SD Zrinjevac: 4. međunarodni rukometni turnir "Osijek trophy"
05.09.2019. 14:39
4. međunarodni rukometni turnir "Osijek trophy" koji će se održati u subotu, 7. rujna 2019. u Osijeku, ŠD Zrinjevac (Adama Reisnera 46a, Osijek).
Turnir je podijeljen u 2 dijela te prvi dio započinje već u 9h gdje sudjeluju ekipe 2004.godište i mlađe: ŽRK BROD, RK MULTINORM CERNA, ŽRK VRBAS i ŽRK OSIJEK , a drugi dio turnira počinje u 14:30h gdje će sudjelovati ekipe ŽRK KRIVAJA ZAVIDOVIĆI (BiH), ŽRK VRBAS (SRBIJA), ŽRK SESVETE AGROPROTEINKA i ŽRK OSIJEK.
RASPORED NATJECANJA TURNIRA (1.dio):
9:00h – A1 - ŽRK OSIJEK – ŽRK MULTINORM CERNA
10:20h – A2 – ŽRK VRBAS – ŽRK BROD
11:40h - poraženi A1 – poraženi A2 (plasman za 3. mjesto)
13:00h - pobjednik A1 – pobjednik A2 (finale turnira)
14:00h – SLUŽBENO OTVARANJE TURNIRA i proglašenje najbolje igračice, najbolje vratarice, najbolje strijelkinje turnira te proglašenje poretka ekipa
RASPORED NATJECANJA TURNIRA (2.dio):
14:30h – B2 - ŽRK OSIJEK – ŽRK KRIVAJA ZAVIDOVIĆI
16:00h - B1 - ŽRK SESVETE AGROPROTEINKA – ŽRK VRBAS
17:30h – poraženi B1 – poraženi B2 (plasman za 3. mjesto)
19:00h – pobjednik B1 – pobjednik B2 (finale turnira)
20:15h proglašenje najbolje igračice, najbolje vratarice, najbolje strijelkinje turnira te proglašenje poretka ekipa
Turnir je podijeljen u 2 dijela te prvi dio započinje već u 9h gdje sudjeluju ekipe 2004.godište i mlađe: ŽRK BROD, RK MULTINORM CERNA, ŽRK VRBAS i ŽRK OSIJEK , a drugi dio turnira počinje u 14:30h gdje će sudjelovati ekipe ŽRK KRIVAJA ZAVIDOVIĆI (BiH), ŽRK VRBAS (SRBIJA), ŽRK SESVETE AGROPROTEINKA i ŽRK OSIJEK.
RASPORED NATJECANJA TURNIRA (1.dio):
9:00h – A1 - ŽRK OSIJEK – ŽRK MULTINORM CERNA
10:20h – A2 – ŽRK VRBAS – ŽRK BROD
11:40h - poraženi A1 – poraženi A2 (plasman za 3. mjesto)
13:00h - pobjednik A1 – pobjednik A2 (finale turnira)
14:00h – SLUŽBENO OTVARANJE TURNIRA i proglašenje najbolje igračice, najbolje vratarice, najbolje strijelkinje turnira te proglašenje poretka ekipa
RASPORED NATJECANJA TURNIRA (2.dio):
14:30h – B2 - ŽRK OSIJEK – ŽRK KRIVAJA ZAVIDOVIĆI
16:00h - B1 - ŽRK SESVETE AGROPROTEINKA – ŽRK VRBAS
17:30h – poraženi B1 – poraženi B2 (plasman za 3. mjesto)
19:00h – pobjednik B1 – pobjednik B2 (finale turnira)
20:15h proglašenje najbolje igračice, najbolje vratarice, najbolje strijelkinje turnira te proglašenje poretka ekipa
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)