Napokon! Od sutra u Osijeku kreće sezona grijanja
24.10.2022. 17:34

Kako su ga izvijestili iz HEP-a, od sutra kreće sezona grijanja u Osijeku.
"Vjerujem da će ova vijest razveseliti brojne sugrađane koji su mi se obraćali prethodnih dana, te ukazivali na problem neadekvatnih temperatura u njihovim stambenim i poslovnim prostorijama. Posebice se to odnosi na sugrađane s malom djecom, sugrađane treće životne dobi, zdravstvene ustanove, ustanove za predškolski odgoj, obrazovne ustanove i domove umirovljenika.
Racionalno upravljanje u vrijeme energetske nesigurnosti od iznimne je važnosti, kao i ljudsko zdravlje koje je ipak prioritet!
S obzirom na to da grijanje nije u nadležnosti gradonačelnika, zahvaljujem HEP Toplinarstvu što su razmotrili naš prijedlog i donijeli odluku u interesu svih građana Osijeka." - rekao je gradonačelnik Radić.

Tekst i foto: Osijek031.com
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)