Bez preminulih u OBŽ, pozitivno 5,2% testiranih osoba
26.01.2021. 10:44

Sa šireg područja grada Đakova i općine Vuka su po četiri novopozitivne osobe, dvije iz Osijeka te po jedna iz Našica, Belog Manastira, Čepina, Darde, Antunovca, Gorjana, Semeljaca i Satnice Đakovačke.
Na bolničkom liječenju nalazi se 118 osoba oboljela od COVID-19, i to 85 u Kliničkom bolničkom centru Osijek (od kojih je 15 na respiratoru), a u Općoj županijskoj bolnici Našice hospitalizirana su 33 pacijenta s tim oboljenjem.
Na području Osječko-baranjske županije u samoizolaciji se trenutno nalazi 708 osoba.
Policijski službenici provjerili su samoinicijativno 15 osoba u samoizolaciji i utvrđena su dva kršenja propisane mjere, riječ je o osobama s područja Osijeka i Darde. Obavili su i 94 nadzora ugostiteljskih objekata pri čemu nije utvrđeno nijedno kršenje mjere.
Inspektori i službenici civilne zaštite obavili su 27 nadzora provođenja epidemioloških mjera te su utvrdili 3 kršenja za koja su izdane upozorbe. - izvijestio je Stožer civilne zaštite OBŽ.

Foto: Ivana Mandić/Foto-arhiv031
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)