Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



segregacija foruma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 13:42 
Naslov:  segregacija foruma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš si danas nešto razmišljam kako mi je (u 90% slučajeva) zanimljivije na forumu diskutirati s malo starijom ekipom (čast izuzecima). a budući smo u zadnje vrijeme u manjini (mi preko 26, 27.. ili mi se barem tako čini) to je postalo malo teže.
ne želim nikoga uvrijediti, ali i kad se npr. vikendom ide van, uglavnom su mjesta za izlaske podijeljena po starosnim skupinama... meni je recimo jedno od dražih mjesta tufna, između ostalog i zbog toga što je ekipa većinom preko 25..
e sad se ja pitam (pošto su recimo neke teme već bile dijeljene na "samo za muške" ili "samo za žene") bi li se netko našao uvrijeđenim da se otvori topic recimo "samo za starije od 25" ili "za mlađe od ..."?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se 100bom

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slobodno otvori, nitko ti ne brani, ali nitko ne brani ni mlađima pisanje po 'tvom' topicu ;-)
A što se 'segregacije forumaša' tiče - ja sam protiv.
Meni se baš okej malo zezati sa mlađim curama ovdje, isto kao i sa starijima od sebe Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dobra misao...al na žalost ne vjerujem da ce biti nekakvog velikog odaziva.....jer opcenito je tu na forumu...(barem kako ja to vidim)....stanje....svi bi se jebali al da im ne uđe....ili svi bi nešto htjeli...al da se oni ne moraju jasno i glasno izjasniti....za ili protiv....
...ima jako puno topica u kojima je vidljivo...da netko ima svoje mišljenje koje se ne slaže sa vecinom.....i onda umjesto da obrani to svoje mišljenje....radije više ništa ne napiše nego da bi se kome zamjerio.....takav stav mi ide na onu stvar koju ženske nemaju....
...u zadnje vrijeme se pojavilo dosta mlađe populacije protiv koje iskreno nemam ništa protiv.....svaki novi nick je dobrodošao....
...al problem nastaje kada novi klinci otvaraju teme....na koje jednostavno ostajem bez rijeci.....no to vec nije moj problem što se takvo što dozvoljava....
al da sad ne ispadne kako su samo novi klinci krivi za sve....vecina starijih forumaša se toliko uljenila....i nestala da nije ni cudno što mlađi polako preuzimaju forum sa topicima....tipa sad mi se sere....ima li još koga da mu se sere.....
...ne kažem da sad treba zabraniti topice tipa gdje se može pricati i o neozbiljnim temama......al stvarno neke teme su za smece na kvadrat........Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima mnogo foruma koji imaju sekcije u kojima su pristupni samo clanovi sa xxx brojem poruka ili jednostavno samo oni koji su pozvani. Vecinom za one koji nisu sposobni shvatiti razliku izmedju chat-a i foruma... Godine ne dolaze u obzir ali recimo oni koji normalno ne pripadaju toj grupi mogu dostupiti samo sa 3 ili vise poziva. Isto tako oni koji dobiju 3 sankcije gube pristup tom djelu foruma. Mislim da to nije segragacija...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
vecina starijih forumaša se toliko uljenila....i nestala da nije ni cudno što mlađi polako preuzimaju forum sa topicima....

primijetila sam kako u zadnje vrijeme i sama manje pišem (zato mi je ova ideja i pala na pamet) ali mislim da to nije zato jer sam se ulijenila, nego zato što se forum dosta promijenio u zadnjih par mjeseci. ne želim reći da je itko za išta "kriv" ali kad su 90% stvari bezvrijedne baljezgarije, sasvim logična reakcija je to da neki drugi ljudi počnu manje pisati. i o tome se dosta raspravljalo u zadnje vrijeme.
tamna strana je napisao/la: ›
takav stav mi ide na onu stvar koju ženske nemaju....
kurac? mrzim cenzuru. osijek031.com smile

fatcat je napisao/la: ›
Ima mnogo foruma koji imaju sekcije u kojima su pristupni samo clanovi sa xxx brojem poruka ili jednostavno samo oni koji su pozvani.

ovo je super ideja!!! vjerujem da bi riješila dosta toga... leone... šta ti misliš o tome... hmmm?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ni ne gledam koliko tko ima godina ,dobra post /topic je dobar bez obzira na godine.
nemam nista protiv vase segregacije, ali mislim da se iz toga nece nista dobro ,odnosno bolje,izrodit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad sam došao na forum, prije nekih tri mjeseca, smatrao sam kako je dobar potez komentirati svaki topic, pisati što više, pa makar se pisale i gluposti. Tijekom ta tri mjeseca shvatio sam da je to toalna glupost. Iskreno žalim zbog svoje brojke postova, jer je većina njih nastala na raznim "chat" topicima. Istina, ne treba biti ograničen i komentirati samo neke "ozbiljne" teme, a ostale izbjegavati, jer su kao debilne, ali ne vidim ni smisla negdje ostaviti post u stilu "slažem se " ili "lol". Evo, prvi ću izdvojiti kako mi na kurac idu glupe nove teme, koje su, slučajno ili ne, otvorili mlađi forumaši, poput "što imate na sebi" ili "da li vam se sere". To su meni teme koje ustinu spadaju pod smeće.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde priznaj, skupljao si kikiriki koji si dijelio macama okolo...

Very Happy Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ajde priznaj, skupljao si kikiriki koji si dijelio macama okolo...

Very Happy Smile


heheh...i ja sam skupljo kako bi macama dijelo....al sad kad sam ih toliko skupio...NEDAM

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ajde priznaj, skupljao si kikiriki koji si dijelio macama okolo...

Very Happy Smile

heh... skupljao sam kikiriki istina, ma kako me samo skonta osijek031.com smile ... mislih neka dobra valuta ovdje... sada sam ih pola podijelio... naravno macama... kome drugome... jel se ti to trpaš za koju donaciju?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Bilke je napisao/la: ›
Ajde priznaj, skupljao si kikiriki koji si dijelio macama okolo...

Very Happy Smile


heheh...i ja sam skupljo kako bi macama dijelo....al sad kad sam ih toliko skupio...NEDAM


fakat! odkud ti tolko kikirikija?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
fakat! odkud ti tolko kikirikija?!


Very Happy ah šta da kažem.....zaradio sam ih

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....mislio sam kako ce se obrušiti lavina komentara na moj komentar...al vidim da nitko ni da mrdne onom stvari......što je samo pokazatelj koliko su neki zainteresirani za nešto ozbiljno.....dakle.....zakljucak....ajmo sad na tri rijeci....i oboriti rekord u broju postova....što ima veze na cemu se taj broj zasniva.....nek se samo brojcanik vrti....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Kad sam došao na forum, prije nekih tri mjeseca, smatrao sam kako je dobar potez komentirati svaki topic, pisati što više, pa makar se pisale i gluposti. Tijekom ta tri mjeseca shvatio sam da je to toalna glupost. Iskreno žalim zbog svoje brojke postova, jer je većina njih nastala na raznim "chat" topicima. Istina, ne treba biti ograničen i komentirati samo neke "ozbiljne" teme, a ostale izbjegavati, jer su kao debilne, ali ne vidim ni smisla negdje ostaviti post u stilu "slažem se " ili "lol". Evo, prvi ću izdvojiti kako mi na kurac idu glupe nove teme, koje su, slučajno ili ne, otvorili mlađi forumaši, poput "što imate na sebi" ili "da li vam se sere". To su meni teme koje ustinu spadaju pod smeće.

ja se potpuno slažem s tobom.. (evo napisala sam sad ono što svi mrze.. Smile)
.. a slažem se i sa @tamnom stranom o tome kako neki ljudi kažu svoje mišljenje, i onda kasnije ušute, jer se boje nekome zamjeriti.. ah pa i ja sam se zamjerila hrpi ljudi, sigurno će biti onih koji mi neće platiti cugu na nekom od okupljanja, ili se uopće htjeti upoznati sa mnom, i za to me iskreno čisto zaboli..
.. a što se tiče tema i toga.. ok, mnoge moje vlastite mi možda ne idu na čast, kao i mnogi postovi koje sam napisala..(iako sam većinu nabila na -tri riječi- navukla se, eto.. ) šta ja znam, uglavnom uvijek otvorim temu o nečemu što mi se tih dana događalo.. neki dan mi prijateljica pričala o tome kako razmišlja o pobačaju, i pitala me mišljenje, i otud topic.. definitivno fali ozbiljnijih tema, i podržavam svakog koji se odluči na postavljanje istih!
.. a što se segregacije tiče.. jel bi se granica mogla pomaknuti na 24, tako da i ja mogu pisati.. ? Wink ali šta je je, konta se kad post napiše netko od 17 i netko od 30..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: