ned 28. 07. 2024.
pon 29. 07. 2024.
uto 30. 07. 2024.
sri 31. 07. 2024.

, U srijedu rukometašice Osijeka odigrale su odličnu utakmicu u osmini finala Kupa Hrvatske u Dugom Selu. Nakon što je domaćin vodio gotovo cijeli susret sedam minuta prije kraja Osječanke prave seriju 6-0 i prelaze u vodstvo, ali Dugo Selo zabija gol u zadnjim sekundama i semafor nakon 60 minuta igre prikazuje rezultat 31:31. Pobjednik ovog susreta odlučivao se pucanjem sedmeraca gdje se završava put u Kup natjecanju naših rukometašica.

Osječanke nemaju puno vremena za odmor jer se za vikend odigrava 12. kolo prve hrvatske lige za žene. Ovu subotu, 17. veljače 2024., slijedi uzvrat na Zrinjevcu u ligaškom dijelu natjecanja u kojem rukometašice Osijeka žele upisati dva boda na svoj konto. Pozivaju se svi navijači i ljubitelji sporta da dođu podržati rukometašice u osvajanju bodova. Susret je na rasporedu u subotu 17.2. od 20:00h. Cijena ulaznice je 2 eura.