Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 11:16 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospođa trakošćanec il kako se već zove neupitno vrlo lijepo živi od svoje saborske plaće, sumnjam da puno polaže u životu na kućanske poslove i djecu, zato gospođo trakošćanec ako ikada slučajno pročitate ovo: NIJE TEŠKO IZRODITI PUNO DJECE, TEŠKO JE BITI DOBRA MAJKA! sigurno je i vas u obitelji bilo 17 i svi ste narasli u lijepe velike hrvate koji se brinu o svojoj domovini i njenoj demografskoj slici. nažalost. fak of!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta čitava njena spika me podsjeća na rome, "the more the merrier", po njenom treba izrodit rukometnu momčad pa nek se ulica brine o njima jer bi normalna majka i otac morali radit 6 poslova da podmire račune i nahrane 100 gladnih usta, a da ne govorim o školi, obući, odjeći i drugim troškovima, šta bi ta djeca trebala bit željna čokolade i sladoleda jer sa našim standardom čudim se što uopće ljudi imaju djece.Gospojo Trakoščanec ajde kad ste tako pametni za svaku majku nerotkinju izrodite vi dijete i vi ga odgojite i podmirujte njegove troškove.Glupa zatucana bedevija!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GasssoLina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: 13 kamenčić od Sunca
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2007. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednostavno nevjerojatno.u 21.stoljeću takve izjave i to od strane žene..aj da je to rekao neki biser u našem saboru koji je sišao s planine,gdje je još jučer stoku čuvao i sad se igrom "slučaja" našao u saboru među kvazi intelektualcima,ne bih se čudila..ali žena..mdaj..trebala bi ona otići bar jedan dan u vrtić raditi..i nek vidi kako je divno ženi HRVATICI koja je rodila 14-ero djece..

_________________
Just smile and wave boys...Smile and wave...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Ta čitava njena spika me podsjeća na rome, "the more the merrier", po njenom treba izrodit rukometnu momčad pa nek se ulica brine o njima jer bi normalna majka i otac morali radit 6 poslova da podmire račune i nahrane 100 gladnih usta, a da ne govorim o školi, obući, odjeći i drugim troškovima, šta bi ta djeca trebala bit željna čokolade i sladoleda jer sa našim standardom čudim se što uopće ljudi imaju djece.Gospojo Trakoščanec ajde kad ste tako pametni za svaku majku nerotkinju izrodite vi dijete i vi ga odgojite i podmirujte njegove troškove.Glupa zatucana bedevija!!!


Ma nije to baš tako jadno i crno...samo trebaš imati dobru plaću..što nažalost većina nema..
Što je ta dotična gđa. rekla je skroz uvredljivo ...
Što bi to trebalo značiti da žena koja nema djecu ne vrijedi ništa ??? Glupost.
Kao i ona koja ima puno djece da vrijedi više??? isto glupost..
Samo neznam zašto mi se diže tlak od svega toga..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 19:28 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma koga njihovo mišljenje uopće zanima? Pa one žive na drugoj planeti sa svojim plaćama, vozačima, domjencima, i sl.
Sjećam se kad je svojevremeno Vesna Škare Ožbolt izjavila kako i ona ima djecu, pa se vratila još friška od poroda na posao.
Njen "posao" se ne može usporediti sa poslovima žena - običnih smrtnica, a da ne pričamo kako je u istoj emisiji izjavila kako je djecu sa sobom vukla na posao u Banske dvore i slično.
Baš, to svaka majka može, ako te uopće itko i zaposli, nakon što si rodila dijete.
Kakve ljude imamo na vlasti, zato nam sve i je tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
[i] Zastupnica HDZ-a uvrijedila žene: ‘Svaka žena vrijedi koliko ima djece’

Ono, valjda kad izrasteš u kamenitoj okolini gdje ti je muškarac u obitelji ultimativno božanstvo i gospodar života i smrti, a ti priglupa pička koja služi za kuhanje, spremanje i širenje nogu - onda valjda vremenom poprimiš i takve nebuloze u tikvetini.

Ova je valjda previše retardirana da bi shvatila kako je generalno posrala vlastiti spol.... navodno je Jaca skočila i počela vaditi kestenje iz vatre. Jebateee... koja fenomenalna ekipa cirkusanata Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 7:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Ne čudi me, jer sam to već čula, a radi se o nedjeljnoj misli na kojoj je bila moja susjeda..velika većina vjernika je ostala u šoku nakon izgovorenih riječi jednog svećenika u kojem je popljuvao žene koje nisu sposobne roditi, nazivajući ih manje vrijednima i dostojnima samo najnižem mjestu u domaćinstvu - služenju..

Sad ne znaš tko je debilniji.... onaj tko takve stvari izgovara ili oni koji mu za takve cirkuske predstave plaćaju ulaznicu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2007. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah..ja sam jedna totalno bezvrijedna ženetina i danas kada završim s poslom i odem doma izležavat ću se na krevetu i piljit u ćoškove... osijek031.com smile ,,i razmišljat ću o svojoj bezvrijednosti i onda kada budem nešto smislila onda ću pozvat frendice da to podijelim s njima... osijek031.com smile ....gjozna sam....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 11:00 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jedinica pa su se moji mučili i sa mnom, a kamoli obitelji koje imaju više djece. I kako da mi trudnoća padne na pamet kad ne znam hoće li mi sjesti plaća, hoću li uopće biti zaposlena... Najlakše je ostati trudna, a dalje... ha? Divim se majkama koje žongliraju sa obavezama i pri tome zaboravljaju na sebe. Ja to ne mogu sada a neću ni još neko vrijeme. Pa neka o meni misle da nisam vrijedna, i don't give a damn.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Ah..ja sam jedna totalno bezvrijedna ženetina i danas kada završim s poslom i odem doma izležavat ću se na krevetu i piljit u ćoškove... osijek031.com smile ,,i razmišljat ću o svojoj bezvrijednosti i onda kada budem nešto smislila onda ću pozvat frendice da to podijelim s njima... osijek031.com smile ....gjozna sam....

Ti si moj idol! Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2007. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
@kopile ,mi cemo biti ravnopravi kad vi budete radjali,ili ostajali kod kuce s djecom,znas i muskarci mogu ici na porodiljski,pa ti lijepo ostani kuci s bebom,iako mislilm da bi to tvojoj zeni bila gora solucija jer bi se duplo naradila ,prvo na poslu a onda jos kad dodje kuci.

Ne bih se baš kladio, osim ako i dalje budu presudne kvalitete muškarca koje su sada presudne. To je što se tiče posla kod kuće.
A da bi bili ravnopravni trebale bi cure malo poraditi na inicijativi (tj. kod nas još puuuuuuuno.) pa da mi biramo (što se neće dogoditi).

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: