Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Industrijska četvrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 8:47 
Naslov:  Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima, evo pokrećem ovaj topic s namjerom da se svi voljni pomoći svojim prijedlogom ili kritikom uključe i doprinesu razvoju naše četvrti. Vjerujem da znate da se pokrenulo niz projekata ( tečaj informatike, brandiranje, uskoro i web stranica) te vas molim da i sami doprinesete našoj četvrti svojim idejama (ma kako lude bile).
Ideje kao što su: rok koncerti na igralištu Mačkamame u suradnji sa Mini teatrom, umrežavanje wirelesom i dr. već imamo so try something else.
Za samu web stranicu predlažite sadržaje, teme, uključite se u izradu, što god vam je volja, bitno da se radi. Predložak možete pogledati na www.cetvrt.com, koristimo joomlu i stranica je u izradi. Plan je da startamo 1. svibnja za Dan GČ, domena će biti www.industrijska.cetvrt.com.
Toliko za početak i ne zaboravite Vaša je riječ važna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakako nedostaje nešto za rekreaciju tipa fitnes, aerobik, pilates i te fore

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 9:58 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › umrežavanje wirelesom i dr. već imamo so try something else.
Za samu web stranicu predlažite sadržaje, teme, uključite se u izradu, što god vam je volja, bitno da se radi. Predložak možete pogledati na www.cetvrt.com, koristimo joomlu i stranica je u izradi. Plan je da startamo 1. svibnja za Dan GČ, domena će biti www.industrijska.cetvrt.com.
Toliko za početak i ne zaboravite Vaša je riječ važna.


Možete li molim vas samo pojasniti što znaci "umrežavanje wirelessom". Naime kao predstavnik udruge OSWireless možda bih mogao ponuditi usluge naše udruge svima koje to zanima u vašoj četvrti. Da li pod "umrežavanje wirelessom" podrazumijevate ADSL modem koji ima wireless uključen te se na njega spajaju korisnici ili nešto drugo?

ako niste upoznati u našu udrugu možete pogledati na: OSWireless

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › svakako nedostaje nešto za rekreaciju tipa fitnes, aerobik, pilates i te fore



Ono što sigurno znam je da postoji tečaj joge u OŠ D. Cesarić, a
ukoliko te to zanima saznaću više, pa ti javim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 13:40 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možete li molim vas samo pojasniti što znaci "umrežavanje wirelessom". Naime kao predstavnik udruge OSWireless možda bih mogao ponuditi usluge naše udruge svima koje to zanima u vašoj četvrti. Da li pod "umrežavanje wirelessom" podrazumijevate ADSL modem koji ima wireless uključen te se na njega spajaju korisnici ili nešto drugo?

ako niste upoznati u našu udrugu možete pogledati na: OSWireless[/quote]

Pogledao sam, nisam bio upoznat-spreman sam na suradnju i promoviranje udruge u Industrijskoj četvrti a možda i nešto više. Čujemo se....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Industrijska četvrt je ono što mi nazivamo Bosutsko, a ako ne griješim škola Dobriše CEsarić je udaljena 500m od naše točke. Doduše znam za 2 škole, jedna je na Drinskoj a druga je malo zavučena u nekoj maloj ulici (takoda ne znam koja je koja). Ali udaljenost je manje više podjednaka. Hoću reć, vi već imate mogućnost bežičnog umrežavanja. Samo treba prihvatit ideju da umrežavanje u jednoj četvrti nije ni približno zanimljivo, ako ta četvrt nije spojena s drugim četvrtima u gradu. A budući da mi već imamo razvijenu bežičnu infrakstrukturu preko cijelog grada, bilo bi šteta to neiskoristiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr@zen je napisao/la (Pogledaj post): › Industrijska četvrt je ono što mi nazivamo Bosutsko, a ako ne griješim škola Dobriše CEsarić je udaljena 500m od naše točke. Doduše znam za 2 škole, jedna je na Drinskoj a druga je malo zavučena u nekoj maloj ulici (takoda ne znam koja je koja). Ali udaljenost je manje više podjednaka. Hoću reć, vi već imate mogućnost bežičnog umrežavanja. Samo treba prihvatit ideju da umrežavanje u jednoj četvrti nije ni približno zanimljivo, ako ta četvrt nije spojena s drugim četvrtima u gradu. A budući da mi već imamo razvijenu bežičnu infrakstrukturu preko cijelog grada, bilo bi šteta to neiskoristiti.



Ne znam da li ti je poznato ali GČ'' Industrijska četvrt'' obuhvaća i Brijest, Briješće, Filipovicu sve do Cvjetnog naselja tako da je naziv Bosutsko, premda ga i ja koristim odavno, malo zastario. Što se tiče suradnje i korištenja postojeće infrastrukture te povezivanja s ostalim četvrtima, naravno da sam za.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.04.2007. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj ti tako...Bosutsko je republika hehe...svi govore bosutsko a ne industrijska cetvrt...

usput tatamata eo ti prijedlog postavi cekaonicu za bus prema Brijestu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 15:31 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da malo obnovim ovaj topic:

Dakle, projekti pokrenuti od konstituiranja Vijeća GČ u siječnju 2007. te njihovo trenutno stanje:

1. Besplatni tečaj informatike u Domu za starije i nemoćne u Drinskoj 10 - dana 2. ožujka 2007. svečano ga je otvorio gradonačelnik Đapić, a na projektu s GČ surađuju Dom tehnike i tvrtka Iskon kao sponzor projekta.

· tečaj je završilo 14 polaznika, priznanja je uručio dogradonačelnik Gordan Matković.

· Dom tehnike je trajno donirao informatičku učionicu koja se sastoji od 14 računala.

2. Besplatni tečaj iz osnova informatike u suradnji s OŠ "Dobriša Cesarić" za građane GČ ''Industrijska četvrt''.

· u tijeku je treći tečaj, a ukupno je tečaj pohađalo 50 polaznika.

· u međuvremenu Iskon je postao sponzor tečaja te će po završetku tečaja pokloniti potrebnu inf. opremu osnovnim školama “A. Šenoa“ i „D. Cesarić“.


3. Besplatni tečaj iz Power Pointa u suradnji s OŠ "Dobriša Cesarić" za nastavnike osnovnih škola iz GČ "Industrijska četvrt".

· počeo je 24. travnja 2007. i trajao je tjedan dana; tečaj je pohađalo 19 polaznika.

· u tijeku je priprema tečaja iz MS Excela za nastavnike.

4. Izrada informativnog letka (flyer) putem kojeg će se građani pobliže upoznati s realizacijom planiranih projekata te radom Vijeća GČ.

· u planu je treće izdanje, letak se distribuira u tiraži od 4 500 primjeraka.

5. Izrađena je web stranica na adresi www.industrijska.cetvrt.com kojom se putem Interneta mogu saznati vijesti i mnoge druge stvari vezane za GČ "Industrijska četvrt" te putem foruma i komunicirati s Vijećem GČ.

· cilj je ostvariti bolju suradnju s novinarskim sekcijama u školama, te udrugama i športskim društvima u GČ u svezi informacija o planiranim aktivnostima.

6. Formiran je Odbor za mladež te su mladi dobili i uredili kuću u vlasništvu Grada (Vinkovačka 76).

· osnovali smo udrugu „Kuća mladih Ind. četvrti“ (KMIČ).

· trenutno je najaktivniji prostor za probe bandova, i dnevni boravak, a u planu je i informatička učionica u suradnji s udrugom OS Wireless te Essekon 2007 u suradnji s udrugom Gaia.

· sve udruge mladih, a i druge pozivamo na suradnju. Više informacija na [email protected] .

7. Projekt GČ "Industrijska četvrt" kao prilog projektu brendiranja Grada u suradnji sa Školom za tekstil, dizajn i primijenjenu umjetnost, TZ Osijek kao pokroviteljem te tvrtkama Iskon i Hadrijan kao sponzorima projekta.

· natječaj je završio podjelom nagrada učenicima za Dan škole.

· pobjednički dizajn majice (mačkamama) polučio je veliko zanimanje te je u planu distribucija iste u sklopu ponude suvenira grada Osijeka.

· u tijeku je priprema slijedećeg natječaja, zadana tema je Osijek.

8. Dogovorena je suradnja s tvrtkom „Slavonija MK“ vezano za korištenje prostora nekadašnjeg radničkog restorana:

· za organizaciju plesnih večeri Udruge umirovljenika Ind. četvrti

· za organizaciju fitnessa i aerobika za naše dame


9. U suradnji s NK Mursa-Zanatlija, Odbor za šport i rekreaciju organizirao je Ligu mladeži, takmičenje mladih u malom nogometu.

· takmičenje je u tijeku, prijavljeno je 16 ekipa razvrstanih po godištima.

10. Projekt „Lokalna samouprava i mladi“ – projekt je u začetku, cilj je putem prezentacija i razgovora upoznati mlade u našoj GČ s ustrojem i ovlastima Vijeća GČ te ih animirati na veće sudjelovanje u projektima naše GČ. Također, cilj je i njih saslušati te vidjeti koji su njihovi prijedlozi i razmišljanja te ih uključiti u osmišljavanje i realizaciju kako novih tako i postojećih projekata. Plan je krenuti s osnovnim školama te nastaviti sa srednjim školama ovisno o dogovoru s ravnateljima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je sa igralištem Mačkamama. Koliko se sjećam, "prijetilo se" sa nekom natkrivenom tribinom i poslovnim prostorima ispod nje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako želiš možeš predložiti neki projekt za dobrobit svih a i voditi ga, pa onda pokaži svoju "mudrost i sposobnost", i naravno to učini bespla zato što voliš ovaj grad i Bosutsko. Od tvog filozofiranja mi je muka a i od takvih likova.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ti jedan dobar projekt ajmo uzet svi bejzbolke čekiće šta ko već ima i idemo redom razbijat aute koji stoje na biciklističkoj ili pješačkoj stazi, tome jako sekira već duže vremena ili ajmo tuć ljude koji truju i tuku životinje a take stoke u našoj ljepoj četvrti ima ajme!

Još bi ti bio dobar projekt da u ime stanara savske i sv j Radnika organiziraš vraćanje ležećeg jer otkad su ga skinili tamo su stalno sudari a i pitanje je kad će neko zaginit neki dan sam vidio kamion zg registracije kako je doslovno proletio sv. J. Radnikom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očemo nazad ležeće policajce !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›

Još bi ti bio dobar projekt da u ime stanara savske i sv j Radnika organiziraš vraćanje ležećeg jer otkad su ga skinili tamo su stalno sudari a i pitanje je kad će neko zaginit neki dan sam vidio kamion zg registracije kako je doslovno proletio sv. J. Radnikom!

Taj prijedlog poštivam, zamolbu smo već uputili mjerodavnim službama, a ako te zanima nazovi 272-353 Jasna, pa je pitaj kako stvari stoje. I ja ću se osobno zauzeti da se to što prije riješi.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ako želiš možeš predložiti neki projekt za dobrobit svih a i voditi ga, pa onda pokaži svoju "mudrost i sposobnost", i naravno to učini bespla zato što voliš ovaj grad i Bosutsko. Od tvog filozofiranja mi je muka a i od takvih likova.


A gdje ja to filozofiram, liku? Postavio sam ti pitanje na koje možeš i ne moraš odgovoriti. Ne bi ti škodilo da se malo naučiš kulturi ophođenja, liku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: