Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
ned 17. 06. 2018.
OLJM - Osječko l...
HNK u Osijeku [1...
Dječje kazalište...
Kino Urania [14....
CineStar Osijek ...
pon 18. 06. 2018.
Ljetni sportski ...
Raspored ispiran...
Vaterpolo klub M...
Kino Urania [14....
CineStar Osijek ...
uto 19. 06. 2018.
Ljetni sportski ...
Raspored ispiran...
Vaterpolo klub M...
Kino Urania [14....
CineStar Osijek ...
sri 20. 06. 2018.
Ljetni sportski ...
Raspored ispiran...
Vaterpolo klub M...
Kino Urania [14....
CineStar Osijek ...
čet 21. 06. 2018.
Ljetni sportski ...
Raspored ispiran...
Vaterpolo klub M...
Čepin: Predavanj...
Info-centar za m...
pet 22. 06. 2018.
Ljetni sportski ...
Raspored ispiran...
Vaterpolo klub M...
Centar osobne mo...
Tenja: Malonogom...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Promocija studenata FERIT-a koja će se održati po sljedećem rasporedu:

Četvrtak, 22. veljače 2018.
10:30 sati - promocija stručnih prvostupnika elektrotehnike i promocija sveučilišnih specijalista
12:00 sati - promocija sveučilišnih prvostupnika računarstva
13:30 sati - promocija sveučilišnih prvostupnika elektrotehnike

Petak, 23. veljače 2018.
10:30 sati - promocija magistara inženjera računarstva, promocija magistara inženjera elektrotehnike (smjer komunikacije i informatika)
12:00 sati - promocija magistara inženjera elektrotehnike (smjer elektroenergetika)

Promocija magistara inženjera elektrotehnike:
1. Ivan Arambašić
2. Matija Babić
3. Ivan Bančić
4. Darko Bebek
5. Boris Ruđero Boduljak
6. Matija Briševac
7. Ivan Bubić
8. Tvrtko Cvetanić
9. Ivica Čabraja
10. Tomislav Čabrajac
11. Dino Černi
12. Ivan Čurčić
13. Stjepan Duspara
14. Dajana Džambo
15. Martina Ezgeta
16. Marijan Goršeta
17. Karlo Grbavac
18. Antonio Grgić
19. Damir Hanzer
20. Kristijan Hanžek
21. Mateja Hržica
22. Petar Huis
23. Danijel Ilakovac
24. Dario Ivančević
25. Filip Jakupec
26. Darko Jakus
27. Ivana Josipović
28. Marija Jurić
29. Mihael Kaučić
30. Petar Kičić
31. Josip Klinc
32. Ivan Korov
33. Marija Kovačević
34. Mirko Krvavica
35. Bruno Lastavica
36. Ivan Lazić
37. Marcel Leder
38. Mato Marčetić
39. Ivan Mihoković
40. Ivan Mijić
41. Hrvoje Mikulić
42. Zvonimir Mor
43. Gabrijela Mrkonjić
44. Jure Nekić
45. Ivan Nikolić
46. Nenad Noković
47. Nikolina Orlović
48. Matej Pal
49. Filip Panić
50. Matej Peričić
51. Zvonimir Perko
52. Matej Petko
53. Matej Pilaš
54. Tomislav Pirić
55. Deni Prhal
56. Ivan Radmanović
57. Nedjeljko Rado
58. Filip Relić
59. Tomislav Rubil
60. Vedran Stanković
61. Danijel Šalković
62. Dalibor Šega
63. Željko Šimić
64. Robert Štrangar
65. Toni Varga
66. Antonela Vidović
67. Mihael Zaspan
68. Filip Zečević
69. Tomislav Zubak
70. Kristijan Žižanović

Promocija magistara inženjera računarstva
1. Matej Adamčević
2. Damir Adrić
3. Josip Baketarić
4. Stjepan Baričević
5. Andi Bašić
6. Filip Berečić
7. Tomislav Bešlić
8. Kristijan Birtić
9. Domagoj Bratek
10. Matteo Brisinello
11. Filip Buljan
12. Ivan Čičak
13. Aldin Ćebo
14. Perica Džijan
15. Slaven Galić
16. Vjekoslav Getto
17. Hrvoje Hajduković
18. Marin Ištvanić
19. Milan Ivošević
20. Marin Januš
21. Ivan Jurić
22. Denis Kasak
23. Davor Kedačić
24. Matej Kolar
25. Nikola Komljenović
26. Vlado Kopić
27. Domagoj Kovač
28. Dubravka Kovač
29. Filip Kraus
30. Mislav Kulaš
31. Matija Lekić
32. Toni Livaja
33. Ilija Majdenić
34. Siniša Majdenić
35. Ivan Matković
36. Toni Nikolaš
37. Filip Novoselnik
38. Rastimir Orlić
39. Zvonimir Pervan
40. Ivor Podunavac
41. Dragana Popadić
42. Kristijan Radočaj
43. Stjepan Radonić
44. Marin Radoš
45. Dino Repac
46. Josip Rotim
47. Dominik-Martin Rukavina
48. Ivan Sabolski
49. Niko Sičanica
50. Antonio Sušac
51. Kristijan Šimenić
52. Domagoj Šimić
53. Filip Tkalec
54. Josip Tomaić
55. Eugen Luka Tominac
56. Davor Tomljenović
57. Marina Tošeski
58. Josip Turjak
59. Denis Vajak
60. Robert Veseli
61. Jakov Videković
62. Josip Vojak
63. Matej Zubčić

Promocija magistara inženjera elektrotehnike (smjer komunikacije i informatika):
1. Josip Babić
2. Viliams Bajčinovci
3. Stjepan Dekanić
4. Zlatko Janjić
5. Vinko Juranović
6. Zoran Kundek
7. Matej Maligec
8. Ivan Mijić
9. Andrea Mikec
10. Boris Pešerović
11. Ivan Petrović
12. Marko Turudić
13. Antonio Vranješ
14. Antonela Zubak

Promocija sveučilišnih prvostupnika elektrotehnike:
1. Vjekoslav Berečić
2. Benjamin Berta
3. Borna Biro
4. Anamarija Blavicki
5. Marijana Brnada
6. Josip Čaklovac
7. Alen Čalušić
8. Valentina Ćosić
9. Branimir Ćošković
10. Dragan Dejanović
11. Dora Delalić
12. Anna-Maria Dragić
13. Matej Dunković
14. Ines Džebić
15. Sara Filipović
16. Dino Gatara
17. Božidar Horvatović
18. Matija Hudek
19. Slaven Ivić
20. Vedran Ivić
21. Ivan Jakšić
22. Antonela Jokić
23. Borna Jovičić
24. Domagoj-Krešimir Jukić
25. Mateja Juroš
26. Kristijan Kakuk
27. Adam Karalić
28. Matija Kereta
29. Mislav Klepić
30. Hrvoje Kokošarević
31. Valentina Kokošarević
32. Domagoj Kolarec
33. Borna Kovač
34. Karolina Kovač
35. Mihael Kubatka
36.Marko Kuprešak
37. Mateo Leovac
38. Mislav Marić
39. Ivan Marošević
40. Josip Matijević
41. Vladimir Mičić
42. Tomislav Mihelić
43. Marinko Mikić
44. Matej Miletić
45. Irena Mostarac
46. Juraj Palčok
47. Davor Pastović
48. Luka Petrić
49. Filip Pitinac
50. Marko Radoš
51. Alen Ravas
52. Matej Rošić
53. Mislav Ružić
54. Sebastian Schneider
55. Matija Skelo
56. Maja Stanić
57. Dino Stipanović
58. Luka Šaravanja
59. Eugen Šimara
60. Zvonimir Šimić
61. Antun Štetić
62. Darko Štigler
63. Josip Tadić
64. Bernard Tomašević
65. Antonia Topić
66. Antonio Travančić
67. Matea Travančić
68. Josipa Viljevac
69. Mario Vukušić
70. Filip Žagar
71. Iva Žic
72. Vinko Žoldin

Promocija sveučilišnih prvostupnika računarstva
1. Filip Antunović
2. Borna Azenić
3. Davor Barić
4. Filip Begić
5. Toni Birka
6. Dominik Birtić
7. Mateo Brekalo
8. Simon Cvitković
9. Nikolina Češić
10. Adrian Čičić
11. Antonio Došlić
12. Mateo Došlić
13. Ivan Drulak
14. Duško Findžanović
15. Mario Gluhaković
16. Martina Grgić
17. Antonio Hmura
18. Toni Horvat
19. Marko Huljak
20. Antonio Jambrešić
21. Borna Jelić
22. Branimir Kedačić
23. Erik Kiralj
24. Ivan Klešić
25. Krešimir Knezović
26. Tomislav Knežević
27. Siniša Komaromi
28. Dominik Kotris
29. Marko Krajina
30. Dominik Kratofil
31. Aleksandra Kuridža
32. Srđan Ljepić
33. Iva Majić
34. Leo Matančić
35. Andrija Mihalj
36. David Mijić
37. Frane Mikulić
38. Marko Pačarek
39. Marko Pandža
40. Kristijan Pavlović
41. Dino Pečurlić
42. Ivana Pristavnik
43. Ivana Puljić
44. Benjamin Puljko
45. Dubravko Senković
46. Siniša Stanić
47. Domagoj Špoljar
48. David Tkalčec
49. Mario Tomić
50. Jakob Triva
51. Emil Vartušek
52. Antonio Vrbić
53. Matej Vuković
54. Branimir Zorić
55. Trpimir Zovak
56. Matko Zrnić
57. Luka Žagar
58. Dominik Živčić

Promocija stručnih prvostupnika elektrotehnike:
1. Matija Barišić
2. Vinko Barišić
3. Tomislav Cajbert
4. Dino Cepun
5. Nikola Cerovski
6. Vedran Ćavar
7. Domagoj Ćurić
8. Srđan Dragaš
9. Vanja Dragišić
10. Matej Đuroković
11. Antonio Filipović
12. Filip Franjkić
13. Tom Fridl
14. Antonio Fržić
15. Mateo Gavran
16. Josip Golubović
17. Dominik Gregurek
18. Marko Hok
19. Fabijan Jeleč
20. Ivan Klen
21. Marko Kolundžić
22. Igor Kos
23. Karlo Kostanjevac
24. Tomislav Kovačević
25. Ivan Kraljević
26. Vedran Kukrika
27. Renato Kuzmić
28. Dražen Lovrenčić
29. Daniel Lozina
30. Marin Lučić
31. Dejan Manjić
32. Jurica Marciuš
33. Bruno Matković
34. Matej Milić
35. Josip Mišković
36. Mario Mišković
37. Bojan Mujadin
38. Sven Obadić
39. Silvestar Orban
40. Filip Pandi
41. Boris Pavošević
42. Ivan Petak
43. Mario Plantosar
44. Branko Rabi
45. Matija Rabuzin
46. Danijel Romšić
47. Stjepan Salopek
48. Josip Spišić
49. Antun Strišković
50. Erik Valentin Szabó
51. Lobel Špehar
52. Mihaela Špoljarić
53. Iva Švajcer
54. Ivka Tadić
55. Luka Turkalj
56. Dominik Vlašić
57. Mario Vrhovac
58. Adam Vuić
59. Edi Wittendorfer

Promocija sveučilišnih specijalista
1. Igor Kakuk



 Stranica prilagođena ispisu