Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mito i korupcija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 11:12 
Naslov:  Re: Mito i korupcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo kako su to "riješili" makedonski carinici Very Happy
ela no hard feelings Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, zato se učlanih i ja u Društvo Makedonaca.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
evo kako su to "riješili" makedonski carinici Very Happy
ela no hard feelings Wink

Sad ti meni objasni zašto bi se Ela ljutila jer si pohvalio makedonske carinike? Zašto bi se itko ljutio jer se pokušava suzbiti takva jedna ljigava stvar kao što je korupcija?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 15:24 
Naslov:  Re: Mito i korupcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato što je taj natpis sprdnja, može ih se kupit za 5 eura.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel to znači da ste donijeli mastike i cigareta?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 21:13 
Naslov:  Re: Mito i korupcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nismo ništa donijeli Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Zato što je taj natpis sprdnja, može ih se kupit za 5 eura.

Eto, sad ću opet ispasti serator i davitelj, ali.... kakve veze ima Ela ili bilo tko jer su makedonski carinici, manji dio ili većina, korumpirane pizde?

To je otprilike kao da odeš u Mađu, promijeniš kod cigoša na parkiralištu eure, zajebu te i podvale papire umjesto dijela novčanica... onda dođeš na forum i podijeliš to sa ekipom i veliš - sori zlusch, zajebali su me u Mađi za pare.

Ili ako ćemo na drugu stranu mog porijekla... kao da mi se ideš ispričavati jer si možda nekom prilikom spomenuo nacional-socijalizam, Noć dugih noževa i holokaust - ono, sori zlusch, ali eto....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 12:16 
Naslov:  Re: Mito i korupcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlusch to s Elom bila je zajebancija, da stavrno mislim da bi se ona naljutila zbog toga ne bi ni stavio tu fotku. U vezi "korumpiranih pizdi", većina njih su "korumpirane pizde" jer tako jednostavno moraju, najbolji opis situacije je izjava konobara u jednom hotelu u Skopju: "Dok je bilo ušteđevine u jastuku, dobro se živjelo, sad kad više nema ni perja preživljava se na sve moguće načine." Mi se žalimo na na nestanak srednjeg sloja, ali u Makedoniji ga doslovno nema. Prosječna plaća 150-200 eura, cijene obuće i odjeće u trgovinama iste kao kod nas, benzin nešto malo jeftiniji, auto plin 4.50 kune..."Tješi" ih još jedino masovni dolazak Bugara u shoping, profesor glazbene kulture u novoj članici EU ima 120 eura plaću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Zlusch to s Elom bila je zajebancija, da stavrno mislim da bi se ona naljutila zbog toga ne bi ni stavio tu fotku. U vezi "korumpiranih pizdi", većina njih su "korumpirane pizde" jer tako jednostavno moraju, najbolji opis situacije je izjava konobara u jednom hotelu u Skopju: "Dok je bilo ušteđevine u jastuku, dobro se živjelo, sad kad više nema ni perja preživljava se na sve moguće načine." Mi se žalimo na na nestanak srednjeg sloja, ali u Makedoniji ga doslovno nema. Prosječna plaća 150-200 eura, cijene obuće i odjeće u trgovinama iste kao kod nas, benzin nešto malo jeftiniji, auto plin 4.50 kune..."Tješi" ih još jedino masovni dolazak Bugara u shoping, profesor glazbene kulture u novoj članici EU ima 120 eura plaću.

OK, biraj koji hoćeš da budem - Statler ili Waldorf

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: