Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sub 01. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Dječje kazalište...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
Club Oxygene: RE...
ned 02. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Dječje kazalište...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
GČ Gornji grad: ...
pon 03. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Doživite čarolij...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
Osječki Vodovod ...
uto 04. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
GISKO: Predstavl...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
Osječki Vodovod ...
sri 05. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Osijek u znaku i...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
Osječki Vodovod ...
čet 06. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Nansen dijalog c...
ISKRA waldorfska...
Osječki Vodovod ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U organizaciji Amaterskog kazališta Belišće i Centra za kulturu Sigmund Romberg, a u sklopu obilježavanja Dana grada Belišća, u petak, 4. svibnja 2018. godine, u 20:00 sati u dvorani Centra za kulturu komedijom “I živjele su sretno…?” Scene Gorica, bit će otvoren 40. Memorijal Dragutina Merca Nunoša i Ivana Nikolnikova Vanje. Tekst predstave napisala je Nina Horvat, a režiju potpisuje Frana Marija Vranković. U predstavi igraju: Jelena Hadži Manev (Trnoružica), Mia Krajcar (Pepeljuga), Katarina Baban (Snjeguljica) i Selma Mehić (Bezimena).

Kako funkcionira suvremeni brak, ima li smisla i što ga sve razara, pokazuje predstava „I živjele su sretno…?“ u kojoj se na Trnoružičinoj djevojačkoj zabavi, uz slavljenicu, nalaze Snjeguljica, Pepeljuga i Bezimena djevojka s plaže kojom se zabunom oženio Sirenin princ. Oslanjajući se na izvorne verzije bajki o Snjeguljici, Trnoružici, Pepeljugi i Maloj Sireni te ostalih bajki braće Grimm i Charlesa Perraulta, predstava kreira bajkoviti svijet u suvremenom okruženju u kojem ništa nije onako kako se čini na prvi pogled.

Kao i u izvornoj bajci, Trnoružica se probudila iz stogodišnjeg sna i upoznala svog princa iz bajke. Dvije godine kasnije, zaručili su se i odlučili vjenčati. Je li to bila ljubav na prvi pogled? Odgovaraju li si oni savršeno kako su nam pričali u bajkama? Otkrijte na Trnoružičinoj djevojačkoj zabavi, koju je za nju organizirala njezina svadbena kuma Pepeljuga. Kako je Trnoružica prespavala znatan dio 20. i početak 21. stoljeća, tema njezine djevojačke su burne dvadesete, ali bez prohibicije. Kako se Trnoružica nosi s „instalebrity“ svijetom, Bezimena s duhom Male Sirene, Pepeljuga sa životom u izobilju, a Snjeguljica bez sedam patuljaka, te kakve im sve probleme stvaraju njihovi dragi kraljevski muževi, otkriva predstava Scene Gorica „I živjele su sretno…?“.

Cijena ulaznice je 25 kuna, a rezervirati možete u Centru za kulturu radnim danom od 7 do 15 sati, na broj telefona 533-274, mail ravnateljica[at]cks-romberg[dot]hr i na službenoj Facebook stranici Centra.



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Prodajem skotnu zenku ...
Na prodaju prelepi ste...
Nudimo Vam tri prelepe...
Odgajivačnica Eternal...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:184

Registrirani online (): Nitko