Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 18. 03. 2019.
Plesni centar Bo...
Dani Frankofonij...
Projekt "Sv...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [14....
uto 19. 03. 2019.
Plesni centar Bo...
Dani Frankofonij...
9. Lutkokaz - Me...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [14....
sri 20. 03. 2019.
Plesni centar Bo...
Dani Frankofonij...
9. Lutkokaz - Me...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [14....
čet 21. 03. 2019.
GISKO: Dramsko –...
Dani Frankofonij...
9. Lutkokaz - Me...
SD Zrinjevac: Šk...
Međunarodni dan ...
pet 22. 03. 2019.
Info centar za m...
Dani Frankofonij...
9. Lutkokaz - Me...
Francuska alijan...
sub 23. 03. 2019.
Aeroklub Osijek:...
Dani Frankofonij...
Links Osijek: Ha...
Francuska alijan...
GISKO: Poboljšaj...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

14 ekipa na gradskom natjecanju Mladih Hrvatskog Crvenog križa


Gradsko društvo Crvenog križa Osijek organizira 23. gradsko natjecanje Mladih Hrvatskog Crvenog križa. Natjecanje će se održati 9. ožujka 2019. godine u OŠ "Dobriša Cesarić", Osijek, Neretvanska 10. Prvoplasirane ekipe s ovog natjecanja predstavljaju Grad Osijek na višim razinama natjecanja, a već tradicionalno zauzimaju visoka mjesta na Državnom natjecanju.

Natjecanje je ekipno, a prijavljeno je 14 ekipa osnovnih i srednjih škola s područja djelovanja osječkog Crvenog križa. Ekipe se natječu u dvije kategorije, podmladak (osnovna škola) i mladi (srednja škola). Na natjecanju se provjerava znanje o pokretu Crvenog križa, međunarodnom humanitarnom pravu, pravima djeteta, ljudskim pravima te znanje i vještine pružanja prve pomoći.

Program:

8.50 sati - dolazak ekipa, doručak, izvlačenje rednog broja ekipe (zaporke ekipe),
9.30 sati - postrojavanje ekipa,
9.40 sati - otvorenje natjecanja,
10.00 sati - rješavanje zadanih zadataka (radilišta) - sudjeluju svi članovi ekipe:
3 radilišta prve pomoći - 2 praktični rad + 1 test;
3 radilišta o Crvenom križu - testovi;
12.00 sati - završetak obilaska radilišta,
12.10 sati- druženje (karaoke, predstavljanje rada mladih osječkog Crvenog križa)
13.00 sati - proglašenje pobjedničke ekipe, drugog i trećeg mjesta, zatvaranje natjecanja.



 Stranica prilagođena ispisu