Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 20. 05. 2019.
Privremena regul...
Plesni klub Bole...
Kino Urania [16....
CineStar Osijek ...
GISKO: Predavanj...
uto 21. 05. 2019.
Privremena regul...
Plesni klub Bole...
Kino Urania [16....
CineStar Osijek ...
Arheološki muzej...
sri 22. 05. 2019.
Privremena regul...
Plesni klub Bole...
Kino Urania [16....
CineStar Osijek ...
Arheološki muzej...
čet 23. 05. 2019.
Privremena regul...
Plesni klub Bole...
Odjel za biologi...
Muzej likovnih u...
Arheološki muzej...
pet 24. 05. 2019.
Privremena regul...
HGK: Program udr...
Odjel za biologi...
Konferencija PMI...
Arheološki muzej...
sub 25. 05. 2019.
Privremena regul...
Svjetski kup u g...
Osijek Street Ra...
Konferencija PMI...
Arheološki muzej...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Natjecanje učenika osnovnih škola “Sigurno u prometu” 2019. Osječko-baranjske županije održat će se 29. travnja 2019. godine i sastoji se od teorijskog i praktičnog dijela.

Natjecanje “Sigurno u prometu” održava se u organizaciji Auto-moto kluba “Slavonac”.

Na praktičnom dijelu natjecanja koristit će se bicikli koje će osigurati organizator natjecanja.

Organizator je osigurao nagrade za najbolje učenike i učenice.

Program:

Ponedjeljak, 29. travnja 2019.
Hrvatski autoklub, RIC Osijek, Osijek, Hrvatske Republike 2 (1. kat)
08.00 sati - podjela startnih brojeva i teorijski dio natjecanja (testiranje) za OŠ Vijenac Osijek, OŠ Višnjevac, OŠ Jagode Truhelke Osijek, OŠ Dobriša Cesarić Osijek (2 učenika)
08.30 sati - podjela startnih brojeva i teorijski dio natjecanja (testiranje) za OŠ Dobriša Cesarić Osijek (2 učenika), OŠ Jagodnjak, OŠ Milka Cepelića Vuka, OŠ Miroslava Krleže Čepin
09.00 sati - podjela startnih brojeva i teorijski dio natjecanja (testiranje) za OŠ Ivane Brlić Mažuranić Koška, OŠ Vladimir Nazor Đakovo, OŠ Budrovci, OŠ Bijelo Brdo (2 učenika)
09.30 sati - podjela startnih brojeva i teorijski dio natjecanja (testiranje) za OŠ Bijelo Brdo (2 učenika), OŠ Josipa Kozaraca Semeljci, OŠ Ante Starčevića Viljevo, OŠ Ivana
Brlić Mažuranić Strizivojna

Sportska dvorana Zrinjevac, Osijek, A. Reisnera 46 a
10.30 sati – praktični dio natjecanja – vožnja bicikla
12.00 sati – proglašenje pobjednika i podjela nagrada



 Stranica prilagođena ispisu