Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



bio trgovina u Os

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 0:05 
Naslov:  bio trgovina u Os
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko kupuje u bio trgovini? mislim na hrvatski cluster osijek, ona trgovinica u Suncanoj ulici...
pripremate li jela od namirnica koje tamo kupujete?
kakva je gotova hrana koja se tamo prodaje? neko probo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati- jaako sam skeptična!! Jednom prigodom vidjela sam dostavu peciva i kruha, provjerila ,dotična pekarnica NEMA prijavljenu eko proizvodnju!!!

Probala pureći odrezak, a teta(bdw, moje "tonaže") nije mi znala reći porijeklo dotične puretine, a kamoli potvrditi njen ekološki uvjetovani uzgoj!!!???

Tak´da sam skeptična, niti je to pozicija( tamo ništa osim Journala i Eskobara nije vrijedno spomena); niti mi odgovori nisu bili zadovoljavajući!!!

Zaključak: porez na budale!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la (Pogledaj post): › Moram priznati- jaako sam skeptična!! Jednom prigodom vidjela sam dostavu peciva i kruha, provjerila ,dotična pekarnica NEMA prijavljenu eko proizvodnju!!!

Probala pureći odrezak, a teta(bdw, moje "tonaže") nije mi znala reći porijeklo dotične puretine, a kamoli potvrditi njen ekološki uvjetovani uzgoj!!!???


a sta oni imaju i mesne proizvode?!
a sto kazes na samu prodaju proizvoda, kao npr. tofu, zitarice i tak to..meni se malo cini preskupo ili su to ok cijene?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijena svega sto se ne kupuje masovno je skupa,pa tako i tofua

jeo sam tofu otamo, dimljeni. ali nije mi bio bas nesto, pricao sam s nekim ljudima koji se bave proizvodnjom slicnih stvari kazu da se to bas mora znati radit,da to se nemoze bezveze napravit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › cijena svega sto se ne kupuje masovno je skupa,pa tako i tofua

jeo sam tofu otamo, dimljeni. ali nije mi bio bas nesto, pricao sam s nekim ljudima koji se bave proizvodnjom slicnih stvari kazu da se to bas mora znati radit,da to se nemoze bezveze napravit.


mislila sam na onaj tofu koji imaju upakiran, znaci nije njihova proizvodnja.
a sta ti tamo jos kupujes?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: