Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zrakoplovni modelari Aerokluba Osijek i polaznici skupine Zrakoplovnog modelarstva CTK Osijek-ZTK Grada Osijeka, su ovaj vikend sudjelovali u Somboru na prvom otvorenom Bačka kupu dvoranskih modela, na kojem je sudjelovalo 86 modelara iz Srbije i Hrvatske.

Osječani su postigli odličan rezultat pobjedivši u sve tri konkurencije u kategoriji F1N-150.

Igor Nišević je u ukupnom plasmanu zauzeo prvo mjesto ispred Damira Kosira i Dominika Špehara članova MK Zaprešića.



U juniorskoj konkurenciji Petar Sušac je ostvario uvjerljivu pobjedu ispred Bojana Gostojića AK Zrenjanin i treće plasiranog Jovana Truklja AK Sombor.

Njihov klubski kolega, Mislav Dankoš u konkurenciji mlađi juniori također je zauzeo prvo mjesto ispred Viktorije Grubić i Đorđa Grubića članova AK Nova Pazova.



Treba istaknuti i uspjeh Luke Grgića koji je u konkurenciji mlađih juniora u kategoriji F1N modeli raspona krila preko 50 centimetara zauzeo treće mjeto iza Dajane Stojanović i Đorđa Grubića članova AK Nova Pazova.



Trenera Antuna Šikića posebno vesele ovi rezultati najmlađih sudionika, jer pokazuju da se osječani ne trebaju plašiti za budućnost zrakoplovnog modelarstva. Svoj odličan rezultat zrakoplovni modelari AK Osijeka, mogu potvrditi već idući vikend u Ludbregu gdje se održava natjecanje za kup Hrvatske.





Tekst: Antun Šikić i Nataša Dorić
Foto: Antun Šikić


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Na prodaju stenci Zlat...
Štenci mikrobulija na ...
U ponudi pet prelepih ...
Pomeranac Boo. Stenci...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:237

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Zvjezdano nebo