Zadovoljstvo je bilo prisutno u redovima Osječana nakon ogleda s Goricom (2:1), pa tako i kod trenera Ivice Kuleševića.

Čestitao je svojim igračima na osvojenim bodovima i onome što su pokazali u ovom vrlo važnom susretu.

Odigrali smo dobru utakmicu. Rekao bih da smo dominirali 90 minuta, nažalost, u nadoknadi smo si napravili probleme. No, zadovoljan sam kako smo odigrali, posebice prvo poluvrijeme. Bilo je određenih problema u desetak minuta nastavka, ali kada smo zabili drugi pogodak opet je sve bilo na našoj strani. Nije uopće izgledalo da možemo ostati bez pobjede, ali kada je Lovrić zabio morali smo strijepiti u završnim minutama“, rekao je osječki kormilar. Kulešević je dodao da se Osječani ne moraju brinuti ako momčad nastavi ovako igrati. „Najvažnije je osigurati i matematički Europu, to je primarni cilj, a za drugo mjesto ćemo se boriti dokle god bude izgleda da ga osvojimo“, dodao je kormilar Bijelo-plavih.

Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Najava: Gradski vrt: NK Osijek - HNK Gorica