Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glasački trenutak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Komu više držite stranu?

HDZ
20%
 20%  [ 7 ]
SDP
80%
 80%  [ 28 ]
Ukupno glasova : 35


Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam desničar i što onda, to je moje demokratsko pravo. Samim tim to ne znači da sam nacista ili idolopoklonik hitlera ili neke druge budale. Bitno je naglasiti da postoje ljudi koji u svakoj stranci čine neku korist a ima i onih koji se bore isključivo za svoju korist i to u svim strankama bez razlike. Jednako je loš lopov iz HDZ-a, SDP-a ili neke druge stranke. S tim da su HDZ-ovci maheri za maznit.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › SDP=KOMUNJARE, ne igram nikakve uloge...

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Lijevi su samo ljeviji, a nikako pametniji...I od kad su to komunjare kao neki informatičari?

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Bitno je naglasiti da postoje ljudi koji u svakoj stranci čine neku korist a ima i onih koji se bore isključivo za svoju korist i to u svim strankama bez razlike. Jednako je loš lopov iz HDZ-a, SDP-a ili neke druge stranke. S tim da su HDZ-ovci maheri za maznit.

Jel tebi još netko piše pod tvojim nickom ili se ni sam ne možeš odlučit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izvlačiš neke stvari iz konteksta, ali ništa nije crno i bijelo. I nisam niti za HDZ niti za SDP, jer su sve sličniji.
HDZ malo lijevo, SDP malo desno i sad su skoro isti, možda budu HDP- Hrvatska demokratska partija

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 3:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u majke ti.... nadam se da ova naketa ne pokazuje stvarno stanje...

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ikada (ne daj OM-e) ostanu samo ove dvije opcije, onda vjerojatno SDP *ispire usta*

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo kao i sto pise imam premalo godina da bi se prepiro o komunjarama i o desnici i ljevici a pogotovo me politika nezanima. samo, mislim da nije fer vukovarska presuda i sada sudjenje gotovini a to se ipak zbilo dok je hdz bio na vlasti a sanader se sve vise i vise ulizuje haskom sudu i onoj kravi carli koju su vec trebali maket otamo (barem je tak na vijestima bilo). a sad mi oprostite ak sam nest krivo naveo. poz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
u majke ti.... nadam se da ova naketa ne pokazuje stvarno stanje...

Ja se nadam da ces zaboravit izac na izobre... Pozdrav mladezi HDZ-a...
Samo desno, samo HDZ, svi ostali su komunjare...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Desno dođe na vlast glasovima dijaspore gdje i mrtvi glasaju i glasovima bakica koje ne mogu ići do glasačkog mjesta pa im listić donose kući...
Nije bas da glasam... uglavnom zbog toga sto nemam dovoljno vremena za pretrage informacija da dodjem do informirane odluke. Nisam nikada cuo da netko u dijaspori nosi listice po kucama.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 15:38 
Naslov:  Re: Glasački trenutak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dijaspora u BiH je sklona takvim stvarima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da necu zaboraviti izaci...
mladez hdz-a si sam pozdravi...
ok... ako ti tako kazes!

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo već kod dijaspore... nije mi zaista jasno šta oni imaju glasati.. izbori teoretski služe tome da bi si narod sam odabrao kako će mu biti u budućnosti (tako bi barem trebalo biti) i kome će dati povjerenje da vodi državu, ili mi je nešto promaklo?
ne vidim zašto bi glasala dijaspora... kada NE žive ovdje. pa onda mi poslije moramo jesti njihova govna.. kao što radimo već godinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › kad smo već kod dijaspore... nije mi zaista jasno šta oni imaju glasati...


Niti meni vjeruj mi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije čak stvar u samom glasanju. Ok, nek dijaspora glasa. Ali BiH nije dijaspora.

Također, nemam ništa protiv da se u Saboru nalazi predstavnik(ci) dijaspore, prave dijaspore.
Ali na ovaj način broj zastupnika dijaspore određuje se proporcionalno broju glasova u dijaspori - s obzirom da 75 % glasova dolazi iz BiH, očito je da prava dijaspora tu ne igra nikakvu ulogu. Na kraju, i da se ostavi ovaj model, niti tada stvari ne funkcioniraju sve dok se u toj istoj BiH događaju prijevare nezapamćenih razmjera za demokratsku državu kakva bi Hrvatska htjela biti.

Da skratim, bude li vlast određivana od strane BiH glasača, živih i mrtvih, bit će to krađa izbora, sramota za zemlju i vrlo vjerojatno egzodus intelektualne manjine u zemlje gdje se na izborima ne vara. Nemam ništa protiv Hrvata u BiH, dapače, ali tamo se glasovi kradu, i tu nema sumnje (pogotovo sad, kad je otvoreno 150 biračkih mjesta, koja je nemoguće kontrolirati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: