Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sub 23. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
Eko dani osječki...
Europsko prvenst...
Dječje kazalište...
HNK u Osijeku [1...
ned 24. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
Eko dani osječki...
Europsko prvenst...
Dječje kazalište...
Dan ulice Matije...
pon 25. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
HNK u Osijeku [2...
Europsko prvenst...
Dječje kazalište...
GISKO: Radionice...
uto 26. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
HNK u Osijeku [2...
Hotel Osijek: Ro...
Dječje kazalište...
Filozofski fakul...
sri 27. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
HNK u Osijeku [2...
GISKO: Izvedba a...
Dječje kazalište...
Dječje kazalište...
čet 28. 03. 2019.
Dani Frankofonij...
HNK u Osijeku [2...
PRONI centar za ...
Dječje kazalište...
Muzej likovnih u...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Tradicionalna manifestacija pod nazivom "Uskrsni košarkaški turnir dječjih vrtića", održat će se 4. i 5. travnja 2018. godine u nastavno sportskoj dvorani Jug 2, u organizaciji KK Osječki sokol.

Manifestacija okuplja preko dvjesto djece, iz vrtića, njihovih odgajatelja, (teta), i isto toliko mama, tata, djeda, bake i svih ostalih koji zdušno navijaju i bodre svoje najmlađe na njihovim prvim natjecanjima.

Najbolji vrtići dobijaju prigodne nagrade (pehare, medalje), kao i najbolji pojedinci, a jednu od nagrada će uručiti gradonačelnik.

Ove godine prijavljeno je 11 vrtića, a to su:
1. Jaglenac
2. Mak
3. Sjenčica
4. Pčelica
5. Josipovac
6. Zvončić, Čepin
7. Vedri dani
8. Bubamara
9. Jabuka
10. Krijesnica
11. Mali princ

Srijeda, 4. travnja 2018.
I utakmica - 08,30 sati Dv Jaglenac – Dv Mali Princ pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj II četvrtak 05. Travnja 2018 u 08,30
II utakmica - 08,50 sati Dv Mak - Dv Krijesnica pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj I četvrtak 05. Travnja 2018 u 08,30
III utakmica - 09,10 sati Dv Sjenčica – Dv Jabuka pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj IV četvrtak 05. Travnja 2018 u 08,50
IV utakmica - 09,30 sati Dv Pčelica – Dv Bubamara pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj III četvrtak 05. Travnja 2018 u 08,50
V utakmica - O9,50 sati Dv Josipovac – Dv Vedri Dani pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj VI četvrtak 05. Travnja 2018 u 09,10
utakmica - 10,10 sati Dv Zvončić Čepin – poraženi iz utakmice broj I (krajnji pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj V 05. Travnja 2018 u 09,10)
VII utakmica - 10,30 sati poraženi utakmice broj II - poraženi utakmice broj III (krajnji pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj VIII četvrtak 05. Travnja 2018 u 09,30)
VIII utakmica - 10,50 sati poraženi utakmica broj IV - poraženi utakmica broj V (krajnji pobjednik igra sa pobjednikom iz utakmice broj VII četvrtak 05. Travnja 2018 u 09,30)

Prva polufinalna utakmica na rasporedu je u četvrtak u 10,00 sati
Druga polufinalna utakmica na rasporedu je četvrtak u 10,20 sati
Utakmica za 3 mjesto na rasporedu je četvrtak u 10,40 sati

FINALE - UTAKMICA ZA PRVAKA IGRA SE U 11,10 SATI

Nakon finalne utakmice slijedi dodjela medalja i pehara najboljim vrtićima kao i najboljem igraču/ici turnira.



 Stranica prilagođena ispisu