Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Diskont 24

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 9:32 
Naslov:  Diskont 24
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se o www.diskont24.com

Zanima me da li je itko naručivao išta od njih i kakva su iskustva?

Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom sam nesto narucivao, ali sam na kraju morao otkazivati narudzbu.

Smradovi nigdje ne navode jesu li cijene s PDV-om ili bez. Zapravo, negdje imaju navedeno da su s PDV-om. Kad sam zakljucivao kosaricu, odjednom mi se na prikazani iznos zaracunao PDV. Dakle, ipak nisu bile sa uracunatim PDV-om.

Ne znam kako je sada, ali od tada izbjegavam to leglo sarlatana. Diskont24 radi tako da usporedjuje cijene kod ostalih tvrtki, za svaki proizvod uzima onu najpovoljniju i onda dodaju svoju marzu. Dakle, sve sto imas kod njih, zasigurno imas i drugdje za manje novce.

Ako kupujes geek-opremu, toplo preporucam Adm.hr - kod njih je sve znatno jeftinije nego drugdje, ok odnos, imaju stvarno raznoliku i sarenu ponudu. Jeftiniji su i od HGspota i od Vemila i vecine ostalih.

Inace, za usporedni cjenik svega checkiraj Nabava.net.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A i mislila sam si da je tako nešto...

nabava.net redovito prečešljavam... a za adm.hr prvi put čujem... nažalost, ono što tražim, nemaju..
opet mi je vemil jedina opcija... osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čekao grafičku od njih 7 (!!!!) dana. Uplatio sam ju prvi dan, pola sata poslije narudžbe u PBZ-u. Dilovi glupi. Nemaju ni indikaciju je li artikl na lageru (dostupan) ili ne, pa zato.
Kako Mungos reče, adm.hr je odličan, ali i https://shop.king-ict.hr/ , to je M-SAN grupa inače. Najjednostavnija kupovina od svih IT web shopova po hrvatskoj do sada, brza isporuka.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..ono što ja znam je to da oni nemaju ništa na lageru....vec su oni jednostavno posrednici pri kupovini....što znaci....ti kad naruciš nešto....oni to nabave i prodaju tebi.....znalo se događati...da ti kad nešto kupiš i uplatiš.....oni taj artikal ne mogu nigdje pronaci....pa ti moraju vracati novce.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.11.2007. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja sam čekao grafičku od njih 7 (!!!!) dana. Uplatio sam ju prvi dan, pola sata poslije narudžbe u PBZ-u. Dilovi glupi. Nemaju ni indikaciju je li artikl na lageru (dostupan) ili ne, pa zato.
Kako Mungos reče, adm.hr je odličan, ali i https://shop.king-ict.hr/ , to je M-SAN grupa inače. Najjednostavnija kupovina od svih IT web shopova po hrvatskoj do sada, brza isporuka.


naravno da je ... ipak sam ja to napravio

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: