Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » odbojka

#1:  odbojka Autor: odbojkashica Post Postano: 14.01.2007. 14:02

evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??

#2:   Autor: daniel-202 Post Postano: 14.01.2007. 14:03

DOSADNOOOOOOOOOOOO

#3:  Re: odbojka Autor: tyler_durden Post Postano: 14.01.2007. 14:14

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Nemoj se obazirati na primitivne ispade...

Inače odbojka je zakon.Iako je nikada nisam naučio igrati,volim pogledati koju tekmu.
Šteta što je nema više na tv-u.

#4:   Autor: odbojkashica Post Postano: 14.01.2007. 14:17

tyler_durden je napisao/la: ›
Nemoj se obazirati na primitivne ispade...

Inače odbojka je zakon.Iako je nikada nisam naučio igrati,volim pogledati koju tekmu.
Šteta što je nema više na tv-u.


pa nemoraš gledat na tv-u, često naši klubovi igraju na domaćem terenu, muški na jugu a ženske na zrinjevcu...

ali ako dobro potražiš ima i na tv-u

#5:  Re: odbojka Autor: Anita_os Post Postano: 14.01.2007. 14:25

daniel-202 je napisao/la: ›
DOSADNOOOOOOOOOOOO


Tup, tup
Nema sta, bas si drag, dođe nova forumašica..učinimo sve da ode!
Malo obzirnosti ipak Rolling Eyes

Btw..u srednjoj sam bas cesto znala odlaziti na te utakmice i znalo nam je biti bas dobro..sad je toga nekako nestalo.

#6:   Autor: chaknoris Post Postano: 14.01.2007. 14:31

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 09.07.2010. 21:47; ukupno mijenjano 1 put.

#7:  Re: odbojka Autor: lufus Post Postano: 14.01.2007. 14:41

zrinjevac je bio pun i prije dolaska franje arapovića jer se igrala dobra košarka, ali je onda uslijedilo osipanje kadra i naposlijetku pad u drugu ligu.

#8:   Autor: odbojkashica Post Postano: 14.01.2007. 14:44

chaknoris je napisao/la: ›
U pravu si da su odbojkašice najzgodnije sportašice Smile


pa onda ih idi gledat haha

1 čovjek više na tekmama, i to je nešto Wink

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.01.2007. 15:26

odbojkashica je napisao/la: › ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
Mislim da to nije stvar samo odbojke. Tako je sa svim sportovima. Ljudi danas vise jure za parama, a i postoji daleko veca alternativa za provesti subotlje/nedjeljno popodne. Tako malo vremena, a toliko puno djidja u svijetu oko nas... ;-)

Citat: › svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
Zgodne, ali "biiig womeeeen"! ;-) Njih ne mogu ne gledati u sise dok pricam s njima (odbojkasicama, ne sisama ;-))...

Doduse, mislim da bi u horizontalnom polozaju sve doslo na svoje... ;-) A i shag-pad je dovoljno povrsine da se nesto ovako moze rastegnuti od ruba do ruba. ;-)

Citat: › šta uopće mislite o odbojci??
Puno dinamicnije od nogometa. Puno cesce imas loptu i ne svodi se sve na istu duminu. Doduse, muska odbojka mi je ponesto bolja od zenske zbog vise smeciranja, ali nedavno sam gledao jednu tekmu zenske odbojke i cini mi se da danas i ribe igraju dosta agresivnije.

#10:  Re: odbojka Autor: allein Post Postano: 14.01.2007. 15:45

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Meni odbojka super zanimljiva Smile Pogotovo ženska - jedno vrijeme mi je Ana Kaštelan bila najcura u HR Cool
S moje strane, problem je što najave za odbojku ne primjećujem ovdje. Možda se i pojave, ali mi ne upadaju u oči. Recimo, odbojkašice, kad bi stavila najavu za utakmice koje će se igrati, prve lige ili druge, koje misliš da bi bile zanimljive. Treba biti uporan s time, ne odustati nakon par postova. Ljudi moraju vidjeti da se to ipak događa pa makar i nitko ne dolazio. Za primjer vidi najave plesnjaka u Royalu - svaki tjedan se događaju, stalno se i redovito najavljuju ovdje (mada nitko osim mene s foruma tamo ne dolazi Very Happy ).
Priznajem da bih i te odbojkašice puno rađe upoznao nego gledao Cool U takve prilike doduše ne dolazim :-s

#11:   Autor: ilija Post Postano: 14.01.2007. 15:51

Hm. Ako imas kakav dobar tip za nas koji se kladimo - baci ga amo a mi cemo zauzvrat doci pogledat tekmu Wink
Trenirao sam odbojku u osnovnoj neko vrijeme, sport je zbilja dinamican, jedna od stvari koje skoro pa i nema u drugim ekipnim sportovima jest ta rotacija polozaja, daklem igraju moraju raspologati svim vjestinama tog sporta... Jest da se brzo raspodijele kako im pase Smile, ali ipak uzmimo za razliku baseball gdje imas bacace i udarace ili nfl s grdosijama koji lome i brzim trkacima. Hm. S druge strane mozda ni to nije lose, mogu se usko specijalizirati ali onda jebiga uvijek napadaci budu "zvijezde" i zaradjuju brdo vise love sto opet nije fer prema ostalima u kolektivu jer bez njih ovaj ne bi mogao apsolutno nista...

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 14.01.2007. 16:41

odbojkashica je napisao/la: ›
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Divan sport... Bio gledati cure u par navrata (bespla karta ;-)) i još ću ih gledati! Mljac!
Ne kužim zašto ljudi uopće prate one debile od nogometaša. Very Happy

#13:   Autor: darkmark Post Postano: 15.01.2007. 15:20

Ma odbojka je zakon...pogotovo kad su pauze izmedju poena...tj kad se sve odbojkasice onako cedno zagrle jer su napucale loptu u protivnicko polje...nema mi ljepseg prizora Very Happy trebalo bi organizirat jednom naked prvenstvo odbojkasica...mislim da bi dvorane bile pune ko šipak...jer izgleda baš ni jedan sport neprivlači u tolikoj mjeri ljude da bi mogli rec da je Osijek grad košarke ili odbojke(bez obzira da li nam je klub slab ili ne)ljudi jednostavno nece, nemogu ili nezele na tekme i to je to...kad pogedate Zagreb i Cibonu koja napuni dvoranu samo kada je neka ultra jaka tekma, ili igraju protiv Partizana onda vam je sve jasno...dvoranu od 4000 ljudi nemoze popunit grad koji ima cirka 900000 st.Ista stvar i svuda drugdje u Hr.I što je najtužnije i sa svim ostalim sportovima... pohvala svima koji nesto treniraju i bave se nekim sportom...

#14:  Re: odbojka Autor: Allende Post Postano: 15.01.2007. 16:52

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Potpuno te razumijem...nakon 11 godina igranja po praznim dvoranama od Trnjana, Bocanjevaca i Nuštra, preko Slavonskog Broda i Vinkovaca, sve do "Braće Ribar" i Zrinjevca.....tužno....Jednom mi je King (a.k.a Božo Kraljević - po meni najbolji osječki odbojkaš svih vremena) rekao da je razlog što se odbojka kod nas ne gleda je što nema faula i tučnjava, znači nije privlačno širim masama, ima tu nešto.

Postoji i drugi problem, nažalost, pa koliko god da ju obožavam....Odbojka je vrlo kompleksan sport i ako ju ne razumiješ, onda ti je vrlo dosadno gledati i za to se publika ne može kriviti (naravno, ako se potrudiš, onda je druga priča, ali...). Ne slažem se da je muška odbojka interesantnija od ženske, i jedna i druga imaju svojih čari (pritom ne mislim samo na najzgodnije odbojkašice, iako stvarno jesu)....muška je ponekad brža i silovitija, ali muškarci su vrlo rijetko u stanju odraditi polu križanje na trećeg, najljepšu odbojkašku kombinaciju, koju žene tako maestralno igraju....joj......

#15:  Re: odbojka Autor: lufus Post Postano: 15.01.2007. 19:23

Za fizički kontakt si u pravu, ali ovo za kompleksnost je već upitno.

#16:   Autor: daniel-202 Post Postano: 15.01.2007. 21:12

@odbojkashice, tebe brine zašto ljudi ne vole odbojku i zašto ne dolaze na utakmice?!?!

Sad če tata tebi nešto reči Very Happy, kažu nogomet je najaktivniji sport u hrvatskoj, možda i je ,ali ko ga dolazi gledat??? NIKO , mala količina ljudi dolaze na nogometne utakmice, tribine su trečinom ispunjene, a sve ostalo prazno....
Ako si se več posvetila tom sportu, onda ga nemoj igrati samo radi publike, igraj zbog sebe...

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.01.2007. 21:20

....znam da nije vezano uz ovaj topic....al je vezano uz sport.....to je samo dokaz kakav smo mi narod....ako nema interesa.....ništa nije zanimljivo....ja ne pratim ništa od sporta......i mogu reći da sam živ i zdrav.....Smile

#18:  Re: odbojka Autor: odbojkashica Post Postano: 15.01.2007. 21:30

moj komentar na sve ovo...

evo sad od početka drugog dijela sezone pisat ću kad su tekme, kako muških tako i ženskih klubova u osijeku...
nemojte zamjerit ako koji put izostane komentar, kad treniraš nije lako dolazit na net, provjeravat datume, vremena,...

i igram ja odbojku radi sebe, ali je SRAMOTA kad se neke tekme snimaju pa vidiš 3 gledatelja....

#19:   Autor: daniel-202 Post Postano: 15.01.2007. 22:05

odbojkashica je napisao/la: ›
moj komentar na sve ovo...

evo sad od početka drugog dijela sezone pisat ću kad su tekme, kako muških tako i ženskih klubova u osijeku...
nemojte zamjerit ako koji put izostane komentar, kad treniraš nije lako dolazit na net, provjeravat datume, vremena,...

i igram ja odbojku radi sebe, ali je SRAMOTA kad se neke tekme snimaju pa vidiš 3 gledatelja....


Bit će nam drago ako budeš nas obavještavala kad su tekme, pa ko zna, možda slijedeći sastanak forumaša bude na jednoj od odbojkaških utakmica.. Very Happy

#20:  Re: odbojka Autor: Jeff Murdock Post Postano: 15.01.2007. 22:07

Odličan sport, i sam sam ga igrao u osnovnoj i srednjoj. Uistinu je šteta što nema više ljudi u dvorani. Ja sam znao naići dok sam bio u Osijeku i uistinu tužno izgleda sablasno prazna dvorana.
I da, odbojkašice su definitivno najzgodnije sportašice Wink

#21:   Autor: DanicaV Post Postano: 15.01.2007. 22:17

odbojkashica je napisao/la: ›
šta uopće mislite o odbojci??


odbojkaši su zgodni Cool
vidjela sam što su dečki napisali o odbojkašicama i moram se složiti da super izgledate u odnosu na rukometašice (bacačice diska i sl. )
gledam odbojku na tv kada su svjetska prvenstva i sl. veća takmičenja.
jednom u životu - ukupno - sam bila na Zrinjevcu gledati odbojku i to jer me prijateljica odvukla. uglavnom sam gledala da se ne srondam s tribine i da me nitko ne pogodi špicama i sl.
sport me generalno ne zanima kao aktivnost. nikada nije, vjerojatno i neće, mada se ponekad trudim jer znam da je potrebno bar rekreativno povremeno nečim se baviti. (čak odlučih otići na tečaj aikida koji je najavio jedan forumaš, da vidim kako ću to preživjeti)

#22:   Autor: Nata2804 Post Postano: 15.01.2007. 22:58

Definitivno se slažem s tobom da ju treba malo popularizirati. Ja sam ju trenirala jako davno i u ono vrijeme kad sam trebala napredovati se klub nažalost ugasio. U to vrijeme je Osijek bio i centar odbojke jer je jedini imao 5 prvoligaša. Ženski Student i Željezničar i muški Željezničar, Metalac i Elektru. Bilo je to ludo vrijeme jer npr. kad je reprezentacija tu imala utakmice ( prijateljske ) ili kad je bio kup Cev-a, Interliga znala sam na Zrinjevcu sjediti cijeli dan ali ista stvar je bila kao i danas. Gledališta nisu bila puna koliko bi trebala.
Izuzetak je bila utakmica kad je igrao ženski Željezničar i kad im je predsjednik organizirao tombolu. E onda su nažalost dvorane jedino bile pune.

#23:   Autor: odbojkashica Post Postano: 20.01.2007. 0:24

sutra (tj. danas - subota) prvoligaši (mok osijek, mok mursa, žok pivovara) igraju prve tekme u drugom dijelu sezone.
nažalost u gostima su. u srijedu su navodno kod kuće.
javim vam kad točno.
2.liga pivovara (ž) igra u vinkovcima, a retfala (ž) igra u poljoprivrednoj u 12.00h

#24:   Autor: ruana Post Postano: 22.01.2007. 22:00

znam ja jednu odbojkasicu isto iz centra,joj kosti bi joj polomila,jel znas na koga mozda mislim

#25:   Autor: daniel-202 Post Postano: 22.01.2007. 22:08

ruana je napisao/la: ›
znam ja jednu odbojkasicu isto iz centra,joj kosti bi joj polomila,jel znas na koga mozda mislim


ma ko nju nezna, to je sigurno ona iz centra kojoj bi ti kosti polomila, ma ko je ne bi znao, ja mislim da ona čak igra i odbojku..... Very Happy

#26:   Autor: odbojkashica Post Postano: 23.01.2007. 22:47

ruana je napisao/la: ›
znam ja jednu odbojkasicu isto iz centra,joj kosti bi joj polomila,jel znas na koga mozda mislim

a kako se zove??

#27:   Autor: ruana Post Postano: 23.01.2007. 23:04

odbojkashica je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
znam ja jednu odbojkasicu isto iz centra,joj kosti bi joj polomila,jel znas na koga mozda mislim

a kako se zove??

ma necemo bas imena pisat na forumu,plavusa,ima velike sise i puno cvimbi na licu

#28:   Autor: daniel-202 Post Postano: 23.01.2007. 23:14

ruana je napisao/la: ›
odbojkashica je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
znam ja jednu odbojkasicu isto iz centra,joj kosti bi joj polomila,jel znas na koga mozda mislim

a kako se zove??

ma necemo bas imena pisat na forumu,plavusa,ima velike sise i puno cvimbi na licu


A jebote jesi precizna, takva je svaka druga cura u Osijeku (osim velikih sisa) Very Happy

#29:   Autor: chaknoris Post Postano: 23.01.2007. 23:15

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 09.07.2010. 21:46; ukupno mijenjano 1 put.

#30:   Autor: odbojkashica Post Postano: 24.01.2007. 22:44

definitivno ste prešli u offtopic!!!

ali dobro...

mursa je maloprije dobila zagreb 3-0, a osijek je dobio sisak također rezultatom 3-0

#31:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 24.01.2007. 22:49

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › definitivno ste prešli u offtopic!!!

ali dobro...

mursa je maloprije dobila zagreb 3-0, a osijek je dobio sisak također rezultatom 3-0
Čestitke! Bravo

#32:   Autor: odbojkashica Post Postano: 26.01.2007. 16:19

Jeff Murdock je napisao/la: ›
odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › definitivno ste prešli u offtopic!!!

ali dobro...

mursa je maloprije dobila zagreb 3-0, a osijek je dobio sisak također rezultatom 3-0
Čestitke! Bravo


ni prvi, a ni zadnji put da su ekipe iz osijeka pobijedile... al ono...pola osijeka ni nezna šta je to odbojka...a o cijeloj hrvatskoj da ni ne govorim...

#33:   Autor: pcelica_maja Post Postano: 26.01.2007. 23:24

odbojkashica je napisao/la: ›
Jeff Murdock je napisao/la: ›
odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › definitivno ste prešli u offtopic!!!

ali dobro...

mursa je maloprije dobila zagreb 3-0, a osijek je dobio sisak također rezultatom 3-0
Čestitke! Bravo


ni prvi, a ni zadnji put da su ekipe iz osijeka pobijedile... al ono...pola osijeka ni nezna šta je to odbojka...a o cijeloj hrvatskoj da ni ne govorim...


ma joj, svaka im cast...

#34:   Autor: ilija Post Postano: 31.01.2007. 12:40

Evo baš sam naletio na jednu stranicu pa se sjetio ovog topica.. Povezano je s idejom povećanja gledanosti ... Twisted Evil
http://www.dusky.sk/halbot/?id=114

#35:   Autor: daniel-202 Post Postano: 31.01.2007. 12:47

ilija je napisao/la (Pogledaj post): › Evo baš sam naletio na jednu stranicu pa se sjetio ovog topica.. Povezano je s idejom povećanja gledanosti ... Twisted Evil
http://www.dusky.sk/halbot/?id=114


Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile e vjerujem da bi to znatno povecalo gledanost odbojke.....

#36:   Autor: allein Post Postano: 31.01.2007. 14:49

odbojkašice, jel možda trenirate u Beciću, navečer?

#37:   Autor: odbojkashica Post Postano: 31.01.2007. 19:34

kako kad...zašto??

#38:   Autor: allein Post Postano: 31.01.2007. 23:48

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › kako kad...zašto??


Viđam ponekad tamo neke odbojkašice Smile i one mene viđaju Wink

#39:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 01.02.2007. 0:04

allein je napisao/la (Pogledaj post): › i one mene viđaju Wink


kada je malo jače svijetlo pa vide da nekoga ima u grmlju Laughing

#40:   Autor: allein Post Postano: 01.02.2007. 8:41

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): › i one mene viđaju Wink


kada je malo jače svijetlo pa vide da nekoga ima u grmlju Laughing


Igraju u dvorani, tamo nema grmlja Smile ali između dvorane gdje one igraju odbojku, a mi plešemo, samo su jedna staklena vrata....

Smile

#41:   Autor: odbojkashica Post Postano: 02.02.2007. 19:55

allein je napisao/la: ›
Igraju u dvorani, tamo nema grmlja Smile ali između dvorane gdje one igraju odbojku, a mi plešemo, samo su jedna staklena vrata....

Smile

da, da, to smo mi

#42:   Autor: odbojkashica Post Postano: 09.02.2007. 23:04

nisam pisala jer sam skontala da ste...hm...nezainteresirani (???) !!
ugl...bio je gradski derbi između osijeka i murse, a slavio je osijek po drugi put ove sezone rezultatom 3-2.

#43:   Autor: allein Post Postano: 10.02.2007. 18:38

Stavljaj svaku utakmicu pod Najave pa ćemo vidjeti - ovaj topic prate samo ljudi koji su tu postali, ostali ga ne 'vide'....

#44:   Autor: DanicaV Post Postano: 10.02.2007. 20:52

allein je napisao/la: ›
Igraju u dvorani, tamo nema grmlja Smile ali između dvorane gdje one igraju odbojku, a mi plešemo, samo su jedna staklena vrata....

Smile


pitanje je sad, jel ti plešeš ili kibiš u staklena vrata.... Razz

#45:   Autor: allein Post Postano: 11.02.2007. 12:41

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je sad, jel ti plešeš ili kibiš u staklena vrata.... Razz


I jedno i drugo Cool malo više prvoga, malo manje drugoga Smile šta mogu, fasciniran sam curama koje su više od 175....

#46:   Autor: Sale car Post Postano: 11.02.2007. 15:05

Iskreno mene ne zanima taj sport... previse sam nespretan da bih ga igrao, pa ga stoga nemam ni volje pratiti... od sportova pratim samo nogos ( tu i tamo ) skijanje ( i to kada skija janica, ove sezone nijednu trku nisam gledao ), rukom ( SP i EP i to samo dok igraju nasi ) i kada naiđem na neke automobilisticke sportove ( rally, formula itd. ).... Ostalo jednostavno nemam volje gledati.... Ali svatko nesto voli, ti volis trenirati, neki vole gledati....

Mislim kako je z7alosno ici na neku tekmu ( u ovom slucaju odbojku ) samo da bi gledao zenske... po meni ako se ide na tekmu onda se ide gledati tekma, a ne sise i guzice...

#47:   Autor: odbojkashica Post Postano: 11.02.2007. 17:56

allein je napisao/la: ›
Stavljaj svaku utakmicu pod Najave pa ćemo vidjeti - ovaj topic prate samo ljudi koji su tu postali, ostali ga ne 'vide'....
nemam ja toliko vremena. ni sama neznam kad su tekme do dan prije tekme.

#48:  Re: odbojka Autor: puma Post Postano: 18.02.2007. 0:00

Obožavam odbojku!!!
Kada imam vremena, idem na tekme, bez razlike, muška ili ženska odbojka. Dva puta tjedno odlazim i rekreativno igrati i obožavam taj sport.
Mislim kako je kod nas sve u uspjehu. Da je, recimo, naša reprezentacija prva, druga ili treća u Europi, svijetu, whatever, bilo bi puno više poklonika. Takav smo narod, što ćeš! Kao da je toliko puno ljudi pratilo skijanje dok se nije pojavila Janica Kostelić... Da, baš...

#49:   Autor: odbojkashica Post Postano: 25.02.2007. 21:25

1b liga - ž: ok novi zagreb - žok retfala 1-3
pobjeda u gostima, jel ;P
ipak zagreb nije nepobjediv Wink

#50:   Autor: odbojkashica Post Postano: 04.03.2007. 16:32

evo na zrinjevcu smo dobili rovinj 3-2
bilo napeto
ko vam kriv što niste bili
pozdrav

#51:   Autor: allein Post Postano: 05.03.2007. 10:18

čestitamo Smile
ko je tebi kriv što nisi samnom bila u Beču Razz

#52:   Autor: odbojkashica Post Postano: 05.03.2007. 22:06

ne nedostaje mi, ne volim njemački jezik, nikad neću ić u njemačku il austriju, fuuuj njemačkiiii lol

#53:   Autor: allein Post Postano: 06.03.2007. 8:43

Onda idi u Mađu, čujem da je tamo baš fini jezik Smile

#54:   Autor: odbojkashica Post Postano: 06.03.2007. 14:47

allein je napisao/la: ›
Onda idi u Mađu, čujem da je tamo baš fini jezik Smile

ha ha

#55:   Autor: Lucky Luke Post Postano: 06.03.2007. 23:53

odbojkashica je napisao/la: ›
allein je napisao/la: ›
Onda idi u Mađu, čujem da je tamo baš fini jezik Smile

ha ha

E da, pogotovo super dijalekt možeš naći u mjestu Hodmezö varos kis kutasi puszta.

#56:   Autor: odbojkashica Post Postano: 07.03.2007. 16:02

omg

#57:   Autor: odbojkashica Post Postano: 07.03.2007. 16:03

omg

#58:   Autor: odbojkashica Post Postano: 15.03.2007. 19:45

najave

(m)
MOK OSIJEK - OK VARAŽDIN (18.03.2007. 20:00 Dvorana Jug)

(134) Suci: Fikret Bajrić, Toni Bingula Delegat: Alojz Muha


MOK MURSA-PAN Papirna industrija - AOK MLADOST (17.03.2007. 18:00 Dvorana Jug)

(135) Suci: Boris Vurušić, Fikret Bajrić Delegat: Milan Bardić


(ž)
ŽOK PIVOVARA OSIJEK - ŽOK VIBROBETON (17.03.2007. 16:00 S.D. Zrinjevac)

(146) Suci: Toni Bingula, Tomislav Adamek Delegat: Alojz Muha


OK RETFALA - OK CV. ZUZORIĆ 1971 (18.03.2007. 10:30 OŠ Franje Krežme)

(99) Suci: Anto Mijić, Hrvoje Rimac Delegat: Alojz Muha

#59:  Re: odbojka Autor: tacak Post Postano: 06.06.2007. 23:15

Pozdrav za Kinga!

#60:   Autor: mladen.jr Post Postano: 25.06.2007. 23:30

pa odbojkashice, ne vidim šta bi dobili time da gledamo cure na terenu ako nas zanimaju cure...slažem se da nije dovoljno populariziran sport ako je takva situacija na tekmama, a što se cura tiče ako hoćeš baš prelijepe cure gledat kupiš si playboy i sl. A i internet je tu.
Mislim da ti nije plodno na taj način namamiti ljude na tekme, osim ako napišeš da nemaš dečka i da poslije tekme ti i suigračice idete na piće/druženje s gledateljima. A da su prlijepe cure, to doista stoji

#61:   Autor: odbojkashica Post Postano: 27.06.2007. 7:42

ajmo sad okretat sve što sam rekla/napisala na ovom forumu. misli što hoćeš.

#62:  Re: odbojka Autor: Skakavac Post Postano: 13.12.2007. 11:09

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


jedini način da se popularizira išta je reklamiranje,pa kužim da bi jedno tjdan dana prije utakmice trebali kontaktirat osječki dom,glas slavonije,par radijskih postaja,par os portala i napravit neki "spektakl" od tog,ubacite rečenicu -utakmica sezone!!- i polako ce se skupljat ljudi...nemos ocekivat punu dvoranu kad ljudi nisu ni culi za utakmicu

odbojka je predivan i PREzanimljiv sport,trenirala sam odbojku par godina i kad bi čula za utakmicu neku igdje zaletila bi se pogledat 100%

dakle cure mal se iskomercijalizirajte Wink

#63:   Autor: allein Post Postano: 13.12.2007. 11:21

Ili barem najavite utakmicu koji dan ranije ovdje. Ne može admin sam od sebe znati sve što se dešava u gradu; kad se igra utakmica, napravite post u 'Najavama' pa malo po malo....

#64:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 13.12.2007. 11:31

Bude u Glasu najava svake utakmice.
Meni je iznimno žao što nisam jučer mogao na utakmicu, bez obrzira na rezultat.

#65:   Autor: odbojkashica Post Postano: 14.12.2007. 15:00

bilo je ljudi na tekmi, nije bila loša tekma, jedino je rezultat malo nepovoljan za nas ispao (3-0 za zvezdu)

#66:   Autor: faktor-x Post Postano: 15.12.2007. 11:25

Šteta prvog seta...poslje ste se raspale

#67:   Autor: odbojkashica Post Postano: 30.10.2008. 9:49

U nedjelju u 18:15 u dvorani jug, AOK Osijek - ŽOK Dubrovnik, 1.b odbojkaška liga za žene
pa navratite ako vas zanima

#68:   Autor: Porno Post Postano: 30.10.2008. 19:49

Sad sam skužio da bi mi bilo bolje gledati žensku odbojku nego nogomet. Atraktivnije je u svakom pogledu Smile

Ja dolazim!

#69:   Autor: Dominous Post Postano: 30.10.2008. 19:58

ako uvatim vremena dolazim Wink

#70:   Autor: tux Post Postano: 30.10.2008. 20:04

Dominous je napisao/la: ›
ako uvatim vremena dolazim Wink

#71:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.10.2008. 20:34

Ako uhvatim odbojkašicu dolazim osijek031.com smile

#72:   Autor: Bojo Post Postano: 31.10.2008. 1:29

volim odbojku na pijesku igrat...u tome sam se pronašao...al ne volim gledat...još i na parketu...nema do nogometa...jbg Smile

#73:   Autor: odbojkashica Post Postano: 02.11.2008. 23:44

eto, pobijedile 3-1. nek vam bude žao što niste bili
pozdrav!

#74:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.11.2008. 15:43

odbojkashica je napisao/la: ›
eto, pobijedile 3-1. nek vam bude žao što niste bili
pozdrav!

Kako znaš da nismo bili Smile
Javi nam za sljedeću da ˝opet˝ dođemo Smile

#75:   Autor: odbojkashica Post Postano: 10.11.2008. 22:05

u nedjelju, 15.00, dvorana jug, aok osijek - žok zadar
pozz

#76:   Autor: odbojkashica Post Postano: 17.11.2008. 19:56

pobijedile smo 3:2, zadar dosad nije imao nijednu izgubljenu tekmu.

#77:   Autor: odbojkashica Post Postano: 25.11.2008. 18:51

AOK OSIJEK - OK MARČANA, subota, 29. 11. 2008. 19,45 ...
dođite!

#78:   Autor: nake_rado Post Postano: 25.11.2008. 18:52

subota, navečer, neznam baš Smile

#79:   Autor: odbojkashica Post Postano: 25.11.2008. 18:58

pa taman pred izlazak naiđete do dvorane jug Very Happy
jbg nismo mi krive zbog takvog termina...

#80:   Autor: Frost Post Postano: 25.11.2008. 18:59

oćete s nama van poslije tekme? Very Happy

#81:   Autor: odbojkashica Post Postano: 25.11.2008. 19:01

paa moraš pitat ekipu. iako sam 100% sigurna da ih bar 75% ide poslije van Very Happy

#82:   Autor: odbojkashica Post Postano: 10.12.2008. 11:11

AOK OSIJEK - HAOK MLADOST II
Vrijeme početka: nedjelja, 14. prosinca 2008., 19,0 sati
Dvorana "Jug"

Posljednja utakmica prvog dijela sezone..

#83:   Autor: odbojkashica Post Postano: 21.03.2009. 20:35

Nedjelja, 22.3.2009., dvorana Jug - 14.30
AOK Osijek - ŽOK Matija Mesić (Sl.Brod)

#84:   Autor: oksus Post Postano: 01.04.2009. 0:35

OK Mursa - OK Karlovac
1.4.2009 - Dvorana Gradski vrt (mala dvorana)
18:00h

#85:   Autor: odbojkashica Post Postano: 01.04.2009. 11:31

o vid i nikola je tu Razz
Osijek031.com » Sport » odbojka


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::