Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbor političkih misli koje su obilježile Hrvatsku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2007. 14:46 
Naslov:  Izbor političkih misli koje su obilježile Hrvatsku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Vecernjaku su biti dovoljno obazrivi da redove koji slijede ne nazovu Antologijom politicke gluposti ;-)

Anto Đapić, predsjednik HSP-a
Legalist sam, ali do granica do kojih to ne zadire u moj svjetonazor. Nisam lud srušiti svoju vikendicu na Viru! Na Viru je 10.000 bespravnih vikendica.

Franjo Tuđman, prvi predsjednik RH
Što znači to da oporba u Zagrebu ima 60 posto glasova?! To je kao da vam jedan seljak kaže da na svom dvoru ima 60 komada živine. Je li to praščad ili telad? Jesu li to kokoši ili guske?

Miroslav Ćiro Blažević, nogometni trener
Moj prijatelj iz Širokog Brijega kaže da je taj Wolfgang Petritsch takvo govno da mora da je Hrvat.

Severina Vučković, Večernji list, prosinac 2000.
Puno sam puta pjevala za ljude koji su se bavili politikom i nisam imala pojma o čemu govore. Bilo mi je svejedno radi li se o skupini dobrovoljnoga vatrogasnog društva, HDZ-a, HSLS-a ili maloj skupini pedera

Anto Baković, Feral Tribune, veljača 1996.
Podsjetio bih cijenjene čitatelje da je NDH trajala četiri godine i da je također vođen težak, okrutan rat, ali da je ta država učinila jako puno za demografsku obnovu Hrvatske. Čemu ne kazati današnjoj generaciji Hrvata da je za vrijeme NDH pobačaj bio kažnjavan smrću?

Željka Antunović, Radio 101, listopad 2003.
Svi su na izložbi oružja u Turskoj znatiželjno gledali kako jedna mala Hrvatska može napraviti tako sofisticiran proizvod kao što je prvi hrvatski tenk Degman. I to može biti poruka cijeloj Hrvatskoj: ako možemo napraviti Degman, onda možemo napraviti i rajčicu koja će biti konkurentna ne samo na domaćem nego i na međunarodnom tržištu.

Ingrid Antičević-Martinović, Slobodna Dalmacija,
Mi smo se prvi sjetili doći na benkovački stočni sajam. Prvi smo to i najavili, a tek nakon nas sjetili su se doći i drugi!

Đuro Brodarac, Feral Tribune, siječanj 2004.
Ne znaju gdje će s opasnim industrijskim otpadom pa na mala vrata u Sisku pokušavaju ugurati gradnju velike palionice. Kada lani nisu znali kamo s bolesnim djevojčicama Ninom i Elom, poslali su ih u našu županiju, u Kutinu.

Zoran Milanović, Večernji list, listopad 2007.
Shorty i HDZ očito su bili napušeni kad su nas optužili da želimo legalizirati droge.

Milan Bandić, Večernji list, lipanj 2002.
Prvi hrvatski predsjednik zaslužuje ne samo da se po njemu nazove zagrebački trg nego i spomenik, jer svaki narod iz svoje povijesti treba izvlačiti pouke.

Ljubo Ćesić Rojs, Feral Tribune, travanj 2002.
Pozdravljam Hrvatice i Hrvate! Namjerno izostavljam ono Bjelovarke i Bjelovarci jer se u tome kriju i Srbi i štošta drugo.

Tomislav Dragičević, Auto-klub, listopad 2000.INA može proizvesti kvalitetnije gorivo, ali to čini samo za izvoz, na hrvatskom tržištu prodajemo nekvalitetno gorivo jer to nije protuzakonito.

Marina Matulović-Dropulić, Feral Tribune, studeni
Uz ovakav ZOO i ovakvu majmunaru, slobodno možemo reći da smo ušli u Europu. Molim vas da i za mene rezervirate slobodno mjesto u majmunari.

Ivica Kirin, Vjesnik, siječanj 2005.
Budakova ulica nalazi se između ulica Mate Lovraka i Miroslava Krleže pa je očito da je kriterij bio njegov književni rad.

Ivo Sanader, TV Nova, Vijesti, listopad 2005.
Hrvatska ništa ne traži tuđe, ali nećemo dati ni svoje... Pa nije ni drug Tito u svemu bio u krivu!

Vladimir Šeks, Velebit, rujan 1995.
Osjećam se divno. Ovo je vlak konačne hrvatske slobode. Šteta što će vožnja kratko trajati, da se barem vozimo cijelu vječnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel mi sad biramo "great shits" kao nekad u Feralu?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

joj zakon, baš sam se nasmijala.

Seve... legenda! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao, Rojs... osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i uvijek, Djapa je moj idol, zasluzena titula magistra.

Njegov svjetonazor je ono sto rade i ostali, bez obzira je li to legalno, ispravno ili kako vec.

Na svu srecu je samo magistar, kako ce tek biti pametan kad kupi titulu doktora!!!!

Ovim apelujem da svi glasaju za Djapu, na svim nivoima, on je buducnost....i sadasnjost......i proslost......ma sve je on. Fenomenalno

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2007. 19:11 
Naslov:  Re: Izbor političkih misli koje su obilježile Hrvatsku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Ćiro Blažević, nogometni trener
Moj prijatelj iz Širokog Brijega kaže da je taj Wolfgang Petritsch takvo govno da mora da je Hrvat.

Sve je rečeno...
Dodao bih još jednu:
Zašto da tugujem što mi je uginula krava, ništa zato sutra će susjedu dvije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Anto Đapić, predsjednik HSP-a
Legalist sam, ali do granica do kojih to ne zadire u moj svjetonazor. Nisam lud srušiti svoju vikendicu na Viru! Na Viru je 10.000 bespravnih vikendica.

Dajem glas Đapari, vidi se da je izučio visoke pravne škole, barata on tim pojmovima... ipak je on magistar prava, eeeej!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: ›
Anto Đapić, predsjednik HSP-a
Legalist sam, ali do granica do kojih to ne zadire u moj svjetonazor. Nisam lud srušiti svoju vikendicu na Viru! Na Viru je 10.000 bespravnih vikendica.

Dajem glas Đapari, vidi se da je izučio visoke pravne škole, barata on tim pojmovima... ipak je on magistar prava, eeeej!

Đapinjo je magistar prava sad kad su uveli bolonju... Very Happy
Moš reči šta god hoćeš, jedino ga je tajming sjebao! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: