Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dostava Hrane u Osijeku! [catering]

#1:  Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2007. 19:18

Trebam brzo pomoć.
Jede mi se tortilje.
Jako.
Jednom sam bio sa frendicom i ona je naručila sa nekog broja, znači mogu se naručiti...
Problem je što neznam sa kojeg broja.
Da li tko zna neku dostavu za tortilje gdje se mogu?
Aj pomoć.

#2:   Autor: Poppy Post Postano: 30.08.2007. 19:21

corolla cini mi se. ne znam broj.

#3:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2007. 20:39

Poppy je napisao/la: ›
corolla cini mi se. ne znam broj.


thx.....Smile

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.02.2008. 10:08

a tko ima najbolju dostavu, za neka druga jela npr. pizza i tako nešto u tom stilu?

#5:   Autor: kyx Post Postano: 15.02.2008. 10:33

probaj strosmajer

#6:   Autor: malecka Post Postano: 15.02.2008. 11:04

saloon za pizze.....def

i gastro za sendviče...... Very Happy

#7:   Autor: Uma Post Postano: 15.02.2008. 13:56

corolla 372-266

#8:   Autor: cane Post Postano: 16.02.2008. 0:28

Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

#9:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.09.2008. 15:39

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...

#10:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.09.2008. 17:09

corola je najjača šokačka piiica za prste polizat

#11:   Autor: cane Post Postano: 10.09.2008. 18:44

Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!

#12:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.09.2008. 18:53

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

#13:   Autor: legica_os Post Postano: 11.09.2008. 7:16

Najbolja pizza je iz La Rosse
A sendviči iz Gastra njam njam

#14:   Autor: cane Post Postano: 11.09.2008. 12:38

Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

E pa prvo probaj pizzu pa onda reci da ju ne voliš. A sve mi se čini ko da radiš za konkurenciju pa pljuješ po Lipovom Hladu.
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. <

#15:   Autor: tux Post Postano: 11.09.2008. 19:55

sto se tice pizza definitivno saloon

#16:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 11.09.2008. 20:04

cane je napisao/la: ›
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. &lt;
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog... E pa nabijem ih ja u takvo poslovanje... Makar zadnji ostali u gradu više ih nikada ne zovem!!!!! Evil or Very Mad

#17:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.09.2008. 21:41

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

E pa prvo probaj pizzu pa onda reci da ju ne voliš. A sve mi se čini ko da radiš za konkurenciju pa pljuješ po Lipovom Hladu.
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. <


Jesi ti ćorav ili što !?! U prethodnom postu sam napisala da NE VOLIM VRHNJE u toplim jelima, muka mi bude od toplog vrhnja i da jelo ( o ovom slučaju pizza ) od vrhnja ne dolazi u obzir!!
Spominjala sam kečap u la capri pizzi i đonaste lignje..

A smiješan si stvarno..ne radim uopće, niti imam ikoga u ikakvoj dostavi da ga reklamiram i sl. - samo sam objektivna, a to što ti je vjerojatno nekakav legos gospon iz lipovog hlada dalo bi objašnjenje ovome što si napisao u prethodnim postovima..

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. &lt;
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog... E pa nabijem ih ja u takvo poslovanje... Makar zadnji ostali u gradu više ih nikada ne zovem!!!!! Evil or Very Mad


Baš me zanima hoćeš li i Ti dikobraze, prema @cane, imati nekoga u konkurencijskoj dostavi kad "pljuješ" po lipovom hladu osijek031.com smile Laughing

#18:   Autor: Delfin Post Postano: 12.09.2008. 10:33

Meni je corolla super,od pizze,tortilja,punjene piletine a dosta brzo i dodju.

#19:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.09.2008. 19:23

HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje

#20:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 16.09.2008. 20:32

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje



slaviš nešt, a ne zoveš? Wink

ja sam jela jaaako dobru, ali ubij me ako znam odakle...mislim iz Sebastiana, samo ih oni ne zovu gigant, nego nekako drugačije...mislim...

#21:   Autor: Dylan Post Postano: 16.09.2008. 20:34

nake_rado je napisao/la: ›
HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje

lipov hlad
najbolja

#22:   Autor: heart3 Post Postano: 16.09.2008. 20:51

MacaPapucharica je napisao/la: ›
mislim...
osijek031.com smile

#23:   Autor: Luna26 Post Postano: 19.09.2008. 21:18

nake_rado je napisao/la: ›
HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje


ona pizzeria iliti što već na kružnom (ne znam kak se zove) grande pizza je onak ..ok

#24:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.09.2008. 0:31

pizze La Rossa i to bez pogovora al najbolja u gradu, do prije godinu dana mi je bila u Sebastianu no kako sam probo u La Rossi ne pada mi na pamet ikad igdje drugu pizzu naručit ni pod možda, ni pod razno, nikako, a ostale pizdarije tipa ćevapa i sendviča kad naručujem uzimam iz Corolle

#25:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 20.09.2008. 9:27

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › pizze La Rossa i to bez pogovora al najbolja u gradu, do prije godinu dana mi je bila u Sebastianu no kako sam probo u La Rossi ne pada mi na pamet ikad igdje drugu pizzu naručit ni pod možda, ni pod razno, nikako, a ostale pizdarije tipa ćevapa i sendviča kad naručujem uzimam iz Corolle


definitivno.. La Rosa zakon, kad sam prvi put probo pizzu od tamo.. uf.. Za sendvice naravno fratelli, za ovak pizdarije leganini, sam sta moras naruciti 2 porcije a to je 5 cenera i previse klope za jednu osobu.. za cevape i pljeskavice k topu..

#26:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 7:49

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog...

Tako je to kad im je stalo do "isplativosti", a ne reputacije. Ta će se priča proširiti gradom vrlo brzo i onda će se čuditi što nema narudžbi.
Socijalizam ipak ne umire tako lako Wink

#27:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 8:04

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac

Otvorim njihov web i spika ide ovako: "za narudžbe ispod 20 kn dostava se naplaćuje 5 kn", kao i "minimalna narudžba za prigradska naselja (Sarvaš, Nemetin, Tenje, Bilje, Brijest, Livana, Višenjevac) iznosi 40 kn".

U neku ruku ima smisla, ali to su trebali ukalkulirati u cijenu koštanja - povećaš cijene svemu za 50 lipa i ne brukaš se po gradu.

BTW, što im to dođe "Tenje" i "Višenjevac"? Wink

#28:   Autor: eldiablo Post Postano: 24.09.2008. 8:23

Nema cateringa od kojeg nisam narucivao hranu...(tak prezivljavam - po restoranima - picerijicama i dostava)

Trenutno najbolje hrana - po okusu i količini i cijeni je Nautilus - jedino sto su dosta spori...ali vjerojatno je to cijena kvalitetne hrane...

ako netko zeli probati - tel.500-446 - uglavnom ja sam zadovoljan Cool

p.s. probajte pohanu piletinu - 28kn Laughing

#29:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 24.09.2008. 8:59

cudi me sto za gigant pizzu nitko nije spomeno Saloon, znam da su oni uvijek imali najbolje gigantice. i dan danas kad se okupimo kod lege na lanu narucimo giganticu i gustamo...

e da i oni su za pol sata s jednog kraja grada do visnjevca dosli bez jebemti, mi svi ostali paf...

#30:   Autor: Circa Post Postano: 24.09.2008. 13:21

Slusajte glas visegodisnjeg iskustva...
Pizza se uzima u La Rossi i samo u La Rossi
Sentlići u Coroli
Kebab se jede u zupanijskoj, ali ne kod mr. Kebapa, vec kod "Kaje" - kiosk odmah pokraj, probajte i bit ce vam jasno zasto...
Punjena pljeskavica se uzima u Lipovom hladu - stize vrela, ogromna, socna s pomesom, lepinjom i lukom...
U Bonus se isplatilo ici samo neposredno nakon otvorenja...

#31:   Autor: nake_rado Post Postano: 24.09.2008. 15:39

Trebao si naručit 5-6 pizza na krivu adresu negdje blizu njih pa da vidiš što bi im se onda isplatilo. Kreteni. Smile

#32:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 16:25

Circa je napisao/la: ›
U Bonus se isplatilo ici samo neposredno nakon otvorenja...

U Bonusu su jedino pravi sarajevski ćevapi i uvijek se oduševim kad ih naručim.

Bio sam jedared u Sarajevu kod Želje i pojeo vrhunske ćevape, a onda desetak dana kasnije skoro pa iste takve u Bonusu. Tople preporuke!

#33:   Autor: Svebor Post Postano: 28.10.2008. 0:08

skapavam od gladi. ima li ikakva pizzeria ili igdje u četvrtom gradu u Hravtskoj po veličini odakle se može naručiti klopa poslije 23 h?! osijek031.com smile

#34:   Autor: hagzi Post Postano: 01.11.2008. 12:54

Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile

#35:   Autor: HELL Post Postano: 04.11.2008. 12:31

hagzi je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile


kako nema...cevapi, cobanac i jos ponesto u cityju Laughing

#36:   Autor: Frost Post Postano: 04.11.2008. 12:40

hagzi je napisao/la: ›
Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile

pa zašto bi netko otvarao bilo kakav fastfood, catering ili restoran koji bi radio 0-24 kad nema interesa za isti?

#37:   Autor: anakonda Post Postano: 04.11.2008. 12:41

...ni u Zg nije nešto bolja situacija...ovdje čak nema ni Cityja....

#38:   Autor: hagzi Post Postano: 04.11.2008. 13:15

HELL je napisao/la (Pogledaj post): ›
hagzi je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile


kako nema...cevapi, cobanac i jos ponesto u cityju Laughing


City je priča za sebe gdje se poslužuju ćevapi s muhama i komarcima (dobio na tanjuru nebrojeno puta) ali i to što kažeš tko bira ostane gladan.

Frost je napisao/la: ›
pa zašto bi netko otvarao bilo kakav fastfood, catering ili restoran koji bi radio 0-24 kad nema interesa za isti?


Kako molim te nema interesa pa jel ne vidiš da se ljudi raspituju da li postoji nešto što radi i odakle se može naručiti hrana u gluho doba noći, a čim se jedna osoba raspituje znači da postoji interes.

Osnove ekonomike, ponuda i potražnja. Uz adekvatnu ponudu i kvalitetnu uslugu pozitivno poslovanje takvog ugostiteljskog objekta je zajamčeno. Bilo riječ o čevabdžinici, cateringu, pizzeriji ili restaurantu, obrt koji bi pružao uslugu dostave do 2:00 bi bio vrlo poželjan, tražen i ekonomski isplativ. I opet naglašavam, naravno uz već pomenutu adekvatnu i kvalitetnu ponudu i uslugu.

#39:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.11.2008. 13:26

hagzi je napisao/la: ›
Osnove ekonomike, ponuda i potražnja. Uz adekvatnu ponudu i kvalitetnu uslugu pozitivno poslovanje takvog ugostiteljskog objekta je zajamčeno. Bilo riječ o čevabdžinici, cateringu, pizzeriji ili restaurantu, obrt koji bi pružao uslugu dostave do 2:00 bi bio vrlo poželjan, tražen i ekonomski isplativ. I opet naglašavam, naravno uz već pomenutu adekvatnu i kvalitetnu ponudu i uslugu.

ne vjerujem da bi takva usluga omogućila poslovanje u plusu, mislim da bi eventualno održavali nulu, ako i to. sumnjam da bi im se svakodnevno isplatilo plaćati troje ljudi: kuhara, primača narudžbi i dostavljača, plus troškovi dostave... ne vjerujem da postoji tolika potražnja svakoga dana da bi im se isplatilo.

#40:   Autor: cane Post Postano: 04.11.2008. 13:41

Ljudima uvijek nešto fali. A kad toga ima onda im ne treba.

#41:   Autor: Svebor Post Postano: 04.11.2008. 14:30

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudima uvijek nešto fali. A kad toga ima onda im ne treba.

tako je. osim dok se ne ukaže potreba pa bi prodali i bubreg samo da ubacim nešto u kljun kao u spomenutom slučaju.

kada sam gladan i city mi u blizni nije mi bed istočiti ni famoznih 13 kn iako je prije samo koji mjesec ista ta porcija došla kao jedno pivo - popularnog cenera. niti 27-30kn koliko već dođu ćevapi... zapravo baš mi se sada jedu mašćobe, idem naručiti nešto. još dok se može Smile

#42:   Autor: hagzi Post Postano: 04.11.2008. 14:49

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne vjerujem da bi takva usluga omogućila poslovanje u plusu, mislim da bi eventualno održavali nulu, ako i to. sumnjam da bi im se svakodnevno isplatilo plaćati troje ljudi: kuhara, primača narudžbi i dostavljača, plus troškovi dostave... ne vjerujem da postoji tolika potražnja svakoga dana da bi im se isplatilo.


Kao i što sam naveo, adekvatna ponuda i kvalitetna usluga će omogućiti ekonomsku isplativost. Po principu dobar glas daleko se čuje.

Primjer:
Do prije par godina jedini catering i pizzeria za mene je bio Sebastian. Vrlo visoka cijena naspram konkurencije ali usluga dostave i kvaliteta naručenog jela su definitivno učinili skupoću, odnosno cijenu prihvatljivom. I tako je bilo godinama dok mi nisu 2-3 zeznuli narudžbu, dok nije došlo do kašnjenja i aljkavosti u poslovanju. Odustao sam od Sebastiana i prešao sam na La rossu. No u zadnje vrijeme i oni rade vrlo neprofesionalno i površno. Zeznu narudžbu, kasne po sat vremena, nemaju sitno za razmijeniti, sve u svemu polako gubim strpljenje s njima.

No da se vratim na temu. Ako bi se recimo pojavio catering (ne mora biti ni restoran ili pizzeria) koja bi radila do iza ponoći ili bar do ponoći, bila cijenom u granici normale (znači pizza s dostavom im ne bi bila preko 38kn) i pri tom bi posao obavljali profesionalno mislim da bi zadobili moju naklonost, a siguran sam i dobrog dijela Osječana.

#43:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.11.2008. 14:54

@hagzi
jasno je meni što ti želiš reći, kao i da bi takva usluga imala tebe kao stalnog klijenta, ali svejedno mislim da ne bi imali dovoljno takvih klijenata da bi im bilo isplativo.

#44:   Autor: hagzi Post Postano: 04.11.2008. 15:02

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › @hagzi
jasno je meni što ti želiš reći, kao i da bi takva usluga imala tebe kao stalnog klijenta, ali svejedno mislim da ne bi imali dovoljno takvih klijenata da bi im bilo isplativo.


Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Tu je i činjenica da se jako puno ljudi iza ponoći sjuri u city na loše ćevape i ćoravi paprikaš Smile
Eto pitam recimo tebe kao konzumenta koliko ti se puta tijekom postojanja dogodilo da ti se prigrizlo nešto toplo iza ponoći, a jednostavno nije bio usluge koja bi ti omogućila utaženje gladi nego si bio primoran mazati paštetu na šnitu kruha ili otići do obližnje pekarnice (ako pod obližnjom pekarnicom možemo nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?

#45:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.11.2008. 15:21

hagzi je napisao/la: › Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Ima ih, ali i propadaju k'o gljive poslije kise. Sjeca li se tko kojekakvih Simpsona, palacinka dzidzi-midzija?! Sve je to propalo. Prirodni tijek. Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).

Citat: › ...nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?
Istina sve sto govoris, ali danas nije lako dobiti dozvolu za 24h rad, a i to je situacija (prilika) koju bi vlasnici tih pekarnica trbali iskoristiti, ali to ili nisu prepoznali, ili znaju da bi zaronili.

#46:   Autor: hagzi Post Postano: 04.11.2008. 15:33

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
hagzi je napisao/la: › Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Ima ih, ali i propadaju k'o gljive poslije kise. Sjeca li se tko kojekakvih Simpsona, palacinka dzidzi-midzija?! Sve je to propalo. Prirodni tijek. Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).

Eto vratili smo se opet skoro na početak i moju prvu tezu, ako nešto nije zadovoljilo nekim kriterijem; cjenovnim, kvalitativnim, kvantitativnim, adekvatnom uslugom, nije prepoznato od strane pučanstva kao nešto kvalitetno i propalo je.
To isto čeka sve ostale koji ne znaju zadovoljiti tržište i zahtjeve istoga odn. potražnju. Spominješ Saloon i Fratelli i u potpunosti se slažem s tobom, jako loša usluga i loša hrana što rezultira ne zanimanjem za iste što će na kraju rezultirati s ključem u bravi.

Što se tiče pekarnica, znam iz sigurnih izvora da par pekarnica nema dozvolu za rad noću no taj im se rad, pogotovo vikendom i noću toliko isplati da im je jednostavno isplativije platiti kaznu kada ih uhvate u varanju države, nego ishodovati i plaćati dozvolu za rad. Wink

I sada se povlači drugo pitanje, da li je državi toliki problem i čiji su interesi u pitanju kada se zabranjuje rad noću. Ne bi li i država imala više koristi kada bi neke pizzerije, caterinzi, pubovi i kafići radili noću do recimo 2:00, utržili nešto veći promet ergo platili državi veći dio od svoga kolača (legalno prodanog). Smile

#47:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.11.2008. 18:09

hagzi je napisao/la: ›
Eto pitam recimo tebe kao konzumenta koliko ti se puta tijekom postojanja dogodilo da ti se prigrizlo nešto toplo iza ponoći, a jednostavno nije bio usluge koja bi ti omogućila utaženje gladi nego si bio primoran mazati paštetu na šnitu kruha ili otići do obližnje pekarnice (ako pod obližnjom pekarnicom možemo nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?

ja ti baš i nisam mjerodavan za to, s obzirom da nemam običaj jesti navečer ili tijekom noći, a kad mi baš dođe da mi se nešto jede, s obzirom da živim vrlo blizu pekare "kolibri" u ružinoj te da obožavam njihov burek, ne bude mi mrsko skočiti po jedan, čak naprotiv.

#48:   Autor: Gost Post Postano: 11.11.2008. 17:10

ljudi, probajte čevape i pljeskavicu iz "Planet grill-a, novootvoreni fast food kod Tvrđe
20 10 99
fini, jeftini, brza dostava ...isplati se

#49:   Autor: Svebor Post Postano: 11.11.2008. 19:49

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi, probajte čevape i pljeskavicu iz "Planet grill-a, novootvoreni fast food kod Tvrđe
20 10 99
fini, jeftini, brza dostava ...isplati se

da.. i ja preporučam svim ljubiteljima maščoba. super su.. jedino ako je narudžba ispod 30 kn naplate još pet za dostavu...

ona pileća prsa po 14 kn su odlična! i like.

#50:   Autor: Emma Post Postano: 12.11.2008. 16:05

da.. i ja preporučam svim ljubiteljima maščoba. super su.. jedino ako je narudžba ispod 30 kn naplate još pet za dostavu...

ona pileća prsa po 14 kn su odlična! i like.[/quote]I ja sam probala ćevape i pljeskavicu kod njih,njam njam! Snizili su narudžbu,sada se plaća 5 kn ako je ispod 20 kn ,što je ok!

#51:  Re: Dostava Hrane u osijeku! Autor: zen031 Post Postano: 27.11.2008. 11:09

2 do 3 puta mjesečno naručim pizzu, redovito iz Saloona, meksičku, i mogu reći da sam prezadovoljan. Od te pizze se čovjek stvarno može prejesti, ukusna je-ako volite ljuće, ima svega dovoljno i previše na njoj-grah, mljeveno meso, kukuruz, mislim da je jedna od jeftinijih u gradu (30 kn) i dođe za 30-40 minuta.

Danas sam, ponukan brojnim pohvalama pizze iz La Rose naručio njihovu meksičku, i nisam zadovoljan. (Sad će me skontat tko sam, još će mi doć na vrata pa me prebit Very Happy). Pizza je bila hladna, tijesto pretanko (dobro, to je već stvar osobnog ukusa tko voli kakvo tijesto), premalo sadržaja na njoj, nešto kulena, kukuruza, peperoncini-i to je to. Za 37 kuna je to premalo (32 kn pizza + 3 kn dostava + 2 kune kutija). Usto, na njihovoj stranici http://www.caffepizzerialarosa.hr/ piše da je kutija besplatna, što nije istina, i nije u redu.

Ma neću više ni jest pizzu, više mi se ne uklapa u jelovnik. Very Happy

I idu mi više na jetru ti nazivi na stranim jezicima, pa jel tolki problem nazvati pizzeriju "Ruža", samo primjera radi... A ako se ne varam, a ne varam se:D, prema Zakonu o trgovačkim društvima tvrtka (to je ime pod kojim trgovačko društvo posluje i pod kojim sudjeluje u pravnom prometu) mora biti na hrvatskom jeziku. Hm, mogao bih otvoriti topic o ovom pitanju.

Ako hoćete pojesti nešto doista fino, a k tome i prilično zdravo, preporučujem vam pile iz mesnice Cekin (Vindija) na raskrižju Gundulićeve i Anine, 30 kn za preogromno pile (ovi iz trgovačkih centara mu nisu ni do batkova!), jako ukusno, vruuuće... Mislim da peku u 3 ture, od prijepodne pa do negdje 14-15 sati, može se rezervirati telefonom.

#52:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.11.2008. 11:24

zen031 je napisao/la: ›
I idu mi više na jetru ti nazivi na stranim jezicima, pa jel tolki problem nazvati pizzeriju "Ruža", samo primjera radi... A ako se ne varam, a ne varam se:D, prema Zakonu o trgovačkim društvima tvrtka (to je ime pod kojim trgovačko društvo posluje i pod kojim sudjeluje u pravnom prometu) mora biti na hrvatskom jeziku. Hm, mogao bih otvoriti topic o ovom pitanju.

može biti na hrvatskom ili latinskom. na nekom drugom jeziku samo ako postoji poseban razlog, recimo neprevodivost tog termina i sl.

#53:   Autor: zen031 Post Postano: 27.11.2008. 11:30

Evo što kaže zakon.

Članak 20.

(1) Tvrtka trgovačkoga društva mora biti na hrvatskom jeziku.

(2) Tvrtka trgovačkoga društva može sadržavati pojedine strane riječi ako one čine ime, odnosno tvrtku člana društva ili robni ili uslužni žig člana, odnosno njegova društva registriranog u Republici Hrvatskoj, ili ako su uobičajene u hrvatskom jeziku, ili ako za njih nema odgovarajuće riječi u hrvatskom jeziku, ili ako se radi o riječima na mrtvom jeziku.

Al to je ipak druga tema, pa možemo ju otvorit.

#54:   Autor: alkemičar Post Postano: 11.01.2009. 15:51

RATELLI NA SVOJOJ STRANICI PIŠE DA JE DOSTAVA BESPLA A KAD TI
DOFURAJU HRANU NAPLATE 3 KN!! KOMA, NE VJERUJEM DA SLOVE KAO NEKI OK CATERING A
TAKVE SI STVARI DOPUŠTAJU. DRUGO, JEDNOM PRILIKOM SMO IH ČEKALI SA DOSTAVOM SAT I
POL VREMENA. KAD SU NAPOKON DOŠLI I KAD SMO IH PITALI ZAŠTO KASNE TOLIKO, ODGOVOR
JE BIO : "NEMOJTE ONDA VIŠE NARUČIVATI OD NAS! " PROFESIONALNOST ISPOD NULE, A
DOBRA HRANA SE MOŽE I DRUGDJE NAĆI. ZATO, NE NARUČUJTE IZ FRATELLIJA!! POZZ

#55:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 11.01.2009. 16:38

Fratelli sam davnih dana prekrizio. Proslavili su se sendvicima koji su bili vrhunski - veliki, bogato nafilovani, jos vruci kad bi stigli. Nisu uspjeli pratiti rast popularnosti i dostava se morala cekati i po sat i pol, da bi na kraju poceli stedjeti i na fillanju pizza i sendvica.

Zaokruzena prica o catering poslu - od male entuzijasticne sendvicarne do olinjalog mastodonta na izdisaju.

#56:   Autor: Frost Post Postano: 11.01.2009. 21:06

znam neke insider informacije iz Fratellija, a stvar je u tome da jedan šef kuharima kaže jedno, drugi kaže drugo, pa prvi kaže zašto slušate drugog kad sam vam ja rekao ovako.

jebiga. zato ja nazovem frenda koji radi u Palaceu u Wilsonovoj i napravi pizzu da boli glava Smile

#57:   Autor: kyx Post Postano: 11.01.2009. 21:19

e malo offtopic.

jel bio itko u pizzeriji Index u Radicevoj,navodno najskuplja pizza 17kn?

#58:   Autor: Frost Post Postano: 11.01.2009. 21:23

e, to sam i ja vidio kad sam prolazio Radićevom

dajte više info ako imate! Very Happy

#59: Funny a dal ce i meni napravit da boli glava pizzu Autor: cezar Post Postano: 11.01.2009. 23:07

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › znam neke insider informacije iz Fratellija, a stvar je u tome da jedan šef kuharima kaže jedno, drugi kaže drugo, pa prvi kaže zašto slušate drugog kad sam vam ja rekao ovako.

jebiga. zato ja nazovem frenda koji radi u Palaceu u Wilsonovoj i napravi pizzu da boli glava Smile
a dal ce i meni napravit da boli glava pizzu

#60:   Autor: Frost Post Postano: 12.01.2009. 3:27

naravno da oće, dečko ima žicu za takvu vrst kuhinje

#61:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.04.2009. 20:19

pa sad malo da popljujem. naručujem više od godinu dana pizzu iz la rosse i to sve do danas. od danas pa nadalje neće mi ni čut ni vidjet majku im jebem neprofesionalnu dabogda ih zatvorili. nakon cjelodnevnog nadrkavanja okolo naokolo i nejedenja praktički ničega skapo od gladi i naručio jumbo pizzu za mene i kolegu nebili se najeli. pizza došla, glupa mater uzela da nije vidjela šta je platila jebenih 80kn, da da imaju jebeno najskuplje pizze u gradu i to za 10 kn skuplje od svih drugih da bi na kraju skonto em da je hladna, stara, gumena i nije ona koju sam naručio, dobio sam tijesto s gljivama. telefon u ruke i jebo sam im i oca i mater neprofesionalnog, da me neće više ni čut ni vidjet, a i preporučit ću svima koje znam da ne jedu kod njih jer su govna zadnja na šta mi lik kaže "hvala doviđenja" reko hvala i tebi i kuharu dabogda vam se oči osušile proklete majku vam nabijem na kolac [zvuk telefona]tu tuuuu tu tuuuu[/zvuk telefona]

e tako da znate od koga naručujete hranu i ako naručujete od njih nemojte više naručivat jer će vas prije ili kasnije zajebat i izjebat u mozak.

#62:  Re: Dostava Hrane u osijeku! Autor: blistav_osmjeh Post Postano: 11.04.2009. 15:06

ja sam pobornica karake i el pasa... nisu me jos razocarali, pa ostajem vjerna dok se to ne dogodi Cool a sto se tice nekih cateringa manje frekventnosti dostave i narudzbi... radije ne bih, hvala... kad prodjem i vidim na sta lice te kuhinje, i jos gore kuhari osijek031.com smile osijek031.com smile radije provjereno Smile

#63:   Autor: Dambix Post Postano: 11.04.2009. 17:57

dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..

#64:   Autor: vlale Post Postano: 19.06.2009. 15:36

Dambix je napisao/la: ›
pokušajte palace..

ja pokušala danas, ne javljaju se na telefon, a mobiteli im nisu u funkciji?!?

#65:   Autor: Provokator Post Postano: 19.06.2009. 18:01

Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno

#66:   Autor: maniche Post Postano: 26.06.2009. 23:10

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).


često jedem u saloonu pa moram odreagirat.odma da kažem kako nisam s gazdom frend,niti poznajem ikog tamo,niti sam u ovom poslu...znači totalno objektivno.
Kao prvo saloon nije catering nego pizzeria sa pripadajučim mu ugostiteljskim objektom.
Kao drugo,ne znam zašto spominješ neko škrtarenje..pizza iz saloona je prepuna svega i dobra je..šta bi više za 50 kn koliko dođe jumbo?
jeo sam i onaj njihov odrezak,zagrebački,sendvič,lazanje...i ja koji mogu dost pojest,jednostavno se prežderem i nikad ne ispraznim tanjur...koja škrtost?a hrana,sve je super a taj njihov odrezak je fenomenalan.
da li dostava kasni,ne znam pošto odem sam po pizzu...i bude za 10 min.Više puta, kad sam jeo tamo doživio sam da prestanu primat narudžbe već oko 9 jer jednostavno ne mogu odradit koliko se naručuje..a imaju 3 auta ak se ne varam.trenutno rade možda i najbolje u gradu.

zašto jedem tamo?jer su mi blizu i jer slučajno znam odakle nabavlja meso,koliko često itd itd..i znam da je uvijek svježe!a vi bi se začudili kakve gadarije rade neki restorani ovdije nabrojani i šta zapravo jedete.neću nikom stvarat anti-reklamu..jer me prvog briga šta i kako ako mi je hrana fina.

svatko ima svoj ukus,netko negdje jede čisto jer se tamo ugodno osječa,varijacija je puno..ali napisat da je nešto običan siromašan drlog,stvarno je glupo..daj konkretne primjere.
i, ne znam zašto se ti uopće "nadaš" da će netko propast..

#67:  Re: Dostava Hrane u osijeku! Autor: mala_20 Post Postano: 26.06.2009. 23:18

slažem se s tobom.. kad god sam naručila nešto iz saloona stvarno sam bila zadovoljna što za ostale baš i ne mogu reći.. eo sad bi mogla jednu pizzu Laughing

#68:   Autor: maniche Post Postano: 26.06.2009. 23:29

ajmo!Smile

#69:   Autor: Anastazija Post Postano: 27.06.2009. 1:09

Mi i danas naručili iz Saloona. Odlične su im pizze i sviđaju mi se jer rajčica koju stavljaju na pizzu nije slatka nego slana. Brzo nam dostave (vjerojatno jer smo blizu, jer smo stalne mušterije...) i definitivno nisu škrti sa sastojcima.
E, sad, jedinu zamjerku imam na sendvič od kulena. Nekoliko sam puta naručivala taj sendvič i dogodilo se da kulen nije oguljen pa dok jedem sendvič iz usta vadim kožu s kulena.
@manice - Znam da im je često gužva. Recimo, ako je velika gužva, znaju nam reći da će pizza doći tek za sat vremena i sl. tako da znamo na čemu smo.

#70:   Autor: Anastazija Post Postano: 27.06.2009. 1:09

Joj da, znali smo i miješano meso naručiti od njih i nekakvu piletinu i baš je odlično.

#71:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 28.06.2009. 11:09

Meni je super meksička iz Saloona! Najbolja meksička u gradu, ljuta i puna svega, stave mljeveno meso, ma mljac! osijek031.com smile U Olivi je najbolja njihova, Oliva pizza. A sendviči iz Tiffany-ja. Još nisam jela u Strossmayeru, jer iz principa ne dam toliko para, ali čini mi se da je papica fina, imam flayer i vidim da imaju neke stvari koje nisam vidjela drugdje.

#72:   Autor: cruiser Post Postano: 30.06.2009. 12:34

najbolji sendviči u corolli, a ostala hrana je isto ukusna
karaka

#73:   Autor: Vlaja_ Post Postano: 05.07.2009. 23:48

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno


Bwahahahahaha!!!! Cijene digli u nebesa....već godinama govorim Vedri da je tupav što ima najniže cijene u gradu, a trpa svima svega. Nakon stotinu provokacija napokon je digao cijene....za 2 kune Razz

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes

#74:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.07.2009. 0:07

Vlaja_ je napisao/la (Pogledaj post): ›

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes


15 minuta je nerealno da ti stigne hrana, pola sata je optimalno, sve preko 45 min je sramota za catering/piceriju. ne živimo u new yorku, živimo u gradu gdje pješke možeš prijeć cijeli grad za 45 minuta tako da iskreno mislim da je sve preko 45 min jednostavno previše

#75:   Autor: Provokator Post Postano: 06.07.2009. 14:12

Vlaja_ je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dambix je napisao/la: ›
dosad sam naručivao često slavonski sendvič u olivi ali su počeli kasnit i to po sat dva se čeka dostava, pokušajte palace..


katastrofa, cijene digli u nebesa, dostava se čeka 45 minuta do sat vremena, a hrana ništ posebno


Bwahahahahaha!!!! Cijene digli u nebesa....već godinama govorim Vedri da je tupav što ima najniže cijene u gradu, a trpa svima svega. Nakon stotinu provokacija napokon je digao cijene....za 2 kune Razz

Što se tiče dostave, ne vidim nikakav razlog zašto bi netko dobio hranu za 15 minuta od trenutka kad mu prdne u glavu. Pola sata je izvrsno vrijeme, 45 minuta vrlo dobro, a sat je nekakva realna situacija, naročito u zagužvanim situacijama. Još nisu izmislili teleportere jebiga.... Rolling Eyes


usporedi cijene u palasu i npr saloonu i sve će ti bit jasno Wink

#76:   Autor: Vlaja_ Post Postano: 06.07.2009. 21:55

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
15 minuta je nerealno da ti stigne hrana, pola sata je optimalno, sve preko 45 min je sramota za catering/piceriju. ne živimo u new yorku, živimo u gradu gdje pješke možeš prijeć cijeli grad za 45 minuta tako da iskreno mislim da je sve preko 45 min jednostavno previše


Sve to igra, ali da nema prometa. Poznata je stvar da se ljudi parkiraju posvuda, da malo-malo zatvarju neke ceste, da se sjete farbati linije u podne itd. Činjenica je i da je definitivno neisplativo slati samo jednu narudžbu na jednu stranu. Mislim da je samo vrijeme puta oko 15-20 minuta, sve ostalo je logistika i organizacija dostavljača.

#77:   Autor: Svebor Post Postano: 18.01.2010. 0:24

pohvale OLIVI u Tvrđi.

brza dostava, super klopa od koje se mogu najesti.
(a volim smazati dosta)
cijene ok.

samo neka nastave tako.

#78:   Autor: ninaa Post Postano: 22.06.2010. 9:09

Jel netko naručivao iz Bendeka!? Naime, bila sam prije par dana tamo na proslavi godišnjice braka od staraca, pa sam pokupila flajer za dostavu (nisam ni znala da to imaju). Često sam tamo jela dok sam studirala i hrana je bila super -puno bolja nego u ostalim studentskim restoranima, pa me zanima jel još uvijek tako i jel se isplati naručivati od njih. Prema cijenama iz flajera čini mi se da su dosta prihvatljive!

#79:   Autor: tayllor Post Postano: 23.06.2010. 10:32

ninaa je napisao/la: ›
Jel netko naručivao iz Bendeka!? Naime, bila sam prije par dana tamo na proslavi godišnjice braka od staraca, pa sam pokupila flajer za dostavu (nisam ni znala da to imaju). Često sam tamo jela dok sam studirala i hrana je bila super -puno bolja nego u ostalim studentskim restoranima, pa me zanima jel još uvijek tako i jel se isplati naručivati od njih. Prema cijenama iz flajera čini mi se da su dosta prihvatljive!

Daaaaa, prije dva dana- uzeo zagrebački i puretinu u gljivama- bilo je odlično i stiglo za pola sata!

#80:   Autor: crni ss Post Postano: 19.07.2010. 18:03

danas naručim iz karake jelo....cjena skočila...nisam dobio račun......platio prošli tjedan jeftinije...

#81:   Autor: tamna strana Post Postano: 25.07.2010. 12:25

da li tko dostavlja hranu za Čepin a da pri tome ne naplati dostavu kao da vozi za Afganistan ?

#82:   Autor: tayllor Post Postano: 26.07.2010. 9:44

Evo što oni kažu:
http://www.bendek.hr/besplatna-dostava-hrane/
Kontam da se tim dostavama baš ne isplati voziti hranu u druga mjesta, što zbog vremena koje potroše na vožnju, što zbog goriva koje se potroši (a do Čepina ode 15 kn goriva - govorim u svoje ime). Tako da im to uzimam u obzir.

#83:   Autor: tamna strana Post Postano: 27.07.2010. 21:18

tayllor je napisao/la: ›
Evo što oni kažu:
http://www.bendek.hr/besplatna-dostava-hrane/
Kontam da se tim dostavama baš ne isplati voziti hranu u druga mjesta, što zbog vremena koje potroše na vožnju, što zbog goriva koje se potroši (a do Čepina ode 15 kn goriva - govorim u svoje ime). Tako da im to uzimam u obzir.


ma kužim...znam da nije cepin tu iza coška Wink
nego..navodno ima nekakav catering na briješcu
i furaju klopu za cepin...
dal je tko narucivao od njih ?

#84:   Autor: snaša Post Postano: 29.07.2010. 8:00

tamna strana je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Evo što oni kažu:
http://www.bendek.hr/besplatna-dostava-hrane/
Kontam da se tim dostavama baš ne isplati voziti hranu u druga mjesta, što zbog vremena koje potroše na vožnju, što zbog goriva koje se potroši (a do Čepina ode 15 kn goriva - govorim u svoje ime). Tako da im to uzimam u obzir.


ma kužim...znam da nije cepin tu iza coška Wink
nego..navodno ima nekakav catering na briješcu
i furaju klopu za cepin...
dal je tko narucivao od njih ?


Mi jednom naručili pizzu, ma nije mi neka..onak osrednja.

#85:   Autor: ninaa Post Postano: 23.12.2010. 13:59

Danas sam iz Bendeka naručila pizzu...četiri vrste sira....odlična!

#86:   Autor: vesnica Post Postano: 23.12.2010. 14:26

SALOON najbolja papica,pica pogotovo e sad zavisi koji pizza mastor radi

#87:   Autor: empetri Post Postano: 23.12.2010. 17:36

Ja probao Oscar pizzu iz ovog novog cateringa (pravog cateringa!) Oscar i rekao da mi malo popune rubove sa sirom. Uzeh i lignje pržene.

Pizza je bila fantastična, sočna, ukusna, fino tijesto i krcata.

Lignje su me manje impresionirale i bilo je premalo tartara.

Ali me naknadno najviše impresionirala spoznaja da mi je uzeo 98kn za pizzu i lignje.

#88:   Autor: cane Post Postano: 23.12.2010. 19:49

empetri je napisao/la: ›
Ja probao Oscar pizzu iz ovog novog cateringa (pravog cateringa!) Oscar i rekao da mi malo popune rubove sa sirom. Uzeh i lignje pržene.

Pizza je bila fantastična, sočna, ukusna, fino tijesto i krcata.

Lignje su me manje impresionirale i bilo je premalo tartara.

Ali me naknadno najviše impresionirala spoznaja da mi je uzeo 98kn za pizzu i lignje.

I ja sam probao pizzu. Ali dosta su jeftine s obrzirom an kvalitetu. Ćoza je 25 kn. Jesi uzeo jumbo ili?

#89:   Autor: empetri Post Postano: 23.12.2010. 21:51

Normalnu uzeh Very Happy Zaebo se u računici mislim, nemaveze.. Neka ima za pod bor.

#90:   Autor: cane Post Postano: 24.12.2010. 6:39

empetri je napisao/la: ›
Normalnu uzeh Very Happy Zaebo se u računici mislim, nemaveze.. Neka ima za pod bor.

Ma ima da dobiješ gratis. Odmah ćemo da to riješimo s gazdama...hehehe

#91:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: gladansam Post Postano: 25.12.2010. 19:05

Ekipa da li zna itko jer danas radi ITI JEDAN restoran sa dostavom, pizza, suha krpa bilo šta da dostave Very Happy?? Al baš zna sigurno. Zvao sam jendo 10ak nitko se ne javlja. A ja sam gladan ko ker.

#92:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: Monstrum Post Postano: 25.12.2010. 20:23

gladansam je napisao/la (Pogledaj post): › Ekipa da li zna itko jer danas radi ITI JEDAN restoran sa dostavom, pizza, suha krpa bilo šta da dostave Very Happy?? Al baš zna sigurno. Zvao sam jendo 10ak nitko se ne javlja. A ja sam gladan ko ker.


i ja sam zainteresiran za neki fast food al di šta di pa daj ljudi di !!!!!

#93:   Autor: Sir William Post Postano: 25.12.2010. 20:51

za dostavu ne znam, al dan & noć, el pan, kolibri i sl. imaju up time od 8760-ak sati godišnje.. pa probajte

#94:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: curaxyz Post Postano: 09.02.2011. 13:26

gdje su vam najbolje plate u gradu???koja su vaša iskustva??

#95:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 13:32

Plaće ili plate? haha

Zadnja promjena: ToniOsk; 09.02.2011. 16:25; ukupno mijenjano 1 put.

#96:   Autor: curaxyz Post Postano: 09.02.2011. 16:24

piše se-plaće

#97:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 16:27

Da ti srce bude na mjestu ispravio sam netočne navode Smile
Početna riječ u rečenici piše se velikim početnim slovom Very Happy

#98:   Autor: 123456 Post Postano: 09.02.2011. 16:30

Znate li vi uopće koja je razlika između primjerice mesne plate i mjesečne plaće? Very Happy

#99:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 16:32

Ja znam razliku zato sam ga pitao jel plaće ili plate, jer neki znaju govoriti plate umjesto plaće, ali on je to shvatio kao zafrkanciju..

#100:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: curaxyz Post Postano: 09.02.2011. 18:05

i jel netko zna gdje su najbolje plate u osijeku?mislim na pladanj s mesom i prilozima.bila bih jako zahvalna na odgovoru!!

#101:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 18:35

curaxyz je napisao/la (Pogledaj post): › i jel netko zna gdje su najbolje plate u osijeku?mislim na pladanj s mesom i prilozima.bila bih jako zahvalna na odgovoru!!

Večinom ti je to slično sve sa platama,probaj u Lipovom hladu,saloonu ili karaki.

#102:   Autor: curaxyz Post Postano: 09.02.2011. 18:41

većinom Very Happy xD
hvala!Smile

#103:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 20:15

curaxyz je napisao/la (Pogledaj post): › većinom Very Happy xD
hvala!Smile

Većinom *
Hvala! *
Hehe Very Happy

#104:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: Mladjo Post Postano: 28.03.2011. 7:46

jučer se na dostavu iz fratelija čekalo točno sat i pol vremena, bez da su javili kašnjenje, iako uzimaju kontakt broj. najžalosnije je što je osoba koja prima pozive rekla da smo dostavljaču bili prvi za dostavu.

eto čisto nek se zna.

#105:   Autor: Frost Post Postano: 29.03.2011. 1:34

Probali i taj Oscar, nije loše Wink

#106:   Autor: rockeros Post Postano: 29.03.2011. 16:17

oscar mi se sviđa...brzi su i sendvici su dost veliki...
ja i lega smo se skoro najeli od jednog od 25 cm...znaci za jednu osbu sasvim dovoljno...a cijena 16 kn Smile

#107:   Autor: francika Post Postano: 29.03.2011. 16:20

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › oscar mi se sviđa...brzi su i sendvici su dost veliki...
ja i lega smo se skoro najeli od jednog od 25 cm...znaci za jednu osbu sasvim dovoljno...a cijena 16 kn Smile

Znači vama dvojici bi bio dovoljan i od 15 cm svakom?

#108:   Autor: Mladjo Post Postano: 29.03.2011. 17:59

osijek031.com smile

nisam siguran jel ovo bio pokušaj šale, ali mene je zasigurno nasmijalo!

kikoši!

#109:   Autor: ToniOsk Post Postano: 29.03.2011. 18:52

Znači stric mi brzo vozi Oscara Very Happy

#110:   Autor: rockeros Post Postano: 30.03.2011. 1:05

francika je napisao/la: ›
rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › oscar mi se sviđa...brzi su i sendvici su dost veliki...
ja i lega smo se skoro najeli od jednog od 25 cm...znaci za jednu osbu sasvim dovoljno...a cijena 16 kn Smile

Znači vama dvojici bi bio dovoljan i od 15 cm svakom?


haha xD dobra hahha
iako je matematicki 12.5 al dobro ko gleda na sitnice jel hahha

#111:   Autor: francika Post Postano: 30.03.2011. 8:19

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › oscar mi se sviđa...brzi su i sendvici su dost veliki...
ja i lega smo se skoro najeli od jednog od 25 cm...znaci za jednu osbu sasvim dovoljno...a cijena 16 kn Smile

Znači vama dvojici bi bio dovoljan i od 15 cm svakom?


haha xD dobra hahha
iako je matematicki 12.5 al dobro ko gleda na sitnice jel hahha


Joj pa ni matematiku ne znaš, rekao si da bi Vam skoro bili dovoljni od 12.5 cm. Wink

#112:   Autor: tayllor Post Postano: 30.03.2011. 13:53

Mene je oduševila trenutna akcija sa pizzama u Bendeku. Uglavnom kada su takve akcije u restoranima padne kvaliteta hrane, ali tu sam dobio 3 odlične pizze za 60 kn - svaka čast!

#113:   Autor: Nena031 Post Postano: 31.03.2011. 13:50

Prefina dostava neki dan iz Topa..odusevila sam se hranom.... Very Happy Very Happy

#114:   Autor: Provokator Post Postano: 31.03.2011. 16:05

tamna strana je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Evo što oni kažu:
http://www.bendek.hr/besplatna-dostava-hrane/
Kontam da se tim dostavama baš ne isplati voziti hranu u druga mjesta, što zbog vremena koje potroše na vožnju, što zbog goriva koje se potroši (a do Čepina ode 15 kn goriva - govorim u svoje ime). Tako da im to uzimam u obzir.


ma kužim...znam da nije cepin tu iza coška Wink
nego..navodno ima nekakav catering na briješcu
i furaju klopu za cepin...
dal je tko narucivao od njih ?


pa jel ne vozi frenkie iz ivanovca, besplatno za čepin ?

#115:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.04.2011. 14:52

Evo ja čekam već sat i nešto dostavu iz topa, trebalo je doć za 45 minuta. Da nisam gladan ko svinja nebi mu ni otvorio kad stigne.

#116:  Re: Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: Catering Osijek Post Postano: 04.09.2011. 11:58

Ljep pozdrav svima,

pozivam Vas da isprobate novu pizzu u Osijeku, kao i najveći hamburger u gradu. Nudimo Vam i grill na uglju te domaća kuhana jela. Mi smo Catering Osijek, telefon 359-555, a možete nas naći i na facebooku (gdje možete vidjeti i jelovnik) pod imenom Cat Ering Osijek. Probajte nećemo Vas razočarati. Very Happy

Catering Osijek
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dostava Hrane u Osijeku! [catering]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::