Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Jučer je povodom Dana grada Slavonskog Broda održan karate turnir koji je okupio oko 200 natjecatelja iz 11 klubova.

Članice Karate Akademije Osijek osvojile su dvije odlične medalje u katama. U konkurenciji mlađih učenica uvjerljivim pobjedama Lana i Lorena našle su se u finalu gdje je ovaj puta nešto iskusnija Lana Husnjak osvojila 1.mjesto i zlatnu medalju, a Lorena Dergez kojoj je ovo bilo prvo natjecanje osvojila je 2.mjesto i srebrnu medalju.

Za Karate klub Esseker u katama je nastupila najmlađa natjecateljica Franka Unković u kategoriji cicibanki koja je u neslužbenoj kategoriji osvojila 3. mjesto i 2. mjesto u službenoj kategoriji izgubivši od iste natjecateljice u obadvije kategorije.

U borbama je najsjajnije odličje osvojio Luka Lovković koji je osvojio zlato u kategoriji mlađih učenika do 38 kg.
Marino Đukić je kategoriji učenika do 34 kg osvojio 3. mjesto i 2. mjesto do 38 kg.
Mlađi kadet Luka Kurtović je osvojio 3. mjesto u kategoriji preko 57 kg.