Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
čet 16. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
OŠ Tin Ujević, O...
Osječki Vodovod ...
pet 17. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
OŠ Tin Ujević, O...
Osječki Vodovod ...
sub 18. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
OŠ Tin Ujević, O...
Dan gmazova u os...
ned 19. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
Godišnji koncert...
pon 20. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
Dječje kazalište...
Pravni fakultet ...
uto 21. 10. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba r...
GISKO: Izložba r...
Dječje kazalište...
Pravni fakultet ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unatoč teškim životnim okolnostima, materijalnoj depresiji u kućanstvima, nemogućnost plaćanja režija ipak dolaze radosne vijesti da nisu zaboravljeni. U našoj lijepoj Hrvatskoj još uvijek ima dobrih, humanih, socijalno osjetljivih ljudi koji ne troše isprazne riječi već prelaze s riječi na djela. Dobro uvijek ima vrijednost u sebi jer čineći dobro može nas samo oplemeniti i upravo se to događa u srcima naših dragih dobročinitelja. Stižu nam dani radosti, prekida se tuga, humanitarni lanac širi granice, svi se uključuju i malo bolji život nam omogućuju.

Zahvaljujući Vladi RH, Ministarstvu poljoprivrede i donatorima humanitarna udruga Rijeka ljubavi uspjeli su ostvariti cilj da se 139 tona hrane u iznosu od 919.000,00 kn ne baci, da se smanji otpad i dođe do krajnjih korisnika odnosno do potrebitih. Podjela počinje u ponedjeljak, 25. svibnja
2020.
od 10:00 sati.

Naglašavaju da će dijeliti brojeve i to tako da svakog sata podjele pakete za 50 korisnika, a to znači:
od 10:00 sati – 50 obitelji
od 11:00 sati - sljedećih 50 obitelji
od 12:00 sati - sljedećih 50 obitelji

Isto nastavljaju i sljedeće dane podjele, te mole korisnike da se drže socijalne distance.

Upriličit će i podjelu 150 dječjih paketa donacija dragog prijatelja i donatora iz Slatine. Bez obzira na broj djece svaka obitelj dobit će po jedan paket dok traju zalihe i apeliraju da majke ne dovode djecu.

Obavještavaju korisnike da sva donacija koja dolazi od dragih dobročinitelja bit će odmah ukomponirana u podjelu, a paralelno s podjelom vozit će se starim, bolesnim i invalidnim korisnicima paketi u njihove domove 25.05. i 26.05. 2020. godine.



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Sa ponosom predstavlja...
Nasa odgajivacnica se ...
Odgajivacnica pasa "Ha...
Prelepe si cu bebe ost...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:141

Registrirani online (): Nitko