Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nisam namjerno..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 14:03 
Naslov:  Nisam namjerno..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me da li imate onak neku naviku, ili nešto što radite nesvjesno, pa vam ljudi oko vas onda naknadno kažu za to?
Meni se, recimo, kao profesorici engleskog, često zna desiti da pričam na engleskom kad ne bih trebala, tj. kad ne radim.. (npr. - kupovanje kruha u pekari na engleskom, pričanje s ljudima na engleskom, a da ni ne kontam da to radim..) Imam jednog prijatelja koji dok sjedi sa mnom na kavi često zna onak micati s prstima (kao da tipka po tipkovnici-informatičar je) a da ni ne kuži da to radi..
Jel se i vama kad dešava takvo što? Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2007. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ono ... ponekada ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja znam tako šetati ulicom i odjednom shvatim da me ljudi gledaju čudnim ili nasmješenim izrazom na licu.... Shvatim naime da hodam i pjevam ali ne u sebi kako vjerovatno mislim nego na glas Embarassed Jednom se neka bakica koja sjediše ispred mene u trajvanu digla i premjestila prekoputa i gledala me k'o da sam pao s drveta banane dok nisam izašao..... Jbg. Očigledno si ne mogu pomoći.... Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ja znam tako šetati ulicom i odjednom shvatim da me ljudi gledaju čudnim ili nasmješenim izrazom na licu.... Shvatim naime da hodam i pjevam ali ne u sebi kako vjerovatno mislim nego na glas Embarassed

joj da da da, ovo se i meni baš često dešava! da si zabrijem neku pjesmu u glavi, pa pjevam.. hm, da.. jel da to spomenemo u topicu-mentalne bolesti- ? Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
hm, da.. jel da to spomenemo u topicu-mentalne bolesti- ? Wink
Mislim da nije potrebito. Stvari koje nesvjesno radimo (ukoliko se ne radi o nesvjesnom masakriranju nedužnih prolaznika i sličnih stvari za koje se trpa ljude u ludaru Smile ) ne spadaju pod domenu standardnih definicija psihičkih bolesti. Iako, možda je to prvi znak nečega ???? osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:28 
Naslov:  Re: Nisam namjerno..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf svega je znalo bit, hodat ulicom i pričat sa sobom pa me isto kao ljudi čudno gledaju Zbunj, zbunj , a najgore je bilo dok sam pljugo, pa mi se par puta desilo na ulici onak, stojim na semaforu a pored mene neka gadna riba i ja ni pet ni šest "u jebote neb na tebe ni bicikl naslonio" i onda "pa jesam li ja to naglas rekao" a 10 ljudi me gleda i onak maše glavom i cokće, fuj za propast u zemlju, he he, jednom sam liku na semaforu isto reko da je budala kao "vid budale he he" i onda se naravno pravio glup osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2007. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam ko Monstrum komentirat ljude naglas...nije svaki dan al dogodi se...a onda sramote ajmeee...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Uf svega je znalo bit, hodat ulicom i pričat sa sobom pa me isto kao ljudi čudno gledaju Zbunj, zbunj , a najgore je bilo dok sam pljugo, pa mi se par puta desilo na ulici onak, stojim na semaforu a pored mene neka gadna riba i ja ni pet ni šest "u jebote neb na tebe ni bicikl naslonio" i onda "pa jesam li ja to naglas rekao" a 10 ljudi me gleda i onak maše glavom i cokće, fuj za propast u zemlju, he he, jednom sam liku na semaforu isto reko da je budala kao "vid budale he he" i onda se naravno pravio glup osijek031.com smile

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile i to mi se dešavalo.. Embarassed ili recimo, kad stojim na blagajni u pošti (ogorčena čekanjem) i onda izvalim.. - a hebote, jesi spora..
joj da, a najbolje mi je kad onak sjedim u nekom kafiću i nešto žustro objašnjavam.. i onda glazba odjednom prestane, a ja se proderem onak nešto totalno nesuvislo ljudima oko mene.. Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm ja navodno na telefoni zvucim jako arogantno i nezaineresirano, i jos kad mi kazes ajd idem ja sad pa.....ja samo kazem dobro bok i spustim,ups...a opet sta im svima to smeta!!
e da i kazu mi svi da ja jako glasno pricam,a ja to uopce ne dozivljavam,iako uzrok toga je taj sto se uvijek derem mami iz svoje sobe u kuhinju da mi donese nesto za jesti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile i to mi se dešavalo.. Embarassed ili recimo, kad stojim na blagajni u pošti (ogorčena čekanjem) i onda izvalim.. - a hebote, jesi spora..
joj da, a najbolje mi je kad onak sjedim u nekom kafiću i nešto žustro objašnjavam.. i onda glazba odjednom prestane, a ja se proderem onak nešto totalno nesuvislo ljudima oko mene.. Very Happy


Uuuuuuuu u socijalnom kad mi izleti "a jebote oćeš više" ili "a jebote kolko ti treba" a onda cijeli red streljanje pogledima a ja onak, jebiga osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
e da i kazu mi svi da ja jako glasno pricam,a ja to uopce ne dozivljavam,iako uzrok toga je taj sto se uvijek derem mami iz svoje sobe u kuhinju da mi donese nesto za jesti...
uh, pričaj mi o glasnom pričanju... kad kod sjedim negdje na kavi, većina ljudi u kafiću ili na terasi uglavnom sluša mene.... kad se skontam utišam se, ali to obično bude u poodmakloj fazi (sočne) priče Rolling Eyes u biti mrzim što to radim. a na telefon je valjda još gore..
ja sam onaj glas koji svi uvijek čujete, a ne znate otkud dolazi, u kojem god dijelu grada se nalazili osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
hm ja navodno na telefoni zvucim jako arogantno i nezaineresirano, i jos kad mi kazes ajd idem ja sad pa.....ja samo kazem dobro bok i spustim,ups...a opet sta im svima to smeta!!


za telefon - imaju pravo, uzivo nisam imao takav dojam.. mozda to zavisi od sugovornika Wink

Citat: ›
e da i kazu mi svi da ja jako glasno pricam,a ja to uopce ne dozivljavam,iako uzrok toga je taj sto se uvijek derem mami iz svoje sobe u kuhinju da mi donese nesto za jesti...


tezak zivo, a ? Wink


ontopik; libo me njonjo.. di bi stigo kad bi o tome mislio Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehehehehehehe cat ja sam se tako puno puta prosrala u kaficu taman kad glazba stane a je se izderem neku glupost....mislim da se tvog grla sijecam iz matrixa ako se ne varam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
hehehehehehehehe cat ja sam se tako puno puta prosrala u kaficu taman kad glazba stane a je se izderem neku glupost....mislim da se tvog grla sijecam iz matrixa ako se ne varam.

eh da... tamo sam bila inventar prije neke 2 godine.. i gore je nego što sam mislila, ako sam se i u toj buci čula osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Zanima me da li imate onak neku naviku, ili nešto što radite nesvjesno, pa vam ljudi oko vas onda naknadno kažu za to?
Meni se, recimo, kao profesorici engleskog, često zna desiti da pričam na engleskom kad ne bih trebala, tj. kad ne radim.. (npr. - kupovanje kruha u pekari na engleskom, pričanje s ljudima na engleskom, a da ni ne kontam da to radim..) Imam jednog prijatelja koji dok sjedi sa mnom na kavi često zna onak micati s prstima (kao da tipka po tipkovnici-informatičar je) a da ni ne kuži da to radi..
Jel se i vama kad dešava takvo što? Wink

Meni znaju često oči treperiti dok slušam slatke profesorice engleskog jezika! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: