Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sri 20. 03. 2019.
Plesni centar Bo...
Dani Frankofonij...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [14....
Eko dani osječki...
čet 21. 03. 2019.
GISKO: Dramsko –...
Dani Frankofonij...
Tufna: Party Med...
Fakultet agrobio...
Eko dani osječki...
pet 22. 03. 2019.
Vinska mušica: &...
Dani Frankofonij...
Info centar za m...
Francuska alijan...
Eko dani osječki...
sub 23. 03. 2019.
Aeroklub Osijek:...
Dani Frankofonij...
Links Osijek: Ha...
Francuska alijan...
Eko dani osječki...
ned 24. 03. 2019.
Aeroklub Osijek:...
Dani Frankofonij...
Dan ulice Matije...
Francuska alijan...
Eko dani osječki...
pon 25. 03. 2019.
GISKO: Radionice...
Dani Frankofonij...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Svečana promocija Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku održat će se u subotu 16. ožujka 2019. godine, u Auli Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (Rektorat-2.kat), Trg Sv. Trojstva 3 .

S početkom u 10 sati promovirani će biti:
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Likovna kultura:
Irena Čuljak, Tea Đurin, Tomislav Herega, Andrea Listeš, Antonia Magdić, Tina Medić, Tina Mihaljević, Minja Mitrović, Maja Pajtak, Kristina Penava, Doris Ređa, Antonio Rendulić, Ana Smokrović, Anja Stipan, Ena Šošić

Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Gluma i lutkarstvo:
Vedran Dakić, Matko Duvnjak Jović, Rea Kamenski-Bačun, Linda Kliman, Monika Lanšćak, Josip Ledina, Tena Pataky, Lucija Subotić, Zdenka Šustić, Luka Vondrak,

Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Kazališno oblikovanje:
Iskra Glavaš Jovanović, Suzana Šambar, Krešimir Tomac, Mario Tomašević, Jelena Vučković, Larisa Vukić

Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Glazbena pedagogija:
Kristian Boni, Matea Fadiga, Zlatko Galik, Mihaela Gjokaj, Marija Kraševac Sakač, Krešimir Križanec, Denis Marguš, Martina Masjar, Martina Proleta, Jelena Pušić, Ivan Rendulić, Šmitpeter Valentina, Petra Španić, Dora Vestić

Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Pjevanje: Anja Papa

Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Klavir: Petra Hrženjak


S početkom u 11 sati promovirani će biti:
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Likovna kultura:
Tina Banjan, Josip Barišić, Mirela Blažević, Marta Brajković, Luka Brico, Ljerka Bubalo, Ida Đurkić, Martina Kovačević, Tamara Krešo, Ivona Matoušek, Lucija Mitar, Iva Muškić Matija Petrak, Mirjana Pjevac, Tamara Sekulić, Josipa Stojanović, Dorian Trepić


Magistri sveučilišnog diplomskog studija Gluma i lutkarstvo:
Matea Bublić, Matko Buvač, Andro Damiš, Antonio Jakupčević, KrešimirJelić, VanjaJovanović, Anamarija Jurišić, Anna Jurković, Hana Kunić, Gordan Marijanović,T ena Milić Ljubić, Ivana Vukićević, Ines Zmazek,


Magistri sveučilišnog diplomskog studija Glazbene pedagogije:
Hrvoje Aušić, Zvonimir Glibušić, Ivona Kir, Ivana Pušić, Dorijana Škoro, Teodora Zdeličan, Ognjen Zdravković



 Stranica prilagođena ispisu