Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
uto 10. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Udruga KultAkt: ...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
sri 11. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Udruga KultAkt: ...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
čet 12. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Udruga KultAkt: ...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
pet 13. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Udruga KultAkt: ...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
sub 14. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Udruga KultAkt: ...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
ned 15. 12. 2019.
Kino Urania: Rev...
Centar osobne mo...
Božićni tramvaj ...
Advent u Osijeku...
Advent u Đakovu ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

[FOTO] Osječka kazališta sudjelovala u 11. Noći kazališta [2019.]


Noć kazališta obilježit će se u subotu, 16. studenog 2019. u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića i u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku.

Program:


17:30 sati - dvorana Dječjeg kazališta – “Noćne leptirice” – Plesna igraonica Početnica
17:45 sati – dvorana Dječjeg kazališta – “5, 6, 7, 8” – Baletni studio Dječjeg kazališta
18:00 sati – dvorana Dječjeg kazališta – “Sasvim obične besmislice” – Dramski studio za srednjoškolce
19:00 sati – dvorana Dječjeg kazališta – Marija Đuričkova / Petronela Dušova: “Anica i Danica” – svečana izvedba u povodu 20. obljetnice predstave
20:00 sati – predvorje Dječjeg kazališta – “Karaoke – Kreveljoke”, glumci Dječjeg kazališta i posjetitelji nastupaju na karaokama

Ulaz na sve programe je besplatan.

Popratni program:
17:30 sati – predvorje kazališta – Udruga Pobjede – štand, prihod namijenjen Azilu za pse u Nemetinu
17:30 sati – predvorje kazališta – Lions klub Mursa Osijek – štand s kolačima, prihod namijenjen građanima u potrebi
18:00 sati – dvorište kazališta – “Kestenje pečeno ili pestenje kečeno, bitno je kako se razumije, a ne kako je rečeno” – šef Ivica i garavi pomoćnik Đole peku kestenje za naše male posjetitelje

Hrvatsko narodno kazalište u Osijeku

Program se održava u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku.

17:00 sati - Okrugli stol (Plesna mreža hrvatske, projekt razvoj publike, moderatorica Maja Đurinović) - „NEKOLIKO VAŽNIH STVARI O PLESNOJ UMJETNOSTI O KOJIMA BI VALJALO RAZGOVARATI“ - trajanje max. 80 minuta
23:00 – 24:00 sata - Kabaret „Noćni ples“
- A. Pintarić, i K. Križanec - CHEEK TO CHEEK
- „POTROŠAČKI KOD“ - Grgur Grgić i Dominik Karaula (Mentorica Maja Đurinović /AUK)
- S. Toth - DANCING QUEEN
- KANON - Irin Šime Rabar, Toni Leaković, Mihael Elijaš, Jura Ruža, Matilda Fatur, Andrija Krištof, Ana Cmrečnjak, Marijin Kuzmičić, Silvio Švast (Mentorica Maja Đurinović /AUK)
- Mitja Obed - FLAMENCO
- Jana Pogrmilović - I COULD HAVE DANCED ALL NIGHT
- I. Medić i I. Valeri - CHICAGO OPENING
-Vanja Dušić, Laura Velaco - SALSA
- S. Toth – WHAT A FEELING
- Kabaret plesni mozaik (Selma Mehić , Martina Terzić, Nikola Livančić i svi koji žele sudjelovati)

POZORNICA
18:00 sati - plesni film The Rain (Sweden, 2007.)
Redatelj Pontus Lidberg - trajanje 25 minuta
18:35 – 20:45 sati - plesna mreža Hrvatske/projekt razvoj publike i osječka plesna scena „Grad živi ples – plesne minijature“
18:35 sati - plesni studio Shine (Martina Terzić) „Plug and play“ - trajanje 15 minuta
18:50 sati - glazbena škola F. Kuhača, Odjel za suvremeni ples ( voditeljice Martina Terzić i Nikola Livančić) „Resonance“ - trajanje 30 minuta
19:20 sati - (Selma Mehić AUK /mentorica Maja Đurinović) „Duh plesa nema boje“ - trajanje 13 minuta
19:35 sati - ŠPU Fenix , „Mala“ ( bachata) – trajanje 3 minute
19:40 sati - „OBLIVION“ - studenti 1. godine MA studija neverbalnog teatra Martina Terzić, Nikolina Odobašić, Bojan Ban i Filip Sever i komorni orkestar glazbene škole J. Runjanin iz Vinkovaca pod vodstvom prof. Blanka Brlić - trajanje 5 minuta
19:45 sati - Plesni klub Bolero – salsa, bachata, disco fox - trajanje 10 minuta
19:55 sati - ŠPU Feniks - „Tennessee Waltz „ (engleski valcer) - trajanje 3 minute
20:00 sati - KUD Željezničar, folklor - trajanje 15 minuta
20:15 sati - plesna skupina HNK u Osijeku „Fortuna“ (autor i koreograf Vuk Ognjenović) - trajanje 12 minuta
20:30 sati - ŠPU Feniks „Za dobra stara vremena“ (Lindy-hop) - trajanje 3 minute
20:35 sati - Mađarsko kulturno društvo Népkör - folklor - trajanje 10 minuta
21:00 sat - „ESC ROOM“ (Plesna mreža Hrvatske/ Zagrebački plesni ansambl ) - trajanje 60 minuta
22:20 – 23:00 sata - PLESNE RADIONICE
20:20 – 20:40 sati - ŠPU Feniks - SALSA - trajanje 20 minuta
20:40 – 23:00 sati - Plesni klub Bolero - BACHATA - trajanje 20 minuta

ZELENA DVORANA
21:00 – 22:40 sat - Plesne radionice
21:00 – 21.20 sat - radionica HKUD Željezničar
21:20 – 21.40 sat - Mađarsko kulturno društvo Népkör
21:40 – 22.00 sat - radionica SHINE 1 - Musical jazz theatre
22:00 – 22.20 sata - radionica SHINE 2 - Street dance
22:20 – 22.40 sata - radionica SHINE 2 - Street dance
22:20 – 22.40 sata - adionica SHINE 3 - Dance hall

SOBA ZBORA
22:00 – 22:20 sata - RADIONICA FLAMENCO Mitja Obed
22:30 sata - PROGRAM ODISEJA - Filip Sever i Bojan Ban (AUK mentorica Maja Đurinović)

DVORANA 22
18:00 – 18:30 sati - RADIONICA BALET-klasični balet
18:30 – 18:35 sati - PROGRAM SOLO ZA DVOJE Laura Kolesarić (KUC Virovitica)
22:10 – 22:30 sata - RADIONICA SUVREMENOG PLESA (Martina Terzić, Nikoola Livančić)

ULAZNI FOYER
18:15 – 18:30 sati - Plesni klub BOLERO
20:50 sati - KLUPICA - Irin Šime Rabar, Toni Leaković, Mihael Elijaš, Jura Ruža, Matilda Fatur, Andrija Krištof, Ana Cmrečnjak, Marijin Kuzmičić, Silvio Švast (AUK mentorica Maja Đurinović)

PROLAZ KAZALIŠTA/ŽUPANIJSKA
18:00 – 18:15 sati - ŠPU Feniks

KAZALIŠNA KAVANA
22:50 sata - RELJEF - Irin Šime Rabar, Toni Leaković, Mihael Elijaš, Jura Ruža, Matilda Fatur, Andrija Krištof, Ana Cmrečnjak, Marijin Kuzmičić, Silvio Švast (AUK mentorica Maja Đurinović)

[klik za uvećanje]






 Stranica prilagođena ispisu