Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 14. 10. 2019.
Plesni klub Bole...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
Karijeriranje [2...
11. Međunarodna ...
uto 15. 10. 2019.
Plesni klub Bole...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
Redovite letačke...
11. Međunarodna ...
sri 16. 10. 2019.
Fakultet agrobio...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
Redovite letačke...
11. Međunarodna ...
čet 17. 10. 2019.
Fakultet agrobio...
Dječje kazalište...
2. sajam obitelj...
Redovite letačke...
11. Međunarodna ...
pet 18. 10. 2019.
Trg Ante Starčev...
Club Exit: 1 Yea...
Ekonomski fakult...
Redovite letačke...
11. Međunarodna ...
sub 19. 10. 2019.
Arheološki muzej...
Aikido susret: N...
Orahovica: 12. D...
Pampas: Memorija...
11. Međunarodna ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

14 ekipa na gradskom natjecanju Mladih Hrvatskog Crvenog križa


Gradsko društvo Crvenog križa Osijek organizira 23. gradsko natjecanje Mladih Hrvatskog Crvenog križa. Natjecanje će se održati 9. ožujka 2019. godine u OŠ "Dobriša Cesarić", Osijek, Neretvanska 10. Prvoplasirane ekipe s ovog natjecanja predstavljaju Grad Osijek na višim razinama natjecanja, a već tradicionalno zauzimaju visoka mjesta na Državnom natjecanju.

Natjecanje je ekipno, a prijavljeno je 14 ekipa osnovnih i srednjih škola s područja djelovanja osječkog Crvenog križa. Ekipe se natječu u dvije kategorije, podmladak (osnovna škola) i mladi (srednja škola). Na natjecanju se provjerava znanje o pokretu Crvenog križa, međunarodnom humanitarnom pravu, pravima djeteta, ljudskim pravima te znanje i vještine pružanja prve pomoći.

Program:

8.50 sati - dolazak ekipa, doručak, izvlačenje rednog broja ekipe (zaporke ekipe),
9.30 sati - postrojavanje ekipa,
9.40 sati - otvorenje natjecanja,
10.00 sati - rješavanje zadanih zadataka (radilišta) - sudjeluju svi članovi ekipe:
3 radilišta prve pomoći - 2 praktični rad + 1 test;
3 radilišta o Crvenom križu - testovi;
12.00 sati - završetak obilaska radilišta,
12.10 sati- druženje (karaoke, predstavljanje rada mladih osječkog Crvenog križa)
13.00 sati - proglašenje pobjedničke ekipe, drugog i trećeg mjesta, zatvaranje natjecanja.



 Stranica prilagođena ispisu