Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » BASTION !!

#1:  BASTION !! Autor: honey Post Postano: 23.08.2007. 19:09

I jel ide tko večeras? Pa da nam javi kako je...čula sam od prijatelja koji tamo radi da su sve super obnovili, da će biti ludnica, nema narodnjaka..ali da je i skuplja cuga... Cool

#2:   Autor: aethur Post Postano: 23.08.2007. 19:10

idem... samo zbog We come one...

#3:   Autor: betty Post Postano: 23.08.2007. 19:51

joj to sam i ja mislila doci pogledat tj njih ovaj dogo me vec malo zivcira....kad pocinje?

#4:   Autor: aethur Post Postano: 23.08.2007. 19:54

od 22.30... ali ne znam kada je WC1... ja ću da dođem poslije 10...

#5:   Autor: Poppy Post Postano: 23.08.2007. 19:54

ja iđem!

#6:   Autor: euchrid Post Postano: 23.08.2007. 19:58

dogo argentino: come on happy people!!!! Smile

wc1 - nadam se da će svirati duže nego na ufo-

@honey - što to znaći skuplja cuga? ako ne bude piva od pola litre, birtija je za mene prekrižena

#7:   Autor: malecka Post Postano: 23.08.2007. 19:59

ja i ovak i onak danas idem van ..a pošto si kontam da nikoga neće bit kod cadillaca i westa..kontam si da ću ipak završit u bastionu..stvarno me zanima kako sad aizgleda...i ja sam čula da su ga predobro uredili... i hvala dragom bogu što tam enće puštat cajke...

#8:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 23.08.2007. 20:20

super ... kad dođem u os znam gdje ću izaći Very Happy

#9:   Autor: insomnia Post Postano: 23.08.2007. 20:27

joj ja svakako idem!! fala Bogu nešto novog!! i još živa svirka osijek031.com smile osijek031.com smile

#10:   Autor: honey Post Postano: 24.08.2007. 1:50

Ne znam da li ima neko pivo od pola litre jeftino, čist sumnjam. Znam da su sokovi 13 kn, mala Bavaria 15kn, ostala piva 17, mala vodka (0,33) 12 kn....itd. Cool

#11:   Autor: machor Post Postano: 24.08.2007. 1:58

pakleno su skupi pa ni na moru u najboljoj birtiji nie 17 kn tuborg green, briju na šminkeraj spiku prvo nisu htjeli puštat ekipu u patikama pa kad su skužili da će rupa ostat prazna onda su počeli puštat sve a prostor je ok uređen samo ima VIP dio što dovoljno govori na kakvu klijentelu pucaju,

#12:   Autor: MissTake Post Postano: 24.08.2007. 4:39

ja bila da vidim što ima, da čujem wc1...

cuga je jakoo "jeftina" Very Happy pivo 18 kn... mislim da će im promet biti na nivou

#13:   Autor: fairy Post Postano: 24.08.2007. 6:50

18 kn? mašala...

#14:   Autor: fairy Post Postano: 24.08.2007. 7:43

OPA, UPRAVO SAM POGLEDALA SLIKE S OTOVORENJA, PA ODLIČNO IZGLEDA....PRAVO DOBRO.....AJ SUPER BAŠ MI DRAGO

#15:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 24.08.2007. 8:25

ee vidio sam slike ... predobro izgleda ... samo je pitanje vremena kad će takav klub počet puštati cajke ...

#16:   Autor: Leon Post Postano: 24.08.2007. 8:38

Fotke s otvorenja Bastiona...

Night bar Bastion, Tvrđa - otvorenje (2007.08.23.)

#17:   Autor: canyon Post Postano: 24.08.2007. 8:59

Super prostor, cuga preskupa, rok trajanja mjesec dana, nakon toga cajke

#18:   Autor: CatCloe Post Postano: 24.08.2007. 9:09

odlično izgleda na fotkama. jel bio tko?
kakva će se mjuza nače puštati?

#19:   Autor: Poppy Post Postano: 24.08.2007. 9:12

vrlo brzo će puštat samo narodnjake.

#20:   Autor: Blofeld Post Postano: 24.08.2007. 9:14

Neće biti cajki, koliko poznajem vlasnike (nakon Bunkera i Beckersa).

A da će rok trajanja biti mjesec dana, moguće je. No i nije da im je konkurencija jaka - Tufna, Obp i Luna (od tih mjesta, kao i alokohola, već mi se diže želudac). Koliko vidim na slikama, odlično izgleda, stoga eto mene prvom prilikom.

#21:   Autor: Circa Post Postano: 24.08.2007. 9:41

Hm...
O ukusima se ne raspravlja, ali meni je malo kicasto.
Ipak, nema sumnje da je ulupano para, svjetski je uredene, nema sta...
Upravo zbog toga sam jos sinoc rekao da ocekujem narodnjake za nekoliko mjeseci maksimum. Zasto?
To je biznis, nema tu ljubavi. Ulupana je lova i ceka se da se pocne vracat. Punkeri bas i nisu klijentela koja ce dati 17 kuna za, kako ga tamo nazivaju, "veliko pivo" od 0,33l
Postavljeni sankovi izgledaju kao da su predvidjeni za celonocno igranje tako da je sve spremno.
Cuejmo se po ovom pitanju za koji mjesec...

P.S.
svaka cast deckima iz we come one-a, jos jedan jeben koncert u Osijeku...

#22:   Autor: toni Post Postano: 24.08.2007. 9:43

canyon je napisao/la: ›
Super prostor, cuga preskupa, rok trajanja mjesec dana, nakon toga cajke


Kao sto vec rekoh, nista nije skupo, neg mi malo zardjujemo Smile)

ps. izgleda ok.. ovak na fotkama... jedino mi se cini da nije bas otvaranje bilo posjeceno...

#23:   Autor: marrai Post Postano: 24.08.2007. 9:43

bez konkurencije su što se tiče prostora,za sad ocijena na osnovu fotki a večeras nakon provjere klimatizacijskih uređaja stižu recenzije Smile Obp mi nikako nije "lego", preslika the Movie puba u Zg...bzvz

#24:   Autor: euchrid Post Postano: 24.08.2007. 9:48

meni je bezveze...

previše štiklica i košuljica...

pivo je više nego bezobrazno skupo, a još k tome i malo...

#25:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 24.08.2007. 9:50

zbog te jeftine cuge neće ljudi ići tamo, pa nije nitko luda tako jeftino plaćati pive.ispod časti.
sinoć na otvorenju je bilo okej ,zgodan prostor za koncerte.

#26:   Autor: toni Post Postano: 24.08.2007. 9:51

ajd sad recite.. koliko je jeftina ta cuga...

ps. mrze me te kapi za oci..

#27:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 24.08.2007. 9:59

užaasno jeftina,odi provjeriti.

#28:   Autor: Monstrum Post Postano: 24.08.2007. 10:03

Baš, evo i ja se pitam pošto cuga, eto pivo i neka žesta, gin, vodka, tequila, jel zna netko?

#29:   Autor: toni Post Postano: 24.08.2007. 10:05

TEDDYPICKERR je napisao/la: ›
užaasno jeftina,odi provjeriti.


mano mi je nezgodno s posla ici samo to provjeravati.. jos ako uzmemo u obzir da radim u zagrebu... Smile

#30:   Autor: MissTake Post Postano: 24.08.2007. 10:41

s takvim cijenama brzo će propast i baciti se na istočnjačke melose Smile ... a slike, unutra je dobro, skoro pa da se vidim na 1

#31:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.08.2007. 10:56

Bas me zivo zanimaju komentari lokalnih zapomagala. Prilicno sam uvjeren da im ni tamo nece odgovarati jer ce u principu tamo zalaziti isti ljudi kao u Qu, Luni etc...

#32:  Re: BASTION !! Autor: codar Post Postano: 24.08.2007. 11:07

samo gledajte kada mu promet pocne padati kako se cajka pusta...pa zasto bi zaradjivao 10000 kn kad moze 50000....ovaj grad je osudjen na jebenu cajku a to su krivi svi oni koji ju posjecuju.primitivizam,seljastina,malogradjanstvo etc...

#33:   Autor: malecka Post Postano: 24.08.2007. 11:11

ja sam bila..i ok je... lijepo uređeno ali bojim se ..tj načula sam da već od ponedjeljka puštaju samo cajke..ajde molim vas ako neko ima drugačiju info neka me razuvjeri.... PLEASe jer stavrno bi bilo šteta kad bi sad i tam puštali sam cajke... al jučer je bilo pre dobro..a danas na belfast svi!!!!!!!!!!!!!!

#34:  Re: BASTION !! Autor: Rajnus Post Postano: 24.08.2007. 11:15

codar je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj grad je osudjen na jebenu cajku a to su krivi svi oni koji ju posjecuju.primitivizam,seljastina,malogradjanstvo etc...


Ma jel? Pa evo jedan disco bez cajki...evo prilike za izlazak... Kad/ako se zatvori opet ce biti kuknjava...

#35:   Autor: aethur Post Postano: 24.08.2007. 11:26

nisam bio u bastionu na kraju... kad pročitaš ovo sve... čak mi i ne bude krivo... no zato možda danas skoknem...

#36:   Autor: Ivan Post Postano: 24.08.2007. 11:34

nije problem novac, problem je sto to ne vrijedi toliko Smile

#37:   Autor: codar Post Postano: 24.08.2007. 11:40

zatvorit ga nece nikad jer ce jako dobro zaradjivati uuz cajke....zato ljudi idite sto vise tamo da ne pocne pustati cajke...ali opet cijene su problem,a jebiga,ne moze sve

#38:   Autor: Svebor Post Postano: 24.08.2007. 12:14

skoknuh tamo negdje oko ponoći ili nešto iza i bila je prevelika, pregrozna gužva što je bilo i za očekivati. možda skoknem kasnije čisto da vidim na što će sve to skupa ličiti kada se prašina slegne...
fancy i lijepo. i jopet je bilo zanimljivo vidjeti kako se izmiješala "alter" i "fensi" ekipa na jednom mjestu Very Happy
zvuk je bio kvalitetan što se wc1 tiče, stage je malo malen, i jel' se to meni čini ili ih opet nije bilo svih 10 na okupu?! :/

#39:   Autor: lufus Post Postano: 24.08.2007. 12:18

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › tj načula sam da već od ponedjeljka puštaju samo cajke..

je, dolazi miroslav ilić.

#40:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 24.08.2007. 12:20

upravu si ali su imali dirigenta i prodavačicu cdja.ne znam jel uvjek imaju dirigenta ako da onda je to super ako ne trebaju ga ODMAH nabaviti.baš mi je to kul

#41:   Autor: allein Post Postano: 24.08.2007. 12:21

Ma gužva je bila samo vanka, a jednom kad se ušlo unutra, bilo je mjesta dovoljno i za pantomimu.....
Cuga - preskupa, vizualno je prostor tako loše osmišljen da je čak i meni koji imam estetske sposobnosti voluharice jasno da neke stvari ne idu zajedno, klime piče i piče, al da se netko nije sjetio otvoriti prozor kod stagea, ljudi bi padali u nesvjest od vrućine, balkoni za vip area. Kao mjesto za izlazak prostor se mora profilirati, sinoć je bilo komično vidjeti napirlitane curetke pored dugokosih metalaca....
Malecka od koga si čula da će tamo bit cajke?

#42:   Autor: betty Post Postano: 24.08.2007. 12:32

ako svi budu imali ovakav stav a za mj dana cajke....onda ce tako i biti, zvucite ko kronicni alkoholicari kojima je kvaliteta lokala odredena cijenom cuge....zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???prestanite kukat, u q clubu su cijene bile normalne pa nitko nije dolazio, a oni od zraka ne mogu zivjeti, i sad se svi cude sto se tamo cajke pustaju, pa moraju i oni vratit ulozeno.

#43:   Autor: aethur Post Postano: 24.08.2007. 12:35

ja neću ništa komentirati dok ne dođem tamo... i vidim sve iz prve ruke... ali lijepo je imati mjesto s normalnom glazbom, pa makar je i cijena malo skuplja... sjedne na jedno pivo, slušaš mjuzu, opustiš se s društvom...

#44:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.08.2007. 12:46

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ako svi budu imali ovakav stav a za mj dana cajke....onda ce tako i biti, zvucite ko kronicni alkoholicari kojima je kvaliteta lokala odredena cijenom cuge....zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???prestanite kukat, u q clubu su cijene bile normalne pa nitko nije dolazio, a oni od zraka ne mogu zivjeti, i sad se svi cude sto se tamo cajke pustaju, pa moraju i oni vratit ulozeno.


Upravo se o tome radi... Svi samo seruckaju ko cangrizave babe. Ne odgovara im boja zidova, plocice u WCima, ovo-ono. LJudi moji stara Tufna je bila garaza i rupa nad rupama, a tamo je provod bio nenadjebiv. Zasto zasto je ljude bolilo briga...

#45:   Autor: betty Post Postano: 24.08.2007. 12:52

[quote="Rajnus"]
Bas me zivo zanimaju komentari lokalnih zapomagala. Prilicno sam uvjeren da im ni tamo nece odgovarati jer ce u principu tamo zalaziti isti ljudi kao u Qu, Luni etc...
[/quote pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

#46:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.08.2007. 12:57

betty je napisao/la: ›
pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

jasno da će to prekrižiti! da se razumijemo, ako netko ponudi nešto što mi odgovara, a nema konkurencije, dat ću i više novca. npr. u amaretu su nabavili crnog budweisera, od pola litre, koji košta 18 kuna, ali mi je to odlično pivo i na njega više-manje stalno idem. za tuborg ili neko takvo prosječno pivo od 0.33 kojega ima svuda da dam 17 kuna - nema šanse!

#47:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.08.2007. 12:58

Ali ne mozete reci da cijene nisu prevelike...

Ja sam bio u Vodicama, vratio se prije tjedan dana i moram vam reci, koliko god da su vodite elitno i fensi mjesto na Jadranu, cijene su manje nego u Bastionu. Osim u Hacijedni vjerojatno, ali tamo nisam ni bio ( upad 50kn )

#48:   Autor: PuKoTiNa Post Postano: 24.08.2007. 12:59

meni je najbolja bila situacija kada smo se mi socijalno neprilagodeni (metalci, alternativci, etc.) nasadili shminkeraju u taj krasni, fini, preuredeni BAstio...XD
P.S. - i da, cuga je preeeskupa, a cejke dolaze za 3 mjeseca max... chista ekonomska rachunica...^^

#49:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.08.2007. 13:20

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ne mozete reci da cijene nisu prevelike...

Ja sam bio u Vodicama, vratio se prije tjedan dana i moram vam reci, koliko god da su vodite elitno i fensi mjesto na Jadranu, cijene su manje nego u Bastionu. Osim u Hacijedni vjerojatno, ali tamo nisam ni bio ( upad 50kn )


Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

Koliko god da imam novaca, nemos mi malo pivo naplatit 16kn.

#50:   Autor: betty Post Postano: 24.08.2007. 13:23

[quote="DonQuijote"]
betty je napisao/la: ›
pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

jasno da će to prekrižiti! da se razumijemo, ako netko ponudi nešto što mi odgovara, a nema konkurencije, dat ću i više novca. npr. u amaretu su nabavili crnog budweisera, od pola litre, koji košta 18 kuna, ali mi je to odlično pivo i na njega više-manje stalno idem. za tuborg ili neko takvo prosječno pivo od 0.33 kojega ima svuda da dam 17 kuna - nema šanse!
[/quote meni cijena cuga nije presudna za mijesto izlaska....bolje cu manje popit a bolju glazbu slusat...jer ako je bitna cijena onda je sve to preskupo i najjeftinije je kupit cugu u trgovini pa pit u parku a osim toga mislim da je u nasem mentalitetu da se mora ici van svaki vikend iako se nema love...pa ti je onda cuga preskupa

#51:   Autor: marrai Post Postano: 24.08.2007. 13:24

kakva god da je ponuda u gradu uvjek će bit njurgavih cvilidreta...dobro Rajnus kaže,dok je stara garaža od tufne postojala,nikome nisu smetali zapišani wc-i jer za bolje nismo znali,krcato je bilo od četv.do ned. Curica je puštao sve moguće i nemoguće glazbene želje(i pozdrave) Smile i samo je bilo bitno dobro se provesti,a ne vidjeti i biti viđen...može svatko figurati kako hoće,gucci,puccci,mucci al' ak se ljudi ne znaju opustiti koja je svrha izlaska...? btw.hebeš čovjeka koji se mora oblokati da bi se dobro proveo,pijmo svi mineralnu! Laughing

#52:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.08.2007. 13:30

betty je napisao/la: ›
meni cijena cuga nije presudna za mijesto izlaska....bolje cu manje popit a bolju glazbu slusat...jer ako je bitna cijena onda je sve to preskupo i najjeftinije je kupit cugu u trgovini pa pit u parku a osim toga mislim da je u nasem mentalitetu da se mora ici van svaki vikend iako se nema love...pa ti je onda cuga preskupa

e, sad si se stvarno namjerila na pravog! Smile ne da ne idem van svakog vikenda, nego ne idem više ni jednom mjesečno! ne zbog novaca, nego jer mi se ne ide. rađe ću otići tijekom dana ili predvečer na neku cugu (pa makar to bio i bud po 18 kuna), to mi predstavlja veće zadovoljstvo nego izaći noću u prostor koji mi se ne sviđa, slušati "glazbu" koja mi se ne sviđa i među ljude koji mi također nisu osobito simpatični (čast izuzetcima). i na sve to još platiti cugu duplo više nego po ostalim sasvim sličnim mjestima.

#53:  Re: BASTION !! Autor: ---s Post Postano: 24.08.2007. 13:33

meni je bilo super!! Very Happy odlično je uređeno!!!!
fora je što je tak bilo puno ulickanih i puno onih što ih boli briga na jednom mjestu,bar kad bi uvijek bilo tak,zaš ne!Smile ..bio je disco...svjetla...jebiga cuga je skupa..al što sad..kad pijem svejedno pijem prije izlaska,ko pretpostavljam većina.. Wink
i istina,u haciendi je tak skupo,pričala mi je prijateljica!

#54:   Autor: wastedbass Post Postano: 24.08.2007. 13:49

meni isto bilo super i onak ako ce biti kako sam cuo svaka cast pa i onak se uvijek napijem ranije
cemu problem doduse tamo pivo uzet jedno i kulirat cijelu vecer Wink heheheh

#55:   Autor: Poppy Post Postano: 24.08.2007. 13:54

wastedbass je napisao/la: ›
meni isto bilo super i onak ako ce biti kako sam cuo svaka cast pa i onak se uvijek napijem ranije
cemu problem doduse tamo pivo uzet jedno i kulirat cijelu vecer Wink heheheh


nažalost nije tako. visoke cijene rastjeraju svu dobru ekipu. i privuku sponzoruše.

frajeri koji su spremni bacat novce na smijesno skupe runde mene ne zanimaju. ne zato što imaju love, već zato što imaju potrebu to pokazat na krivi način.

#56:   Autor: teuss Post Postano: 24.08.2007. 13:57

a valjd ne ce pustati cajke. ima q-club i ostala mjesta za sarafenje zarulja, ne sad i bastion.. DAMN Crying or Very sad

#57:   Autor: Ivan Post Postano: 24.08.2007. 13:59

Poppy je napisao/la: ›
frajeri koji su spremni bacat novce na smijesno skupe runde mene ne zanimaju. ne zato što imaju love, već zato što imaju potrebu to pokazat na krivi način.


hmmm bolji nacin je imao Bill Drummond iz grupe KLF. gospodin je zakacio milijun britanskih funti u novcanicama na pano, polio benzinom i zapalio Smile

#58:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.08.2007. 14:00

A kad te hoce posevit bez runde opet ne valja osijek031.com smile

#59:   Autor: Poppy Post Postano: 24.08.2007. 14:15

Rajnus je napisao/la: ›
A kad te hoce posevit bez runde opet ne valja osijek031.com smile


I rest my case! Smile

#60:   Autor: swamp Post Postano: 24.08.2007. 14:47

Šta je falilo starom Bastionu, da su ga morali ovak unakazit?! Najgori kič sa sela, "viđi majko što se sjaji".
Zašto bi imali srednjovjekovni grad, kad za samo par milijuna eura više možemo dobiti bastarda između Dublina, Las Vegasa i Čačka?

#61:   Autor: malecka Post Postano: 24.08.2007. 14:52

a nije istina...bastion je sad baš onak fancy.... mislim ja nisam imala niš protiv i onog starog bastiona iamo je onak neku atmosferu...al ovo što su sad napravili od njega ej predobro..samo da ne bude cajki i sve će bit ok...

#62:   Autor: Blofeld Post Postano: 24.08.2007. 14:57

swamp je napisao/la: ›
Šta je falilo starom Bastionu, da su ga morali ovak unakazit?! Najgori kič sa sela, "viđi majko što se sjaji".
Zašto bi imali srednjovjekovni grad, kad za samo par milijuna eura više možemo dobiti bastarda između Dublina, Las Vegasa i Čačka?


Ovo je pravo laičko shvaćanje dizajna interijera. Iako nisam još bio u Bastionu, savjetovao bih citiranom da posjeti pokoji night club u drugim starim gradovima. Kakav srednjovjekovni grad? Tvrđa nema nikakve veze sa sednjim vijekom, da ne govorimo da se konzervira vanjski dio građevina, a ne interijer.
Šta je falilo starom bastionu? Da ne nabrajam, falilo mu je sve.

#63:  Re: BASTION !! Autor: LOLA13 Post Postano: 24.08.2007. 15:13

DonQuiote je komedija!

Naime, čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno našao se bitnim kritizirati lokal kao što je Bastion!!! Pa baš njemu ova tema ne bi trebala biti bolna!

Bila sam jučer tamo i bilo je fenomenalno, samo neka tako nastave! Ne postoji nikakav VIP dio, jučer su tamo bili pozvani prijatelji od vlasnika lokala, ubuduće je sve otvoreno.

Nadam se da se pesimistički stav ljudi s foruma glede cajki neće ostvariti!
Molim gore navedene da se prestanu kukati i uživajte u onome što Bastion trenutno pruža.

Pozdrav Betty i njezinom načinu razmišljanja!

#64:   Autor: Blofeld Post Postano: 24.08.2007. 15:22

A što se tiče ove čiste ekonomske računice, da je cijela mudrost otvoriti birtiju, staviti visoke cijene i nakon nekog vremena ubaciti narodnjake, mogu samo reći da ako je to istina, evo mene s takvom birtijom za mjesec dana.

Nadam se da neće biti narodnjaka, jer mi je već dosta agresivnih ćelavih polu-propalica čija je životna želja biti mafijaš. Dosta je i klatarenja po jednoj ulici Tvrđe, zagušljivim lokalima, mlađarijom koja pokušava impresionirati tučama na svakom uglu, rasturenim WC-ima, znojnim gužvama, itd.

Ako je cijena koju moram platiti da ovo izbjegnem 17 kuna za pivo, platit ću je. Platit ću i duplo, samo da se konačno otvori mjesto na koje možeš dovesti neku stariju, ozbiljniju osobu izvan Osijeka, koja ima malo previše kulture da bi slušala narodnjake, a punk je izguštala kao adolescent.

#65:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.08.2007. 15:29

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

U gotovo svim kaficima uz plazu je 0,5L tocenog ( Tuborg i Ožujsko )14-18 kn...
A u jednom ima i krigla od 1,5L Ožujskog i košta 30kn...

Ostalo me nije zanimalo pa nisam ni gledao...

Za Hacijendu, Exit i jos 2-3 kafica u koje nismo ni mislili jer su izgledali prefensi i šminki, ne znam, niti me zanima, u Vodicama ima dovoljno mjesta za izaci...

#66:   Autor: mladen.jr Post Postano: 24.08.2007. 15:33

ne malecka, danas svi u Excalibur na čarobnicu u 21:00 pa onda kud koji mili moji (npr. na Belfast)

#67:   Autor: teuss Post Postano: 24.08.2007. 15:35

koliko je pivo u bastionu!?!?!?!?!
btw, eo ako nekog zanima, ima i slikica na panonius.com

http://www.panonius.com/nightlife/view_album.php?page=3&albumID=99

#68:   Autor: MissTake Post Postano: 24.08.2007. 15:44

allein je napisao/la (Pogledaj post): › sinoć je bilo komično vidjeti napirlitane curetke pored dugokosih metalaca....

to je i meni bilo tragikomično...

još ona disko svjetla. kad majstor rasfitlji ko da zora sviće, a ti mamuran oči otvorit ne moš....

a ljudi za čega vam služi konzum u tvrđi??? za ribara i skaj kolu... to je osječki trade mark... za 20 kn ubiješ se na promenadi. pojedeš bureka za medeka. i onda na 1 pivo u bastion... nije baš neka prebvelika računica

#69:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.08.2007. 16:00

Rajnus je napisao/la: ›
Upravo se o tome radi... Svi samo seruckaju ko cangrizave babe. Ne odgovara im boja zidova, plocice u WCima, ovo-ono. LJudi moji stara Tufna je bila garaza i rupa nad rupama, a tamo je provod bio nenadjebiv. Zasto zasto je ljude bolilo briga...


Moj je izbor i moje pravo birati lokale. Isto kao što je moje pravo posrat se po lokalu ili 'klubu'. Recimo i Mini Teatar je garaža pa se puno bolje zabavim tamo nego bilo gdje u gradu. Bez obzira na cijenu cuge (u westu je 5kn), mjesto biram prema vibrama koje to mjesto ima. OBP, recimo, nema dušu. Big Ben tako-tako, bude oke kad su svirke, cadillac - nužno zlo. U tufnu ne idem jer mi se ne pleše. Neću ni u bastion sigurno par godina. A dotad će to već postati krčma dostojna mog pišanja i bljuvanja po wc-u...

#70:   Autor: marrai Post Postano: 24.08.2007. 16:09

a vidi seljaka! nema doma wc.

Za Obp stoji da nema baš vibru,al' za organizaciju nekog domjenka npr.nije loš izbor...

#71:  Re: BASTION !! Autor: nooky Post Postano: 24.08.2007. 16:16

prvi dojam, bzvz...ulupano je para to se vidi, al meni prostor djeluje totalno hladno, al ok, to je osoban dojam, na stranu to...al cuga im je perverzna, najjace mi je fora malo pivo je 0,25 a veliko 0,33, cuj ovo veliko?! mene mjesto najvise podsjeca na kino zgradu, posebno s onim balkonima gore...prognoza, za mjesec dana se zatvara ili tresu cajke...eh da je barem neko mjesto poput Bunkera....

#72:   Autor: betty Post Postano: 24.08.2007. 16:39

znaci kad se sve zbroji i oduzme trebalo je samo okrecit ,jer pivo je najvaznije... Rolling Eyes

#73:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.08.2007. 16:42

betty je napisao/la: ›
znaci kad se sve zbroji i oduzme trebalo je samo okrecit ,jer pivo je najvaznije... Rolling Eyes


Pa ne idem u birtiju ocjenjivati vrijednost hrastovine i mramora, idem se napit', jebemu!

#74:   Autor: betty Post Postano: 24.08.2007. 17:17

pa ne moraju svi lokali u gradu biti birtije

#75:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.08.2007. 17:47

betty je napisao/la: ›
pa ne moraju svi lokali u gradu biti birtije


Birtija je ono di ima piva, vina i rakije. Sve ostalo su kafane...

#76:  Re: BASTION !! Autor: mglg Post Postano: 24.08.2007. 18:11

de pa ko je lud da da 17kn za 0,33 piva?! neće njemu poso cvjetat...

#77:   Autor: Ivan Post Postano: 24.08.2007. 18:13

jebo birtije i kafane. trebaju nam gostione Smile

#78:   Autor: mglg Post Postano: 24.08.2007. 18:15

sve super sve 5 za uređenje i to, i jebiga to podrazumjeva više cjene, trea amortizirat trošak.. al ovo je previše.

#79:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.08.2007. 18:26

LOLA13 je napisao/la: ›
DonQuiote je komedija!

Naime, čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno našao se bitnim kritizirati lokal kao što je Bastion!!! Pa baš njemu ova tema ne bi trebala biti bolna!

lokal kao što je bastion?! a kakav je to bastion lokal, pa ga obični smrtnici ne smiju kritizirati?!

a zašto je tebi bolno što netko kritizira "lokal kao što je bastion"? i zašto ja kao "čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno" ne bih "našao bitnim" kritizirati nešto što se događa u mojoj životnoj okolini? istina, ja od tog "lokala kao što je bastion" neću imati ni koristi, ni štete, i baš me briga za njihove cijene, ali sam to želio prokomentirati. ispričavam se ako sam negdje previdio upozorenje da si ti privatizirala ovaj portal te da osobe poput mene ne bi smjele kritizirati lokale poput bastiona.

isuse, kakvih se sve kretena nađe...

#80:   Autor: honey Post Postano: 24.08.2007. 18:51

Daj ljudi, molim vas...
najbolje bi bilo da je otvorio ponovno Bunker, ali to ne bi bilo to...
On je sebi isprofilirao ljude koji žele da mu dolaze, i dolazit će mu u to ne sumnjam.
Što se tiče cajki, mislim da bi se vlasnik prije koknuo, nego njih puštao. Možda s vremenom i snizi cijene, ruku na srce, iste su kao i u Luni, pa ona nije nikada propala i dan danas ima svoju redovnu klijentelu (e, sad..kakva je-takva je, al ima je..)
I što kaže jedan forumaš ako je 17 kn cijena da ne slušam cajke, rado ću je platiti!!

A prvo i osnovno mislim da mu je cilj bio napravit mjesto za stariju rulju od 25-35 g., a za njih se i podrazumijeva da rade i da imaju za cugu...

#81:   Autor: Ivan Post Postano: 24.08.2007. 19:14

valjd je neko pravilo marketinga navuci rulju s niskim cijenama pa onda opalit po glavi stanovnika?

#82:   Autor: CatCloe Post Postano: 24.08.2007. 19:20

fascinirana sam količinom filozofije. kad "nema" mjesta za izlazak, onda ne valja jer nema. a kad ima, e onda ne valja još više stvari..
kad su izlasci u pitanju, sve se uvijek svodi na istu stvar - kome je do zabave, provoda i bančenja, taj to i ima. kome se ne da, sve mu smeta i uvijek nađe tisuću izgovora zašto nije bio vani ili nije bilo dobro.
ic ol in jor hed! aj ripid - ic ool in jor hed!! osijek031.com smile

#83:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.08.2007. 19:26

CatCloe je napisao/la: ›
fascinirana sam količinom filozofije. kad "nema" mjesta za izlazak, onda ne valja jer nema. a kad ima, e onda ne valja još više stvari..
kad su izlasci u pitanju, sve se uvijek svodi na istu stvar - kome je do zabave, provoda i bančenja, taj to i ima. kome se ne da, sve mu smeta i uvijek nađe tisuću izgovora zašto nije bio vani ili nije bilo dobro.
ic ol in jor hed! aj ripid - ic ool in jor hed!! osijek031.com smile


...tak je...nema boljeg izlaska od onog kad ostaneš kod kuce....ak si nadrkan ostaneš nadrkan...ak si sretan....pogađate ostanete sretni.....a ne kad odeš u grad sa smiješkom a vratiš se živcan/a.....

šalu na stranu....ne znam zašto se pravi tolika fama uopce o izlascima i gdje da se itađe.....ako je dobra ekipa.....uz koju litru piva ili vina....svaka klupa u parku je idealno mjesto za izlazak....
....ovo prepiranje oko izlazaka je samo pokazatelj utjecaja televizije na današnju djecicu...da ne kažem balavurdiji....koja zamišlja da ce naici na neki disco....kao u americkim filmovima .....gdje je svaki party...nadasve idealan.....Cool

#84:   Autor: Isis Post Postano: 24.08.2007. 19:44

Cuga je preskupa, to se slažem i to će ih uništiti ako ne spuste cjene.
Uređenje je super, napokon neka dobra disco svijetla i da se drže disco glazbe kao što je Funky Town, izuzevši pića i modne diskriminacije bi bilo sasvim lijepo mjesto za izlazak.
Let's face it, na Disko igrankama čak i punkeri plešu i uživaju pa bi sa disco glazbom mogli samo tako okupiti rulju.

#85:   Autor: Isis Post Postano: 24.08.2007. 19:49

betty je napisao/la (Pogledaj post): › zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???


Nije stvar u cjeni, stvar je u principu...
Osobno nisam ljubitelj alkohola i nije mi cilj popiti što više da mi cijena smeta...
Jednostavno mi je dovoljno po večeri jedno pivce, evenutalno dva čisto da guštam u okusu
I zašto dati 17 kn za pivo ako isto dobijem u Westu za 5 kn ili u Kapljici za 6 kn i još k tome od pol litre...?
Bolje uzeti za te pare pivo i hamburger.

#86:   Autor: Ivan Post Postano: 24.08.2007. 19:50

Isis je napisao/la: ›
Uređenje je super, napokon neka dobra disco svijetla i da se drže disco glazbe kao što je Funky Town, izuzevši pića i modne diskriminacije bi bilo sasvim lijepo mjesto za izlazak.
Let's face it, na Disko igrankama čak i punkeri plešu i uživaju pa bi sa disco glazbom mogli samo tako okupiti rulju.


pa da ja propadnem Sad
Very Happy

#87:   Autor: Isis Post Postano: 24.08.2007. 20:00

No, Ivane, ti si autohton, tebi smo vjerni, ne brini. Wink
TI bar mašte imaš. Smile

#88:   Autor: insomnia Post Postano: 25.08.2007. 0:12

bijah i ja, i onak.. nisam fascinirana.. prostor mi je nekako kontradiktorno namješten.. cuga je waaaay too expensive, daj... i unatoč tome se napih!? Very Happy al onak, naspram hrpetine nekakvih bezvezoća koje imamo za birceve, izgleda mi urbano dosta. al cuga.. not good..

#89:   Autor: i need space Post Postano: 25.08.2007. 9:52

Šta je s onim lokalom što je jedan forumaš najavljivao?

#90:   Autor: Anita_os Post Postano: 25.08.2007. 10:51

i need space je napisao/la: › Šta je s onim lokalom što je jedan forumaš najavljivao?
Zapio je negdje pare i propali mu planovi! Smile

#91:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.08.2007. 12:40

Anita_os je napisao/la: ›
Zapio je negdje pare i propali mu planovi! Smile


Popio je sav absinth iz birtije Smile

#92:   Autor: codar Post Postano: 25.08.2007. 13:24

ako znamo da jako puno ljudi radi za 2000 kkn mjesecno a neki i ne dobiju placu po 6 mj. mislim da je cuga skupa...ljudi sta oni tebi nude za te pare?nista,samo novi lokal i to je to...cijene su visoke i to je cinjenica,nema tu puno filozofije,samo da znate koja je njima zarada na pivu ili votki....ne bi vjerovali...

#93:   Autor: wastedbass Post Postano: 25.08.2007. 13:34

honey je napisao/la: ›
Daj ljudi, molim vas...
najbolje bi bilo da je otvorio ponovno Bunker, ali to ne bi bilo to...
On je sebi isprofilirao ljude koji žele da mu dolaze, i dolazit će mu u to ne sumnjam.
Što se tiče cajki, mislim da bi se vlasnik prije koknuo, nego njih puštao. Možda s vremenom i snizi cijene, ruku na srce, iste su kao i u Luni, pa ona nije nikada propala i dan danas ima svoju redovnu klijentelu (e, sad..kakva je-takva je, al ima je..)
I što kaže jedan forumaš ako je 17 kn cijena da ne slušam cajke, rado ću je platiti!!

A prvo i osnovno mislim da mu je cilj bio napravit mjesto za stariju rulju od 25-35 g., a za njih se i podrazumijeva da rade i da imaju za cugu...


potpisujem i slazem se ako treba platit cu 17 kuna za jebeno pivo sam da ne moram gledati cajkarose u okrugu 100 metara kako dizu ruke u zrak bah

#94:   Autor: Rajnus Post Postano: 25.08.2007. 13:41

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

U gotovo svim kaficima uz plazu je 0,5L tocenog ( Tuborg i Ožujsko )14-18 kn...
A u jednom ima i krigla od 1,5L Ožujskog i košta 30kn...

Ostalo me nije zanimalo pa nisam ni gledao...

Za Hacijendu, Exit i jos 2-3 kafica u koje nismo ni mislili jer su izgledali prefensi i šminki, ne znam, niti me zanima, u Vodicama ima dovoljno mjesta za izaci...


Onda nemoj pisati ako nisi bio i nisi vidio...

#95:   Autor: Rajnus Post Postano: 25.08.2007. 13:44

codar je napisao/la (Pogledaj post): › ako znamo da jako puno ljudi radi za 2000 kkn mjesecno a neki i ne dobiju placu po 6 mj. mislim da je cuga skupa...ljudi sta oni tebi nude za te pare?nista,samo novi lokal i to je to...cijene su visoke i to je cinjenica,nema tu puno filozofije,samo da znate koja je njima zarada na pivu ili votki....ne bi vjerovali...


Koji puno ljudi? Svelje u Slavoniji Tekstil? Pa kontam da one bas i ne idu van.
Niti jedan od mojih prijatelja ne radi za ispod 3000kn. Uglavnom je to preko 4000kn. Pogledaj prosjek za nasu zupaniju koji je opet ispod prosjeka grada pa ces vidjeti da je ovo sto si napisala glupost. OVdje ljudi tak pausalno lupaju gluposti koje ponavljaju ko papige bez razmisljanja... sindrom majmuna sa vodom i bananama u kavezu

#96:   Autor: honey Post Postano: 25.08.2007. 14:01

Bila sam sinoć i prostor je ok, sviđa mi se gore,ali ne volim crnu boju zidova!!! No, to je subjektivno mišljenje...zanima me samo: odakle svi oni Punkeri?????

#97:   Autor: Blofeld Post Postano: 25.08.2007. 14:35

Već se godinama raspravljam sa osječkim ugostiteljima oko iste stvari. Nedopustivo je postaviti na ulaz nekog pećinskog čovjeka koji će onda selektirati ljude po svojoj osobnoj procjeni da li imaju love ili ne. Još i obrazlagati to nekakvim patikama i slično. Da se radi u Tunnel-u, Ministry of Sound, ili Millionareu, još bi to moglo proći, ali u Osijeku nikako.

Sve birtije koje su to radile, propale su. No primitivni vlasnici to ne mogu shvatiti, i maštaju o nekoj ekskluzivi u gradu od 100 000 ljudi. Ljudi imaju otpor prema mjestima na koja ih ne puštaju, jer se onda osjećaju manje vrijednima. Jučer sam to u Bastionu pokušao objasniti, međutim, njima je važnije da po lokalu ne hodaju ljudi koji neće naručiti cugu. Ako se hitno ne promjeni takva praksa, birtija neće dobro raditi, što će biti šteta, jer je bilo krajnje vrijeme da se nešto otvori, a da nije u na potezu Obp-Tufna. Pravi ugostitelji znaju da je svaki gost dobrodošao.

#98:  Re: BASTION !! Autor: ---s Post Postano: 25.08.2007. 15:00

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Bila sam sinoć i prostor je ok, sviđa mi se gore,ali ne volim crnu boju zidova!!! No, to je subjektivno mišljenje...zanima me samo: odakle svi oni Punkeri?????

iz osijeka i okolice? Wink mislim stvarno..belfast većinom slušaju alternativci..koji su tamo i ostali kad je koncert počeo,ostali su otišli i zato šteta što nisu sve puštali koji su došli na koncert zbog neke gluposti...kao frizura!!!strašno!!! Evil or Very Mad
meni je bilo super jučer!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

#99:   Autor: Poppy Post Postano: 25.08.2007. 15:00

@Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile

#100:  Re: BASTION !! Autor: LOLA13 Post Postano: 25.08.2007. 15:22

Ja sam čula da su od danas cjene spuštene!
Daj Bože da jesu, ali nije mi jasno kako nitko nije pohvalio to što su nam upadi na koncerte bili besplatni.
Na pannoniunu je upad 30kn!

#101:   Autor: Isis Post Postano: 25.08.2007. 15:35

Upad je bio free jer je otvorenje bilo u sklopu ljetne noći.
Ne boj se, naplatili bi oni samo tako da nije ljetna noć, u to nema sumnje,
Uostalom, na otvorenju i je cilj ljude primamiti, a ne naplatiti im upad.

#102:   Autor: Blofeld Post Postano: 25.08.2007. 15:55

Upad je također jedan od glavnih uzroka propasti birtije. Ako se ništa ne događa, NE SMIJE se naplaćivati upad (ili barem ako se naplaćuje neka uključuje konzumaciju koja ga pokriva).

#103:  Re: BASTION !! Autor: Mladjo Post Postano: 25.08.2007. 17:22

ja samo znam da ću se morat dobro podmazat s nečim iz konzuma prije nego što stupim nogom tamo, 17 naku bože sačuvaj osijek031.com smile i to što se ne puštaju cajke i super je sređeno ne znači da mogu pljačkat ljude

#104:  Re: BASTION !! Autor: snowblind Post Postano: 25.08.2007. 18:30

bio sam unutra i dobro je uređeno, al ako cijene ostanu ovakve sumnjam da ću doći koji puta tamo i to sa dress code je isto totalno glupo

#105:   Autor: honey Post Postano: 25.08.2007. 18:52

Skompajte se sa izbacivačima, pa će vas puštati svakako odjevene! Razz

#106:   Autor: codar Post Postano: 25.08.2007. 20:41

onda su tvoji svi prijatelji jebeni burzuji,i ne vrijedjaj preko neta jer je to kukavicki i primitivno.ako zelis vrijedjati onda cemo se naci pa to reci u lice a ne skrivati se iza nicka.

#107:   Autor: MissTake Post Postano: 26.08.2007. 5:37

svaka pohvala na izboru prave glazbe dok nisu počeli puštati cro shit...

do sada se u osijeku nije moglo naći mjesto gdje s emogu čuti najnovije stvari s mtv-a i osalih tv postaja....

#108:   Autor: insomnia Post Postano: 26.08.2007. 8:24

kakav dress code? šta u bastionu ima nekakav dress code?? ajme daj zezate.. bezveze

#109:   Autor: Euphoria Post Postano: 26.08.2007. 10:52

Moram se i ja prikljuciti raspravi. Nekoliko mjeseci sam poslovno boravio van Osijeka zajedno s kolegom i to u blizini Londona. Nakon povratka, naravno odlucili smo izaci van i eto pocastiti se kako spada. Jedan nas dobar prijatelj poveo. Sto ima novo u Osijeku - Bastion! Pa hajde idemo tamo. Iz neznam kojih razloga, nismo se bas svidjeli gospodi prilikom ulaska pa nas naravno nisu ni pustili. Bit ce da je dress code, iako moram priznati da to pomalo suludo zvuci.

Moja iskustva u posjeti inozemnih klubova su takva da obicno vidno drogirani ili pijani ne mozete uci. Pa recimo cak smo dosli do jednog londonskog kluba samo za clanove gdje nas nisu pustili, ali rekao bih da je to onda i prihvatljivo.

#110:   Autor: tamna strana Post Postano: 26.08.2007. 11:11

...cim izbacivac dobije ovlasti da određuje i ocjenjuje da li sam ja primjereno obucen....odmah mi je jasno kakav mentalni sklop vlada u tom Bastionu......Cool
..slažem se sa @Euphoriom...da je puno važnije da li je ta osoba drogirana ili pijana...nego kako je obucena....jer sigurno nitko nece doci u kupacim gacicama u Bastion.....ili u radnom odijelu....
.....al vjerujem da ce se puno toga promjeniti....kad krenu lokalni celavci u obilazak....ili kad vide da im promet ne može opstati od ljudi u krvatama....Cool

#111:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 11:19

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! :)


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...

#112:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 11:23

codar je napisao/la (Pogledaj post): › onda su tvoji svi prijatelji jebeni burzuji,i ne vrijedjaj preko neta jer je to kukavicki i primitivno.ako zelis vrijedjati onda cemo se naci pa to reci u lice a ne skrivati se iza nicka.


Uh sve burzuj do burzuja, a rade za ispod prosjecne place Laughing
Bas mi je zao sto te vrijedja ono sto sam napisao. NIgdje nisam napisao niti jednu ruznu rijec. Mos mislit sto je moj nick anoniman. Ja nikada ne pisem na netu ono sto nekom ne bi rekao i u zivo. Ako zelis da ti ponovim napisano bit cu u Kriketu poslije 2h.

#113:   Autor: machor Post Postano: 26.08.2007. 11:28

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...


O čemu ti pričaš jel ti ne shvačaš da je bit ovih koncerata da ih slušaju jedino alternativci pa ko zna od šminkera za we come one- niko, da nisu na kraju pustili kratkonogaše unutra koncert bi bio potpuna propast za drugi dan neznam kako je bilo.
Drugo je neki noćni bar di pjeva neka exluziva koju je šef platio par iljada eura pa onda oće samo određenu ekipu koja kao ima više para, a ovdje dovede we come one i belfast za rakiju i čvarke i lupi dress code.

#114:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 11:28

Joj sto trakeljate o dress kodu. Kakav dress kod? Jel problem doci normalno obucen?
Ja prvi ne bi pustio nekog sa majicom sepulture ili slicno. Jel problem u javnosti bezuvjetno neiskazivati ljubav prema nekom bendu? Obuci obicnu majicu i hlace i nema tog mjesta gdje te nece pustiti. Nitko ne trazi da se nose outlet marke ili sto ja znam... Ko djeca ste...

#115:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 11:31

machor je napisao/la (Pogledaj post): ›


O čemu ti pričaš jel ti ne shvačaš da je bit ovih koncerata da ih slušaju jedino alternativci pa ko zna od šminkera za we come one- niko, da nisu na kraju pustili kratkonogaše unutra koncert bi bio potpuna propast za drugi dan neznam kako je bilo.
Drugo je neki noćni bar di pjeva neka exluziva koju je šef platio par iljada eura pa onda oće samo određenu ekipu koja kao ima više para, a ovdje dovede we come one i belfast za rakiju i čvarke i lupi dress code.


Kao prvo jedno je koncert, a dsco klub je nesto sasvim drugo. Kakav je to bend kad ima koncert u disco clubu? Za manje koncerte mjesto je u Vegi i brate tamo dodji sa omotanim auspuhom oko glave i sa alternativnim obiljezjima od glave do pete... Subotom navecer u disco clubovima takvim stvarima nije mjesto...

#116:   Autor: Poppy Post Postano: 26.08.2007. 12:02

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile


Odi negdje van pa ces vidjeti sto je to zastario koncept...


Čuj, vani je vani, a Osijek je Osijek. Negdje vani to možda ima nekog smisla i funkcionira jer su okolnosti posve različite.

Ali bez obzira na vani i unutra, meni se ta ideja ne svidja; malograđanski je suditi o nekome na osnovu izgleda (ok, aj sad... ak je jako prljav i smrdi i tralalalaalal.... tad ima smisla ga ne pustit, zbog drugih ljudi)... al inače je to stvarno jadno. to danas više nikako ne drži vodu, čak ni za procjenu nečije financiske moći jer mnogi uspješni i obrazovani mladi ljudi oblače se vrlo casual.

Ma da skratim; meni je to demonstracija čistog primitivizma.

Živio Pannonian Chalenge!!! Razz

#117:   Autor: codar Post Postano: 26.08.2007. 12:19

rajnus ti si primitivan decko to se vidi iz prve ruke kako nekom govoris da ne pricaju gluposti na forumu,ako nisi znaoforum je mjesto gdje ljudi raspravljaju o raznim temama pa ih pusti da pisu sto hoce...a za kriket,ne brini doci cu...Smile

#118:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 12:21

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Čuj, vani je vani, a Osijek je Osijek. Negdje vani to možda ima nekog smisla i funkcionira jer su okolnosti posve različite.

Ali bez obzira na vani i unutra, meni se ta ideja ne svidja; malograđanski je suditi o nekome na osnovu izgleda (ok, aj sad... ak je jako prljav i smrdi i tralalalaalal.... tad ima smisla ga ne pustit, zbog drugih ljudi)... al inače je to stvarno jadno. to danas više nikako ne drži vodu, čak ni za procjenu nečije financiske moći jer mnogi uspješni i obrazovani mladi ljudi oblače se vrlo casual.

Ma da skratim; meni je to demonstracija čistog primitivizma.

Živio Pannonian Chalenge!!! :P


Zasto se onda sredjujes kada ides u svatove? Zasto nije u redu u Crkvu ulaziti oskudno odjeven, zasto kada ides u neku sluzbenu instituciju nije bas pozeljno da dodjes u papucama.... Zasto je glupo doci na tekmu u cipelama etc... Sve ima svoje vrijeme i mjesto...U Valentino mozes doci sa Dabrovom kapom na glavi i to je OK, na mjesto tipa old bridge pub ni mrtav ne bi dosao u papucama i kratkome jer to jednostavno nije mjesto za takvo oblacenje iako se tamo ne namece dress kod. Jucer sam bio vani na biciklu i u japankama. Nije mi palo napamet ostavit bicikl na ulazu i uci u novi Pub, otisao sam popit pivo u kafic koji je bio primjeren za moj izgled...

#119:   Autor: insomnia Post Postano: 26.08.2007. 12:46

pa onak, ako to i je istina, to za dress code, a je- saznah od frendice koja inače super izgleda i super je fensi- a nisu ju pustili sinoć jer je imala japanke.. onda... onak.. zaključujem samo da su to super diskriminacijske sraćke.. šta netko zna koliko ja imam para ako dođem normalno obučena, što se može onda i očekivati, tj. kakva atmosfera će vladati unutra, tj. kakvi ljudi će onda tamo zalaziti? probrani Osječani? glupost.. !

#120:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 12:59

codar je napisao/la (Pogledaj post): › rajnus ti si primitivan decko to se vidi iz prve ruke kako nekom govoris da ne pricaju gluposti na forumu,ako nisi znaoforum je mjesto gdje ljudi raspravljaju o raznim temama pa ih pusti da pisu sto hoce...a za kriket,ne brini doci cu...:)


A ti sad ne vrijedjas? Kao prvo na forumu se ne prica, vec pise. Kao drugo ja mogu komentirati bilo ciji post i njegovo misljenje pri tome nikada nikome necu reci da je glup ili primitivan. To je forum, ako ne zelis primiti kritiku nemoj ni pisati. Dodji brate...

#121:   Autor: MissConception Post Postano: 26.08.2007. 13:05

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Nedopustivo je postaviti na ulaz nekog pećinskog čovjeka koji će onda selektirati ljude po svojoj osobnoj procjeni da li imaju love ili ne.

..ili prema tome koliko malo odjeće imaju.
(Pa... frajeri s lovom moraju na nekoga trošiti, ne... Razz )

#122:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.08.2007. 13:14

mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu (na što se, kad smo već kod toga, fensi-šmensi ekipa u gradu pali sto na sat), ali na tu foru ne mogu opstati, nema šanse. pa i na drugim mjestima u gradu su pokušavali, ali ima jedan problemčić - oni koji su spremni toliko platiti cugu i kojima je toliko važno da se dovoljno fensi obuku - upravo oni se najmanje znaju dobro provesti i nisu baš zahvalni gosti u noćnim klubovima.
neću im prognozirati cajke (iako je vrlo lako moguće) ali s tim stavom na ulazu će opstati maksimalno mjesec dana, a onda se priča definitivno mijenja jer će shvatiti da su konstantno poluprazni.

#123:   Autor: MissTake Post Postano: 26.08.2007. 13:53

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › kakav dress code? šta u bastionu ima nekakav dress code?? ajme daj zezate.. bezveze

nema nigdje dress code... to su pokušali u q pa im nitko nije dolazio....

pušta se strana mjuza, a unutra ti šminkeraj
uglavnom neš' što je os dugo čekao... samo nemojte pobodu opet puštati cro-shit stvari. kad sam upala u 4 ujtro a ono element ... aaaaaa. da 'oću na takve stvari išla bi u tufnu....

onda bolje palit mozak na cajkama. ionako nakon 2 tekile sve dobro zvuči....

#124:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 26.08.2007. 14:14

m anabijem ih, kad ti na belfast food, koji nikada nisu bili mjuza za šminku, ne možeš ući sa majicom od ac/dc , glavno da neki sivonja koji vrti ključeve od tatinog merđe ima dva zrna soli u glavi i majicu od dolcea može di hoće

#125:   Autor: DonQuijote Post Postano: 26.08.2007. 14:15

insomnia je napisao/la: ›
pa onak, ako to i je istina, to za dress code, a je- saznah od frendice koja inače super izgleda i super je fensi- a nisu ju pustili sinoć jer je imala japanke.. onda... onak.. zaključujem samo da su to super diskriminacijske sraćke.. šta netko zna koliko ja imam para ako dođem normalno obučena, što se može onda i očekivati, tj. kakva atmosfera će vladati unutra, tj. kakvi ljudi će onda tamo zalaziti? probrani Osječani? glupost.. !

u petak sam bez problema ušao unutra u japankama, običnim lanenim hlačama do pola lista i običnom majicom, nitko nije rekao ni riječ.

#126:   Autor: Blofeld Post Postano: 26.08.2007. 14:20

Nije stvar u dress code-u. Nema nikakvog dress code-a, to je izgovor da se ne puste oni za koje čovjek na ulazu misli da neće ništa popiti.

To je i problem, kad bi barem bio dress code, onda bi sve bilo jasno. Međutim, ja bih mogao ući i u vreći za krumpir, jer znam te ljude. A kako je u Italiji već jedno vrijeme moderno oblačiti sako i patike, kad bi i bilo dress code-a, bilo bi zanimljivo vidjeti pravila. Nekako sumnjam da je prosječan izbacivač u slobodno vrijeme i modni kritičar.

Catcloe, je u pravu. Pokušaj ciljanja na vip ekipu propao je već nebrojeno puta, iz prostog razloga što u Osijeku nema nikakve vip ekipe (a nema je i nigdje u Hrvatskoj). Osim ako vip ekipa nisu par fudbalera i pokoji lažni mafijaš (u tom smo slučaju bogati vip-ovcima). Zato se Bastionu sprema propast, a što će onda vidjet ćemo. Ni Q ne bi radio da na ulazu biraju goste, prema tome, nije stvar u narodnjacima.

#127:   Autor: MissTake Post Postano: 26.08.2007. 14:36

1 slika govori više od 1000 riječi

pogledajte slike od četvrtka sa koncerta wc1.... dakle svi su mogli upasti. i bilo je fenomenalno....


Zadnja promjena: MissTake; 26.08.2007. 20:45; ukupno mijenjano 2 put/a.

#128:  Re: BASTION !! Autor: Mladjo Post Postano: 26.08.2007. 15:25

mi smo jučer upali nas 10-ak, lega bio u starkama i niko mu nije riječ rekao čak smo unijeli bocu viskija i šljokali tak na pol podija. inače, ne sviđa mi se baš nešto posebno, možda zato što je prevelika gužva bila i onda kad sam htio van malo na zrak gorila me nije pustio s pivom

#129:  Re: BASTION !! Autor: LOLA13 Post Postano: 26.08.2007. 16:09

Meni je jučer bio najbolji dan, glazba je bila odlična (DJ Omer)!

Dres code nikakav ne postoji, ne trebaš imati nikakvu markiranu majicu, skupe cipele ili ključeve od tatinog "merđe" da bi ušao unutra, to su obične gluposti! A japanke da su problem, to je laž jer sam ih ja jučer imala.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali pomalo me počinje živcirati što pojedinci KAO znaju što vlasnici cluba žele, pritom mislim na vip ljude i takve spike što uopće nije istina. Naravno, dotični čak i točno znaju kada će club propasti! Ajme kad ste toliko pametni ponudite nam vi nešto bolje, u to slučaju navijam za Vas!!!!!!

U petak sam vidjela kako cura iz plastične dvolitrenke na sred lokala cuga bambus, jedan od vlasnika to joj uzme i baci, ali je ne izbaci van. Ja da sam bila na njegovom mjestu i da sam uložila tolike pare takve bi primjerke nogom izbacila van (naravno da sam muško).

Nije zabranjeno vani cugat, ni po parkovima, ni po klupicama, ni ispred Bastiona, unutra ne moraš ništa popiti i zbog toga malo kulture ne bi bilo na odmet!!!

Ja jednostavo želim da BASTION s ovom vrstom glaze uspije i mislim da nam ne treba još jedan narodnjački klub (kako bi tek onda kukali)!

#130:   Autor: Rajnus Post Postano: 26.08.2007. 16:19

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Nije stvar u dress code-u. Nema nikakvog dress code-a, to je izgovor da se ne puste oni za koje čovjek na ulazu misli da neće ništa popiti.


Te likove na ulazu boli kita za neciji izgled. Oni rade onako kako im se kaze. Njima se najmanje da sve odmjeravati i provjeravati te slusati prigovore.

#131:   Autor: pic Post Postano: 26.08.2007. 16:28

bili smo u petak i pustili su legicu u kratkim hlačama i japankama a nas ostale nisu a imali samo kratke hlače,patike i sasvim normalne majice...

#132:  Re: BASTION !! Autor: betty Post Postano: 26.08.2007. 18:07

nitko vas ne tjera da idete tamo, znaci, obucite se kako hocete i idite di hocete, ovo je slobodna zemlja i kao sto vi imate pravo izbora di cete izaci tako i taj vlasnik ima pravo odrediti tko ce uci a tko ne...dress code, kao sto njegov prijevod kaze, sluzi za to da vam se objasni kako obuceni trebate doci,a ako se vi tako ne zelite obuci pa nemojte doci. svugdje u svijetu je to normalna stvar, ali mi smo ipak daleko od toga...

#133:   Autor: insomnia Post Postano: 26.08.2007. 20:25

[/quote]
u petak sam bez problema ušao unutra u japankama, običnim lanenim hlačama do pola lista i običnom majicom, nitko nije rekao ni riječ.
[/quote]

a nemam pojma onda, moja frendica je bila sinoć i nisu ju pustili.. možda su čike na ulazu bili dobro raspoloženi.. osijek031.com smile a možda će tako biti samo subotom?

#134:  Re: BASTION !! Autor: kelly Post Postano: 26.08.2007. 20:26

@LOLA13
Apsolutno se slažem,jer sam i ja sve tako doživjela..stvarno je jučer bilo dobro!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#135:   Autor: Blofeld Post Postano: 26.08.2007. 21:39

Imam osjećaj da ljudima u Osijeku toliko fale nova mjesta, da se svi grozničavo plaše da će Bastion propasti ili da će početi puštati narodnjake.
Neki su pogrešno shvatili da smo počeli navijati za propast ovog kluba ( što nije bila namjera ni meni, kao, uostalom, ni bilo kojem drugom članu foruma). Iz mene je samo govorilo poveće iskustvo alkoholiziranja po osječkim birtijama. Ako klub opstane, nitko sretniji od mene, no neke stvari se ponavljaju, i to je činjenica.

#136:   Autor: SmokeY Post Postano: 27.08.2007. 17:38

Ionako bih se samo osjecao napeto u takvoj fensi atmosferi.... malo se osjecam prljavo kad dodjem medju tako fino obucene cure. Htio bih se napiti da jedva stojim i da mi je osmijeh cijelo vrijeme na licu a da samo zrikam kroz malo otvorene kapke. Cuga mi je najbitnija... bas me briga za interijer

#137:  Re: BASTION !! Autor: [email protected] Post Postano: 27.08.2007. 17:40

ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?

#138:  Re: BASTION !! Autor: betty Post Postano: 27.08.2007. 18:07

svaka ti dala ....odlican plan ...dostavi ga ovima u bastionu. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#139:   Autor: GasssoLina Post Postano: 27.08.2007. 20:22

interesting...

#140:   Autor: MissTake Post Postano: 27.08.2007. 20:29

@[email protected]@ zaboravio si:zabranjen upad ljudima koji smrde na indeks....

ufff kad to osjetim ....

#141:   Autor: Ivan Post Postano: 27.08.2007. 20:35

MissTake je napisao/la: ›
@[email protected]@ zaboravio si:zabranjen upad ljudima koji smrde na indeks....


www.index.hr
bijah tamo pred par minuta, dakle zabranjen mi ulaz Sad Sad

#142:   Autor: MissTake Post Postano: 27.08.2007. 20:37

naravno.... trajno si obilježen

#143:   Autor: insomnia Post Postano: 27.08.2007. 22:40

ja se apsolutno slažem s Brunom!! odlična ideja.. samo kad bi zaživjela negdje!

#144:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.08.2007. 8:57

[email protected] je napisao/la: ›
ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?


Ovo je novi postulat ugostiteljstva. Maksimizacija profita na cijeni od deset kuna. Meni ta cijena odgovara, kao i ona od 20 kuna (jer ne volim kovanice).(zato i pijem dvostruko).

#145:  Re: BASTION !! Autor: [email protected] Post Postano: 29.08.2007. 13:12

nadam se da to čita netko iz bastion i da proba primjeniti , barem dio..
ja znam da ja bi...kad bi imao početni kapital... ali boli mene uvo, idem malo u švicu na par mjeseci mlatit pare... khmm..mislio sam reći - idem upoznavati nove kulture, širiti obzore, učiti jezik, ... i MLATIT PARE Laughing

#146:   Autor: SmokeY Post Postano: 29.08.2007. 14:15

[email protected] je napisao/la: ›
ajmo pojednostaviti sve maximalno:
1. ljudi koji su izasli van imaju odredjenu kolicinu novaca koju ce potrositi negdje i ta kolicina ne varira previše.
2. jeftinija cuga znaci da ce se svi vise napiti => vise plesa, zabave sa drustvom i suprotnim spolom => vise ljudi ce dolaziti jer im je bilo super!
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
+ napisati pored ulaza jasan dress code ako takav postoji, npr. : zabranjen ulaz osobama u hlačam kraćim od 3/4 dužine nogavice, trenirkama, radim odjelima, također, zabranjen ulaz osobama u jako alkoholiziranom i/ili drogiranom stanju.
+ ispred ulaza napisati plan tko i što se svira sljedećih nekoliko tjedana, neke akcije, koncerti, happy hour-i i sl...
+ kvalitena ventilacija i klimatizacija, veći izbor pića, pogotovo piva...
+ veća količina konobara
+ poneka animatorica/animator
+ raznolikiji izbor dj-a i vrsta glazbe
+ IZOSTANAK CAJKI
_______________________________________

ovo je pravi recept za postizanje i zadržavanje "klijenteel" i uspješan i profitabilan rad ovakvog mjesta, gdje jedna kvalitetna stavka pomaže drugim stavkama, kao npr. radi niskih cijena su ljudi spremni pretrpjeti osrednju mjuzu, ali isto tako radi vrhunske mjuze su spremni izdvojiti nešt MALO više za cugu....
Eeee, kad bi ja imao klub tako bi bilo kod mene + još dosta vrlo primamljujućih i užitko-pružajućih fora Cool

Slažete li se samnom?


Posteno, vidim da si si dao truda... Smile

Uglavnom imamo lokacije za kapacitet od 400 ljudi ali slabo ces vidjeti toliku masu na jednom mjestu. Meni tjedan nije mogao proci bez bar dva izlaska a sad je jednom do dva puta mjesecno u kaficu a 3-4 puta TJEDNO sa ekipom vani (regularna kupovina cuge u trgovini i cilanje).

Vremena se mijenjaju, steta sto sve ide na gore.

Po meni otic negdje vani mora popuniti sljedece karakteristike:
1.) Imati dovoljno love za sebe i eventualno malo viska da se nadje ako zatreba (cirka 100 kuna)
2.) Imati par ljudi sa sobom minimalno troje koji naravno takodjer imaju love za izac inace sve pada u vodu. Bude spika nemam para... i onda ti kazes ajd ne seri ti si meni platio cugu 99-e ides van a zapravo si u mislima spreman i platiti mu cugu samo da tebi ne bude dosadno vani.
3.) Ambijent - kuda? 60% bilo bi tvrdja, di drugdje, nitko ne zeli voziti na neka dalja mjesta pa riskirati da ga ne uhvate pod dozom a nikom se ne da hodati svi bi rado bili vozeni.
Vezano uz ambijent - svo cetvero treba imati slican ukus u glazbi. Narodnjaci i strano ne idu zajedno... takodjer vrijeme tzv "fajronta"... toliko te spuste sa svim upaljenim svjetlima, tihom glazbom i spremanjem pored tebe da imas filing da si bio u kinu i da je film upravo zavrsio (svi se ustaju, svjetla se pale, trazis izlaz... ) i to vec u 3? Sta jos radi.... narodnjacki klubovi ofcourse. Pola ekipe je popizdilo, dosta im je. Rade u nedjelju, osjecaju se glupo i nezainteresirano. Nemaju zivaca ni pric zenskoj jer nemaju vise love ni da sebi plate cugu. Razmisljaju kako bi bilo dobro da imaju jos 3 kune pa da odu do pekare kako bi skupili dovoljno sange da se doteturaju ciku i misle sta sam onom do sebe sudnio par kuna,m sad ni ja nemam... e jeb* ga idem i ja ciku. Usput prodjes do bankomata uzmes 100 kuna i mislis ne da ti se nazad i odes do benziske kupis kutiju cigara i limenku piva i lagano se uputis prema ulazni vratima kuce s napola popijenom limenkom.

Kad sve to shvatis... ne isplati ti se izaci. Bolje je ranije krenit pit oko 6 pred trgovinom ili stvarno jeftinom birtijetinom i onda na vrhuncu snage odes van vec vidno alkoholiziran i mlatne jednu zesticu i to zapeces sa pol litre piva i do 2 si toliko ugazen da ti je svejedno sto ce fajront biti za sat vremena i sto nista nece raditi...

HVALA! Smile

#147:   Autor: choby1234 Post Postano: 29.08.2007. 20:51

he he he smokey true true

#148:   Autor: betty Post Postano: 29.08.2007. 22:44

@smokey si je bas dao truda ....

#149:   Autor: game Post Postano: 29.08.2007. 22:50

Rajnus je napisao/la: › Koji puno ljudi? Svelje u Slavoniji Tekstil? Pa kontam da one bas i ne idu van.
Niti jedan od mojih prijatelja ne radi za ispod 3000kn. Uglavnom je to preko 4000kn. Pogledaj prosjek za nasu zupaniju koji je opet ispod prosjeka grada pa ces vidjeti da je ovo sto si napisala glupost. OVdje ljudi tak pausalno lupaju gluposti koje ponavljaju ko papige bez razmisljanja... sindrom majmuna sa vodom i bananama u kavezu

no offence, ali de onak ne seri!
koliko ja znam, većinom izlaze mladi ljudi (a ne švelje, kao što kažeš) koji su manje-više studenti ili srednjoškolci...a ako im tatica i mamica nisu bolesno bogati i imaju više od jednog djeteta, onda im i nije fora dati pola plaće za izlaske svoje djece..
računaj da imaš dvoje djece i da izlaze dvaput tjedno koliko bi ti love trebalo!! (ako ne računaš još i kavice običnim danima u tjednu)...

ne znam, ali mislim da taj porast cijena cuge po kafovima stvarno nije logičan.. jer čak i svi ti "fensi", "šmensi" šminkeri, kako ih nazivate, prije izlaska cugaju vani...
mislim da bi se bolje isplatilo vlasnicima staviti normalne cijene, jer bi puno više ljudi cugalo unutra...


marrai je napisao/la: ›
Obp mi nikako nije "lego", preslika the Movie puba u Zg...bzvz

e, da, identično! ja nisam mogla vjerovati kakva preslika... jedino im fale one slike...
movie bi ih mogao tužit.. Smile
osim ak i oni nisu nekoga preslikali Wink


betty je napisao/la: › dress code, kao sto njegov prijevod kaze, sluzi za to da vam se objasni kako obuceni trebate doci,a ako se vi tako ne zelite obuci pa nemojte doci. svugdje u svijetu je to normalna stvar, ali mi smo ipak daleko od toga...

a kako jedan seljak koji jedino zna staviti lanac oko vrata može znati što je lijepo, a što ne???
on pušta jedino cure u dopičnjacima, a meni to baš i nije "svjetski"...
u tome i je fora.. što se sirovine žele pokazati kao "svjetski ljudi"...a kao što kažeš, daleko su od toga.. Šakon u glavu!


tamna strana je napisao/la: ›
...cim izbacivac dobije ovlasti da određuje i ocjenjuje da li sam ja primjereno obucen....odmah mi je jasno kakav mentalni sklop vlada u tom Bastionu......Cool

ko zna, možda je i neven ciganović tako započeo svoju karijeru.. osijek031.com smile
osijek031.com smile

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

hahaha... osijek031.com smile
baš me zanima tko spada u tu grupaciju u osijeku!! Smile)

#150:   Autor: betty Post Postano: 29.08.2007. 23:30

to sto ona zeli izgledati vulgarno je njezina stvar, i nema veze s dress codom jer to nije odlazak u kazaliste nego u night bar,znaci moze doci u dopicnjaku, ALI ne u dopicnjaku,prljavim patikama, i mrtva pijana.

#151:   Autor: Rajnus Post Postano: 30.08.2007. 7:29

Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...

#152:   Autor: fairy Post Postano: 30.08.2007. 7:32

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...


? kada je to bilo? ja se ne sjećam??? koje "evropske" poznate dj?

#153:   Autor: allein Post Postano: 30.08.2007. 9:03

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...


Da se nadovežem na ono što je već Blofeld rekao - nitko ovdje ne priželjkuje da se Bastion pretvoriu još jedno mjesto sa cajkama. Daleko od toga. Ali upravo je Q ogledni primjer kako se pravi (disco) klub u Osijeku nikako ne isplati. Sve ove žalopojke (koje već unaprijed bacamo) manje više su zbog slijeda događanja koji se dogodio upravo Q-u.
Bilo je jedno vrijeme kada su se dešavali partiji, to nije nešto što meni čini izlazak pa me nije previše zanimalo. Ali da, to su bili neki poznati DJevi i to je bilo mizerno posjećeno....
U biti, tko je želio vidjeti kolko su 'cajke' u nama, mogao je vidjeti sinoć u Mini teatru. Iako usporedba Kultur Shocka s Sekama, Draganama nimalo ne stoji, svi su/smo sinoć skakali na iste ritmove....

#154:   Autor: SmokeY Post Postano: 30.08.2007. 9:50

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

hahaha... osijek031.com smile
baš me zanima tko spada u tu grupaciju u osijeku!! Smile)
[/quote]

Alen Borbas Smile

#155:   Autor: Circa Post Postano: 30.08.2007. 9:54

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

mili debili


Zadnja promjena: Circa; 30.08.2007. 9:57; ukupno mijenjano 1 put.

#156:   Autor: game Post Postano: 30.08.2007. 14:05

allein je napisao/la: › Ali upravo je Q ogledni primjer kako se pravi (disco) klub u Osijeku nikako ne isplati. Sve ove žalopojke (koje već unaprijed bacamo) manje više su zbog slijeda događanja koji se dogodio upravo Q-u.

pa mislim da i je u tome poanta..
da netko otvori pravi disco s takvom mjuzom i da ne nabije tako lude cijene, mislim da bi mu se isplatilo i da bi takvo mjesto bilo posjećeno... i da bi atmosfera bila super.. a ovako - tko može plesati cijelu večer uz jednu cugu??


betty je napisao/la: ›
to sto ona zeli izgledati vulgarno je njezina stvar, i nema veze s dress codom jer to nije odlazak u kazaliste nego u night bar,znaci moze doci u dopicnjaku, ALI ne u dopicnjaku,prljavim patikama, i mrtva pijana.

naravnoi da može.. nisam ni rekla da ne može...
ali tko je onda taj debil da određuje da je ona bolje obučena od neke cure koja malo urbanije izgleda..

ali najbolji mi je primjer kad dođu dvojica likova - jedan obučen ko zadnji seljo sa sjajnim cipelicama ko da je iz svatova došao i jedan, frajer i po.. moderno obučen lik koji bi upao u svaki svjetski poznat klub.. ali jedini je problem što on ima patike!! (ali neke šminki patika-cipele, da naglasim!!)
i gdje je tu dress code??
koja su im uopće pravila i kriteriji??

#157:  Re: BASTION !! Autor: LOLA13 Post Postano: 30.08.2007. 15:34

Ajme meni kakve gluposti čitam!
Da ne puštaju u patikama ČISTA LAŽ jer to danas nigdje ne postoji! Nije ovo početak 90-tih kada je patika služila samo za rekreaciju ili sl. Danas gotovo svaki muškarac nosi patike (u raznim varijacijama) i podoota žena iz čega proizlazi totalno netočna tvrdnja da se u Bastion ne pušta u patikama!
Normalno je da ne puštaju mrtve pijane ljude koji u većini slučajeva ispovračaju WC-e čime zasigurno drugi gosti nisu zadovoljni!
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!

#158:   Autor: toni Post Postano: 30.08.2007. 15:59

http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2904627/index.do


kokteli imenom ruskih giganata..više alkohola kad jacaju dionice..

I like !!!

koja fora.. ono.. bum dionica, svi na koktele Smile) lol

#159:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.08.2007. 16:30

[email protected] je napisao/la: ›
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
Slažete li se samnom?


Djelomicno se slazem. Naime, jedan sam od onih koji vjeruje u economy of scale, ali za tako nesto moraju postojati preuduvjeti. Jedan od njih je dovoljno veliko trziste i tu vec dolazimo i situaciju kada si s pravom mozemo postaviti pitanje - je li Osijek dovoljno velik za tako nesto.

Sto se tice cijena, matematiku si promasio. Naime, izostavio si bitne elemente iz jednadzbe - jedinicna cijena piva, konobari (za 400 piva ce ti trebati duplo vise konobara nego za 200). Dakle, u samoj postavci jednadzbe si kikao i u fiksnim i u varijabilnim troskovima.

Ono sto se meni cini je da ekipa koja vodi Bastion zapravo ne zna sto zeli. Oni nisu odabrali ciljnu skupinu, vec pucaju na "saroliko", a takvi onda zavrse kao Q.

West je nasao svoju potrosacku nishu - ekipu koja je lokala po parkicima, studenti i sl. i dali im cugu za 5 kuna i sada imaju posla preko glave.

Tufna je nasla svoja nishu (koji bi vrlo lako mogla izgubiti) - ekipu 25-30, koja se ne lozi na yuppie-tko-sam-sto-sam-sav-sam-bitan stav. Doduse, Shele malo pretjeruje sa Severinama i ostalim smecem, pokusava privuci ljude koje ne bi trebao privlaciti i zbog kojih bi mu vjerna publika mogla okrenuti ledja.

Q je nasao svoju nishu.

OBP nikada nije uspio naci svoju nishu i zato ce biti sve prazniji i prazniji, a upravo to bi se moglo dogoditi Bastionu kad se otvori neki novi klub, ili kad se ljudi izgustaju.

Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.

#160:   Autor: Blofeld Post Postano: 30.08.2007. 16:33

LOLA13 je napisao/la: ›
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!


Ja ovo ne razumijem, pa molim pomoć.

Inače, ako je već desetak ljudi napisalo da ih nisu pustili zbog patika, a i sam sam to vidio (iako nije u patikama stvar), onda nema smisla tvrditi da svi lažu. Pa nije ovo organizirana banda rušitelja Bastiona.

#161:   Autor: lufus Post Postano: 30.08.2007. 18:28

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.

Svaka čast! osijek031.com smile

#162:   Autor: MissTake Post Postano: 30.08.2007. 19:55

po ovome svemu da se zaključiti da je najbolje ostati kući, nego izaći bilo gdje u osijeku

#163:  Re: BASTION !! Autor: betty Post Postano: 30.08.2007. 20:21

[/quote]
naravnoi da može.. nisam ni rekla da ne može...
ali tko je onda taj debil da određuje da je ona bolje obučena od neke cure koja malo urbanije izgleda..

a zasto mini suknja nije urbana molim te????sta nekog briga koje ce duzine cura nositi suknju...i zasto je covijek na ulazu debil???on tamo samo radi i prima naredjenja od nekog drugog, on nije tamo u sluzbi fashion gurua a pa da ocijenjuje ko ima stila a tko ne.

#164:   Autor: game Post Postano: 30.08.2007. 22:32

betty je napisao/la: › a zasto mini suknja nije urbana molim te????sta nekog briga koje ce duzine cura nositi suknju...i zasto je covijek na ulazu debil???on tamo samo radi i prima naredjenja od nekog drugog, on nije tamo u sluzbi fashion gurua a pa da ocijenjuje ko ima stila a tko ne.

a jebote, upravo i je u tome poanta...
nema veze s dužinom suknje, nego s kao nekim kriterijima, kojih zapravo nema...
nego lik na ulazu pušta ljude koji mu se svide..
pa bolje da je neki fashion guru tamo, on bi barem imao kriterije...
mislim, nisu mi jasna pravila po kojima se ljude pušta unutra!!!!
o tome ti ja pišem!!!!
nije turski, a ni nešto dubokoumno da ne moš izvuć poantu!!


Blofeld je napisao/la: ›
LOLA13 je napisao/la: ›
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!


Ja ovo ne razumijem, pa molim pomoć.


ovo ni ja ne kužim, sunca mi što na nebu sja... osijek031.com smile

#165:   Autor: betty Post Postano: 30.08.2007. 23:36

evo ja sam skuzila sta je cura mislila po sminkerima svi pljuju, ali sminkeri nemaju pravo reci da se njima drugi modni izricaji ne svidjaju.
i koliko sam ja skuzila princip rada bastiona biti ce po nesto za svakoga, znaci ako ti nisi "sminker" i ne slusas mtv hits pa j.... nemoj taj dan doci u bastion!
a i da je bastion totalni sminkeraj, bez bilo kakvog drugog programa, sta sminkeri ne mogu imati svoje mijesto za izlaske???ja ne vidim niti jedan topic di je neki "sminker" dosao srati po mijestu koji je recimo to tako ne-sminkerski nastrojeno.

#166:   Autor: game Post Postano: 30.08.2007. 23:39

a otkud sad ta priča o šminkerima??

#167:  Re: BASTION !! Autor: SmokeY Post Postano: 31.08.2007. 10:49

MissTake je napisao/la: ›
po ovome svemu da se zaključiti da je najbolje ostati kući, nego izaći bilo gdje u osijeku


Naravno da ne, samo treba razumijeti da je u nasim glavama cijena preskupa jer smo navikli na dobar provod a standard se ne prilagodjava nasoj financijskoj volji da izdvojimo duplo veci iznos nego prije.

Ukratko: nedam 17 Kn za malo pivo... Evil or Very Mad to mi je 10% dnevnice odnosno moram raditi tri puta vise vremena za to pivo nego sto mi treba da ga popijem.
Zapravo nisam ja skrt sto ne dam tolike novce nego smatram da su oni skrti sto zele sto manje piva dati a sto vecu lovu ugrabiti time sto nacickaju prostoriju sa kojekakvim glupostima i smatraju da je ambijent bitan faktor.

To ja zovem "Prenijeti zednog preko vode"

Kad se samo sjetim sta sam sve radio sa 17 Kn.... Rolling Eyes

#168:  Re: BASTION !! Autor: Mladjo Post Postano: 31.08.2007. 13:01

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
po ovome svemu da se zaključiti da je najbolje ostati kući, nego izaći bilo gdje u osijeku


Naravno da ne, samo treba razumijeti da je u nasim glavama cijena preskupa jer smo navikli na dobar provod a standard se ne prilagodjava nasoj financijskoj volji da izdvojimo duplo veci iznos nego prije.

Ukratko: nedam 17 Kn za malo pivo... Evil or Very Mad to mi je 10% dnevnice odnosno moram raditi tri puta vise vremena za to pivo nego sto mi treba da ga popijem.
Zapravo nisam ja skrt sto ne dam tolike novce nego smatram da su oni skrti sto zele sto manje piva dati a sto vecu lovu ugrabiti time sto nacickaju prostoriju sa kojekakvim glupostima i smatraju da je ambijent bitan faktor.

To ja zovem "Prenijeti zednog preko vode"

Kad se samo sjetim sta sam sve radio sa 17 Kn.... Rolling Eyes
true, true uzet ribara po 11 kn i popularnu kolu zvanu "Cola" po 6 naku kod debelog pa na promenadu. sramota, najgore što ipak mi sami djelomično utječemo na te cijene. očito da ima dosta ekipe koja si to može priuštiti inače cijene nebi bile takve

#169:   Autor: Isis Post Postano: 01.09.2007. 12:41

Ne kužim čemu u pol ljeta tipovi moraju imati dugačke hlače unutra, a žemske ulaze u dopičnjacima..
Doći ću im u dugačkim hlačama kad ugrade dodatne 3 klime.

A i u svakom slučaju, možeš i na pijaci naći krpica koje pristojno izgledaju i potrošit na njih 100-200 kn ukupno i proći unutra tako da se ipak ne treba suditi knjigu po koricama.

I oni koji su rekli da su njih pustili u kratkim hlačama i japankama, pa mora da je čuvar bio peder. Osobno sam svjedočio kako lika ne puštaju unutra jer im se ne sviđa kako se obukao i još mu pljusnuli šamarčinu jer je rekao da im je to glup kriterij.

#170:   Autor: euchrid Post Postano: 01.09.2007. 13:35

LOLA13 je napisao/la: ›
Ajme meni kakve gluposti čitam!
Da ne puštaju u patikama ČISTA LAŽ jer to danas nigdje ne postoji! Nije ovo početak 90-tih kada je patika služila samo za rekreaciju ili sl. Danas gotovo svaki muškarac nosi patike (u raznim varijacijama) i podoota žena iz čega proizlazi totalno netočna tvrdnja da se u Bastion ne pušta u patikama!



živjela logika!!!!

wtf?

danas podosta mladih ljudi vozi auto, dakle proizlazi da nije istina da ne možeš uvesti auto u bastion!!!

#171:   Autor: robertino Post Postano: 02.09.2007. 9:45

pa dobro dali netko zna sto se tamo pusta koja vrsta mjuza,tko radio od dj,cemu sluzi platno i projektor.
po meni bi trebali da svaki dan bude jedna vrsta mjuza,naravno osim domacih ali moze domace ali one malo starije iz 80 godina.
svaki dan nova vrsta mjuza i naravno dj koji to zna odraditi ane da nas gnjavi 7 dana jedan te isti dj koji pusta jednu te istu playlistu.
po slikama vidim da je uredjeno kao pravi disco club e onad bi trebalo da bude disco glazbe a ne neki trubaci i rockeri,nemem nista protiv njih ali samo kazem.
Bitna je stvar da je svaki dan progarm drugaciji i da je isto svaki dan drugi dj,kuzite poantu

#172:   Autor: aethur Post Postano: 02.09.2007. 11:18

kako ste naporni s Bastionom... konačno dobijemo novi club, kafić, birtiju, nazovi kako hoćeš i nađete tisuću zamjerki. nema nikakvog dress coda, ja uđem u cipelama i košulji, moj lega u starkama i ishabanim hlačama... glazba dobra, plesna, nema cajki, cijene možda malo poveće ali opet dobro... što se mene tiče palac gore za bastion...

#173:   Autor: choby1234 Post Postano: 02.09.2007. 12:18

eto i ja sam sinoc otisao bas da provjerim tu svu havariju sto se rastegla u vezi topica!!
vrlo ugodno iznenadjen ambijentom i uredjenjem cjelokupne diskoteke! napokon sam si glavu ohladio od cajki! nije da imam nesto protiv njih ali nema vise di da se sakrijem od njih eto napokon! sto se tice tufne podruma taj club dance chart mi je malo prezestok ali ova u bastionu mi perfektno odgovarala a vidio sam i po gostima da se nisu ni oni zalili!! sve u svemu dj jucerasnji odlicno pusta ocjena 5!
zamjerke nikakve prevelike nemam osim naravno cijene cuge i premalo rasvjete!
ali konacna ocjena 4+!!!

#174:   Autor: malecka Post Postano: 02.09.2007. 12:36

aethur je napisao/la: ›
kako ste naporni s Bastionom... konačno dobijemo novi club, kafić, birtiju, nazovi kako hoćeš i nađete tisuću zamjerki. nema nikakvog dress coda, ja uđem u cipelama i košulji, moj lega u starkama i ishabanim hlačama... glazba dobra, plesna, nema cajki, cijene možda malo poveće ali opet dobro... što se mene tiče palac gore za bastion...

slažem se.... i stvrno je jedini bed po meni to što je cuga mal skuplja..al ok nacigaš se vani i sve 5...

#175:  Re: BASTION !! Autor: lufus Post Postano: 02.09.2007. 13:40

Prvi put bio sinoć i bila dobra zajebancija, jedina zamjerka je što konobari ne odnose prazne boce pa više nismo imali gdje cugu držat.

#176:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 02.09.2007. 14:25

predobro je jucer bilo...pravi klub kakav sam ocekivao...bas nam je to trebalo...

samo eto to sto se tice cijena...al nema veze...

#177:  Re: BASTION !! Autor: Mladjo Post Postano: 02.09.2007. 15:24

bio jučer osijek031.com smile puno bolji dojam nego prošlu subotu

#178:   Autor: robertino Post Postano: 02.09.2007. 17:33

za rodjendan u petak bih tamo furao ali ne znam sto se pusta koja vrsta mjuza,ako se pusta sve i svasta od housice do domacih onda je to sranje,koji je dj dali jedan te isti

#179:   Autor: [email protected] Post Postano: 02.09.2007. 18:07

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
[email protected] je napisao/la: ›
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
Slažete li se samnom?


Djelomicno se slazem. Naime, jedan sam od onih koji vjeruje u economy of scale, ali za tako nesto moraju postojati preuduvjeti. Jedan od njih je dovoljno veliko trziste i tu vec dolazimo i situaciju kada si s pravom mozemo postaviti pitanje - je li Osijek dovoljno velik za tako nesto.

Sto se tice cijena, matematiku si promasio. Naime, izostavio si bitne elemente iz jednadzbe - jedinicna cijena piva, konobari (za 400 piva ce ti trebati duplo vise konobara nego za 200). Dakle, u samoj postavci jednadzbe si kikao i u fiksnim i u varijabilnim troskovima.

Ono sto se meni cini je da ekipa koja vodi Bastion zapravo ne zna sto zeli. Oni nisu odabrali ciljnu skupinu, vec pucaju na "saroliko", a takvi onda zavrse kao Q.

West je nasao svoju potrosacku nishu - ekipu koja je lokala po parkicima, studenti i sl. i dali im cugu za 5 kuna i sada imaju posla preko glave.

Tufna je nasla svoja nishu (koji bi vrlo lako mogla izgubiti) - ekipu 25-30, koja se ne lozi na yuppie-tko-sam-sto-sam-sav-sam-bitan stav. Doduse, Shele malo pretjeruje sa Severinama i ostalim smecem, pokusava privuci ljude koje ne bi trebao privlaciti i zbog kojih bi mu vjerna publika mogla okrenuti ledja.

Q je nasao svoju nishu.

OBP nikada nije uspio naci svoju nishu i zato ce biti sve prazniji i prazniji, a upravo to bi se moglo dogoditi Bastionu kad se otvori neki novi klub, ili kad se ljudi izgustaju.

Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.


ja se ispričavam što nisam ekonomski stručnjak poput tebe, ali također mislim da nisi pročitao moju prvu rečenicu tj. "ajmo pojednostaviti sve maximalno."

a evo, nešto što je puno bliže mojoj struci (ETF rulz):
vjerojatno niste znali čovječje tijelo prosječno zagrijava prostor poput grijačeg tijela snage 100W (npr obične žarulje samo 3% energije troše na svjetlosnu radijaciju a ostaih97% kao toplinsku...dakle čovjek= žarulja za v=0 m/s (tj. osoba je živahna poput djeteta između dalmoša i crnogorkinji u vrijeme sieste Very Happy )).. i
ili ako ćemo malo preciznije a ipak da ne radimo doktorsku disertacij formula za isijavanje topline ljudskog tijela je:
S=M-W-E-Q
where S = rate of heat storage of human body, W/m2
M = metabolic rate of human body, W/m2
W = mechanical work produced by human body, W/m2
E = rate of total evaporative loss due to evaporation of sweat, W/m2
Q = total rate of heat loss from skin (dry heat exchange), W/m2
Jedinica za metabolic rate je 1 met što odgovara 58.2 W/m^2
M= 0.7 met pri mirovanju, 1 met pri ležanju, 2 met pri šetnji, a 7-8.5 met pri plesanju;
tu ćemo izostaviti veličine tijela, količinu odjeće, temperaturu i vlažnost zraka jer bi to dovelo do gorepomenutog elaborata...dakle..
KOLIČINA TOPLINE KOJU GENERIRA 200 OSOBA PLEŠUĆI NA KLUBSKU MJUZU IZNOSI:
TOPLINA = 200 osoba * M je 8 met^2 * 2 m^2 je površina ljudske kože * 58.2 W/m^2 koliko iznosi jedan met = [b]186 kW toplinske energije[/b]

ako uzmemo da su kućne klime snage malo preko 5kW dobijemo da klubu treba 37 klima uređaja da bi poništio tu energiju koju proizvode tih 200 rasplesanih ljudi... sva sreća da postoje industrijske rashladne jednice... sve do 500 kW
Zamislit kolki je to račun za struju...Vidite koliko je zapravo neisplativo imati isitem klima koji drži temperaturu vrlo "ugodnom za ples".. to vam je odgovor zašto je u klubovima prilično vruće...
Puno više bi im se isplatilo imati vrlo dobru ventilaciju koja bi upuhivala hladniji vanjski zrak a odvodila toplinu... i onda još dodaju par klimauređaja i super... na krov postave solar cells da preko dana energetski nadoknade upotrebu klima uređaja...

Eto zbog takvih i sličnih stvarčica sam napisao gore - AJMO SVE MAXIMALNO POJEDNOSTAVITI...

PS: glasujte za mene da postanem novi vlasnik nekog takvog objekta...bit će najbolji u cijeloj regiji...ili makra nazdravite samnom jedne subote... pozz

#180:   Autor: [email protected] Post Postano: 02.09.2007. 18:07

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
[email protected] je napisao/la: ›
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
Slažete li se samnom?


Djelomicno se slazem. Naime, jedan sam od onih koji vjeruje u economy of scale, ali za tako nesto moraju postojati preuduvjeti. Jedan od njih je dovoljno veliko trziste i tu vec dolazimo i situaciju kada si s pravom mozemo postaviti pitanje - je li Osijek dovoljno velik za tako nesto.

Sto se tice cijena, matematiku si promasio. Naime, izostavio si bitne elemente iz jednadzbe - jedinicna cijena piva, konobari (za 400 piva ce ti trebati duplo vise konobara nego za 200). Dakle, u samoj postavci jednadzbe si kikao i u fiksnim i u varijabilnim troskovima.

Ono sto se meni cini je da ekipa koja vodi Bastion zapravo ne zna sto zeli. Oni nisu odabrali ciljnu skupinu, vec pucaju na "saroliko", a takvi onda zavrse kao Q.

West je nasao svoju potrosacku nishu - ekipu koja je lokala po parkicima, studenti i sl. i dali im cugu za 5 kuna i sada imaju posla preko glave.

Tufna je nasla svoja nishu (koji bi vrlo lako mogla izgubiti) - ekipu 25-30, koja se ne lozi na yuppie-tko-sam-sto-sam-sav-sam-bitan stav. Doduse, Shele malo pretjeruje sa Severinama i ostalim smecem, pokusava privuci ljude koje ne bi trebao privlaciti i zbog kojih bi mu vjerna publika mogla okrenuti ledja.

Q je nasao svoju nishu.

OBP nikada nije uspio naci svoju nishu i zato ce biti sve prazniji i prazniji, a upravo to bi se moglo dogoditi Bastionu kad se otvori neki novi klub, ili kad se ljudi izgustaju.

Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.


ja se ispričavam što nisam ekonomski stručnjak poput tebe, ali također mislim da nisi pročitao moju prvu rečenicu tj. "ajmo pojednostaviti sve maximalno."

a evo, nešto što je puno bliže mojoj struci (ETF rulz):
vjerojatno niste znali čovječje tijelo prosječno zagrijava prostor poput grijačeg tijela snage 100W (npr obične žarulje samo 3% energije troše na svjetlosnu radijaciju a ostaih97% kao toplinsku...dakle čovjek= žarulja za v=0 m/s (tj. osoba je živahna poput djeteta između dalmoša i crnogorkinji u vrijeme sieste Very Happy )).. i
ili ako ćemo malo preciznije a ipak da ne radimo doktorsku disertacij formula za isijavanje topline ljudskog tijela je:
S=M-W-E-Q
where S = rate of heat storage of human body, W/m2
M = metabolic rate of human body, W/m2
W = mechanical work produced by human body, W/m2
E = rate of total evaporative loss due to evaporation of sweat, W/m2
Q = total rate of heat loss from skin (dry heat exchange), W/m2
Jedinica za metabolic rate je 1 met što odgovara 58.2 W/m^2
M= 0.7 met pri mirovanju, 1 met pri ležanju, 2 met pri šetnji, a 7-8.5 met pri plesanju;
tu ćemo izostaviti veličine tijela, količinu odjeće, temperaturu i vlažnost zraka jer bi to dovelo do gorepomenutog elaborata...dakle..
KOLIČINA TOPLINE KOJU GENERIRA 200 OSOBA PLEŠUĆI NA KLUBSKU MJUZU IZNOSI:
TOPLINA = 200 osoba * M je 8 met^2 * 2 m^2 je površina ljudske kože * 58.2 W/m^2 koliko iznosi jedan met = [b]186 kW toplinske energije[/b]

ako uzmemo da su kućne klime snage malo preko 5kW dobijemo da klubu treba 37 klima uređaja da bi poništio tu energiju koju proizvode tih 200 rasplesanih ljudi... sva sreća da postoje industrijske rashladne jednice... sve do 500 kW
Zamislit kolki je to račun za struju...Vidite koliko je zapravo neisplativo imati isitem klima koji drži temperaturu vrlo "ugodnom za ples".. to vam je odgovor zašto je u klubovima prilično vruće...
Puno više bi im se isplatilo imati vrlo dobru ventilaciju koja bi upuhivala hladniji vanjski zrak a odvodila toplinu... i onda još dodaju par klimauređaja i super... na krov postave solar cells da preko dana energetski nadoknade upotrebu klima uređaja...

Eto zbog takvih i sličnih stvarčica sam napisao gore - AJMO SVE MAXIMALNO POJEDNOSTAVITI...

PS: glasujte za mene da postanem novi vlasnik nekog takvog objekta...bit će najbolji u cijeloj regiji...ili makra nazdravite samnom jedne subote... pozz

#181:   Autor: MissTake Post Postano: 02.09.2007. 18:34

svaka čast na detaljnim objašnjenjima.... osijek031.com smile osijek031.com smile

trebao bi odmah na doktorat Wink

#182:   Autor: malecka Post Postano: 02.09.2007. 20:18

ja opet ni jučer nisam završila u bastionu...aaaa

#183:   Autor: Deez Post Postano: 03.09.2007. 1:49

Jučer sam bio u Bastionu. Super su sredili, svaka ima čast. Ja ne znam da li su oni u međuvremenu spustili cijene ali cijene im uopće nisu strašne! Pivo uopće nije 17kn već 12kn.
Evo vam cijena:

Pivo košta 12kn, i to mali pan od 0,25 i tuborg green od 0,33!
Samo strana Budweiser, Kilkenny, Carlsberg... koštaju 17kn.

Ostale cijene:
Vino 0,2 mala buteljica je 20kn.
Domaća žesta (Pelin, Vodka, Gin...) je 8 kn.
Strana žesta (Jeger, Whisky...) je 15kn.
Sokovi 13kn.
Mineralna bočica 8kn.

Dakle cijene su sasvim OK! U rangu su ostalih lokala u Tvrđi a od nekih i jeftiniji kao npr. OBP.

#184:   Autor: Rajnus Post Postano: 03.09.2007. 7:22

Bio sam u subotu. Spustam se prema ulazu, cura skida starke te iz vrecice vadi stikle. Pitam ja jel to zbog dress koda? osijek031.com smile

Na ulazu od redara nikog, unutra ni d od dress koda, ljudi obuceni svakako... Razgledavam okolo... Simpaticno, niste pre...dovoljno da nije rupa... Ipak je ovo Osijek, ne treba pretjerivati.

Najugodnije me iznenadila prozracnost... 5+! Puno ljudi ne osjeti se dim, a osjeti se svjezi zrak. Nadam se da ce tako biti i preko zime. Glazba, nit srmdi nit mirise. DJ ok umiksava, ali premalo stvari koje bi raspalile rulju. Svaka 5ta stvar mi je dobra. Po mom ukusu bi bilo dobro da malo i uspori pusti rnb-a ili koji domaci hip-hop tipa "jebenna" "bomba". Nije bed pustiti i nesto starije ako je dobro...

Ozvucenje, vrlo dobro...kao i u Beckersu. Predobro se cuje, a opet nije preglasno da ne mozes nista izustiti nekom pored sebe... Bas bi se malo mogao smanjiti... Da sam imao koju sipku ili saraf u sebi, mislim da bih morao ici na dotezanje.... Uglavnom, dobro doslo osvjezenje gradu...

#185:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 7:31

Bila u petak u Bastionu, cijene ne znam, niti su me zanimale. prostor je odlično sređen, svaka čast,,,,,glazba odlična, Omer- respect....a jedino me čudilo što osim moje ekpie, možda je bilo još 4-5 ljudi....inače sve pet,,,

#186:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 9:02

bila sam i ja u petak u Bastionu, i ok mi je bilo baš! Malkic mi je prostor možda pretaman.. glazba ok! dojam dobar! testno dođoh u patikama, prođoh bez beda! fingers crossed da ostane tako!

#187:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 03.09.2007. 10:29

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Najugodnije me iznenadila prozracnost... 5+! Puno ljudi ne osjeti se dim, a osjeti se svjezi zrak. Nadam se da ce tako biti i preko zime

upravo to je i mene iznenadilo... naime nikad nisam još bio u bastionu (ni prije) i kada sam ušao unutra sam vidio ono što fali svakom disku, a to je visoki strop! jer nešto najgore je kada uđeš u neki kaf ili slično što je to sve nizak strop pa sva vručina, dim i smrad ostaju na razini ljudi i to bude odvratno... ovdje sve to ode gore + imaju i klime još koje još više poboljšaju prozračnost tako da je to ok....

što se tiče glazbe nisam se bunio Smile

jedini je problem bio što je bila hrpa ljudi i što je nemoguče stajati na mjestu ni 1 minutu, a da nenaiđe grupa ljudi koja šeče okolo te im se moraš izmicati, što mene jako iznervira....

#188:   Autor: betty Post Postano: 03.09.2007. 10:39

ajd da je nekom vec vise dobro tamo....

#189:   Autor: steam Post Postano: 03.09.2007. 12:14

Deez je napisao/la (Pogledaj post): › Pivo košta 12kn, i to mali pan od 0,25 i tuborg green od 0,33!


Očito su snizili cijene i ublažili dress code kriterije nakon dosta feedbacka ovdje.
Na otvorenju sam Tuborg Green 0,33l plaćao 17 kuna.

#190:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 12:22

Nemam pjma zaštotoliko čudnih jritika,,,meni je tamo zaaakon ..napokon ću imati gdje izlazit...

#191:   Autor: Poppy Post Postano: 03.09.2007. 12:32

do kolko sati to radi?

#192:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 12:43

ne znam točno...mi smo bili do negdje 2 recimo....

#193:   Autor: MissTake Post Postano: 03.09.2007. 14:51

9kn je vodka

i bila je dobra mjuza u subotu

#194:   Autor: Blofeld Post Postano: 03.09.2007. 15:15

Mislite da ljudi čitaju ovaj forum? Ako su snizili cijene i okanili se selekcije, to je moguće. Bilo bi mi drago. Drago mi je i da ljudi odlaze u Bastion, te da je vlasnik tvrdio neki dan da nema teorije da će puštati narodnjake. Sad treba nastaviti s konstruktivnom kritikom (dakle, pohvaliti dobro, popljuvati loše).

#195:   Autor: marrai Post Postano: 03.09.2007. 16:13

evo da ja popljujem šta se meni ne sviđa,tri toaleta(malo za toliko žena),to se više ne može promjeniti al' barem neka se vodi briga da dva ne budu zaštopana kao u sub.
veliko ogledalo ispred nema svrhu dokle god je mrkli mrak tamo,jer one cure koje bi eventualno popravile šminku moraju čekati u redu za wc,koje se onda oduzi i na pola sata...šta oni štede sa strujom pa je rasvjeta na minimum svedena...
ostalo,nije loše...

#196:  Re: BASTION !! Autor: ---s Post Postano: 03.09.2007. 16:34

@rajnus cura je skidala cipele i oblačila starke....i ušla je unutra...

#197:   Autor: Rajnus Post Postano: 03.09.2007. 22:19

Ma nije bitno, bas mi je bilo fora Smile

#198:   Autor: Deez Post Postano: 04.09.2007. 0:41

Ma sve je za 5. Jedino mi nisu jasna ona ogledala na stupovima i jednom zidu. Totalno su mi bezveze. Inače interijer odličan.

#199:   Autor: fairy Post Postano: 04.09.2007. 7:22

Deez je napisao/la (Pogledaj post): › Ma sve je za 5. Jedino mi nisu jasna ona ogledala na stupovima i jednom zidu. Totalno su mi bezveze. Inače interijer odličan.


koja ogledala i koji stupovi? Pa ja se ne sjećam da sam vidjela tamo nekakve stupove i ogledala? Rolling Eyes

#200:   Autor: SmokeY Post Postano: 04.09.2007. 11:44

Deez je napisao/la: ›
Ma sve je za 5. Jedino mi nisu jasna ona ogledala na stupovima i jednom zidu. Totalno su mi bezveze. Inače interijer odličan.


Ima vise znacenja.

1.) Ostavlja dojam da ima vise ljudi.
2.) Reflektiraju se svijetla.
3.) Daje mogucnost sminkanja za dame (problem je u svijetlu)
4.) U slucaju da se zenskoj nabacuje zlo od tipa uvijek ga moze uputiti da se obrati njenom odrazu u ogledalu koje ce ga mozda slusati.
5.) Vozaci se prepoznaju koliko su popili.
6.) Mogucnost nazdravljanja samom sebi u slucaju da ste dosli solo.
7.) Usavrsavanje plesne tehnike gledajuci se pred ogledalom (provjereno u baletnim treninzima).
8.) Naravno, ne zaboravimo one narcisoidne

i...
jos...
punoooo...
toga.

#201:  Re: BASTION !! Autor: omke Post Postano: 04.09.2007. 19:14

U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....

#202:   Autor: honey Post Postano: 04.09.2007. 20:10

A tko će sad puštati?

#203:   Autor: Deez Post Postano: 04.09.2007. 21:33

SmokeY je napisao/la: ›
Deez je napisao/la: ›
Ma sve je za 5. Jedino mi nisu jasna ona ogledala na stupovima i jednom zidu. Totalno su mi bezveze. Inače interijer odličan.


Ima vise znacenja.

1.) Ostavlja dojam da ima vise ljudi.
2.) Reflektiraju se svijetla.
3.) Daje mogucnost sminkanja za dame (problem je u svijetlu)
4.) U slucaju da se zenskoj nabacuje zlo od tipa uvijek ga moze uputiti da se obrati njenom odrazu u ogledalu koje ce ga mozda slusati.
5.) Vozaci se prepoznaju koliko su popili.
6.) Mogucnost nazdravljanja samom sebi u slucaju da ste dosli solo.
7.) Usavrsavanje plesne tehnike gledajuci se pred ogledalom (provjereno u baletnim treninzima).
8.) Naravno, ne zaboravimo one narcisoidne

i...
jos...
punoooo...
toga.


Sve to stoji, ali ta ogledala su ubi Bože ružna, i na visini su od oko 2, 2 i pol metra. Pa se onda samo one dvometrašice mogu šminkat. Ma pogledajte slijedeći put kad ste tamo pa procijenite sami. Kao što sam rekao meni su totalno bezveze. Nikako mi ne pašu uz taj interijer.

#204:   Autor: choby1234 Post Postano: 05.09.2007. 20:38

honey je napisao/la: ›
A tko će sad puštati?
mislim da ce dj sale sto je radio u tufni i u qou vadisu u vukovaru dobro decko pusta stovise odlicno

#205:   Autor: malecka Post Postano: 06.09.2007. 8:27

e danas idem do bastiona ap makar ja i moje društvo bili tamo jedini....

#206:   Autor: robertino Post Postano: 06.09.2007. 13:37

koji efekat ima onaj projektor jer se na njima pustaju crtici ili sto

#207:   Autor: betty Post Postano: 06.09.2007. 13:51

ne znam da je netko primjetio ali mi vec 14 str raspravljamo o bastionu, viskom cijenama, dress codeu, losem uredjenju, uglavnom sve lose, ali ona ovim samo dobijaju publicitet, a i los publicitet je publicitet.

#208:   Autor: DonQuijote Post Postano: 06.09.2007. 14:05

betty je napisao/la: ›
ne znam da je netko primjetio ali mi vec 14 str raspravljamo o bastionu, viskom cijenama, dress codeu, losem uredjenju, uglavnom sve lose, ali ona ovim samo dobijaju publicitet, a i los publicitet je publicitet.

ako ce im ova rasprava pomoci da podignu razinu kvalitete usluga, nemam nista protiv. i ne samo oni, bilo koji postojeci ili buduci klub u osijeku.

#209:   Autor: honey Post Postano: 06.09.2007. 16:41

Tako je...samo nastavimo!

#210:   Autor: veca car Post Postano: 08.09.2007. 18:17

bastion . sve je super sve je odlično ali hehe pivo je malo preskupo i premalo i zato ne želim plaćat pa se mora bježat

#211:   Autor: choby1234 Post Postano: 08.09.2007. 18:23

hm saznao sam frisko da ce se ili petkom ili cetvrtkom u bastionu pustati cajke ali subota ostaje rezervirana za dance chart!!

#212:   Autor: Poppy Post Postano: 08.09.2007. 18:30

choby1234 je napisao/la: ›
hm saznao sam frisko da ce se ili petkom ili cetvrtkom u bastionu pustati cajke ali subota ostaje rezervirana za dance chart!!

Smile

valjda smo to i zaslužili.

#213:  Re: BASTION !! Autor: Jeff Murdock Post Postano: 08.09.2007. 18:40

omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink

#214:   Autor: canyon Post Postano: 08.09.2007. 18:40

počelo je

#215:  Re: BASTION !! Autor: Jeff Murdock Post Postano: 08.09.2007. 18:41

omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink

#216:  Re: BASTION !! Autor: steam Post Postano: 09.09.2007. 4:12

Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.

35 kn bambus i moras uzeti prekomjernu kolicinu jer ne prodaju manje, jebale ih buteljice u p. mile matere.

Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).

E da, i nemaju krigle, nego ti uvale 2 case. Mrš!

#217:   Autor: Poppy Post Postano: 09.09.2007. 4:27

ma taj bastion je u kurcu.

#218:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 09.09.2007. 7:28

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › ma taj bastion je u kurcu.


de aje ne kenjaj.

#219:  Re: BASTION !! Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2007. 9:41

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.
Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).


potpisujem...

gadovi jedni... sad više ne možemo ni bambusa piti.... opet nas prisiljavate na matana i bingo colu... pa kad se ubijemo na promenadi onda će biti kuku lele nitko nam ne dolazi cugati

#220:   Autor: robertino Post Postano: 09.09.2007. 11:57

bio nista narocito izgleda da je ovdje reklama za njega,ne razumijem u koju svrhu sluzi platno i projektor u stvar ne kuzim zasto u svim lokalima gdje ima projektor ili vise plazma oni nisu iskoristeni nego dj pusta jedno a na platnu se vrti dnevnik ili neki mtv program.
Da imam lokal i u lokalu projektor onda bi na njemu pustao ono sto se cuje i vidi ili bi dofurao nekoga video dj da to odradi.
cuga je skupa,nije pivo hladno a uz to je jos i malo.ekipe ima svih vrsta,znaci nije tematski club,a sto se tice pustanja stvari veliki minus jer se puste sve i svasta kao u nekoj birtiji gdje ima jukebox,zato se ljudi i zale na mjuz jer nije po njihovome,fale jos samo narodnjaci

#221:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 09.09.2007. 13:11

robertino je napisao/la (Pogledaj post): › bio nista narocito izgleda da je ovdje reklama za njega,ne razumijem u koju svrhu sluzi platno i projektor u stvar ne kuzim zasto u svim lokalima gdje ima projektor ili vise plazma oni nisu iskoristeni nego dj pusta jedno a na platnu se vrti dnevnik ili neki mtv program.
Da imam lokal i u lokalu projektor onda bi na njemu pustao ono sto se cuje i vidi ili bi dofurao nekoga video dj da to odradi.
cuga je skupa,nije pivo hladno a uz to je jos i malo.ekipe ima svih vrsta,znaci nije tematski club,a sto se tice pustanja stvari veliki minus jer se puste sve i svasta kao u nekoj birtiji gdje ima jukebox,zato se ljudi i zale na mjuz jer nije po njihovome,fale jos samo narodnjaci


aj nećemo sada tražiti muvu u oku slona, trenutno je bastion jedino po meni mjesto gdje se može malo na ritam isplesat. Evo jučer sam se oznojio (možda zbog zimske kape ;D). Ma bilo je super ultra furka gud, peglalo fino na nekim određenim trenutcima, eeeeeeeeeeeeeeee vudu pipl međik pipllllllllll..

#222:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.09.2007. 13:21

Svidnja mi se Bastion zato sto je povukao odredjen broj ljudi iz Tufne, tako da je u njoj sada vise mjesta. ;-)

Doduse, jucer u Tufnu dodjoh polutrijezan, prekasno i ostadoh prekratko, ali primjetih da vise nema onih krvolocnih guzvi.

U Bastionu prevelika guzva, previse svjetla i premalo svjetlosnih efekata da bih se mogao opustiti u svom barely-drunken danceu. ;-)

#223:   Autor: CatCloe Post Postano: 09.09.2007. 21:09

bila sam sinoć i baš je bilo dobro. i mjuza i atmosfera... samo 100 kn runda za nas 6 malo manje super.. Rolling Eyes

#224:   Autor: Rajnus Post Postano: 09.09.2007. 21:26

E ja cu sad Bastion populjuvati na pasja kola...

Bio sam u petak... Prva runda narucimo dupli pelin, dva pelina i colu. Baja donese 2 pelin cole i meni dupli pelin. Pitam ja jel to dupli pelin? Kaze on meni...obicni je 0.3 ovo je dupli...Kazem ja izvini molim te... A da ne pricam kako je sve skupa nasipao 1dcl cole, a naplatio cijelu. Druga runda... Opet isto ali ovaj puta naglasimo cijela kola i meni dva pelina... Baja mi daje dva pelina sa 4 kocke leda u casi osijek031.com smile pitam je njega jesam ja mozda narucio koketl? Gleda me zbunjeno... Treca runda kazem ja, ajd mi daj sada 2 pelina bez leda i limuna...
Kad je donio ja nisam mogao vjerovati. Sve skupa u dvije case nije bilo 0,3. Ovi moji vriste od smijeha... Kazem ja njemu jes ti neki duhovit lik kad me tri runde vec zajebavas... Lik ne zna sto bi rekao... Ja vristim od smijeha... Boli me kita za lovu... Bolje da je 10kn al da mi da ono sto sam narucio. Drka me za 5kn po pelinkovcu. Koliko on ljudi mora zastekati da bi si uhvatio. 100kn. Oko nas za sankom nikog, jedini "stariji" svi ostali cuclaju... Jebiga otisli smo u Q i zapili se. U Bastionu vise sigurno necu piti, ako naletim to ce biti mineralna. Izgubio je ekipu koja zdrobi 300tinjak kuna na vece po osobi...

Ajd glazba je bila odlicna, al jebiga kad nitko pijan nitko se ne veseli. U Qu ljudi pijani i veseli...zapravo apsolutna ista ekipa koja ide i u Tufnu. Vecina koja je bila u Bastionu je na kraju zavrsila u Qu...

#225:  Re: BASTION !! Autor: omke Post Postano: 10.09.2007. 8:53

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink


E jebiga skuzio si me
DOBRA FORA Mr. Green

#226:   Autor: robertino Post Postano: 10.09.2007. 10:21

a tko je sad taj omke,nikad cuo za njega,pa ustvari tko i sto pusta to mi nije jasno,po meni je najbolje da svaki dan radi drugi dj a ne jedan te isti,samo zbog raznih stilova glazbe i raznog pustanja stvari a ne ovako cu najvjerovatnije slusati jednu te istu play listu,kuzite.
Kad mi netko dodje u goste sto da mu kazem kad me pita sto se tamo pusta

#227:  Re: BASTION !! Autor: omke Post Postano: 10.09.2007. 10:47

DJ Omer ili ti po nadimku Omke (tak me zovu).....prije vrtio po partijima i tak nekakvim klubovima,ali sada vise ne,sad vrtim te nekake chart hitove....ali ne zadugo jer kroz neko vrijeme cu prestati jer nemogu vise (bolestan sam)...lijecnik rekao da izbjegavam subotnje izlaske zbog zdravlja ak zelim duze zivjeti......jebiga takav je zivot......a i pustanja glazbe po disco klubovima vec traje od 1989...tako da sam i malo umoran od svega toga...a i matori sam tak da mi je vrijeme za mirovinu...

#228:   Autor: marrai Post Postano: 10.09.2007. 11:11

Ma je da,Omer došao malo na forum...Smile
jel može trik pitanje?

#229:   Autor: robertino Post Postano: 10.09.2007. 12:01

E tako reci cuo sam za dj omera,pa sam cuo da ti radis u bastionu ali te nisam vidjeo kad sam bio tamo,zadnji put sam te vidjeo kad sam bio u soundu kao gost emisije disco fokus kao to je bila zadnja emisija,dobro ste odradili ono vece onih dobrih italo disco i 80 godine,pogotovo mi je bilo dobro kad ste odradili onaj set starih dobrih video spotova.
P a dobro tko sad radi u bastionu jer mjuz mi nije bas nesto,vise preferiram na starijim stvarima,ne daj se pa i nemas bas puno godina,mozda samo tako izgledas

#230:  Re: BASTION !! Autor: omke Post Postano: 10.09.2007. 12:44

ta vecer u soundu je bila super i jako mi je zao sto emisija DISCO FOKUS vise neide jer sam odrastao na njoj..e sto se tice video spotova te veceri to ti je odradio VJ LASER,znam ga osobno jako dobar covjek i ima jako veliku kolekciju spotova,mislim cak da ima najvecu kolekciju u ovom dijelu evrope...sto se tice bastiona necu tamo raditi,bio sam samo prvi vikend na otvorenju..sad radi DJ Sale,a kakva ce se glazba pustati to neznam...eto toliko...UZIVAJ

#231:   Autor: robertino Post Postano: 10.09.2007. 13:52

Ne znam tko je onda radio ali vidjeo sam tebe a ovaj VJ LASER je svaki vikend u zagrebu (Tamo sAm na faksu bio i konacno zavrsio ga s 2 godine stanke)u jednome lokalu PURGERAJ to je u centru grada kraj katedrale,i kad on ima te video partije onda je ludnica,sto ti kazes ima sve vrste spotova.legenda malo stariji decko tako mozda kao ti ali partije radi ludo pravi jukebox.
ne znam sto ti ne radis tamo jer imas glazbu u malome prstu od starijih do novijih,znas da lokal jako zavisi od dj.
Tamo u PURGERAJU prije tog vjj LASERA bilo je ljudi ali kad je on poceo raditi onda su klinci otisli i dolaze malo ozbiljnija klapa koja trosi novce ,gada je zadovoljan tako kako cujem dolazi i ovu godinu raditi.petkom radi rock a subotom disco 70m80 godina a sto je najbolje lokal ima happy hour a to znaci da za 15 kuna dobijes 2 cuge od 19-22 sata,tako da nije skupo kao u Bastionu.
Pa dj omere gdje god da radis raspali ljude i zao mi je sto nisi ostao u bastionu

#232:  Re: BASTION !! Autor: bosonoga76 Post Postano: 12.09.2007. 0:10

bila sam u subotu. nije lose.
a svim curama koje izadju van da bi plesale u stiklama od 20cm porucujem da se zapitaju koliko su bistre.
a curi koja mi je tom jednom stiklom stala na nogu (a cura ima bar 100kg) porucujem da sam ju zapamtila. osijek031.com smile

#233:   Autor: goose Post Postano: 12.09.2007. 0:15

nije ni cudo sto ti ljudi staju po nogama kad ides bosa van. pf Smile

#234:  Re: BASTION !! Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 7:56

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.

35 kn bambus i moras uzeti prekomjernu kolicinu jer ne prodaju manje, jebale ih buteljice u p. mile matere.

Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).

E da, i nemaju krigle, nego ti uvale 2 case. Mrš!

..pa dobro zašto ideš onda na takva mjesta,,,ni ja ne volim mjesta gdje se toči cuga u plastične čaše niti gdje je prljavo i smrdljivo ili tamo gdje mi ne paše glazba ili ako naručim vino on mi donese nešto što nema veze s vinom,,,,,,

#235:   Autor: Tihic Post Postano: 12.09.2007. 10:27

[/quote]
..pa dobro zašto ideš onda na takva mjesta,,,ni ja ne volim mjesta gdje se toči cuga u plastične čaše niti gdje je prljavo i smrdljivo ili tamo gdje mi ne paše glazba ili ako naručim vino on mi donese nešto što nema veze s vinom,,,,,,
[/quote]

Potpuno se slazem s gore navedenim tekstom.....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...ne izlazim na mjesta gdje se ljudi oblace kao da su dosli u radnoj odjeci..(nije da im ista zamjeram)..ali ako hocu izaci
van i obuci stiklu....dolazim u Bastion:)

#236:   Autor: toni Post Postano: 12.09.2007. 10:32

Tihic je napisao/la: ›
ne izlazim na mjesta gdje se ljudi oblace kao da su dosli u radnoj odjeci..


Ti i ja se necemo nikad sresti.. Laughing

#237:   Autor: Tihic Post Postano: 12.09.2007. 10:34

Vrlo vjerovatno...al nikad ne reci nikad....Smile

#238:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 12.09.2007. 13:15

Tihic je napisao/la (Pogledaj post): › .....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...

upravo iz tog razloga i ja nisam ove godine često izlazio van... zadnje 2 subote sam bio u bastionu... prvi puta mi je bilo ok samo gužva je bila i nisam bio rapoložen baš netp... ovaj puta sam bio i previše raspoložen, isprdao sam se dobro i ako je netko dobio neku čudnu sliku preko blututa ispričavam se Mr. Green jer jebeno sam se iskreveljio kad sam vidio da mi nekto prihvatio sliku Laughing Laughing Laughing ..... u subotu ponovno u bastion Smile

#239:   Autor: choby1234 Post Postano: 12.09.2007. 14:31

:::Bruno::: je napisao/la: ›
Tihic je napisao/la (Pogledaj post): › .....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...

upravo iz tog razloga i ja nisam ove godine često izlazio van... zadnje 2 subote sam bio u bastionu... prvi puta mi je bilo ok samo gužva je bila i nisam bio rapoložen baš netp... ovaj puta sam bio i previše raspoložen, isprdao sam se dobro i ako je netko dobio neku čudnu sliku preko blututa ispričavam se Mr. Green jer jebeno sam se iskreveljio kad sam vidio da mi nekto prihvatio sliku Laughing Laughing Laughing ..... u subotu ponovno u bastion Smile


da ljudi palite bluetooth i prihvatajte kad vam neko nesto salje necete sigurno virus dobiti pokusavao sam u subotu ali svi deny pih Smile)

#240:   Autor: toni Post Postano: 12.09.2007. 14:37

choby1234 je napisao/la: ›
da ljudi palite bluetooth i prihvatajte kad vam neko nesto salje necete sigurno virus dobiti pokusavao sam u subotu ali svi deny pih Smile)


bluetooth terorista !!

Smile)))

#241:   Autor: choby1234 Post Postano: 12.09.2007. 14:57

toni je napisao/la: ›
choby1234 je napisao/la: ›
da ljudi palite bluetooth i prihvatajte kad vam neko nesto salje necete sigurno virus dobiti pokusavao sam u subotu ali svi deny pih Smile)


bluetooth terorista !!

Smile)))


ej jedno 15 mobitela online! he he strasno!

#242:  Re: BASTION !! Autor: :::Bruno::: Post Postano: 12.09.2007. 16:46

hahah.... prvi puta sam našao 13 mobova, a drugi puta sam našao 20 Mr. Green

#243:   Autor: DonQuijote Post Postano: 12.09.2007. 17:18

:::Bruno::: je napisao/la: ›
hahah.... prvi puta sam našao 13 mobova, a drugi puta sam našao 20 Mr. Green

al se narod zabavlja kad izađe navečer!

#244:  Re: BASTION !! Autor: :::Bruno::: Post Postano: 12.09.2007. 18:11

gle... tebi je zajebancija neš drugo... ja dok sam tam čagao sjetio se toga i iskreveljio se jer sam uspio poslati nekome sliku koja je sama po sebi bez smisla, a i to je bila interna zajebancija tako da ni ti ni niko drugi to nebi shvatio Wink ... sad jasnije?... isto ko što je nekome zabava obojati mačku autolakom Wink ...svako ima svoje poglede na zajebanciju

#245:  Re: BASTION !! Autor: [email protected] Post Postano: 13.09.2007. 13:38

cuga je jos preskupa
PS: nemaju pivo i veliko pivo
Veliko pivo = 1 L
Pivo = 0.5 L
Malo pivo = 0.33 L
Mikro pivo = 0.25
Dok ne nabave pivo od 0.5L po cijeni manjoj od 13-14kn ja necu nista piti tamo...
boca Vermutha je 28kn... i meni super....
a mjuza je prespora... onako, svi mogu plesati pomalo, ali nitko da se baš ludira...nije niti lagana mjuza za ženke, niti brza da se i mi divljaci iskačemo...

mislim da bi mjuza trebala ubrzavati ritam što više veče odmiče...
u sub sam bio do pol 6 i bilo mi ok..
aj šefe pusti malo partijane makar iza 4h pa do zatvaranja

#246:   Autor: choby1234 Post Postano: 13.09.2007. 14:02

[email protected] je napisao/la: ›
cuga je jos preskupa
PS: nemaju pivo i veliko pivo
Veliko pivo = 1 L
Pivo = 0.5 L
Malo pivo = 0.33 L
Mikro pivo = 0.25
Dok ne nabave pivo od 0.5L po cijeni manjoj od 13-14kn ja necu nista piti tamo...
boca Vermutha je 28kn... i meni super....
a mjuza je prespora... onako, svi mogu plesati pomalo, ali nitko da se baš ludira...nije niti lagana mjuza za ženke, niti brza da se i mi divljaci iskačemo...

mislim da bi mjuza trebala ubrzavati ritam što više veče odmiče...
u sub sam bio do pol 6 i bilo mi ok..
aj šefe pusti malo partijane makar iza 4h pa do zatvaranja


samo pisite vase sugestije da nisu inkriminirajuce previse jer sam uvjeren da dj cita ove postove :

#247:   Autor: honey Post Postano: 14.09.2007. 15:50

Meni je tamo ok-lijepo, čisto, uredno....cuga normala, n ije jeftina ali nije ni preskupa, ako se nema novaca, onda se ni ne ide van..

I hvala Bogu prevladavaju STARIJI!!! Very Happy

#248:   Autor: insomnia Post Postano: 14.09.2007. 16:14

honey je napisao/la: ›
I hvala Bogu prevladavaju STARIJI!!! Very Happy


joj da, ja sam presretna zbog toga.. malo mi ona mlađarija po kafovima ide na nervs..

#249:  Re: BASTION !! Autor: lufus Post Postano: 14.09.2007. 18:42

Sinoć bilo booooring, ekipa progutala metle Rolling Eyes

#250:   Autor: aethur Post Postano: 16.09.2007. 17:39

Sinoć (subota, 15. rujna) u Bastionu je bilo predobro... Bilo je rulje, gužvara teška... Ali sve se dalo to podnijeti uz stalne koktele i nekoliko čaša martinija (koji je čak i povoljan, obzirom koliko se dobije)... Uglavnom, palac gore...

#251:   Autor: goose Post Postano: 16.09.2007. 17:41

bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto

#252:   Autor: insomnia Post Postano: 17.09.2007. 22:10

uf, malo mi je naporno već ovo o težini tuđih džepova.. nego, ima li štogod dobrog ovaj vikend i idete li? ja nisam dugo bila, i baš kontam otići, pustili me ne pustili! Very Happy

#253:  Re: BASTION !! Autor: aha Post Postano: 18.09.2007. 22:15

ajd da konačno i ja napišem nešto o Bastionu...Bila sam na otvorenju samo zato što je svirao We come one i dan poslije na Belfastu, a od onda nisam bila, a mislim da ni neću tako skoro. Oba su me dana pustili bez beda, a bila sam sve sam ne ušminkana...i imala sam starke...i ono "veeeliko" pivo 1. dan me šokiralo...hehe, dobro da se na greškama ući...Prvi dojam...prostor malo vuče na kič, a neki ljudi također...glazbu u pauzama nisam doživila tak da ne znam što se pušta jer to ta 2 dana nije ni bilo bitno, ali pretpostavljam da je kao u ostatku Tvrđe tako da me ne vuče tamo ni mjuza...Mislim da je u svakom slučaju tamo netko pronašao nešto što mu odgovara i što ne...Blago onima koji su pronašli novo mjesto za izlazak, jer, kome Bastion odgovara, taj ima još jednu opciju više kad poželi ići van, a mi ostali...pa ima i za nas par mjesta još uvijek, nije da nema, treba sam dobre volje, ekipa i to je to...Ako bude opet neka svirka, možda i naletim tamo, inače ne vjerujem, al bar sad znam da ću cugati ranije jer trenutno su mi te cijene ipak malo previsoke, a onima kojima nisu, pa eto, reći ću samo-uživajte...

#254:   Autor: honey Post Postano: 23.09.2007. 2:02

Čujem da im je prazno Četvrtkom i Petkom ..

možda stvarno počnu puštat cajke... Embarassed Rolling Eyes

#255:   Autor: MissTake Post Postano: 24.09.2007. 12:30

meni je najbolje bilo kad se otvorio Q.... sjećam se reportaže s rtl-a kad se vlasnik kleo da nikad neće puštati cajke. a sad je q posato najjači cajkaroški noćni bar osijek031.com smile

samo da bastion ne krene istim stopama

#256:   Autor: MasaKrisT.wc1 Post Postano: 24.09.2007. 12:40

samo da se javim nama je bilo super svirati,osjecka rulja najjaca uvijek,vald nismo dosadili jbga:)vidimo se 5.10 prije let 3 sa sat ipo svirke,i cdima i majicama...

#257:  Re: BASTION !! Autor: Jeff Murdock Post Postano: 30.09.2007. 16:50

U MASOVNOJ tučnjavi u Osijeku jedan je mladić teško ozlijeđen i zadržan na liječenju, a još osam ih je zatražilo medicinsku pomoć.

Noćas, oko 3 sata ujutro, na travnatoj površini ispred ugostiteljskog objekta "Bastion" došlo je do verbalnog, a zatim i fizičkog obračuna između dvije grupe mladića. U tučnjavi ih je sudjelovalo ukupno tridesetak, a koristili su se, između ostaloga, i bejzbol palicama.

Jedan je 19-godišnjak zadobio teške tjelesne ozlijede i zadržan je u KB Osijek na liječenju, a 20-godišnji mladić s lakšim tjelesnim ozlijedama zadržan je na promatranju.

Nakon tučnjave još je sedam osoba zatražilo medicinsku pomoć na Odjelu traumatologije KB Osijek od kojih je kod jednoga konstatirama teška tjelesna ozlijeda, dok su ostali bili lakše ozlijeđeni. Sva sedmorica su nakon pružene pomoći pušteni kući.

PU osječko-baranjska priopćila je da su svi sudionici tučnjave u dobi između 18 i 20 godina. Djelatnici kriminalističke policije još utvrđuju okolnosti koje su dovele do tučnjave.

Sa Index.hr

#258:   Autor: ela Post Postano: 30.09.2007. 16:53

MasaKrisT.wc1 je napisao/la (Pogledaj post): › samo da se javim nama je bilo super svirati,osjecka rulja najjaca uvijek,vald nismo dosadili jbga:)vidimo se 5.10 prije let 3 sa sat ipo svirke,i cdima i majicama...

Jupiii!
vidimo se tamo...
odlični ste,samo tako nastavite

#259:  Re: BASTION !! Autor: ela Post Postano: 30.09.2007. 16:56

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › U MASOVNOJ tučnjavi u Osijeku jedan je mladić teško ozlijeđen i zadržan na liječenju, a još osam ih je zatražilo medicinsku pomoć.

Noćas, oko 3 sata ujutro, na travnatoj površini ispred ugostiteljskog objekta "Bastion" došlo je do verbalnog, a zatim i fizičkog obračuna između dvije grupe mladića. U tučnjavi ih je sudjelovalo ukupno tridesetak, a koristili su se, između ostaloga, i bejzbol palicama.

Jedan je 19-godišnjak zadobio teške tjelesne ozlijede i zadržan je u KB Osijek na liječenju, a 20-godišnji mladić s lakšim tjelesnim ozlijedama zadržan je na promatranju.

Nakon tučnjave još je sedam osoba zatražilo medicinsku pomoć na Odjelu traumatologije KB Osijek od kojih je kod jednoga konstatirama teška tjelesna ozlijeda, dok su ostali bili lakše ozlijeđeni. Sva sedmorica su nakon pružene pomoći pušteni kući.

Sa Index.hr

Bitno je da su se oni "Odlično" proveli...
užas..nikad nisam kontala izlaske takve vrstemuvjek izbjegavam ljude sklone tim pećinskim porivima

#260:  Re: BASTION !! Autor: ---s Post Postano: 30.09.2007. 18:52

haha...a avatar ti sve govori... Laughing Razz

#261:   Autor: SmokeY Post Postano: 01.10.2007. 12:54

sister je napisao/la: ›
haha...a avatar ti sve govori... Laughing Razz


Tusche Smile

Stvarno evo cekam da se topisc otvori glede te teme pa da cujem malo poblize od strane prisutnih te noci.

#262:   Autor: honey Post Postano: 02.10.2007. 23:13

Bastion je zakon!! jedino kulturno mjesto u osijeku i hvale vrijedno

#263:  Re: BASTION !! Autor: kripl Post Postano: 13.10.2007. 12:52

Baš je lijep, uredan i super nabrijan prostor! Svaka čast vlasnicima, pogotovo na cuga-partyima koje u zadnje vrijeme organiziraju... Very Happy

#264:   Autor: legica_os Post Postano: 14.12.2007. 20:04

e jel veceras ima neš neki party u BASTIONU AJ javi na
[email protected]

#265:   Autor: kent_slip Post Postano: 15.12.2007. 9:49

jel istina sto sam cuo da se poslije nove godine pocinju cajke pustati tamo???osijek031.com smile

#266:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 15.12.2007. 10:19

kent_slip je napisao/la: ›
jel istina sto sam cuo da se poslije nove godine pocinju cajke pustati tamo???osijek031.com smile
Kako je krenulo zadnjih godina, to je sasvim moguće i ne toliko neočekivano.... Na žalost.....

#267:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 16.12.2007. 13:50

Fiona, kolko se ulaznica prodalo,jel ostalo još šta?????

#268:   Autor: odbojkashica Post Postano: 16.12.2007. 21:02

da i mene zanima jel ostalo još ulaznica ?

#269:  Re: BASTION !! Autor: FIONA555 Post Postano: 17.12.2007. 11:09

Ima još 100-tinjak ulaznica!

#270:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 17.12.2007. 20:44

A ak se to proda,hoće li biti još ulaznica u prodaji ili ne

#271:   Autor: aethur Post Postano: 17.12.2007. 22:39

Jeste vi čuli za privatne poruke?

#272:  Re: BASTION !! Autor: Vex Post Postano: 09.01.2008. 1:37

Pozdrav svima ljudi. Malo da se predstavim., ja sam inače iz Bjelovara i tražim ovako negdje gdje bi mogao otić van iz Bjelovara na dobru zabavu, čuo sam dosta pohvala o ovom klubu, pa me sad samo zanima kojim danima se tu kod vas u Bastionu održavaju neki party-i?

#273:   Autor: Leon Post Postano: 09.01.2008. 9:16

Vex je napisao/la: › Pozdrav svima ljudi. Malo da se predstavim., ja sam inače iz Bjelovara i tražim ovako negdje gdje bi mogao otić van iz Bjelovara na dobru zabavu, čuo sam dosta pohvala o ovom klubu, pa me sad samo zanima kojim danima se tu kod vas u Bastionu održavaju neki party-i?


Najave za partye u Bastionu i vecini ostalih osjeckih klubova se mogu pratiti u najavama zbivanja na naslovnici portala Osijek031.com ili u rubrici Najave 031 - mjesecnom pregledu najava.

#274:  Re: BASTION !! Autor: Vex Post Postano: 10.01.2008. 16:05

imam još samo jedno pitanje dali će možda Bastion imat svoju official site?

#275:   Autor: mala_maja Post Postano: 10.01.2008. 17:48

hoće...u izradi je

#276:  Re: BASTION !! Autor: keka Post Postano: 11.01.2008. 0:49

ja sam cula da ce se u bastionu poslije nove godine pustat cajke,pa bi vas molila da mi kazete da su me lagali..=D
to bi bilo prelose jer ima dovoljno mjesta s cajkama,a malo takvih kao bastion..pa ono,ako neko zna,da mi kaze..hvala vam
Smile

#277:   Autor: Vex Post Postano: 11.01.2008. 2:21

to bi fakat bio bed...jel se i kod nas tu u Bj počelo otvarat bircevi gdje puštaju cajke, i nekak mi se čini da ih je sve više.

#278:   Autor: Vex Post Postano: 19.01.2008. 23:20

ja sam mislio da se tu nekad nešto i komentira ovak, onak...al nula bodova šta se toga tiče.

#279:   Autor: keka Post Postano: 20.01.2008. 16:48

Vex je napisao/la: ›
ja sam mislio da se tu nekad nešto i komentira ovak, onak...al nula bodova šta se toga tiče.

to sam i ja mislila,jer me zanima to za bastion.al ocito niko me ne j... ni 2% tak da ono morat cu potrazit informacije negdje dalje
Rolling Eyes Smile

#280:  Re: BASTION !! Autor: FIONA555 Post Postano: 21.01.2008. 11:35

keka je napisao/la: ›
ja sam cula da ce se u bastionu poslije nove godine pustat cajke,pa bi vas molila da mi kazete da su me lagali..=D
to bi bilo prelose jer ima dovoljno mjesta s cajkama,a malo takvih kao bastion..pa ono,ako neko zna,da mi kaze..hvala vam
Smile


U Bastionu nema, niti će biti cajki, to je bilo rečeno prilikom otvarnja cluba! U buduće se na takve informacije (ili'ti lažne dojave) ne treba obazirati!

Vex je napisao/la: ›
Pozdrav svima ljudi. Malo da se predstavim., ja sam inače iz Bjelovara i tražim ovako negdje gdje bi mogao otić van iz Bjelovara na dobru zabavu, čuo sam dosta pohvala o ovom klubu, pa me sad samo zanima kojim danima se tu kod vas u Bastionu održavaju neki party-i?

Svaki četvrtak u Bastionu se održavaju studentski party-i, na kojem uvijek budu promotivne cijene pića.
Najvjerovatnije, od ovog petka kreću karaoke, a najboljeg izvođača večeri očekuje novčana nagrada! (ukoliko ne stignemo sve organizirati, program sigurno kreće od sljedećeg tjedna)

#281:  Re: BASTION !! Autor: keka Post Postano: 21.01.2008. 15:34

fiona,hvala ti ko bratu Very Happy

#282:   Autor: tonya Post Postano: 21.01.2008. 17:15

Kako nema cajki, kako?? Propast će vam biznis!!! Smile

#283:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 18:28

tonya je napisao/la: ›
Kako nema cajki, kako?? Propast će vam biznis!!! Smile

slažem se... jab tamo cajke, doveo bi cecu i halida a drugi dan tomsona...

#284:   Autor: Vex Post Postano: 22.01.2008. 8:22

jel možda budete dovodili koje poznate Dj-e za neke partye, ovdje se nesjećam kad je kod nas bio zadnji takav neki party osim kad je bio još prošle godine Shane 54.

#285:   Autor: kaira Post Postano: 30.01.2008. 19:10

morat ce poceti sa cajkama inace.....propada (kao i sve u ovom gradu)!

#286:   Autor: sokrat Post Postano: 30.01.2008. 21:28

ja nakon 8 mjeseci izašao ovu subotu van........
...bio u Q-u tam neki aspirini,šampanjci i nikotini......
...bio u OBP-u tam nešt bezveze...........
...bio u St.Patrick's Pub-u tam neke babe....
...i onda došao u Bastion i ugodno se iznenadio........dobra glazba,dobra atmosfera......sve dobro........a nema nikakovih ceca,aca,ovih onih......pa mislim da i bez gore nabrojanih bastion ima svoju vjernu klijentelu.....pa može makar jedno mjesto u gradu biti bez NARODNJAČKOG SMEĆA

#287:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 08.06.2008. 9:52

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile citam malo sad ove postove i vec na drugoj strani pocinju prognoze o cajkama u bastionu... vecina je dala mjesec dana. mogu reci da je i dobro izdrzao cca. 9 i pol mjeseci

#288:   Autor: Tinus Post Postano: 11.06.2008. 23:58

sva sreća pa je Bastion dobio web stranicu i neće puštat narodnjake

http://www.darabubamara.eu/
učitajte stranu i bacite oko pod tour i 20.6 Laughing Laughing

#289:   Autor: Spore Post Postano: 13.06.2008. 17:43

Tinus je napisao/la (Pogledaj post): › sva sreća pa je Bastion dobio web stranicu i neće puštat narodnjake

http://www.darabubamara.eu/
učitajte stranu i bacite oko pod tour i 20.6 Laughing Laughing


za taj koncert sam cuo jos prije 2 tjedna naravno biti cu na njemu.

Ako prodem bez popravka ima da uletim na binu i capim ju za sisu , kad se probudim i izadem iz bolnice za jedno 2 tjedna pricat cu po gradu.

Gdje ste vi bili dok sam ja Daru za sisu hvatao Cool

Taman kad se otrijeznim na koncert!

#290:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 13.06.2008. 19:56

Spore, ti si kralj ! ! !

#291:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.06.2008. 20:13

a šta jes jes ima sisu ko budala glavu osijek031.com smile

#292:  Re: BASTION !! Autor: cruela devill Post Postano: 14.06.2008. 20:11

ovo je zalosno osijek031.com smile
više se ne moze nigdje ni izać, da neka cajka ne zadrnda........

#293:  Re: BASTION !! Autor: imart314 Post Postano: 14.06.2008. 23:21

može u superu su sami penzići i nema cajki Bravo

#294:   Autor: MissTake Post Postano: 15.06.2008. 8:42

a tv randevu
kultno mjesto u šamačkoj, koje prkosi i samom essekeru

tamo ne trešte cajke, a kontam ni u uskocima....
Osijek031.com » Nightlife » BASTION !!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::