Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Od tajnice Karate kluba Osijek - Jasmine Gorjanski, doznajemo da je povodom Dana Slavonskog Broda, u nedjelju, 07. svibnja u Slavonskom Brodu održan 6.karate turnir mladeži "BROD 2006." u OŠ "Antun Mihanović" gdje se okupilo 200-tinjak najmlađih karataša i karatašica u katama i borbama u starosnim skupinama od cicibana do mlađih kadeta (od 7 do 15 godina).

Karate klub Osijek osvojio je 7 medalja sa sedam nastupa.
U kategoriji cicibana 2. mjesto u katama osvojio je Mihael Cikoja, koji je jedini osvojio i 2. mjesto u borbama, mlađi učenici - 40 kg. U katama cicibani 3. mjesto osvojili su Leon Perić i Filip Pavlović. U ženskoj konkurenciji kate pojedinačno-mlađe učenice Perta Lovrenčić osvojila je 1. mjesto! Matea Cikoja osvojila je 1. mjesto u kategoriji učenica-kate pojedinačno!
U istoj kategoriji 3. mjesto osvojila je Barbara Komar. Ovo je bio uspješan nastup naših natjecatelja pred veliki međunarodni turnir OSIJEK OPEN 2006. koji se ove godine po sedmi put održava 13. svibnja na Zrinjevcu u organizaciji Karate kluba Osijek i pod pokroviteljstvom Grada Osijeka.