Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Enemies Of The State

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 16:15 
Naslov: Fight Enemies Of The State
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me, imate li neprijatelja? Neku osobu, s kojom ste se toliko ''zakrvili'' da ju smatrate svojim neprijateljem? Poslovica kaže (uf što ga baratam poslovicama ovih dana.. Rolling Eyes) Ne može te svatko voljet.. Kako se nosite s tim, kad Vas ljudi ne vole? Ima ljudi, koji se žele svima svidjeti.. i koje jako pogodi kad ih netko ne voli.. Nezdravo je kad te nitko ne voli, ali isto tako i kad te svi vole.. i to je znak da nešto nije u redu s tobom.. zar ne? Osobno ne bih mogla reći da imam neprijatelja (not that I know of) ali imam dosta ljudi koji me ne vole.. Zapravo me zanima što je to što neka osoba mora napraviti, da biste ga smatrali neprijateljem ?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na mogu baš reći baš da imam neprijatelje, al postoje ljudi koje ne volim i koji mene ne vole (vjerojatno ih više nego što ja znam). A što se tiče kako dođe do toga da nekog ne volim, obično po principu "three strikes, and you're out". Ne mogu reći da me to dira, jer ljudi koji me ne vole su isti ljudi koje ja ne volim tak da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2007. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam neke osobe da me mrze i da im nisam baš drag ali da sam s nekim na ratnoj nozi ne znam ... šta ti imaš ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma jok bre, al ima osoba koje bi me se trebale bojati.. i koje će najebat.. i to će se dogoditi kad najmanje budu očekivale.. Evil or Very Mad Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sigurno ima osoba koje me ne vole,i ne zele mi bas sve najbolje. ne smatram ih neprijateljima,ali oni mene da,samo sto se previse ne opterecujem s tim,zasto bi posvetila svoje vrijeme nekome tko me ne voli,cak je i ovaj post previse.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
pa sigurno ima osoba koje me ne vole,i ne zele mi bas sve najbolje. ne smatram ih neprijateljima,ali oni mene da,samo sto se previse ne opterecujem s tim,zasto bi posvetila svoje vrijeme nekome tko me ne voli,cak je i ovaj post previse.

dobro, ne posvećuješ post neprijateljima, već meni kao tvorcu teme.. Wink

..zanima me, da li se trudite svakome svidjeti, i da li vas pogađa kad vas ne vole, il' vi to onak ladno-de zaboli me..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
znam neke osobe da me mrze i da im nisam baš drag ali da sam s nekim na ratnoj nozi ne znam ... šta ti imaš ?

imam punu glavu ideja.. Wink
btw, nisi odgovorio na moj topic ''Mjerila ljepote'' osijek031.com smile
..a da li ti nekog mrziš?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vecinom mislim kako ljudi imaju o meni losije misljenje nego sto stvarno imaju, pa se tako ponekad ugodno iznenadim. A za one za koje znam da me stvarno ne vole, me nije ni briga, ne volim ni ja njih i definitivno se ne namjeravam truditi oko njih. Uostalom, sto bi to znacilo "truditi" se da se nekom svidis?! Govoriti stvari za koje mislis da on/ona zeli cuti i potvrdjivati njihove stavove koji se razlikuju od tvojih? Ma dajte, nemojte me zafrkavati... Wink

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne pogađa me kad me netko ne voli,ali me pogađa kad mi iz te mrznje radi ruzne stvare.
ne trudim se svakome svidjeti,bas suprotno,dosta sam hladna prema novi osobama tako da svi misle da sam umisljena..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
Uostalom, sto bi to znacilo "truditi" se da se nekom svidis?! Govoriti stvari za koje mislis da on/ona zeli cuti i potvrdjivati njihove stavove koji se razlikuju od tvojih? Ma dajte, nemojte me zafrkavati... Wink

da, kužim te.. slažem se! ma, mislila sam na osobe koje, kad skontaju da ih netko ne voli, onda to pokušavaju promijeniti silom ili milom.. neki ljudi stvarno ne mogu podnijeti da ih netko ne voli, znam ih par takvih..
..ono što je zapravo poanta mojih pitanja (ispričavam se na svojoj nerazumljivosti do sada.. Smile) je da li, kad skontate da vas netko ne voli.. da li stanete i zapitate se zašto je to tako.. da li se onda trudite promijeniti na sebi to što ta neka osoba ne voli na vama, ili ladno pređete preko toga.. ?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se sebi svidjam bas ovakva kakva jesam (doduse, mozda samo sebi!) i uopce me nije briga za druge. Druga je stvar ako sam nekog uvrijedila, pa me zato ne voli. Onda cu se ispricat! I to je otprilike to...

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saddam
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nevolim nikoga,ali ni nemrzim nikoga,tako da mi je oprosteno.Na poslu sam nateran biti sa ljudima sa kojima u privatnom zivotu nebi proveo ni pet minuta,tako da sam istreniran na tu temu.
Neprijatelja nemam,ali imam nekoliko odabranih prijatelja,koje poznam jako dugo i koji ce mi biti prijatelji nadam se do smrti.
Osobno mislim ako ti se neko nesvidja,a moras biti s njim(mislim na posao,skolu...),probaj mu se prilagoditi,ili bar mu malo ugoditi,bit ce ti lakse provest vrijeme s njim,mozda ti se misljenje i promijeni.Prije 8 god.,sam radio sa jednim covjekom,koji mi je bio mentor na praksi i izvadio mi je crijeva.Toliko me je mucio na praksi,da sam ga skoro zamrzio.Stjecajem okolnosti sam se i zaposlio u toj firmi nakon skole i pazi sad...,sad smo skoro kucni prijatelji...
Treba pokusat saslusat ljude i dat im priliku,mozda ti se neko i svidi nakon nekog vremena,a ako neide,suti i trpi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: