Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Osijek je večeras u Gradskom vrtu pobijedio Hajduk s 2:1. Utakmica u kojoj su Osječani od samog početka pokazali dobru igru prekidana je nekoliko puta zbog paljenja i bacanja baklji na teren navijača Hajduka - Torcide.

Prvi prekid se zbio u 60. minuti, a navodno su domaćini bili upoznati o ovom vjerojatno ranije dogovorenom prekidu. Drugi prekid se zbio u 65. minuti, a zbog onog iz 69. minute je glavni sudac Domagoj Vučkov igrače poslao u svlačionicu. Iako je konačan prekid bio izgledan, igrači su se ipak vratili na teren i odigrali utakmicu do kraja.

Da nije bilo nesportskog ponašanja Torcide, osim bolje igre i pobjede Osijeka, utakmica bi bila zapamćena i po koreografiji iz 24. minute, kojom je Kohorta proslavila svoj 24. rođendan. Čestitke Kohorti!

Gledatelja: 4000

Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Perošević (24., as. Kvržić) 1:1 Neretljak (44) 2:1 Šorša (50, as. Leko)

Sastavi:
OSIJEK: Vargić - Ibrik, Smoj, Lek, Lešković - Šorša, Kurtović, Kvržić, Jugović - Perošević (od 83. Pušić), Maglica. Trener: Stanko Mršić

HAJDUK: Blažević - Da Silva, Milović, Neretljak, Lima - Ozobić (od 46. Lendrić), Andrić (od 64. Obšivač), Tomaš, Radošević - (od 12. Andrijašević) - Caktaš - Vukušić. Trener: Mišo Krstičević

Stranica prilagođena ispisu
04-15-2012 11:32:53 am :: burex
Ajmo sad osvojiti kup, osigurati prvu ligu i donijeti malo veselja Osječanima ! Very Happy
04-15-2012 12:02:45 pm :: oggy031
osijek zadnje dvije domaće tekme (protiv cibalie i hajduka) doslovnoi neprepoznatljivo igra... imali su oni tokom sezone ovakvih dobrih "bliceva" ali to je trajalo svega jedno poluvrijeme da bi u drugom bacili sve u vodu... ne znam kako ih je novi trener motivirao, ali svaka mu čast... samo neka nastave tako...

a u srijedu SVI U VINKOVCE!!!
04-15-2012 03:17:31 pm :: lehi
Toliko prljavštine je otkriveno u nogometu .... namještaljki.... tako da nije više zanimljivo
04-15-2012 08:29:46 pm :: krmak
burex je napisao/la: ›

hahahah...ti mora da si neki vicko...Smile
04-15-2012 08:59:43 pm :: Dorian Sivi
ovo je bio najgori hajduk ikad, u 90' nisu imali priliku. Gol su zabili zahvaljujući domaćem golmanu koji je, što je on uopće radio???

Jedino što me smeta je to što ne igraju tako svaki put. Da igraju Osijek bi se borio za naslov, a ovako se bori za opstanak
04-16-2012 06:21:02 am :: oftopik
fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasna kohorta bila..

ti ko da si iz nekog drugog svemira... šta ti tu nije jasno?

1. samo u slavoniji ima više torcide neg kohorte, samo što su ti torcidaši miševi sve dok im hajduk ne dođe vamo, onda izgmile u sigurnost kaveza. što se tiće simpatizera, isto ih ima nebrojeno više. ako ti to toliko smeta što je bilo kohorte manje, šta nisi otišo na jugo-istok pa malo povećao njihov broj? i da, imaš još i stariju ekipu koja je ostala na istoku, možda njih nisi računao.
2. torcide je bilo više - zato je bila glasnija. Ali to ti ne mora nužno čak ni biti točno iako ih je bilo više na glasnoću ti utječe i položaja tribina - kohorta je udaljenija od terena.
3. kohorta nema praksu bacat baklje u teren, redovito preko 90% baklja ostane zapaljeno na tribini - šta bi trebali uništavati travnjak i atletsku stazu u gradskom vrtu?? - to umjesto da istakneš kao pozitivnu stranu kohorte, ti to smatraš nedostatkom - čudno.

da utakmica je bila u osijeku, i da bio je kohortin rođenda, ali kako ti očekuješ da dođe 7 tisuća kohortaša kad ih nema toliko...