Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predrasude

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

ne radi se o glazbenim ukusima, već o tome da je ta glazba baš retardirana i da mi nije jasno kako to netko može non stop slušat!


to je za tebe retardirana glazba i za mene, ali ne i za njega...možda baš ono što ti slušaš je nekome isto tako retardirana glazba ili ono što ja slušam.....uzmi cinjenicu da q club subotom uvijek bude pun, nisu to sve neobrazovani, retardirani, glupi, ni ništa manje vrijedniji ljudi od nas...jbg, neke stvari nam nikad nece biti jasne.....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

ne radi se o glazbenim ukusima, već o tome da je ta glazba baš retardirana i da mi nije jasno kako to netko može non stop slušat!


to je za tebe retardirana glazba i za mene, ali ne i za njega...možda baš ono što ti slušaš je nekome isto tako retardirana glazba ili ono što ja slušam.....uzmi cinjenicu da q club subotom uvijek bude pun, nisu to sve neobrazovani, retardirani, glupi, ni ništa manje vrijedniji ljudi od nas...jbg, neke stvari nam nikad nece biti jasne.....


ma daj, pa ta je glazba na nivou djecjih pjesmica, samo vulgarnija, nema tu mjesta za mozda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da se slažem s Poppy. Nije stvar u tome da imam predrasude zato što netko određenu vrstu glazbe, ovdje su primjer narodnjaci, nego to uz sebe najčešće veže jedan obrazac ponašanja i razmišljanja koji meni, opet najčešće, nije po volji. Naravno, uvijek postoje iznimke, baš kao što nisu svi Ameri, plavuše ili Bosanci (sic!) glupi, Britanci ružni, profesori isfrustrirani, muškarci svinje.... Very Happy
Međutim, često jesu. Zato i nastaju predrsude jer naš mozak, čini se, obožava generalizirati.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 19:48 
Naslov:  Re: Predrasude
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy ako ne zalaziš na takva mjesta kako onda možeš govoriti o obrascu ponašanja "tih ljudi" ili govorit o nekakvoj većini ili manjini? Jedino ako radiš izlaznu anketu na vratima Q-a ili Coctaila?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Poppy ako ne zalaziš na takva mjesta kako onda možeš govoriti o obrascu ponašanja "tih ljudi" ili govorit o nekakvoj većini ili manjini? Jedino ako radiš izlaznu anketu na vratima Q-a ili Coctaila?


radim kao izbacivacica! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2007. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam i mislim da ih svi imamo...
prema komu i zašto...potrajalo bi...ali ih se uvijek nastojim riješiti...

_________________
Samo jednom se živi!
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: