Studio Respect boutique prigode: Feel good, paint & read večer
23.05.2022. 13:28

Pozivaju vas na Feel good, paint & read večer 3. lipnja 2022., jer ćete imati priliku razgovarati o svojoj omiljenoj knjizi! O knjizi zbog koje ste zavoljeli čitanje i za koju mislite da bi ljudi trebali čuti! To može biti bilo koja knjiga, važno je samo da je važna vama. Prije toga, imat ćete priliku naslikati knjigu! Bez brige, ne morate znati slikati! U slikanju ćete uživati uz kavu/cappuccino (uključeno u cijenu), s dobrom atmosferom, glazbom i novim ljudima oko sebe!
Posebna gošća večeri, osječka bookblogerica Andrea @VelikoMožda podijelit će s vama svoj put - kako je postala knjigoljubac, koja knjiga ju je inspirirala da otvori blog i zašto.
Stoga, ako se želite dobro zabaviti, pričati i slušati o knjigama, slikati, pozivamo vas da nam se pridružite:
Lokacija: Šetalište kardinala Franje Šepera 12, Osijek - Promenada s fascinantnim pogledom na Dravu! Parking na nekoliko koraka od studija, besplatan od 19 sati.
Slikanje: u 19:00h udobno ćete se smjestiti i početi slikati! Sliku koju naslikate, nosite sa sobom kući! Ovaj put će s vama slikati Ena i pokazivati sve trikove!
Druženje uz knjigu: u 20:30h započet će s omiljenim knjigama! Ako želite, knjigu možete i donijeti!
Cijena: 150, 00 kn (slikanje, slika ostaje vama, na izbor imate i nekoliko kutaka s pričom u kojima se možete fotkati, kava/capp., druženje uz knjigu, poklon)
Dođite, zabavite se, uživajte, dobro se osjećajte, upoznajte nove ljude, slikajte, iznenadite sami sebe, dodajte ovaj događaj u svoj vremenik uspomena, poklonite si doživljaj i izlazak za pamćenje i saznajte za divne knjige koje bi vam vrlo lako mogle promijeniti život!
Uživajte u zadivljujućem ambijentu i jedinstvenoj atmosferi. Mjesta su ograničena, pridružiteim se!
Web: www.boutiqueprigode.com
Prijave su na email [email protected]

Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)