Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kita na meniju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2007. 13:12 
Naslov: Hehehe ! Kita na meniju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kineski kuhari odlučili su se okušati u pripremi vrlo neobičnih jela – od životinjskih penisa, testisa i fetusa. Čini se da su u tome vrlo uspješni jer specijalizirani restoran Guolizhuang u kojem se pripremaju ima vrlo dobru posjećenost.

'Konobarica je pred mene stavilo tanjur u kojem je bilo nešto sivo i svjetlucavo, zatim je rekla: To je ruski pas. Veliki pas, rekao sam. Da, Veliki pseći penis, odgovorila mi je', ispričao je novinar.Kaže da nakon toga više i nije bio gladan iako se osoblje restorana Guolizhuang u Pekingu zaista potrudilo da mu udovolji s raznim jelima.No, kako su specijalizirani, uz pseći penis su mu poslužili i pseće testise, te penise magarca, zmije, za koje tvrde da su iznimno potentne, čak svaka ima po dva penisa, ovce, konja i tuljana.Poslužuju i penis tigra, no ukoliko ga Kinezi odluče naručiti, to moraju učiniti nekoliko mjeseci unaprijed i za njega izdvojiti pozamašnu svotu – 3.000 funti.
Jela od penisa postala su veliki hit u kineskim kuhinjama. U restoranima koji ih poslužuju česti su gosti vladini dužnosnici i imućni poslovni ljudi.
'Uz penis se ne pije alkohol, tako da ovdje ne služimo puno alkohola', rekla je nutricionistica restorana, ali novinaru je ponudila koktel od votke i krvi jelena.U restoranu Guolizhuang poslužuje se i fetus jelena. Kineski nutricionisti kažu da je dobar za kožu.
Jelovnik restorana osmislio je 81-godišnji šef kuhinje Guo. Istraživao je utjecaj životinjskog mesa na čovjeka i otkrio da psi imaju malo kolestreola i da su dobri za liječenje svih vrsta lakših bolesti.

by Dnevnik.hr


Jak!
Najjače mi je ovo da se uz penis ne pije alkohol! Laughing
Ali ušas...mogla bi jesti i zmije, žabe, puževe..koješta ..ali kite i testise od pasa, tigrova, jelena....wtf!? osijek031.com smile osijek031.com smile



slikaa.jpg
 Opis:
 Veličina:  25.83 KB
 Pogledano:  159 put(a)

slikaa.jpg



_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
proos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poruka china-shop populaciji u Osijeku: dalje od mog psa. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2007. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fetusi od jelena, koktel od krvi jelena, penisi i testisi razno raznih životinja... osijek031.com smile osijek031.com smile izopačen narod

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2007. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....kakav god da su narod....uspješno namecu što god žele....ostatku svijeta......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: