Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
ned 13. 10. 2019.
Plesni klub Bole...
Dječje kazalište...
CineStar Osijek:...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
pon 14. 10. 2019.
Plesni klub Bole...
Karijeriranje [2...
11. Međunarodna ...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
uto 15. 10. 2019.
Plesni klub Bole...
Građevinski i ar...
11. Međunarodna ...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
sri 16. 10. 2019.
Fakultet agrobio...
Građevinski i ar...
11. Međunarodna ...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [10....
čet 17. 10. 2019.
Fakultet agrobio...
Građevinski i ar...
11. Međunarodna ...
Dječje kazalište...
2. sajam obitelj...
pet 18. 10. 2019.
Club Exit: 1 Yea...
Građevinski i ar...
11. Međunarodna ...
Ekonomski fakult...
SD Jug: 28. poje...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Svečana promocija sveučilišnih specijalista poslijediplomskih studija na Ekonomskom fakultetu u Osijeku održat će se u subotu, 2. veljače 2019. godine s početkom u 11 sati.

Povjerenstvo za provođenje promocije:
- izv. prof. dr. sc. Boris Crnković, član
- prof. dr. sc. Sunčica Oberman Peterka, član
- izv. prof. dr. sc. Ivo Mijoč, član
- izv. prof. dr. sc. Davorin Turkalj, član
- izv. prof. dr. sc. Jerko Glavaš, član

Diplome sveučilišnih specijalista Financija i bankarstva dobit će:
1. Krunoslava Baumschabel Banić
2. Drago Dević
3. Miroslav Papak
4. Robert Pejak
5. Ana Puljić
6. Silvija Radošević
7. Marko Raguž
8. Damir Svalina

Diplome sveučilišnih specijalista Marketinga posebnih područja dobit će:
1. Sanja Arambašić
2. Ante Baran
3. Ivica Blažević
4. Zlatko Cvrković
5. Una H. Arapović
6.Valentina Helajz
7. Marijan Hmelina
8.Marija Holjevac
9.Željko Hršak
10. Danijel Ivić
11. Predrag Livak
12. Tamara Ljubić
13. Monika Maranić
14. Martin Marolin
15. Marizabela Mijakić
16. Krešimir Mišić
17. Ljubo Mitar
18. Ivana Mujkić
19. Jadranka Pavošević
20. Gordan Planinić
21. Kristina Podhraški Martinčić
22. Tena Popović
23. Dražen Posavac
24. Melita Posavac
25. Tomislav Prpić
26. Vinko Samardžić
27. Ivana Sertić
28. Igor Stipić
29. Domagoj Šaravanja
30. Domagoj Škobić
31. Krešimir Štefanović
32. Kristian Šustar
33. Antonia Uskok
34. Ljiljana Vajda-Mlinaček
35. Ivana Žumbar Dobrota

Diplome sveučilišnih specijalista Organizacije i managementa dobit će:
1. Maja Bagarić Čretni
2. Krešimir Balen
3. Saša Batinac
4. Monika Benić
5. Sandra Ćirić
6. Ljiljana Drenški Cvrtila
7. Davor Kalinić
8. Petar Lagator
9. Magdalena Marukić
10. Josip Mijatović
11. Lucija Mjeda
12. Miroslav Mudri
13. Marko Preradović
14. Maja Pušić
15. Ivana Ravlić Devald
16. Sanja Romić
17. Katica Sekulić
18. Ivana Šutalo
19. Radmila Tatrin
20. Tajana Vidakušić

Diplome sveučilišnih specijalista Poduzetništva dobit će:
1. Sanja Anđelković
2. Anđelko Gulić
3. Marina Hržica
4. Igor Matek
5. Anela Miličić
6. Ivana Pataki

Diplome sveučilišnih specijalista Računovodstva, revizije i analize dobit će:
1. Slobodan Manović
2. Danijela Mravinac
3. Mirela Šumanovac
4. Ana Zrnić

Diplome sveučilišnih specijalista upravljanja ekonomskim razvojem dobit će:
1. Adriana Džinić
2. Dragan Jelić
3. Jasmina Jordanov
4. Danijela Kelić
5. Josip Takač
6. Ivana Vuković



 Stranica prilagođena ispisu