Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Horoskop

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2006. 23:19 
Naslov:  Horoskop
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije svega, hello svima. Razlog zašto sam postavila ovu temu za razgovor je sljedeći-većina kad uzme novine u ruke, pročita horoskop. Zašto? Neki ljudi stvarno vjeruju u to! Ja recimo, najiskrenije, ne vjerujem u ono dogodit će ti se to i to tog i tog dana. Ali mislim da smo svi mi rođeni pod nekom zvijezdom i ima nešto u tome. Ili jednostavnije, vjerujem da ima nešto u onim karakteristikama pojedinog znaka, ali ne mislim da se zato ljudi moraju tako ponašati i da je to oparvdanje za loše postupke.Što vi kažete?
Shout ajmo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da se mogu odrediti opcenite karakteristike nekog znaka. opet, ne mozes sa sigurnoscu.
osobno citam horoskop iz zajebancije, draga me navukla. al da iskreno vjerujem - ne.
(vjerujem u onaj matrix mambođambo o kreiranju vlastite sudbine:)..opet, zna se desiti da su okolnosti jace od pojedinca koji se u njima nalazi, al za to mozes kriviti horoskop, crnu macku, petak 13., inkasatore HRT-a, položaj zvijezda, ljestve, nevena ciganovića, ili što god hoces...

a za lose postupke nema objasnjenja. ne moze nitko doc, pravit se glup, i rec da si ne moze pomoci jer je takav, a da ne snosi posljedice.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2006. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja generalno ne vjerujem u ljudska objasnjenja ljudskom rodu (jos uvijek) neobjasnjivih pojava.

Slazem se da postoji ono nesto, nazovimo ga zvijezdom, sto nas, zajedno sa ostalim faktorima definira od zaceca pa do lopate, ali neki vrag mi ne dozvoljava da mu posvetim vise paznje nego sto inace posvecujem umrlicama i vremenskoj prognozi.

Generalno, horoskop smatram pojavom koja se pojavila u pogresno vrijeme i nije stigla (niti imala prostora) postati pandam religijama, niti do te mjere uvrijezena u svakodnevni zivot ljudskog roda.

U biti, ne vidim neku veliku razliku u postavci, skupilo se nekoliko likova, smislili kako da narodu "objasne" neobjasnjivo, a narodne mase to prihvatile brze, bolje i vise nego sto se bilo tko nadao...i eto ti pocetaka religije...u pocetku jedna, da bi kasnije kroz povijest nastajale druge koje nisu nista drugo do rezultat pogresaka u kopiranju.

Kad su se drugi likovi pojavili sa novim proizvodom, horoskopom, trziste je jednostavno vec bilo pokriveno, tako da je sve ostalo marginalizovano, individualno i bez veze.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, da ne budem bezobrazna, počet ću od sebe Twisted Evil Ja sam škorpion (prijatelji mi znaju tepati i "škorpijica"), pa sam tako dobila mailom od jednog frenda sljedeće karakteristike horoskopskih znakova. Dakle, počinjem s mojim znakom.Uživajte Twisted Evil

"Skorpion

Emotivno nezrelo djubre.
Evo jednog podataka kojeg nema u drugim horoksopima: skorpioni su emotivno nezrela, neodgojena, podla, osvetoljubiva i pokvarena derista koja ne prezaju niodcega. Znate kako se ponasa malo dijete kada mu otmete omiljenu igracku. Ono se duri i ljuti se, bijesni, place, grize, u tom trenutku vas cijelim svojim bicem mrzi iz dna duse. Da je vece i jace, sa tim emotivnim stanjem nekontrole, skocilo bi na vas i odgrizlo vam grkljan. Ovakve impulse kontroliraju skorpioni tokom cijelog njihovog zivota, jedino sto nauce sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili spol, kada duboko zagrebete ispod te povrsine koja uglavnom djeluje inteligentno, opasno ili lukavo, (ili se sam skorpion otkrije ostrom oku) dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godisnjeg djeteta. Ali nemojte zanemariti zlopamcenje tog djeteta. Ono vam nece zaboraviti, pravice planove, vracace vam kada se vise ni ne sjecate razloga. Nece prezati od vlastitog unistenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvaznija stvar na svijetu.

Zelite imati i cuvati svoju djecu? Prvo naucite cuvati svoju zenu u znaku skorpiona. Moracete udovoljiti svakoj od njenih nezrelih zelja, da joj budete zauvijek jedini, da je zauvijek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu zenu i da muski podnosite sve osvete i podlosti pokrenute necim u njihovom umu. U suprotnom, eto vama opet osvetoljubivog derista koje vreba da joj okrenete ledja.
"

Dakle, sve to još donekle razumijem, jedino me pati rečenica s početka - otmete djetetu omiljenu igračku. Ne kužim zašto bi netko nekom djetetu otimao omiljenu igračku Question

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravih, zanemarite (ne)pismenost autora horoskopa RazzRazz

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj dragi (puki) je također Škorpion. I također velika beba: duri se ko malo dijete kad nije po njegovom. Imate i prilično temperamentnu narav, ali strašna vam je prednost... hem, ono što nije tema ovog topica.

Pa ti, ozana, toplo preporučam muškog Blizanca (ovdje prisutna je Blizanca) jer znaš što kažu za veze Blizanaca i Škorpiona: da su drugačije od svih ostalih veza koje oni pojedinačno uspostavljaju s drugim znakovima, da Blizance smiruje škorpionska strašna energija, a da Blizanci Škorpionima predstavljaju nerješivu mentalnu zagonetku... uglavnom, nikad nije dosadno. Smile

Nisam te, puki, navukla na ništa što nisi sam htio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana, no hard feelings, gle, dakle, što o blizancima veli taj čarobni horoskop: Laughing Laughing

"Blizanci

Sarena & prozirna laz.
Blizanci lazu. Da, to je opće poznata stvar. Ali reci cu jos jednom. Blizanci lazu. Ako sudite po njenim romanticnim i zanosnim rijecima, zakljuciti cete da ljubav Romea i Julije nije nista u odnosu na vas. Ali ako podvucete crtu ispod liste djela, vidjeti cete da ste za nju jako nisko na listi prioriteta, odmah ispod ciscenja pećnice. Uvijek ce imati nesto za napraviti i biti sa nekim prije nego s vama. Jednostavno, njena prica nikada ne pije vodu. Istina je da vas vara. Ekstra losa strana toga je da je u pitanju vise osoba odjednom. Dobra strana je da i njih tretira isto kao i vas. Imate posla sa osobom koja ne moze ostvariti i pruziti kvalitetu, pa zato teži kvantiteti. Ali to sto ne pruza nista ne znaci da od vas ne ocekuje da pruzite sve. Ipak, oni su samo jeftini sebicni kreteni vješti na rijecima i rijeci su jedina valuta koju imaju i kojom zele od vas otkupiti sve sto imate.

Ako imate visak vremena koje zelite baciti kroz prozor, odmoriti mozak plitkim stvarima bez perspektive ili da nadjete neku koja ce vam biti nikakva zena i losa majka vasoj djeci - go for it!"

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Imate i prilično temperamentnu narav, ali strašna vam je prednost... hem, ono što nije tema ovog topica.

Pa ti, ozana, toplo preporučam muškog Blizanca (ovdje prisutna je Blizanca) jer znaš što kažu za veze Blizanaca i Škorpiona: da su drugačije od svih ostalih veza koje oni pojedinačno uspostavljaju s drugim znakovima, da Blizance smiruje škorpionska strašna energija, a da Blizanci Škorpionima predstavljaju nerješivu mentalnu zagonetku... uglavnom, nikad nije dosadno. Smile


Ne znam, imam jako dobrog prijatelja Blizanca, zaista se dobro slažemo. A i mama mi je Blizanac. I imamo izvanredan odnos.... dakle, moglo bi biti nešto u tom.... samo, još nisam naletjela na simpatiju Blizanca Smile
Btw, točno je da škorpioni imaju jednu veliku prednost, no o njoj nećemo ovdje Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, ljudi, slažem se s vama. Ja sam, draga Ozi, dobila isti taj mail. I znam o čemu se radi. Isto sam škorpion u horoskopu i imala sam tri blizanca za redom. Sve su to bili nekakvi pokušaji više. Ono što je univerzalno za njih-vrlo su inteligentni, ali ne znaju iskoristiti svoju inteligenciju u prave svrhe i napraviti nešto u životu. A što se veza tiče, egoistični, komunikativni manipulatori, da ne kažem gadovi! Bez uvrede i čast iznimkama, ali ja s njima imam takva iskustva. I da, škorpioni imaju jednu veliku prednost, koja im, kad je riječ o blizancima, pomaže u početku, ali vrlo brzo gubi na snazi. Zato, drage škorpionke, tražite nešto zrelije jer su to djeca koja nikada ne odrastu. Ali imaju veliki plus kod mene kad je riječ o prijateljstvu

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Ono što je univerzalno za njih-vrlo su inteligentni, ali ne znaju iskoristiti svoju inteligenciju u prave svrhe i napraviti nešto u životu. A što se veza tiče, egoistični, komunikativni manipulatori, da ne kažem gadovi!


Nešto si mislim, čitajući ove dijelove tvog teksta, C. Hajde pročitaj, ovo se odnosi na sve uključene u temu, ne mogu li se ove dvije rečenice zapravo odnositi na sve
- horoskopske znkove
- žene i muškrce.

Meni tako djeluje. Jer, svatko je u životu imao nekog gada, egoista, manje inteligentnog itd.itd.

A ako ćemo sve uspoređivati s horoskopom, koliko ja znam, tu onda određenu ulogu igraju i podznak, pa planeti i njihov smještaj itd, itd.

No, o tom bi nam Goga mogla puno više pisati, ne?

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, Ozi, evo da ti odgovorim. Kao što rekoh, ima nešto u tom položaju planeta i zvjezdica i svemu tome. Naravno da nisu svi gadovi i gadure. Ali, ja sam govorila o ta tri određena pojedinca. Ajde jedan, ali sva tri...? Ne znam baš, nešto u tome ima. I opet kažem, horoskop nije opravdanje za loše postupke. Blizanci su jednostavno takvi-nestalni i bojažljivi obveza. Mi škorpijice tražimo nešto više od toga! Bar ja...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažu da ovisi i o podznaku (nisam se uvrijedila, ne brini! Oćeš još gore? Blizanci nemaju onu prednost o kojoj govorimo kod Škorpiona:) ) Ali dok god je dobra zezancija, ok je (kad počnu stizati veliki računi od poziva raznim gatarama, vračarama, izrađivačima horoskopa, stvari naglo postanu manje smiješne i više u sferi bolesne lakovjernosti.) A osim toga, horoskop je i uvreda: insinuira da niste jedinstveni, već da imate potpuno iste karakteristike kao jedna dvanaestina čovječanstva, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Alana, ni ne trebaš se uvrijediti... Dobro si rekla, svi mi jesmo posebni na jedan način, ali činjenica je da nas horoskop ipak svrstava u slične prema položaju zvijezda. Općenito, cijeli život isto tako ima svoj tijek i svoje periode. Valjda se tako i to na neki način sve ponavlja... Tko zna... Ali, kao što rekoh već, ima nas raznih i svatko je na svoj način poseban

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebiga, moram samo jedno reci...
taj horoskop za blizance je napisao neki šonjo koji nije mogao zadovoljiti njene potrebe.

jednom kada sam upotpuniš kvalitetu koju blizanka očekuje, ona nece ici uoklo poboljsavajuci kvalitetu kvantitetom:)
ono gore je samo jeftin pokusaj izvlacenja i prebacivanja krivnje na neduzne:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, horoskop bi trebao biti šaljiv Smile Svi smo totalno nakaradno prikazani WinkWink
Ili su samo iznešene one najgore karakteristike Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: