Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 24. 11. 2025.
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
6. Dani okusa hr...
Obilježavanje Eu...
CineStar Osijek ...
uto 25. 11. 2025.
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
6. Dani okusa hr...
FFOS: Predavanje...
CineStar Osijek ...
sri 26. 11. 2025.
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
6. Dani okusa hr...
Obilježavanje Da...
CineStar Osijek ...
čet 27. 11. 2025.
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
6. Dani okusa hr...
Obilježavanje Da...
Bračni jubileji ...
pet 28. 11. 2025.
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
6. Dani okusa hr...
Obilježavanje Da...
Crni petak u GIS...
sub 29. 11. 2025.
Osijek trči za h...
16. Zimski vašar...
6. Dani okusa hr...
Kad Osijek zabli...
Club Epic: Morta...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Danas plešem” Jednodnevna radionica Valova 5 Ritmova, pod vodstvom Silvije Tomcik Kelly održava se 8. srpnja 2007. (nedjelja) od 12-18h.

Svi su dobrodosli, nije potrebno prijasnje iskustvo!

Na ovoj radionici, imamo taj divni luksuz da provedemo cijeli dan u plesu. Da nekoliko puta krenemo na putovanje kroz 5 Ritmova, kroz Val. Da pocnemo i stanemo i opet iz nekog drugog mjesta pocnemo i stanemo. Pauza za rucak je dio koji nam nekada nedostaje na jednovecernjim radionicama, dio gdje si damo pauzu i sjednemo uz hranu koju donesemo, kao sto u plesu plesemo sa onim sto jest.

Ako ste spremni i voljni poslusati taj glas u sebi koji kaze: “Hej, ja danas plesem!” dodjite i pridruzite mi se.

Tecni , Stakato, Kaos, Lirski, Duboka Tisina : ritmovi su koji kataliziraju pokret duboko u dusi, srcu i tijelu, te pomocu kojih povezujemo svoja tijela, dopustamo I izrazavamo svoje osjecaje te se ponovo spajamo sa svojim izvorom energije.

Plesanje mojeg plesa je nacin da dodjem blize svojim osjecajima. A plesanje mojih osjecaja mi pokazuje kako da ja budem ja. Ucim kako se prizemljiti, imati povjerenja, prepustiti se, stvarno se prepustiti i opet imati povjerenja. Plesanje 5 Ritmova mi pomaze da se osjecam kao kod kuce u vlastitom tijelu i svojem zivotu.

Plesanje sa Silvijom kao uciteljicom je pravi poklon za mene. Njen nacin kako nas vodi da se povezemo sa svojim tijelom i osjecahima je vrlo prizemljen i mekan. Ona inspirira i poziva da dodjes blize k sebi, i da nadjes ljubavnu vezu sa sobom.

Dorine, Leiden

Cijene: 250 kuna puna cijena, ako uplatite nepovratni depozit od 50 kuna do 1.7. cijena je 195 kuna. Radna cijena 150 kuna.


Info i prijave: Lidija 098 1868149, Martina 091 1724 302
[email protected]
www.plesritmova.net


 Stranica prilagođena ispisu
06-01-2007 05:50:57 pm :: allein
ja želim naučit 'robota' Neutral
06-01-2007 06:51:12 pm :: kelly
...jel može za imenjakinju...mukte? osijek031.com smile
06-02-2007 06:56:12 am :: cookies
nema đabe ni kod stare babe.... osijek031.com smile




Advertisement

Imamo mužjake i muške ...
Odgajivačnica La Casa ...
Na prodaju plavi i mer...
Pomeranac Boo stenci n...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:131

Registrirani online (): Nitko