Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pet 21. 09. 2018.
Osječki pješački...
GISKO: "Uko...
Dječje kazalište...
HNK u Osijeku [1...
2. LABUS sajam n...
sub 22. 09. 2018.
Osječki pješački...
Kod vodenice: Ko...
Dječje kazalište...
HNK u Osijeku [1...
Zeko, Zriko i ja...
ned 23. 09. 2018.
Osječki pješački...
SD Gradski vrt: ...
Dječje kazalište...
Donji Miholjac: ...
Zeko, Zriko i ja...
pon 24. 09. 2018.
Osječki pješački...
Sjenjak: Koordin...
HUP Reg. ured Os...
GISKO: Informati...
HNK u Osijeku [2...
uto 25. 09. 2018.
Osječki pješački...
Muzej likovnih u...
Besplatan trenin...
HNK u Osijeku [2...
sri 26. 09. 2018.
Osječki pješački...
Dječje kazalište...
Besplatan trenin...
Dokkica: Odgojno...
HNK u Osijeku [2...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

VIII. promocija Sveučilišnih prvostupnika kemije, VI. promocija Magistara edukacije kemije i I. promocija Magistara kemije, održat će se u petak, 23. veljače 2018. g. s početkom u 11:00 h na Poljoprivrednom fakultetu u Auli Magna na II katu, na promociji će se također dodijeliti i nagrade najboljim studentima za prošlu 2016/2017. akademsku godinu.

Preddiplomski studij – sveučilišni prvostupnici (abecedno)
1. Andrijević Martina
2. Bašić Silvija
3. Bekić Antonija
4. Bešić Sabina
5. Bjelić Mirna
6. Bošnjaković Anja
7. Bradić Ivan
8. Brođanac Ana
9. Dončević Lucija
10. Dumančić Tessa
11. Đurković Matej
12. Faletar Mihovil
13. Franić Ivana
14. Frigan Ozana
15. Gašparac Tonka
16. Gazić Sanja
17. Glavaš Romana
18. Grgić Franciska
19. Grgić Lea
20. Ižaković Elizabeta
21. Jaković Lucija
22. Jusup Ena
23. Kajinić Žana
24. Kanis Laura
25. Košćak Marta
26. Lovrić Josipa
27. Mađarić Rebecca
28. Marčinko Dora
29. Martinčić Monika
30. Matijević Tena
31. Miškić Josipa
32. Momčilov Marina
33. Mršo Tomislav
34. Musa Matea
35. Pavić Marija
36. Petek Ana
37. Pišonić Marina
38. Pregiban Kristina
39. Pukleš Iva
40. Ravnjak Gabriela
41. Sabol Helena
42. Szep Ivana
43. Šibila Lara
44. Tatar Dalibor
45. Vidović Barbara
46. Vranješ Sara
47. Žeravica Ivana

Diplomski studij – magistri edukacije kemije (abecedno)
1. Barešić Maja
2. Bijelić Jelena
3. Lajčak Evelina
4. Majić Marina
5. Marčinko Tajana
6. Mihaljević Martina
7. Sesar Vedrana
8. Štajnbrikner Marija
9. Vukomanović Martina

Diplomski studij – magistri kemije (abecedno)
1. Bečvardi Ljiljana
2. Damjanović Magdalena
3. Drulak Mateja
4. Jaroš Tatjana
5. Jekić Kristina
6. Matošević Ana
7. Mićak Josipa
8. Škrljac Mario

Nagrade najbolji studenti u prošloj 2016/2017. akademskoj godini (po godinama)
Karlo Bubnjar – nagrada najbolji student za 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Kemija s prosjekom ocjena 4.833
Kristijan Konopka – nagrada najbolji student za 2. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Kemija s prosjekom ocjena 4.923
Mirna Bjelić – nagrada najbolja studentica za 3. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Kemija s prosjekom ocjena 4.923
Matea Iljkić – nagrada najbolja studentica za 1. godinu diplomskog sveučilišnog studija Kemija: istraživački smjer s prosjekom ocjena 4.909
Magdalena Damjanović – nagrada najbolja studentica student za 2. godinu diplomskog sveučilišnog studija Kemija: istraživački smjer s prosjekom ocjena 4.842
Tatjana Šafarik – nagrada najbolja studentica za 2. godinu diplomskog sveučilišnog studija Kemija; smjer: nastavnički s prosjekom ocjena 4.952


 Stranica prilagođena ispisu