Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Plasticna operacija i sve sto uz to ide...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 14:37 
Naslov: Important Plasticna operacija i sve sto uz to ide...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2006,2,7,,10289.jl

Biste li i vi na sebi nesto mijenjali kirurskim putem?

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2006. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad! Drazi mi je nesavrsen original, nego "savrsena" kopija, jebiga, staromodan sam covjek...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2006. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da bi jedino smanjila neke stvari, da imam viška. npr. ogromne, klempave uši ili peticu u grudnjaku. prilično sam sigurna da bi se u tom slučaju dala pod nož, da se "reduciram" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam...mislim da ljudi te stvari malo olako shvataju. Ja nemam pojma o medicini, ali se sjecam sta mi je rekao Dr. Rebac koji je svojevremeno mene operirao, kad je malo falilo da mi to bude zadnji posjet ljekaru u zivotu: "jedan od najvecih rizika u kirurgiji je bas anestezija, bukvalno nema garancije da ces se probuditi iz totalne narkoze".
Ne daj boze, skoro svatko od nas ce za zivota pod noz iz medicinskih razloga, a rekostruktivni se zahvati obavljaju pod totalkom...nekako, ja bas ne bih pod noz vise i cesce nego sto apsolutno moram, pored onoga sto sam vec rekao ranije.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam škrta (grozna mana, grozna!), pa uopće ne bih sudila o tome trebaju li DRUGI ići na plastičnu operaciju ili ne (ovo je strašna tragedija i ne bih se izjašnjavala tko je kriv dok to sud ne utvrdi, ili ako je već utvrdio, onda njima prepuštam objavu odluke!), što se mene tiče- tko voli, nek izvoli. No kako rekoh, sama sam previše škrta da bih toliki novac davala na plastikariju kad ima toliko drugih i boljih stvari na koje bih radije potrošila novac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.
Jedino... zanemarila sam fitness jedno vrijeme, pa mi se čini da su mi mišići malo omlitavili, imam pokoju hrenovkicu na trbuhu kad sjednem. E sad, ne da mi se raditi trbušnjake, pa ne bi bila loša ideja to riješiti na neki drugi način. Ali mislim da je mjesec dana jutarnje gimnastike ipak financijski prihvatljiviji od estetske kirurgije Smile

Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2006. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.


Ovisi o dioptriji. I u pravu si, uopce nije losa ideja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2006. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.

gledala sam reportažu o nekom tipu koji je bio jako nesretan svojim niskim rastom i dao si je polomiti kosti na nogama i umetnuti nekakvu šipku ili nešto slično, ne sjećam se ali mislim da je to radio nekoliko puta kako bi dobio par centimetara više, brrrr
razmišljam i ja o uklanjanju dioptrije. čula sam da moraš potpisati 200-tinjak stavki o vlastitoj odgovornosti između ostaloga i da oni nisu odgovorni ako ti spale oko i oslijepiš. pričekat ću još koju godinicu dok se lječnici dobro uvježbaju (a treba i nagrecat lovu).
operacije su skupe pa je zato najbolje udati se za estetskog kirurga koji bi vam za svaku godišnjicu braka poklonio po jednu operaciju Smile
jeste li primjetili kako ljudi (osobito žene) koje se podvrgavaju višestrukim estetskim operacijama počinju užasno nalikovati jedna na drugu, a sve na plastične lutke?

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 08.02.2006. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobra mi je rečenica koju sam čula na tv-u, ne znam točno gdje, da osobe koje su se podvrgle plastičnoj operaciji ne izgledaju ljepše, nego samo izgledaju kao da su se podvrgle plastičnoj operaciji.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2006. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih se operirao, ali samo ako bi mogli napraviti od mene jednog Alaina Delona ili Dona Johnsona...

No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.

Glupe zene nisu lijepe.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2006. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.
Jedino... zanemarila sam fitness jedno vrijeme, pa mi se čini da su mi mišići malo omlitavili, imam pokoju hrenovkicu na trbuhu kad sjednem. E sad, ne da mi se raditi trbušnjake, pa ne bi bila loša ideja to riješiti na neki drugi način. Ali mislim da je mjesec dana jutarnje gimnastike ipak financijski prihvatljiviji od estetske kirurgije Smile

Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.


ja sam uočio kako muškarci poslije uspješnih operacija liče na mene...

dakle...meni nedostaje motiv... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2006. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.
Glupe zene nisu lijepe.


živio! osijek031.com smile

ps: gazda šta si to stvarno ti na avataru? vau, mislim da sam se zaljubila... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2006. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.

Glupe zene nisu lijepe.


Slažem se. Ipak, još uvijek sve veći broj žena i muškaraca (dobro, ajd, uzmimo da je Neven Ciganović muškarac!) odlazi na plastikariju. Zašto, zaboga? (ovo je kad govorimo o društvu u cjelini!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2006. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam jedan, recimo, problem. Nisam se nešto posebno izmijenila. Dakle, nosim isti konfekcijski broj kao i u srednjoj školi, izgledam skoro isto (ok, starija sam, imam pokoju boru i kako sam već rekla pokoju hrenovkicu na trbuhu), ali mene ljudi prepoznaju. Čak i oni koje nisam vidjela stoljećima. Nasuprot tomu, moji su se prijatelji i poznanici fizički, slobodno mogu reći, drastično promijenili. I često mi se događa da jednostavno ne prepoznam osobu dok mi ne kaže ime. Nezgodno je jedino kad se netko zapriča vjerujući da znam tko je, pa onda dođeš u situaciju da ti je neugodno pitati ime.
Malo sam odlutala s objašnjavanjima, želim reći da možda većina tih koji odlaze na slične operacije na neki način žele povratiti mladost. A to je zapravo nemoguće. Treba prihvatiti i godine i bore i sve ostalo što te iste godine donose. Mislim da je u pitanju nezrelost pojedinih osoba.
Naravno, uvažavam neke estetske korekcije koje se čine iz, recimo, zdravstvenih razloga. Ako netko zaista ima ružan neki dio tijela, pa ga to psihički ubija, tada je opravdano učiniti korekciju.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2006. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: › No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.
Glupe zene nisu lijepe.


živio! osijek031.com smile

ps: gazda šta si to stvarno ti na avataru? vau, mislim da sam se zaljubila... osijek031.com smile osijek031.com smile


zar misliš da ta bijedna sličica mene može biti dostojna? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: