Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Villom Marijom protiv droge

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2006. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

there you go.
ljudi se izvlace da su pozalili...ono, ok, good for you, lega, sad idi u kut i umiri u vlastitoj gluposti.
kao , u istom je kosu sa kradjom (morao sam, pa sam kasnije pozalio, al pomoglo mi je), ili, statijaznam...necim drugim.
ne moze se upotrebljavati argument - "a sta sam ja znao?" ili nesto slicno...ali definitivno se ne SMIJE "nisam ja kriv" koristiti za argument. ok, da, mama i tata su ti krivi jer se nisu na vrijeme prestali seviti, ali i ti si djelomicno kriv, budalo (iopet, napomena, ne obracam se nikome direktno, samo opcenito pisem)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2006. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam bas...koliko to ima veze sa drogama.Cini mi se da je ipak kucni odgoj i informiranost(sumnjam putem serija ove vrste) edukacijom po skolama od sto ranije dobi daleko vise ima koristi nego ovakve serije...ljudi koji ih gledaju onak...cist gubitak vremena tako da ne mislim da ce imati u planu otici van i nagruvati see kojekakvim drogama...jerbo da su to htjeli ne bi ostali uzivati u blagodatima takvih sapunica...dakle da rezimiram...kucni odgoj-skolska edukacija-i naravno ustrajnost nekog da kaze NE drogama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2007. 23:24 
Naslov:  Re: Villom Marijom protiv droge
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked OMG kad bi gledala te "hrvatske" gluposti, tek onda bi se pocela drogirati i sl.
Ili bi se ubila-jer kolko znamo to je vise manje sve preuzeto od amerike i sl. sto znaci da oni pokusavaju hrvate proglasiti nesposobnima za stvaranje vlastite serije i slicno ( Bitange i princeze - BTW ZAKON osijek031.com smile ) ili su prelijeni. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od jelene veljače i onog lika imemuneznam, mario neki o kojem se raspravljalo vec na forumu dobijem neodoljivu želju za trpanjem heroina u sve tjelesne otvore dok mi tkivo ne istrune.
činjenica da te debilne bljutave hrvatske sapunice i kvazihumoristične hrvatske serije 'guta' 80 posto nacije sve govori. 80 posto Hrvata i državljana RH su poluretardirani, poluškolovani debili kojima je vijest dana da li je brtni spirs povraćala, da li je stefani hohnjec smanjila sise, koga je naguzio goran višnjić, jel pokosica kurva ili patnica u bundi...hilton, doherty, winehouse. longoria, princ William, Kate Moss... doista, sve izuzetno bitni događaji iz patničkih života 'zvijezda'!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O koje gluposti!
Piše tamo da mladi koji slušaju rock više konzumiraju travu nego oni koji slušaju turbofolk. A baš me zanima koliko se mladih rockera poubija u kafićima kad se napuše? Pa bolje se napušiti nego poubijati. Ratata... evo ti!

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2007. 4:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
od jelene veljače i onog lika imemuneznam, mario neki o kojem se raspravljalo vec na forumu dobijem neodoljivu želju za trpanjem heroina u sve tjelesne otvore dok mi tkivo ne istrune.
činjenica da te debilne bljutave hrvatske sapunice i kvazihumoristične hrvatske serije 'guta' 80 posto nacije sve govori. 80 posto Hrvata i državljana RH su poluretardirani, poluškolovani debili kojima je vijest dana da li je brtni spirs povraćala, da li je stefani hohnjec smanjila sise, koga je naguzio goran višnjić, jel pokosica kurva ili patnica u bundi...hilton, doherty, winehouse. longoria, princ William, Kate Moss... doista, sve izuzetno bitni događaji iz patničkih života 'zvijezda'!
Heroin je malo previse ali brlja (bourbon ako je nema) uvijek pomaze...

Pogledaj TV, otvori novine, uvijek isti k***c, onda sto ocekujes od nekulturne mase? Kad moralno retardirani koji kontroliraju medij promjene stav vjerujem da bi i recimo 60 od 80% slijedilo...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
igrac s brojem 2
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 10:34 
Naslov:  Re: Villom Marijom protiv droge
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cjelo istraživanje je debilno i nestručno, to ne treba komntirat ali zanimljiva mi je jedna stvar: "Publika turbofolka, takozvanih narodnjaka, manje uzima marihuanu nego poklonici rocka, heavy-metala ili reggaea" - pa normalno, jer kad bi se turbofolkeri malo napušili shvatili bi koliko im je ta "glazba" destrutivna i besmislena!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d3m0
Offline
Ukupno postova: 39
Lokacija: Centar ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opce je poznato da serije kao villa marija dobro utjecu na danasnju mladez u, pogotovo u obrazovnom smislu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.09.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zato se ja ne drogiram, hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-X-T-C-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: ...wandering...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
Mislim, sad ispada da ja branim rockere i da sam protiv ljudi koji slušaju narodnjake, ali ovo mi je totalno neutemeljeno istraživanje koje se radilo eto da se ima nešto publicirati na dan borbe protiv droge.
BTW, Zlikavci i South park isto potiču mlade na drogiranje...
Bas tako, gluposti koje je izmislila birokracija.
Droge koje cine mnogo vise stete su alkohol i cigarete. Niti jedna drzavna vlada nije spremna to kontrolirati, uposto su to najvece krave muzare.

I love South Park...



Cigarete bi zabranili samo da mogu jer imaju vise troskova nego zarade (vise se potrosi na bolnicka lijecenja nego sto se dobije od poreza...), a za alkohol je jasno stajaliste, nek' se raja ubija.

_________________
---Vescere bracis meis.--- (Eat my shorts.)
---Semper in excremento, sole profundum qui variat.--- (Always in the shit, just the depth that varies.)

Gigi D'Agostino - Passa
Mauro Picotto - Iguana
Tiesto - As the rush comes... pa opet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-X-T-C-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: ...wandering...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 1:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Myth: Marijuana is addicting.
Fact: Marijuana is not physically addicting. Medical studies rank marijuana as less habit forming than caffeine. The legal drugs of tobacco (nicotine) and alcohol can be as addicting as heroin or cocaine, but marijuana is one of the least habit forming substances known.


It is not worthwhile for a law to forbid people from willingly exposing their own bodies to harm by using drugs, any more than by overeating or bungee-jumping. Obesity is a national epidemic, killing millions every year, but the government has no right to regulate how much citizens eat. Very Happy

_________________
---Vescere bracis meis.--- (Eat my shorts.)
---Semper in excremento, sole profundum qui variat.--- (Always in the shit, just the depth that varies.)

Gigi D'Agostino - Passa
Mauro Picotto - Iguana
Tiesto - As the rush comes... pa opet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2007. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-X-T-C- je napisao/la: ›
It is not worthwhile for a law to forbid people from willingly exposing their own bodies to harm by using drugs, any more than by overeating or bungee-jumping.
It is worthwhile if those people are undertaking activities which would expose others to unnecessary risk. Driving under influence (of drugs or alcohol) would be a good example.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-X-T-C-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: ...wandering...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam neutralan sto se marijuane ili bilo koje droge tice, odnosno njene legalizacije, ali cinjenica je da ljudi ginu u prometu i od voznje pod utjecajem alkohola i pod utjecajem droge (marijuane), zasto je jedno legalno a drugo nije ne znam.

_________________
---Vescere bracis meis.--- (Eat my shorts.)
---Semper in excremento, sole profundum qui variat.--- (Always in the shit, just the depth that varies.)

Gigi D'Agostino - Passa
Mauro Picotto - Iguana
Tiesto - As the rush comes... pa opet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-X-T-C- je napisao/la: ›
fatcat je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
Mislim, sad ispada da ja branim rockere i da sam protiv ljudi koji slušaju narodnjake, ali ovo mi je totalno neutemeljeno istraživanje koje se radilo eto da se ima nešto publicirati na dan borbe protiv droge.
BTW, Zlikavci i South park isto potiču mlade na drogiranje...
Bas tako, gluposti koje je izmislila birokracija.
Droge koje cine mnogo vise stete su alkohol i cigarete. Niti jedna drzavna vlada nije spremna to kontrolirati, uposto su to najvece krave muzare.

I love South Park...



Cigarete bi zabranili samo da mogu jer imaju vise troskova nego zarade (vise se potrosi na bolnicka lijecenja nego sto se dobije od poreza...), a za alkohol je jasno stajaliste, nek' se raja ubija.


Ako nekog zanima, Republika Hrvatska oko 50 % svog proračuna ubire iz PDV-a, a zatim slijedi 30-ak % iz trošarina. A to su ovim redoslijedom - duhan, alkohol, pa malo i motorna vozila. Svega 10-ak % iz poreza na dohodak, a iz poreza na dobit oko 5 %.

Odnosno, živjele cigarete i alkohol. Od njih pravimo mostove s kopna do poluotoka (hm, zar to nije onda s kopna na kopno?)

Osobno, radije bih da mi dijete tu i tamo zapali joint, nego da svaki dan gleda hrvatske serije i Big Bradr. Jointe će možda izguštati, ali ako gleda ta sranja onda je glupan, i nema mu spasa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: