Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
uto 11. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
sri 12. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
čet 13. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
pet 14. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
sub 15. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
ned 16. 12. 2018.
Božićna bajka u ...
Vodite me u Muze...
Advent u parku [...
Advent u parku [...
Advent u Osijeku...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

26. Memorijalni turnir „Antun Batinić“ održat će se od 1. do 4. kolovoza 2018. godine godine na igralištu NK „Elektra“ Osijek kraj Drave, a na njemu će sudjelovati, osim domaćina NK Elektra još NK Metalac, NK Višnjevac, NK Osijek, NK Omladinac Petrijevci, NK Olimpija, BSK Bijelo Brdo i nogometaši Akademije Krpan&Babić.

Memorijalni turnir Antun Batinić je nogometni turnir za klubove kojeg od 1993. godine organizira NK Elektra iz Osijeka. Turnir se održava svake godine u prvom tjednu kolovoza, a na njemu nastupaju momčadi iz Osijeka te gostujući klubovi iz Osječko-baranjske županije. Kolokvijalno se turnir naziva "Batek" ili "Batekov memorijal" Memorijalni nogometni turnir “Antun Batinić“ NK „Elektra“ tradicionalno se organizira u spomen na toga tragično preminuloga istaknutog člana kluba. Antun Batinić - Batek, svojevremeno je bio vratar u NK Osijek i u još nekoliko slavonsko-baranjskih klubova, zapamćen i kao dragovoljac i časnik Hrvatske vojske, stradao je u vrijeme Domovinskog rata i bio je istaknuti član Elektre.

Nakon izvlačenja parova koje je održano 24.07.2018. g. u prostorijama NK „Elektra“ Osijek utvrđen je sljedeći raspored utakmica:

Program:


Srijeda, 1. kolovoza 2018.
17:00 sati - NK METALAC – NK VIŠNJEVAC,
18:30 sati - NK OSIJEK – NK OMLADINAC PETRIJEVCI

Četvrtak, 2. kolovoza 2018.
17:00 sati - NK OLIMPIJA – BSK BIJELO BRDO
18:30 sati - NK ELEKTRA – AKADEMIJA KRPAN&BABIĆ

Petak, 3. kolovoza 2018.
17:00 sati - PRVA UTAKMICA, POBJEDNICI PRVOG DANA
18:30 sati - DRUGA UTAKMICA, POBJEDNICI DRUGOG DANA

Subota, 4. kolovoza 2018.
17:00 sati - PRVA UTAKMICA (Poražene ekipe iz susreta trećeg dana turnira), ZA TREĆE MJESTO
18:30 sati - FINALE (Pobjednici iz susreta trećeg dana turnira)

Po završetku turnira dodijelit će se pehari za:
Osvojeno 1. mjesto
Osvojeno 2. mjesto
Osvojeno 3. mjesto
Fair play
Najbolji strijelac
Najbolji vratar
Najbolji igrač
Najbolji trener
Najbolji sudac





 Stranica prilagođena ispisu





tek sam napunila 18god...
Odgajivacnica Srckys p...
Masinsko presecanje vl...
Bayliner VROE4 novo pl...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:59

Registrirani online (): Nitko