Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jezični telefon opet u funkciji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 10:18 
Naslov: Great ! Jezični telefon opet u funkciji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan mjesec trajala je stanka u kojoj je osjetno "falio" naš Jezični telefon. Proteklog vikenda ponovno je ponovno organizirano dežurstvo Jezičnog telefona Matice hrvatske - ogranak Osijek, jedinstvenog i prvog “pravopisnog” telefona u Hrvatskoj. Korisnost ovog telefona iznimno je velika, radi sve više novosti uvedenih u naš jezik. Svrha mu je pomoći svima onima kojima je
hrvatski u srcu i koji žele poboljšati svoje jezično znanje ili riješiti neku dilemu.

Petkom, od 18 i 19 sati na broju 031/283-499 dežuraju profesori hrvatskog jezika i odgovaraju Vam na sva pitanja vezana uz gramatičke i pravopisne probleme.

Raspored je profesora, članova odjela, koji će odgovarati na pitanja sljedeći:
Sanda Ham, prof, - 27. siječnja
Mirjana Smoje, prof. - 4. veljače
Jasna Galić-Minarik, prof. - 11. veljače
Mirjana Bogdanović, prof. - 18. veljače
Ružica Filipović, prof. - 25. veljače

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tara13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: centar svijeta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2006. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jupiii, to mi je baš drago jer hrvatski mi je u srcu, ali više ne znam što je gramatički ispravno, a što ne.Struka nikako da se dogovori oko " ne ću ili "neću".Sigurno ću ga po potrebi nazvazti, 283-499!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: