
Koji su to dj pali ako tako nastave propada nova godina jer niti jedan kolko sam ja skuzio ne svira s kompletnim originalnim cd ili plocama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je drago sto pravna drzava funkcionira. sada se osjecam puno sigurnije u ovom gradu jer znam da su kriminalci iza resetaka. sad disem puno lakse i to punim plucima.

posebno pozdravljam istancani osjecaj nase policije koja je prepoznala kljucne elemente koji podrivaju temelje nase drzave i efikasnom akcijom ih eliminirala. takodjer vjerujem da ce u daljem postupku pravosudje odraditi svoju ulogu, te te okorjele kriminalce osuditi na dogogodisnje robije.

sve sto mogu reci 'bilo je krajnje vrijeme'

i siguran sam da osim krsenja autorskih prava, ima medju njima i pedofila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo pravo si to kazao,mislim ovo sto se radi nije normalno
hm, zanimljivo ce biti vidjeti sta ce se dogoditi jer policija ne moze dokazati da su to piratski cd-i.

zanimljvo ce biti i vidjeti na koji ce se zakon pozvati tuzitelji isto kao i sto bi bilo zanimljivo vidjeti po kojem zakonu je policija uopce postupala. isto tako ce biti zanimljivo cuti sta ce reci zamp, odnosno kako ce policija i tuzilastvo reagirati kada ovi iz zampa kazu da ne mogu ustvrditi da li je to piratsko ili ne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
posebno pozdravljam istancani osjecaj nase policije koja je prepoznala kljucne elemente koji podrivaju temelje nase drzave i efikasnom akcijom ih eliminirala

sve sto mogu reci 'bilo je krajnje vrijeme'


Smile)))))))))))))

Potpisujem !!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo pravo si to kazao,mislim ovo sto se radi nije normalno
hm, zanimljivo ce biti vidjeti sta ce se dogoditi jer policija ne moze dokazati da su to piratski cd-i.

zanimljvo ce biti i vidjeti na koji ce se zakon pozvati tuzitelji isto kao i sto bi bilo zanimljivo vidjeti po kojem zakonu je policija uopce postupala. isto tako ce biti zanimljivo cuti sta ce reci zamp, odnosno kako ce policija i tuzilastvo reagirati kada ovi iz zampa kazu da ne mogu ustvrditi da li je to piratsko ili ne


ti ocigledno ne poznajes nase zakone i nase pravosudje.

kafkin proces je pickin dim naspram onoga sto se s nasim zakonima moze napakovati tek rodjenom djetetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la (Pogledaj post): › isto tako ce biti zanimljivo cuti sta ce reci zamp

zaboli zamp, oni ionako ubiru veliku lovu od prodaje svega na što možeš pohranit podatke, pardon papir je izuzet Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako izgleda a tako izgleda da ce za novu godinu biti puni zatvori dj jer ovi krecu u akciju vidite kako su krenuli na najvece kriminalce dj.
Izgleda da cemo za novu godinu slusati narodni radio direktno u lokalu gdje budemo bili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Protiv 18-godišnjaka koji je počinio kažnjivo djelo sprečavanja službene osobe u obavljanju službene dužnosti, jer je fizički pokušao spriječiti policajce da uhite 19-godišnjaka, upotrijebljena su sredstva prisile"

naime taj 18-godišnjak je reko murji da nešutaju 19-godišnjaka u stomak zato što ima 2 velika šava i pri tom je upotrijepo riječi " molim vas"...prespavo je u marici.

=| šta više reći?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): › "Protiv 18-godišnjaka koji je počinio kažnjivo djelo sprečavanja službene osobe u obavljanju službene dužnosti, jer je fizički pokušao spriječiti policajce da uhite 19-godišnjaka, upotrijebljena su sredstva prisile"

naime taj 18-godišnjak je reko murji da nešutaju 19-godišnjaka u stomak zato što ima 2 velika šava i pri tom je upotrijepo riječi " molim vas"...prespavo je u marici.

=| šta više reći?


standardno, nek se žali unutarnjoj kontroli MUP-a Laughing ... dobro je još i prošao, mogli su ga izbubati i reći da je pri opiranju uhćenju slučajno lupio glavom u vrata marice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la: ›
"Protiv 18-godišnjaka koji je počinio kažnjivo djelo sprečavanja službene osobe u obavljanju službene dužnosti, jer je fizički pokušao spriječiti policajce da uhite 19-godišnjaka, upotrijebljena su sredstva prisile"

naime taj 18-godišnjak je reko murji da nešutaju 19-godišnjaka u stomak zato što ima 2 velika šava i pri tom je upotrijepo riječi " molim vas"...prespavo je u marici.

=| šta više reći?


Kako nevjerujem takvim pričama bio sam tamo na konzultacijama i to dužim i samo su me jedanput izbubali i to dok me nisu dovezli do stanice i ništa strašno par udaraca samo što đura ima tešku ruku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): › "Protiv 18-godišnjaka koji je počinio kažnjivo djelo sprečavanja službene osobe u obavljanju službene dužnosti, jer je fizički pokušao spriječiti policajce da uhite 19-godišnjaka, upotrijebljena su sredstva prisile"

naime taj 18-godišnjak je reko murji da nešutaju 19-godišnjaka u stomak zato što ima 2 velika šava i pri tom je upotrijepo riječi " molim vas"...prespavo je u marici.

=| šta više reći?


Proslijedi ovo malom_ivici.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažem ja, policijska država. Jer kako objasniti akciju u kojoj sudjeluje 50 policajaca, od kriminalista, preko interventnih, do običnih cipelića, a rezultat je hapšenje dva d.j.-a zbog možda piratskih c.d.-ova?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Kažem ja, policijska država. Jer kako objasniti akciju u kojoj sudjeluje 50 policajaca, od kriminalista, preko interventnih, do običnih cipelića, a rezultat je hapšenje dva d.j.-a zbog možda piratskih c.d.-ova?


jebiga nema utakmica, zimska stanka je, pa moraju policajci nešt radit i nekog tlačit kad već nema navijača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2007. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i vi sad malo serete... jesu piratski cd-i ilegalni...jesu...jel policija smije uhitit onog tko se koristi takvim cd-ima...smije...zast serete po policiji kad ona radi svoj posao...da nisu nist napravili i da sjede mirno i lade jaja opet bi se sralo po njima...kak god okrenes ne valja...ne kazem ja da oni nemaju pametnija posla, nego se uvijek sere...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da znam jednog policajca koji ima puno piratskih cd-ova i dvd-ova, pa čak i nelegalni software.... kontam, jel u redu da ga prijavim? Rolling Eyes

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: