Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Snovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.10.2007. 14:43 
Naslov: Oooh ! Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi sigurno sanjate nešto...Pa da čujemo vaše najčudnije, najbolje, nastrašnije, naljepše, najružnije...neznam kakvih još ima...Al sam vi pišite...

Pa eto kada sam več započeo temu i ja ču napisati svoj san...

Bila je noć, ja sam hodao strosmayerovom prema trgu a na ulici nije bilo nikoga. Došao sam do fontane i odjednom iz katedrale počne neka dernjava ja se okrenem i vidim banda trči prema meni. Pogledam malo bolje a ono micky mouse sa kalašem a iza njega hrpa pilića s noževima. Ja počnem bježati prema dravi (čudno trčao sam brzo, što mi u snovima nikada ne uspijeva). I tako sam trčao promenadom i kada sam stigao do mosta odjednom sam se pojavio na metalčevim tribinama kako navijam.

Imam još jako glupih al ništa se nemože s ovim usporediti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki san koji sanjam je crno bijeli i uvijek me netko ubije, pa to je presmiješno, smrt je lijepa jer ništa ne boli već je samo preživiš! PREEEEEEEEDOBRO!!! Very Happy Smile Very Happy Smile Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 15:34 
Naslov:  Re: Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inačee ne sanjam u boji i još mi se nije dogodilo da se sjećam sna a da me u njemu neko vija il nešto slično a da ja ostanem bez glasa ili se ne mogu pokrenuti...svi snovi su mi više manje temeljeni na proživljenom danu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidiš, ja inače uvijek sanjam u boji, i to baš onak nekim žarkim bojama.. iako, rijetko se sjećam svojih snova.. isto su obično rezultat proživljenog dana.. san koji sam najbolje zapamtila je bio ovaj-bila sam pogledala kroz prozor, cestom je išla neka povorka, kao sahrana nečija, svi su bili obučeni u žuto..ja izašla pitati tko je to umro, i netko me bio uvukao u povorku.. kad smo došli na groblje, rekli su mi da je na meni red da pričam na sahrani.. meni je bio bed jer nisam ništa pripremila, nikakav govor.. kad sam došla do lijesa, skužila sam da sam to ja u lijesu, da je to moj sprovod, i onda sam se zapitala da šta da ja sad kažem sama o sebi.. i onda sam se probudila.. glupost..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sanjam sve i svašta...na temelju nekih snova mogao bih fin horror film snimiti.Predugi su za objašnjavanje i prepričavanje,pa evo jedan kratak san koji mi je spasio život.
Jedne prilike sam se vraćao iz SA i po običaju bio sam u autu...umoran,neispavan...vozim i u jednom trenutku pogledam na suvozačevo sjedalo kad ono Edo Majkaa sjedi i drži šal od Želje i navija...ja ga pitam: "Edo,pa odkud ti ovdje?"...on se nasmije i kaže :"De jarane pazi na cestu!"...u tom trenutku otvorim oči i skužim kako sam prešao u suprotnu traku i idem ka jarku...jebem ti kako me presjeklo!

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

često sanjam i čak se često i sjećam sna, ali znam da uvijek sanjam bizarne snove. likovi u mojim snovima odreda su ljudi koje ne poznam. samo sam dva puta sanjala svog dečka. u jednom od tih snova me prebio ko psa. to popodne ja dođem kod njega i pričam mu šta sam sanjala i umiremo do smijeha. to je čula njegova mama i kad sam otišla kući ispitivala ga: pa sine zašto si ju? pa šta ti je ona skrivila? jedva je uvjerio mamu da sam ja to samo sanjala Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 18:57 
Naslov:  Re: Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao mali sam baš često sanjao, vjerovatno i sad često sanjam samo što se vrlo rijetko sjećam svojih snova, al oni kojih se sjećam su nezaboravni, najljepši snovi su mi disanje pod vodom, letenje, hodanje po vodi i naravno "mokri" snovi Embarassed , a onih zlih se još bolje sjećam, tipa, hoćeš bježat a nemoš se pokrenit, hoćeš udarit nekog al nemoš ruku dići, trčanje za vlakom kojeg ne stižeš, velike bube, brrrrrr par puta sam sanjao stršljenove (kojih se panično bojim) i onda naravno buđenje u hladnom znoju, ovaj tjedan sam dva dana zaredom sanjao grozote, prvo me neko izbo nožem, a odmah noć poslje me neko propuco pištoljem, i naravno naglo buđenje u hladnom znoju, najgori san mi je definitivno bio kad sam prije cca 8-9 godina sanjao kako spavam, budim se i gledam u prozor, inače živim u potkrovlju i imam kose prozore (tzv. prozori na kip) i nema al nikakve teorije da netko dođe na krov , i neka grozna baba me gleda onak krišom oka s tog prozora, ima crvene oči i onak se tiho smije, užas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek sanjam u boji, mogu čuti zvukove te osjetim mirise i okuse

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i neka grozna baba me gleda onak krišom oka s tog prozora, ima crvene oči i onak se tiho smije, užas.

osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....moji snovi su....ništa posebno....s obzirom da prek dana proživim nevjerovatne situacije.....zna mi se nekad dogoditi...da sanjam kako u zadnji trenutak izbjegavam nekakav sudar....ili nešto slicno.....i to me zna trgniti iz sna....al ima jedan san koji mi se zna cesto ponavljati.....a radi se o tome da sanjam kako trebam spremiti knjige za školu.....i nemogu naci jebeni raspored sati.....više sam poludio zbog tog rasporeda.....i što je najgore...ne znam da li taj dan imam likovni pa da ponesem mapu.....Cool
...eto koje traume zbog osnovne škole.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
san koji sam najbolje zapamtila je bio ovaj-bila sam pogledala kroz prozor, cestom je išla neka povorka, kao sahrana nečija, svi su bili obučeni u žuto..ja izašla pitati tko je to umro, i netko me bio uvukao u povorku.. kad smo došli na groblje, rekli su mi da je na meni red da pričam na sahrani.. meni je bio bed jer nisam ništa pripremila, nikakav govor.. kad sam došla do lijesa, skužila sam da sam to ja u lijesu, da je to moj sprovod, i onda sam se zapitala da šta da ja sad kažem sama o sebi.. i onda sam se probudila.. glupost..
brrrrrrrrrrrrrrr... ovo bi bio odličan neki bizzare-horror film.
monstrume, reklo bi se da si pod priličnim pritiskom i stresom. da ja takve stvari često sanjam, zabrinula bi se... najozbiljnije.
osim što je ovaj topic već bio (ja otvorila! Smile ).. mogu reći da i ja sanjam filmove, ali akcijske. penjanje, traženje, trčanje, bježanje, pustinju, planine, helikoptere, avione, tramvaje... čuda živa! imam jako živopisne snove, najviše volim one u kojima letim..
neku noć sam sanjala da je prešla munja preko mene.. i feeling je bio čudan, ali dobar Very Happy
definitivno mislim da nam kroz skoro svaki san naša podsvijest pokušava nešto reći..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako su dani srednje škole daleko,daleko iza mene,dešava mi se i dan danas da sanjam ono kao ja u školi i imam velikih problema ,past ću godinu i neke takve slične drame...a inače u školi nikada nisam imao problema ,štaš dobro dijete Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 22:40 
Naslov:  Re: Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sanjam nenormalne snove, ali srećom, brzo ih zaboravljam. Jedan mi je ostao u friškom sjećanju, kad sam sanjala nedavno da mali sivi čovječuljci trče po zidovima u mojoj sobi, i love i jedu pauke.
Nekad znam sanjati da me netko ili nešto proganja, i svaki put se sjetim, stanem, pa se ja pretvorim u čudovište slično onim totem-likovima, sa jezičinom do poda, i onda se ta grozota koja mene proganja uplaši i pobjegne.
A ponekad imam vidovite snove, ili one koji me na nešto upozore, i tu nema pogreške, pokažu se uvijek točnim.
Freak show!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2007. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u biti se ne sjećam baš svojih snova...eventualno onih da mi je neko blizak umro..ti su mi odvratni..
sahranila sam većinu bliskih osba bar po jednom..sva sreća u snovima
ali najbolji doživljaj mi je bio prije otprilike osam godina...
u to vrijeme ma budila linija koja alarm spoji na radio..i tak bile su vjesti i izvještaj sa graničnih prelaza..ljetno doba..Rupe,Pasjak i te fore...
ja sanjam dolazimo na granični prelaz,ja stajem sa autom i kažem:Ajmo putovnice!
Osoba pored mene u krevetu:Ustaj,moraš na posao!
budio se lakše oda mene... Laughing

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2007. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja uvijek loše sanjam... Crying or Very sad Sad


Zadnja promjena: zeros; 28.10.2007. 0:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: